Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 22:50   #1831
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witaj
Pisałam wyżej, w przyszłym tygodniu mamy badanie słuchu, więc wszystko się wyjaśni.

Korah, co do alergii, miała kiedyś robione testy, raz wyszło na pyłki, trawy, sierść, no praktycznie wszystko, innym razem nie wyszło nic. Zapewne to jakieś pokarmowe alergie, od małego miała stwierdzoną skazę,ale niestety nie jestem jej w stanie upilnować w tym co je, mieszkam z teściową... W tygodniu musimy koniecznie się wybrać do dermatologa.

Dziewczyny zmyłam hennę, jestem chyba ruda .
Obawiam się tylko, że włosy nierówno się pofarbowały, te cieńsze i krótsze mają jakby intensywniejszy kolor...
Macie jakieś sposoby na zmycie tej henny ze skóry. Mam pomarańczowy palec i skórę na zakolach. Szorowałam i nie zeszło. Faktycznie włosy po tej hennie są strasznie suche, zgodnie z instrukcją żadnej maski nie użyłam, zrobię to przy kolejnym farbowaniu.

Mam sporo do nadrobienia po całym tygodniu nieobecności, biorę się do roboty.

Pozdrawiam
Już widzę, wybacz. Nie wiem czemu nie zauważyłam wcześniej. Może nie odświeżyłam wątku przed napisaniem. Będę w takim razie trzymać kciuki za Nikolę.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:59   #1832
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość

A jak u Was dziewczyny z kwaszeniem, jak efekty?
fajnie Cię widzieć, już miałam pisać dlaczego się nie odzywasz

co do kwaszenia, cały czas nie mogłam zrozumieć dlaczego Wam po 10% toniku migdałowym schodzi skóra, a mi po glikolu o tym samym stężeniu i pH nie i w końcu postanowiłam przekonać się na własnej skórze. zrobiłam migdała i łuszczę się potwornie. ale muszę powiedzieć, że z kw. glikolowego byłam bardziej zadowolona. migdał działa bardziej powierzchownie - wprawdzie zeszła mi skóra, ale nie ma jakiś ochów i achów, do tego wysuszyło mi skórę. a glikol pięknie goił przebarwienia i skóra była gładziutka i nawilżona...

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

co do kwaszenia - ja nie mam czym sie kwasic, wiec tego nie robie (oczywiscie zabiegi u kosmetyczki jeszcze sa... i jakies kremy... ale to nie to samo co naturalny tonik z dodatkiem kwasiorka, dobranym metoda prob i bledow stezeniem... echh...) a przydaloby mi sie. ogolnie skora jest ok, ale brakuje jej do idealu jednak sporo. dobrze by bylo doczyscic te stare pory
Martuś Ty wiesz, że jak coś to wal śmiało, czy to jakbyś chciała kwasik migdałowy, czy p&r
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 23:13   #1833
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jak dobrze, że jutro niedziele i nigdzie się nie wybieram, a do poniedziałku jak ślady nie zejdą to założę kapelusz
Aguś miło, że o mnie pamiętasz
Testuję od Ciebie te próbeczki co mi wysłałaś, jeszcze nie udało mi się wszystkiego zużyć. Naprawdę jestem Ci bardzo wdzięczna
Dziś chyba całą noc nie śpię, o mamusiu ile ja mam do nadrobienia

Co do kolorku włosów, to ja nie chcę żeby one były bardziej rude.
Może jutro wrzucę zdjęcie z tego co mi wyszło.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:00   #1834
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczynki drogie, któraś jest mieszkanką Łodzi, nieprawdaż???? Proszę się ujawnić mam zapytanie komunikacyjne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:59   #1835
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witaj
Pisałam wyżej, w przyszłym tygodniu mamy badanie słuchu, więc wszystko się wyjaśni.

Korah, co do alergii, miała kiedyś robione testy, raz wyszło na pyłki, trawy, sierść, no praktycznie wszystko, innym razem nie wyszło nic. Zapewne to jakieś pokarmowe alergie, od małego miała stwierdzoną skazę,ale niestety nie jestem jej w stanie upilnować w tym co je, mieszkam z teściową... W tygodniu musimy koniecznie się wybrać do dermatologa.

Pozdrawiam
Teściowa, samo zło Wiem coś o tym, bo przez jakiś czas mieszkaliśmy, ale z moją własną mamą i było podobnie. Próbowała nam wmówić, że to są jakieś paranoidalne wymysły lekarzy, że jak można dziecku ŻAŁOWAĆ jajeczniczki czy Bakusia, no ale ona jest alfą i omegą we wszystkim I do dzis wmawia mi, że jestem złą matką, że znęcam się nad dzieckiem tak rygorystyczną dietą

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczynki drogie, któraś jest mieszkanką Łodzi, nieprawdaż???? Proszę się ujawnić mam zapytanie komunikacyjne
ckin2u jest z Łodzi, ale coś ostatnio rzadko sie udziela na wątkach naturalnych.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:00   #1836
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Anula no to jeszcze więcej dodatkowych kciuków

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Anula, cały czas trzymam kciuki, aż mi chyba spuchną!

Vanilio, jak tam córeczka?


Vanilia koniecznie napisz jak będziecie po badaniu
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
fajnie Cię widzieć, już miałam pisać dlaczego się nie odzywasz

co do kwaszenia, cały czas nie mogłam zrozumieć dlaczego Wam po 10% toniku migdałowym schodzi skóra, a mi po glikolu o tym samym stężeniu i pH nie i w końcu postanowiłam przekonać się na własnej skórze. zrobiłam migdała i łuszczę się potwornie. ale muszę powiedzieć, że z kw. glikolowego byłam bardziej zadowolona. migdał działa bardziej powierzchownie - wprawdzie zeszła mi skóra, ale nie ma jakiś ochów i achów, do tego wysuszyło mi skórę. a glikol pięknie goił przebarwienia i skóra była gładziutka i nawilżona...


Martuś Ty wiesz, że jak coś to wal śmiało, czy to jakbyś chciała kwasik migdałowy, czy p&r
namówiłaś mnie........
ale musze poczekac, prawda? Bo glikol latem odpada?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:03   #1837
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Martuś Ty wiesz, że jak coś to wal śmiało, czy to jakbyś chciała kwasik migdałowy, czy p&r
wiem, wiem ale po twoim porownaniu migdala i glikola zastanawiam sie jednak nad takim kremem:
Aqua, Glycolic Acid, Isohexadecane, PPG-15 Stearyl Ether, Propylene Glycol, Steareth-2, Steareth-21, Ammonium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum.
nie wiem, czy sie w niego bawic... ma w miare prosty sklad i stezenie kwasiorku 10%, ale tak do konca mnie nie przekonuje... jak ty glikola stosujesz?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 10:38   #1838
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość




Vanilia koniecznie napisz jak będziecie po badaniu

namówiłaś mnie........
ale musze poczekac, prawda? Bo glikol latem odpada?
no ja skończyłam glikola jakieś 2 tygodnie temu

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wiem, wiem ale po twoim porownaniu migdala i glikola zastanawiam sie jednak nad takim kremem:
Aqua, Glycolic Acid, Isohexadecane, PPG-15 Stearyl Ether, Propylene Glycol, Steareth-2, Steareth-21, Ammonium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum.
nie wiem, czy sie w niego bawic... ma w miare prosty sklad i stezenie kwasiorku 10%, ale tak do konca mnie nie przekonuje... jak ty glikola stosujesz?
zaczęłam od toniku 5% pH=4 (stosowałam rano i wieczorem), potem tonik 10% pH =4(raczej tylko wieczorem stosowałam już), w między czasie zrobiłam dwa peelingi takie do zmycia, jeden 20%, a drugi 30% (tyle, że lekko podwyższyłam pH do jakiś 3)
ogólnie poszło mi na to 2 buteleczki kwasu 70% (po 15 ml w buteleczce było).
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-05-06 o 10:56
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:54   #1839
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
zaczęłam od toniku 5% pH=4 (stosowałam rano i wieczorem), potem tonik 10% pH =4(raczej tylko wieczorem stosowałam już), w między czasie zrobiłam dwa peelingi takie do zmycia, jeden 20%, a drugi 30% (tyle, że lekko podwyższyłam pH do jakiś 3)
ogólnie poszło mi na to 2 buteleczki kwasu 70% (po 15 ml w buteleczce było).
no to sie teraz ciezko zastanawiam, czy wziac sie za krem, czy mieszac cos... a ten glikol 70% to tez kupilas "normalnie"? w sensie bez cudowania z wysylkami z ju-es-ej? bo w niemczech sie nie dostanie
znalazlam jeszcze chyba ciekawsze sklady smarowidel z glikolowym, chyba sie skusze cholercia... filtrzyk do tego i bedzie dobrze slonca sie nie boje (bo i tak wysiaduje w robocie non stop; jedyna opalenizna, ktora mi grozi, to taka od monitorow )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:23   #1840
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:29   #1841
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczynki drogie, któraś jest mieszkanką Łodzi, nieprawdaż???? Proszę się ujawnić mam zapytanie komunikacyjne
ja z Łodzi jestem
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 14:16   #1842
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no to sie teraz ciezko zastanawiam, czy wziac sie za krem, czy mieszac cos... a ten glikol 70% to tez kupilas "normalnie"? w sensie bez cudowania z wysylkami z ju-es-ej? bo w niemczech sie nie dostanie
znalazlam jeszcze chyba ciekawsze sklady smarowidel z glikolowym, chyba sie skusze cholercia... filtrzyk do tego i bedzie dobrze slonca sie nie boje (bo i tak wysiaduje w robocie non stop; jedyna opalenizna, ktora mi grozi, to taka od monitorow )
tia, glikol 70% normalnie dostępny na zsk. mogłam równie dobrze wziąć 30% z mazideł bo i tak nie robiłam więcej niż 30%, ale że Magda robiła akurat zamówienie na zsk to padło na ten. jak nie znajdziesz kwasu to mogę Ci wysłać
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:43   #1843
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tia, glikol 70% normalnie dostępny na zsk. mogłam równie dobrze wziąć 30% z mazideł bo i tak nie robiłam więcej niż 30%, ale że Magda robiła akurat zamówienie na zsk to padło na ten. jak nie znajdziesz kwasu to mogę Ci wysłać
no ladnie tutaj to maja chyba te kobity za idiotki i wola czegos takiego nie sprzedawac mysle, ze pobawie sie najpierw kremem, a za porzadny peeling wezme sie ewentualnie na pozna jesien (chyba ze bede brzuchata, to w ogole rzuce to wszystko w kat!)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 15:18   #1844
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no ladnie tutaj to maja chyba te kobity za idiotki i wola czegos takiego nie sprzedawac mysle, ze pobawie sie najpierw kremem, a za porzadny peeling wezme sie ewentualnie na pozna jesien (chyba ze bede brzuchata, to w ogole rzuce to wszystko w kat!)
nie dziwię się, bardziej się zastanawiam dlaczego u nas sprzedają takie duże stężenia. widziałam na wizażu wątek w którym ktoś pisał, że się zapomniał i nałożył na twarz 70%
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:34   #1845
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korah jest dokładnie tak jak piszesz.
Mnie nie ma, a moja teściowa faszeruje Nikole czym popadnie, a co gorsza, później jej mówi, że jest gruba, albo, że ma ogromnego Maciusia.
A w ogóle o mojej teściowej to można książkę napisać
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:59   #1846
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

O o mojej teściowej można kilka tomów książek napisać i ciągle pojawiały by się nowe
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:04   #1847
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Korah jest dokładnie tak jak piszesz.
Mnie nie ma, a moja teściowa faszeruje Nikole czym popadnie, a co gorsza, później jej mówi, że jest gruba, albo, że ma ogromnego Maciusia.
A w ogóle o mojej teściowej to można książkę napisać

Jakbym moją mamę słyszała Generalnie tak jest ze wszystkim, najpierw go rozpieści, pozwoli wejsć sobie na glowę, a potem narzeka glośno, że ja go rozpuścilam, że nic nie słucha, robi co mu się żywnie podoba Wścieka sie, że do niej przychodzi po slodycze (jak akurat ona ich nie ma), a kto go tych slodyczy nauczyl jeść i nigdy nie odmówił Sama sobie kopie dołki, bo ze mną takie numery nie przejdą i syn o tym dobrze wie i nawet nie próbuje czegoś wymuszać ode mnie, jak mu dam lizaka, to wie, że to bedzie JEDEN lizak.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 11:53   #1848
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zetuzetia a Ty chyba dziś coś miałaś zdawac czy mi się coś pokreciło ? Trzymac kciuki ? Bo od rana na wszelki wypadek trzymam
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:04   #1849
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zetuzetia a Ty chyba dziś coś miałaś zdawac czy mi się coś pokreciło ? Trzymac kciuki ? Bo od rana na wszelki wypadek trzymam

dzisiaj kciuki przydadzą się Ishani, bo rozszerzony polski zdawała. ja jutro matematykę od rana i w przyszłym tygodniu (poniedziałek, wtorek) biologię i chemię ale dziękuję, że o mnie pamiętasz
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 17:13   #1850
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dzisiaj kciuki przydadzą się Ishani, bo rozszerzony polski zdawała. ja jutro matematykę od rana i w przyszłym tygodniu (poniedziałek, wtorek) biologię i chemię ale dziękuję, że o mnie pamiętasz
No to dzisiejsze moje kciuki się nie zmarnowały były dla Ishani a jutro ściskam dla Ciebie .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:08   #1851
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Macie cudne historie ślubne
Z przeciwieństwami tak jest, że się przyciągają. Ja też jestem na to dobrym dowodem. Czasem jest bardzo trudno się zgrać, dogadać, ale ogólnie jest wspaniale i nigdy nie zmieniłabym mojego tż na innego. I mówię to w momencie, gdy jesteśmy pokłóceni Wy też się często kłócicie z Tż?

Maturzystki, trzymam mocno kciuki I za Nikole i za Weronikę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:22   #1852
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

U nas jest tak - ja z mężem kłócę sie często , natomiast my ze sobą nie kłócimy się wcale Marek zawsze podkresla, że to ja z nim sie kłóce, on ze mną nigdy


Wieści z frontu - ze szpitala nas wypuscili juz (jak widać ), natomiast puscili nas bez wyników badań. Dzisiaj udało mi sie telefonicznie dowiedziec, że rezonans wyszedł dobrze (to taka lakoniczna informacja pozyskana przez sekretarkę od biegającego lekarza, bo nie dało go dzisiaj rady złapać po dyzurze). Szczegółów dowiem sie jutro, ale cieszyć moge sie już dziś
Nie wiem jeszcze co dokładnie kryje sie pod twierdzeniem, że rezonans wyszedł dobrze, ale co by to nie oznaczało to i tak super
Gorąco dziekuje za wasze kciuki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:30   #1853
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
U nas jest tak - ja z mężem kłócę sie często , natomiast my ze sobą nie kłócimy się wcale Marek zawsze podkresla, że to ja z nim sie kłóce, on ze mną nigdy


Wieści z frontu - ze szpitala nas wypuscili juz (jak widać ), natomiast puscili nas bez wyników badań. Dzisiaj udało mi sie telefonicznie dowiedziec, że rezonans wyszedł dobrze (to taka lakoniczna informacja pozyskana przez sekretarkę od biegającego lekarza, bo nie dało go dzisiaj rady złapać po dyzurze). Szczegółów dowiem sie jutro, ale cieszyć moge sie już dziś
Nie wiem jeszcze co dokładnie kryje sie pod twierdzeniem, że rezonans wyszedł dobrze, ale co by to nie oznaczało to i tak super
Gorąco dziekuje za wasze kciuki
Bardzo bardzo się cieszę Oby tak dalej

Ta... wszystko co złe to my... Tż w ogóle nigdy nie jest winny, wszystko moja wina.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:41   #1854
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo się cieszę Oby tak dalej

Ta... wszystko co złe to my... Tż w ogóle nigdy nie jest winny, wszystko moja wina.

u nas tż od razu bierze wine na siebie nie dyskutuje, nie kłoci się........... no własnie nie kłóci się - a ja bym chciała
A wiesz Justynka, ja coraz częściej dochodzę do wnioku, że jednak co złe to my.......:brzyda l:
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:53   #1855
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Macie cudne historie ślubne
Z przeciwieństwami tak jest, że się przyciągają. Ja też jestem na to dobrym dowodem. Czasem jest bardzo trudno się zgrać, dogadać, ale ogólnie jest wspaniale i nigdy nie zmieniłabym mojego tż na innego. I mówię to w momencie, gdy jesteśmy pokłóceni Wy też się często kłócicie z Tż?

Maturzystki, trzymam mocno kciuki I za Nikole i za Weronikę
To za Joachima tez poproszę
Odwożę go jutro do Łodzi na bilans kardiologiczny; żeby dobrze wyszło i żeby go wypuścili przed weekendem, bo w poniedziałek ma szkolną wycieczkę do Wiednia

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
U nas jest tak - ja z mężem kłócę sie często , natomiast my ze sobą nie kłócimy się wcale Marek zawsze podkresla, że to ja z nim sie kłóce, on ze mną nigdy


Wieści z frontu - ze szpitala nas wypuscili juz (jak widać ), natomiast puscili nas bez wyników badań. Dzisiaj udało mi sie telefonicznie dowiedziec, że rezonans wyszedł dobrze (to taka lakoniczna informacja pozyskana przez sekretarkę od biegającego lekarza, bo nie dało go dzisiaj rady złapać po dyzurze). Szczegółów dowiem sie jutro, ale cieszyć moge sie już dziś
Nie wiem jeszcze co dokładnie kryje sie pod twierdzeniem, że rezonans wyszedł dobrze, ale co by to nie oznaczało to i tak super
Gorąco dziekuje za wasze kciuki
Anula - jest dobrze, będzie jeszcze lepiej.

Mój tez się ze mną nie chce kłócić; tylko ja się drę i potem wychodzi, że ze mnie jędza A to przecież nie prawda
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:54   #1856
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

u nas tż od razu bierze wine na siebie nie dyskutuje, nie kłoci się........... no własnie nie kłóci się - a ja bym chciała
A wiesz Justynka, ja coraz częściej dochodzę do wnioku, że jednak co złe to my.......:brzyda l:
Chętnie się zamienię raz na jakiś czas
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:59   #1857
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wieści z frontu - ze szpitala nas wypuscili juz (jak widać ), natomiast puscili nas bez wyników badań. Dzisiaj udało mi sie telefonicznie dowiedziec, że rezonans wyszedł dobrze (to taka lakoniczna informacja pozyskana przez sekretarkę od biegającego lekarza, bo nie dało go dzisiaj rady złapać po dyzurze). Szczegółów dowiem sie jutro, ale cieszyć moge sie już dziś
Nie wiem jeszcze co dokładnie kryje sie pod twierdzeniem, że rezonans wyszedł dobrze, ale co by to nie oznaczało to i tak super
Gorąco dziekuje za wasze kciuki
No to świetnie, na pewno będzie dobrze Inaczej by nie może

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To za Joachima tez poproszę
Odwożę go jutro do Łodzi na bilans kardiologiczny; żeby dobrze wyszło i żeby go wypuścili przed weekendem, bo w poniedziałek ma szkolną wycieczkę do Wiednia


Anula - jest dobrze, będzie jeszcze lepiej.

Mój tez się ze mną nie chce kłócić; tylko ja się drę i potem wychodzi, że ze mnie jędza A to przecież nie prawda
Pewnie, że nieprawda, kto by uwierzył

Trzymam kciuki.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:03   #1858
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To za Joachima tez poproszę
Odwożę go jutro do Łodzi na bilans kardiologiczny; żeby dobrze wyszło i żeby go wypuścili przed weekendem, bo w poniedziałek ma szkolną wycieczkę do Wiednia


Anula - jest dobrze, będzie jeszcze lepiej.

Mój tez się ze mną nie chce kłócić; tylko ja się drę i potem wychodzi, że ze mnie jędza A to przecież nie prawda

będzie dobrze!!!!! Napewno! No przeciez wycieczka nie może sie zmarnowac
Daj znać jak tylko cos bedzie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chętnie się zamienię raz na jakiś czas
ciekawa propozycja

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to świetnie, na pewno będzie dobrze Inaczej by nie może



Pewnie, że nieprawda, kto by uwierzył

Trzymam kciuki.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:15   #1859
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kochane kciuki bolą już od trzymania, ale dam rady ile trzeba
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:33   #1860
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

My z tż kłóciliśmy się bardzo dużo przez pierwsze pół roku może rok.
Wydaje mi się, że głównie z mojego powodu, ponieważ ja nie za bardzo chciałam się dostosować do życia we dwoje. Doprowadzały mnie do szału wszelkie przejawy zazdrości i próby sugerowania mi co i kiedy z kim robić mi wypada a czego nie.
Nie wiem jakim cudem udało nam się przetrwać ten okres bez pomysłu żeby się rozstać...
Od jakiegoś czasu jest o wiele spokojniej, czasem jak cisza panuje zbyt długo to zaczynam sie zastanawiać czy przypadkiem nie rozmawiamy ze sobą za mało albo nie oddaliliśmy sie od siebie, bo to aż dziwne żeby nie mieć się o co posprzeczać

muszę sie pochwalić, moja siostra zdała dziś maturę ustną z angielskiego na 100 %

Anula świetne wieści
mhm na pewno wszystko będzie dobrze

trzymamy dalej kciuki za matury
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-05-07 o 21:38
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.