Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-25, 07:39   #2041
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 056
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny a Ja b³agam o pomoc bo za pó³ roku mam slub a na g³owie co¶ strasznego.

2 lata farbowalam w³osy na czarno szamponem koloryzujacym z palette. Chce zej¶æ z czerni. 2 miesi±ce nie faraowalam, potem miesi±c szampon przeciwlupiezowy ale efekt marny tylko na koñcach. Siêgnê³am po dekoloryzator. Robi³am 3 razy chantal i renee. Koñce ciemny br±z góra g³owy te¿ reszta przeplatane br±z z czarnym z 3 cm odrostem ciemny blond.

Zrobi³am k±piel z woda 6 procent na próbê na pasemku Na 40 minut w³osy bez zmian.

Siêgnê³am po Loreal efassor z woda 6 procent trzymalam 45 minut. Koñce ¶redni br±z przy g³owie mieszanka ciemnego br±zu z rudym. Jedno pasemko typowo rudy i to przy samej twarzy. W jednym miejscu dotknê³o odrostu to ¿ó³te. A na d³ugo¶ci i reszta przy twarzy to czarny i ciemny br±z.

Kondycja w³osów ok, nie s± suche ani zniszczone, nie ³ami± siê. Bardzo o nie dbam. Ale s± dosc cienkie wiêc bojê siê typowego rozjasniacza. Co zrobiæ by doj¶æ z nimi do ³adu? Bardzo proszê o pomoc. Obojêtnie mi czy to bêdzie rudy czy ¶redni br±z byle zej¶æ w miarê równo z czarnego

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zapuszczam w³osy

Edytowane przez patu323
Czas edycji: 2013-08-25 o 07:47
patu323 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:40   #2042
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja pokochalam wode 3% przy tej 3% wodzie nie mam w koncu rudosci przebijajacych ktore mialam czy 6%. A nic sie nie wyplukuje
No ja te¿ siê zastanawiam nad t± 3%. Tylko, ¿e pierwszy raz bêdê robiæ Inebry±, to nie wiem czego oczekiwaæ. Znowu za ciemno nie chcê, bo nie chce mi siê w k±piele rozja¶niaj±ce bawiæ potem.
Chyba pierwsze farbowanie zrobiê standardowo na 6%, a pó¼niej zobaczê jak to wsio wygl±da i ewentualnie zrobiê na 3% przy kolejnym
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:54   #2043
geobab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: ³odzkie
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hej jestem naturaln± blondynk±, ale od zawsze by³am zakochana w br±zach. Dlatego rok temu zmieni³am kolor na orzechowy br±z (farba Joanny, podobno najgorsza na rynku, ale ja by³am zadowolona) i tak ¿y³am z tym kolorem przez rok farbuj±c w³osy co 3 miesi±ce. Ostatnio jednak co¶ strzeli³o mi do g³owy i postanowi³am zmienic farbê. Postawi³am na Olia firmy Garnier - my¶la³am, ¿e bêdê zadowolona i... bardzo siê pomyli³am. Kolor wyszed³ ciemny, prawie czarny z jasnobr±zowymi prze¶witami, chocia¿ farba by³a dobrze na³o¿ona. Teraz chce wrócic do przynajmniej ¶redniego br±zu, ale nie wiem czy bêdzie to ³atwe - jutro jadê do drogerii kupic farbê, ale w³osy pofarbujê dopiero w pi±tek, bo chcê im dac chwile odpoczynku. Tym razem postawiê chyba na Palette i który¶ z ich odcieni br±zu. A Wy co my¶licie? Która farba poradzi sobie najlepiej z tym czym¶ na mojej g³owie? Macie jakie¶ propozycje?

Pozdrawiam
__________________
...id¼ wyporostowany w¶ród tych co na kolanach, w¶ród odwróconych plecami i obalonych w proch,
ocala³e¶ nie po to aby ¿yæ [...] B±d¼ wierny. Id¼.



BREATH
geobab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:14   #2044
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Geobab - ja robi³am w tamtym roku Palette N5 by³am zadowolona, wyszed³ ciemno, taki ¶redni br±z, i by³ trwa³y jak na farby drogeryjne. ¯adnych prze¶witów dziwnych nie mia³am - masz fot w za³±czniku bez lampy i z.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0004.jpg (74,0 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0001.jpg (132,7 KB, 29 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:35   #2045
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

MorganLeFay ja chcê twoje w³osy !!! Takie g³adziutkie

Moje niezale¿nie od ilo¶ci emolientowych i nawil¿aj±cych od¿ywek wygl±daj± jakby mnie piorun trzasn±³. Pierwszego dnia po umyciu stercz± mi w³osy, a drugiego jest oklap
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 19:12   #2046
geobab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: ³odzkie
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Geobab - ja robi³am w tamtym roku Palette N5 by³am zadowolona, wyszed³ ciemno, taki ¶redni br±z, i by³ trwa³y jak na farby drogeryjne. ¯adnych prze¶witów dziwnych nie mia³am
Kolor ¶liczny *.* a w³osków nic tylko pozazdroscic mam obecnie do¶c podobny kolor do Twojego i jakos nie przeszkadza mi on, ale te prze¶wity to jaka¶ masakra -.-
__________________
...id¼ wyporostowany w¶ród tych co na kolanach, w¶ród odwróconych plecami i obalonych w proch,
ocala³e¶ nie po to aby ¿yæ [...] B±d¼ wierny. Id¼.



BREATH
geobab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:01   #2047
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
MorganLeFay ja chcê twoje w³osy !!! Takie g³adziutkie

Moje niezale¿nie od ilo¶ci emolientowych i nawil¿aj±cych od¿ywek wygl±daj± jakby mnie piorun trzasn±³. Pierwszego dnia po umyciu stercz± mi w³osy, a drugiego jest oklap
Kochana to s± w³osy sprzed roku po 6 dekoloryzacjach i 2 rozja¶nianiach na pewno by¶ ich nie chcia³a.... a ¶cie³am wtedy ze 20cm..... Od tamtego czasu je ¶cinam regularnie, ¿eby jako¶ od¿y³y... teraz s± podobnej d³ugo¶ci, ale powoli dochodzê do takiego stanu jak kiedy¶ - ¿e wystarczy kropla jedwabiu ¿eby dobrze wygl±da³y ...
Ale fakt g³adkie s±, i proste jak druty..... co mi sie akurat srednio podoba ...
Cytat:
Napisane przez geobab Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor ¶liczny *.* a w³osków nic tylko pozazdroscic mam obecnie do¶c podobny kolor do Twojego i jakos nie przeszkadza mi on, ale te prze¶wity to jaka¶ masakra -.-
Palette ³adnie ³apie, mo¿esz zaryzykowaæ Mam jeszcze jedn± t± farbê N5 z tamtego czasu i my¶lê ¿e chyba j± wykorzystam nied³ugo na odrosty...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 20:10   #2048
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana to s± w³osy sprzed roku po 6 dekoloryzacjach i 2 rozja¶nianiach na pewno by¶ ich nie chcia³a.... a ¶cie³am wtedy ze 20cm..... Od tamtego czasu je ¶cinam regularnie, ¿eby jako¶ od¿y³y... teraz s± podobnej d³ugo¶ci, ale powoli dochodzê do takiego stanu jak kiedy¶ - ¿e wystarczy kropla jedwabiu ¿eby dobrze wygl±da³y ...
Ale fakt g³adkie s±, i proste jak druty..... co mi sie akurat srednio podoba ...
To skoro twoje s± po takich przej¶ciach, to co ja mam powiedzieæ -"tylko" farbujê co 1,5 miesi±ca, dbam, chucham, a i tak po myciu i wysuszeniu przez kolejne kilka godzin wygl±dam jak miot³a, bo wszystko sterczy na boki napuszone I nic nie pomaga.

Wiêc widzisz, ja ju¿ bym wola³a takie proste jak druty, ale za to g³adkie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:28   #2049
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, tak u mnie wygl±da³ 5AV z Matrix SoColor zaraz po farbowaniu (nawet uda³o mi siê chwyciæ odcieñ tym moim ko¶lawym pude³kiem ).
Teraz po miesi±cu mam tak z pó³ tonu ja¶niej. Jak tak patrzysz, to bardzo du¿a ró¿nica do poziomu 5 z Inebryi?

Wiêc my¶lisz, ¿e lepiej braæ na wodzie 6%? Mo¿e pó¼niej ewentualnie kombinowaæ z 3% jak zobaczê efekt. Bo ja w sumie to zawsze farbowa³am na 6%, wiêc...
Eh... Decyzje

No i pocieszy³a¶ mnie, ¿e to mo¿e byæ lato. Chocia¿ mi to zawsze na wiosnê i jesieñ lecia³y w³osy.
Leków doustnych nie biorê. Smarujê tylko gêbê i plecy na tr±dzik retionoidem. By³am u dermatologa na wizycie to zrobi³am od razu badania krwi i mam normy ksi±¿kowe. Na wsio wypadek kupi³am te¿ Biotebal, bo Silica nie da³a tym razem rady.
A na dodatek kciuki mi faluj± od tego samego momentu co w³osy lec± (robi± siê taki górki i do³ki poprzeczne). I to mnie razem tak przerazi³o.
Na siwkach mojej mamy to ³apa³o podobnie ale ogólnie wydaje mi siê, ¿e i tak ciemno. Ciê¿ko mi powiedzieæ bo mi np 5av wydaje siê, i¿ wysz³a zdecydowanie ciemniej ni¿ u ciebie. Na pewno musisz obserwowaæ w³osy podczas koloryzacji. Ja mamie k³ad³am 5,3 czyli z³oty br±zik i ten jasno ³apa³ ale 5,00 ³apie bardzo ciemno. Sam poziom 5 musi chyba byæ po¶rednio.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e uda mi siê jutro pstrykn±æ co¶ normalnego

moge wstawiæ fote zrobion± w pomieszczeniu ale nie bardzo widaæ ten kolor
O tak tak tak

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja pokochalam wode 3% przy tej 3% wodzie nie mam w koncu rudosci przebijajacych ktore mialam czy 6%. A nic sie nie wyplukuje
No to super bo zazwyczaj przy 3% kolor siê powinien sp³ukiwaæ jak szampon koloryzuj±cy.

Cytat:
Napisane przez patu323 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a Ja b³agam o pomoc bo za pó³ roku mam slub a na g³owie co¶ strasznego.

2 lata farbowalam w³osy na czarno szamponem koloryzujacym z palette. Chce zej¶æ z czerni. 2 miesi±ce nie faraowalam, potem miesi±c szampon przeciwlupiezowy ale efekt marny tylko na koñcach. Siêgnê³am po dekoloryzator. Robi³am 3 razy chantal i renee. Koñce ciemny br±z góra g³owy te¿ reszta przeplatane br±z z czarnym z 3 cm odrostem ciemny blond.

Zrobi³am k±piel z woda 6 procent na próbê na pasemku Na 40 minut w³osy bez zmian.

Siêgnê³am po Loreal efassor z woda 6 procent trzymalam 45 minut. Koñce ¶redni br±z przy g³owie mieszanka ciemnego br±zu z rudym. Jedno pasemko typowo rudy i to przy samej twarzy. W jednym miejscu dotknê³o odrostu to ¿ó³te. A na d³ugo¶ci i reszta przy twarzy to czarny i ciemny br±z.

Kondycja w³osów ok, nie s± suche ani zniszczone, nie ³ami± siê. Bardzo o nie dbam. Ale s± dosc cienkie wiêc bojê siê typowego rozjasniacza. Co zrobiæ by doj¶æ z nimi do ³adu? Bardzo proszê o pomoc. Obojêtnie mi czy to bêdzie rudy czy ¶redni br±z byle zej¶æ w miarê równo z czarnego

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masz najwyra¼niej ciê¿ko rozja¶niaj±ce siê cienkie w³osy. Jak moje. Mi ani k±piele ani jakie¶ dekoloryzatory specjalnie cudów nie zdzia³a³y. U mnie tylko rozja¶niacz, którego te¿ siê bojê. Ale ostatnio u¿y³am Loreal Preference Wild Ombre i by³o ok. Na moim blogu masz fotki jak rozja¶ni³o mi w³osy. Ba³am siê rozja¶niacza ale uwa¿nie nak³adany i bacznie obserwowany krzywdy nie wyrz±dzi. Musisz ewentualnie liczyæ na podciêcie koñcówek po wszystkim. Ja wiele nie podciê³am, mo¿e z 1cm-1,5cm ale warto by³o bo teraz jestem na poziomie 7 na 8.
Cytat:
Napisane przez geobab Poka¿ wiadomo¶æ
hej jestem naturaln± blondynk±, ale od zawsze by³am zakochana w br±zach. Dlatego rok temu zmieni³am kolor na orzechowy br±z (farba Joanny, podobno najgorsza na rynku, ale ja by³am zadowolona) i tak ¿y³am z tym kolorem przez rok farbuj±c w³osy co 3 miesi±ce. Ostatnio jednak co¶ strzeli³o mi do g³owy i postanowi³am zmienic farbê. Postawi³am na Olia firmy Garnier - my¶la³am, ¿e bêdê zadowolona i... bardzo siê pomyli³am. Kolor wyszed³ ciemny, prawie czarny z jasnobr±zowymi prze¶witami, chocia¿ farba by³a dobrze na³o¿ona. Teraz chce wrócic do przynajmniej ¶redniego br±zu, ale nie wiem czy bêdzie to ³atwe - jutro jadê do drogerii kupic farbê, ale w³osy pofarbujê dopiero w pi±tek, bo chcê im dac chwile odpoczynku. Tym razem postawiê chyba na Palette i który¶ z ich odcieni br±zu. A Wy co my¶licie? Która farba poradzi sobie najlepiej z tym czym¶ na mojej g³owie? Macie jakie¶ propozycje?

Pozdrawiam
Ja bym wymywa³a najpierw t± farbê bo raczej mo¿esz kolejn± ciemniej zdzia³aæ lub pog³êbiæ kontrasty. Palette jest mocna ale specjalnie mi nigdy ja¶niejszy kolor ciemnych farbowanych nie rozja¶ni³. Chyba, ¿e przy odrostach. Ja bym poleca³a k±piel rozja¶niaj±c± bo dziewczyny tak wraca³y do ja¶niejszych w³osów.
Niestety takie kontrasty to niekoniecznie wina Garnier, bo mi jak farbowa³am Joann± te¿ takie wychodzi³y gdy tylko zmienia³am farbê Mia³am dziwne pasma. Ciemno jasne. Uroki drogeryjnych farb Przy profesjonalnych tak nigdy nie mia³am. A mojej mamie nawet nimi wyrówna³am tez takie kolorowe pasma. Ogólnie zawsze dobrze wyp³ukaæ farbê maksymalnie je¶li chcemy schodziæ ja¶niej. Ja sama zesz³±m do rudego z ciemnego br±zu farbami ale nie obesz³o siê bez podciêcia i tak ciemniejszych koñców. Stara³am siê te¿ zawsze mocno wyp³ukiwaæ farby aby nastêpn± ja¶niejsz± k³a¶æ.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To skoro twoje s± po takich przej¶ciach, to co ja mam powiedzieæ -"tylko" farbujê co 1,5 miesi±ca, dbam, chucham, a i tak po myciu i wysuszeniu przez kolejne kilka godzin wygl±dam jak miot³a, bo wszystko sterczy na boki napuszone I nic nie pomaga.

Wiêc widzisz, ja ju¿ bym wola³a takie proste jak druty, ale za to g³adkie
Mi siê wydaje, ¿e to wina jakiego¶ specyfiku, którego u¿ywasz. Ja tak kiedy¶ mia³am z od¿ywk±, z mask± i nawet z szamponem. Jak tylko odkry³am próbami co mi tak puszy te k³aki a potem robi± siê takie ciê¿kie to od razu odstawia³am i w³osy jak nowe. Nawet olej jeden mi puszy³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:42   #2050
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na siwkach mojej mamy to ³apa³o podobnie ale ogólnie wydaje mi siê, ¿e i tak ciemno. Ciê¿ko mi powiedzieæ bo mi np 5av wydaje siê, i¿ wysz³a zdecydowanie ciemniej ni¿ u ciebie. Na pewno musisz obserwowaæ w³osy podczas koloryzacji. Ja mamie k³ad³am 5,3 czyli z³oty br±zik i ten jasno ³apa³ ale 5,00 ³apie bardzo ciemno. Sam poziom 5 musi chyba byæ po¶rednio.
Nieee.... Ja 5,00 nie bêdê braæ za nic Je¶li poziom 5 to albo 5,0 albo 5,1.
W mocnej naturze zastanawia³am siê nad 6,00 na wodzie 3%. Ale chyba skoñczê z 5,0 na wodzie 6% i bêdê obserwowaæ w³osy, tak jak radzisz

W sumie to ja siwków jeszcze nie mam, to mocna natura potrzebna mi jak g³uchemu radio.


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê wydaje, ¿e to wina jakiego¶ specyfiku, którego u¿ywasz. Ja tak kiedy¶ mia³am z od¿ywk±, z mask± i nawet z szamponem. Jak tylko odkry³am próbami co mi tak puszy te k³aki a potem robi± siê takie ciê¿kie to od razu odstawia³am i w³osy jak nowe. Nawet olej jeden mi puszy³.
No to ja jestem w kropce. Bo sta³y szampon i od¿ywkê mam te same co przez ostatni rok (oba granat i aloes z Alterry). Wraca³am do tej od¿ywki po ci±g³ych próbach z innymi, które nie chcia³y wystarczaj±co nawil¿aæ.

No nic, bêdê musia³a kombinowaæ jak koñ pod górkê i dalej eksperymentowaæ.

Ju¿ i tak je sporo odratowa³am po ma³ym suszu po Matrixie. Teraz przynajmniej s± miêciutkie, a nie suche i têpe w dotyku jak na pocz±tku. Tylko tej g³adko¶ci i wygl±du zdrowych w³osów im brak.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-25 o 20:45
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 21:14   #2051
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nieee.... Ja 5,00 nie bêdê braæ za nic Je¶li poziom 5 to albo 5,0 albo 5,1.
W mocnej naturze zastanawia³am siê nad 6,00 na wodzie 3%. Ale chyba skoñczê z 5,0 na wodzie 6% i bêdê obserwowaæ w³osy, tak jak radzisz

W sumie to ja siwków jeszcze nie mam, to mocna natura potrzebna mi jak g³uchemu radio.




No to ja jestem w kropce. Bo sta³y szampon i od¿ywkê mam te same co przez ostatni rok (oba granat i aloes z Alterry). Wraca³am do tej od¿ywki po ci±g³ych próbach z innymi, które nie chcia³y wystarczaj±co nawil¿aæ.

No nic, bêdê musia³a kombinowaæ jak koñ pod górkê i dalej eksperymentowaæ.

Ju¿ i tak je sporo odratowa³am po ma³ym suszu po Matrixie. Teraz przynajmniej s± miêciutkie, a nie suche i têpe w dotyku jak na pocz±tku. Tylko tej g³adko¶ci i wygl±du zdrowych w³osów im brak.
Ja twierdzê, ¿e farby tez w³osy zmieniaj±. Mo¿e w³a¶nie po farbie teraz masz inne w³osy i ju¿ Alterra nie pomaga? Albo mo¿e w³osy siê przyzwyczai³y i nie potrzebuj± ju¿ tej Alterry, bo teraz im tylko szkodzi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 22:12   #2052
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja twierdzê, ¿e farby tez w³osy zmieniaj±. Mo¿e w³a¶nie po farbie teraz masz inne w³osy i ju¿ Alterra nie pomaga? Albo mo¿e w³osy siê przyzwyczai³y i nie potrzebuj± ju¿ tej Alterry, bo teraz im tylko szkodzi.
No nie wiem ju¿ sama
Szampon Alterry "wyleczy³" mnie z ³upie¿u i bojê siê go zmieniaæ. 2 razy próbowa³am i tragedia. Tak mi siê szybko przet³uszcza³y w³osy, blee...
Znowu to od¿ywka Alterry mi pomog³a na ten suszek najbardziej. Jedyne co innego jeszcze u¿ywam to raz-dwa na tydzieñ Bingo Spa maska z mas³em shea lub bananowa od Profis-Fryzpol przed myciem.

Aj tam, moje w³osy zawsze by³y dziwne i ciê¿kie w dobraniu pielêgnacji, bo zachowuj± siê jednoczesnie i jak nisko- i wysokoporowate.
Do tej pory nie mia³am "good hair day", ci±gle tylko mniejsze lub wiêksze "bad hair day".

Mo¿e wypróbujê olej z pestek winogron. Nie zaszkodzi (teoretycznie).
Wa¿ne chocia¿, ¿e suszu na g³owie ju¿ nie ma i przy myciu nie robi mi siê taki straszny ko³tun.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 23:24   #2053
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No nie wiem ju¿ sama
Szampon Alterry "wyleczy³" mnie z ³upie¿u i bojê siê go zmieniaæ. 2 razy próbowa³am i tragedia. Tak mi siê szybko przet³uszcza³y w³osy, blee...
Znowu to od¿ywka Alterry mi pomog³a na ten suszek najbardziej. Jedyne co innego jeszcze u¿ywam to raz-dwa na tydzieñ Bingo Spa maska z mas³em shea lub bananowa od Profis-Fryzpol przed myciem.

Aj tam, moje w³osy zawsze by³y dziwne i ciê¿kie w dobraniu pielêgnacji, bo zachowuj± siê jednoczesnie i jak nisko- i wysokoporowate.
Do tej pory nie mia³am "good hair day", ci±gle tylko mniejsze lub wiêksze "bad hair day".

Mo¿e wypróbujê olej z pestek winogron. Nie zaszkodzi (teoretycznie).
Wa¿ne chocia¿, ¿e suszu na g³owie ju¿ nie ma i przy myciu nie robi mi siê taki straszny ko³tun.
Ech te nasze w³osy. Ja tez nigdy nie wiem co jest dla nich najlepsze. Najgorsze to jest to przyzwyczajanie siê w³osów do kosmetyków. Wtedy panikuje bo ju¿ nie wiem co u¿yæ aby by³o dobre. Ech...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:27   #2054
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To skoro twoje s± po takich przej¶ciach, to co ja mam powiedzieæ -"tylko" farbujê co 1,5 miesi±ca, dbam, chucham, a i tak po myciu i wysuszeniu przez kolejne kilka godzin wygl±dam jak miot³a, bo wszystko sterczy na boki napuszone I nic nie pomaga.

Wiêc widzisz, ja ju¿ bym wola³a takie proste jak druty, ale za to g³adkie
Te¿ my¶lê ¿e to jednak wina pielêgnacji. A skoro siê pusz± to mo¿e jeste¶ krêconow³osa??

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No nie wiem ju¿ sama
Szampon Alterry "wyleczy³" mnie z ³upie¿u i bojê siê go zmieniaæ. 2 razy próbowa³am i tragedia. Tak mi siê szybko przet³uszcza³y w³osy, blee...
Znowu to od¿ywka Alterry mi pomog³a na ten suszek najbardziej. Jedyne co innego jeszcze u¿ywam to raz-dwa na tydzieñ Bingo Spa maska z mas³em shea lub bananowa od Profis-Fryzpol przed myciem.

Aj tam, moje w³osy zawsze by³y dziwne i ciê¿kie w dobraniu pielêgnacji, bo zachowuj± siê jednoczesnie i jak nisko- i wysokoporowate.
Do tej pory nie mia³am "good hair day", ci±gle tylko mniejsze lub wiêksze "bad hair day".

Mo¿e wypróbujê olej z pestek winogron. Nie zaszkodzi (teoretycznie).
Wa¿ne chocia¿, ¿e suszu na g³owie ju¿ nie ma i przy myciu nie robi mi siê taki straszny ko³tun.
Olej z pestek winogron mi bardzo pasowa³.
A co do ³upie¿u - ja mam te¿ wieczny problem z ³upie¿em... Pierwsze co odkry³am ¿e mi pomaga to mycie w³osów dwa razy pod rz±d, i baaardzo dobre wyp³ukanie pó¼niej szamponu. A szamponu u¿ywam obecnie Fructis (chyba do przet³uszczaj±cych), na zmianê z takim z rossmanna dla dzieci do wra¿liwej skóry o tym -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-drachen.html
Póki co nie jest ¼le.
A jakiego¶ serum takiego wyg³adzaj±cego próbowa³a¶? Np. Marion Termoochrona?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:59   #2055
geobab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: ³odzkie
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

KACHULA82 - w³a¶nie mam zamiar przez jaki¶ czas j± wyp³ukac. Kole¿anka mówi³a mi co¶, ze sok z cytryny mo¿e rozja¶nic w³osy, no i czyta³am te¿ gdzie¶, ¿e szampony przeciw³upie¿owe szybko wyp³ukuj± farbê - w co jakos nie wierzê. poczekamy zobaczymy, nie chcê katowac moich w³osów ci±g³ym farbowaniem, bo dla mnie to bez sensu.
__________________
...id¼ wyporostowany w¶ród tych co na kolanach, w¶ród odwróconych plecami i obalonych w proch,
ocala³e¶ nie po to aby ¿yæ [...] B±d¼ wierny. Id¼.



BREATH

Edytowane przez geobab
Czas edycji: 2013-08-26 o 13:05
geobab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:22   #2056
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ech te nasze w³osy. Ja tez nigdy nie wiem co jest dla nich najlepsze. Najgorsze to jest to przyzwyczajanie siê w³osów do kosmetyków. Wtedy panikuje bo ju¿ nie wiem co u¿yæ aby by³o dobre. Ech...
Ano, takie nasze ¿ycie Za ³atwo by by³o, gdyby wszystko pasowa³o. A ¿e ja mam zwykle na odwrót ni¿ inni, to jeszcze gorzej u mnie.
Np. zachwalana na wiza¿u i blogach Isana z olejem babassu i Alterra morelowa zupe³nie nic nie robi³y u mnie.
Zastanawiam siê teraz, czy moje w³osy nie musz± mieæ jednak trochê silikonów w od¿ywce.
Ale oczywi¶cie te tañsze i "lepsze" sk³adowo lekkie silikowonwe od¿ywki s± u mnie nie do zdobycia

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ my¶lê ¿e to jednak wina pielêgnacji. A skoro siê pusz± to mo¿e jeste¶ krêconow³osa??


Olej z pestek winogron mi bardzo pasowa³.
A co do ³upie¿u - ja mam te¿ wieczny problem z ³upie¿em... Pierwsze co odkry³am ¿e mi pomaga to mycie w³osów dwa razy pod rz±d, i baaardzo dobre wyp³ukanie pó¼niej szamponu. A szamponu u¿ywam obecnie Fructis (chyba do przet³uszczaj±cych), na zmianê z takim z rossmanna dla dzieci do wra¿liwej skóry o tym -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-drachen.html
Póki co nie jest ¼le.
A jakiego¶ serum takiego wyg³adzaj±cego próbowa³a¶? Np. Marion Termoochrona?
Na pewno nie mam krêconych. Od dzieciaka proste druty mia³am, tylko zawsze cienkie, delikatne i podatne na odgniatanie.
Jak mia³am je krótsze to siê falowa³y leciutko, nawet podejrzewa³am, ¿e s± falowane mo¿e, ale kiedy podros³y wiêcej ni¿ do ramion to s± proste.
Miot³ê mam na g³owie pierwszego dnia po myciu, g³ównie sterczy wierzchnia warstwa. Nastêpnego jak siê ule¿± w czasie snu to s± ju¿ proste i do¶æ g³adkie. 3 dnia po myciu od ucha w dó³ s± g³adziutkie i ¶liczniutkie, ale przy skalpie ju¿ jest lekki t³uszczyk. Wiêc trzeba myæ i mamy miote³kê znowu

Odno¶nie szamponu, ten który pokaza³a¶ u mnie w Rossie pewnie bêdzie niedostêpny - mam baaaardzo ubogi "dzieciowy" dzia³ Dopiero niedawno co¶ z Babydream siê u mnie pokaza³o.

Kiedy¶ chcia³am te¿ kupiæ jakie¶ serum lub mgie³kê termoochnonn±, zw³aszcza w³a¶nie od Mariona, ale u mnie w mie¶cie to ze ¶wiec± go szukaæ. Oblaz³am kiedy¶ ca³e miasto i albo termoochronne cosie mia³y masê alkoholu, albo by³y markowe i niebotycznie drogie. Taki urok ma³ego miasta

No nic, zrobiê mo¿e jutro nalot na Rossa i poszukam co maj± z ³agodnych szamponów. Ochroniarz bêdzie siê na mnie dziwnie patrzy³ z pewno¶ci±
Spróbujê te¿ dzi¶ po myciu na³o¿yæ trochê olejku przed suszeniem - a nó¿, widelec pomo¿e.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-26 o 13:26
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 14:41   #2057
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

geobab zwykle jest tak ¿e jak baardzo chcemy siê pozbyæ niechcianego koloru z w³osów to on za nic nie chce zej¶æ ot taka z³o¶liwo¶æ losu...

mcromance Isana i Alterra u mnie te¿ siê nie sprawdzi³y, mo¿e mamy podobne w³osy? czyli Ty stosujesz ca³kiem bezsilikonow± pielêgnacjê jak piszesz ¿e masz w³osy z tendencj± do puszenia to a¿ siê prosi o troszkê silikonów, chocia¿ na koñcówki... Dla mnie KWC jest to serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html Jest w drogeriach Natura i na allegro. Mam ju¿ czwarte chyba opakowanie Jedna kropelka wystarczy (przynajmniej mnie). Z innych przyzwoitych "jedwabiów" biovax jest te¿ niez³y, bywa w niektórych aptekach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ovax-silk.html. Obydwa s± bez alkoholu.
Szampony bez sles sprawdza³y siê u mnie ¶rednio, ale ten z Rossmanna jest super. Testujê tez teraz taki zwyk³y szampon z lidla do w³osów z ³upie¿em Cien, z sles ale bez silikonów, i na razie nie mam zastrze¿eñ.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:11   #2058
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance Isana i Alterra u mnie te¿ siê nie sprawdzi³y, mo¿e mamy podobne w³osy? czyli Ty stosujesz ca³kiem bezsilikonow± pielêgnacjê jak piszesz ¿e masz w³osy z tendencj± do puszenia to a¿ siê prosi o troszkê silikonów, chocia¿ na koñcówki... Dla mnie KWC jest to serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html Jest w drogeriach Natura i na allegro. Mam ju¿ czwarte chyba opakowanie Jedna kropelka wystarczy (przynajmniej mnie). Z innych przyzwoitych "jedwabiów" biovax jest te¿ niez³y, bywa w niektórych aptekach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ovax-silk.html. Obydwa s± bez alkoholu.
Szampony bez sles sprawdza³y siê u mnie ¶rednio, ale ten z Rossmanna jest super. Testujê tez teraz taki zwyk³y szampon z lidla do w³osów z ³upie¿em Cien, z sles ale bez silikonów, i na razie nie mam zastrze¿eñ.
Ano przestawi³am siê na bezsilikonow± i mi w³osy od¿y³y. Bo przedtem nie wiedzia³am, czemu mam zaraz po myciu taki oklap i szybko siê przet³uszczaj± (u¿ywa³am Pantene Pro-V, Welli, itp.).
Chocia¿ teraz widzê, ¿e jakie¶ lekkie silikony by siê przyda³y. Ale muszê najpierw wykoñczyæ zapasy od¿ywek i masek.

Stosujê jedwab z Green Pharmacy na koñcówki. Mi siê raczej pusz± wy¿ej przy skalpie i po ¶rodku na d³ugo¶ci.

A moje Natury i Rossmann, eh... szkoda gadaæ. Maj± te reklamowane alkoholowe i ciê¿ko-silikonowe cuda na kiju od L'Oreala, Syossa, Pantene i co tam chcesz, ale takiego Mariona to za nic nie znajdziesz.
Jak ja siê zdziwi³am ostatnio jak w jednej Naturze by³y szampony koloryzuj±ce Marion !!! Normalnie sza³, ca³y rz±dek 5 pude³eczek z 3 szt. w ka¿dym Z czego 2 pude³ka jednego koloru

Zrobiê jutro kolejn± rundkê po Naturach, zobaczê, mo¿e sta³ siê cud i bêdzie co¶ termoochronnego z Mariona
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-26 o 15:12
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:54   #2059
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e uda mi siê jutro pstrykn±æ co¶ normalnego

moge wstawiæ fote zrobion± w pomieszczeniu ale nie bardzo widaæ ten kolor
metaxa where are the pictures?
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 19:30   #2060
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez geobab Poka¿ wiadomo¶æ
KACHULA82 - w³a¶nie mam zamiar przez jaki¶ czas j± wyp³ukac. Kole¿anka mówi³a mi co¶, ze sok z cytryny mo¿e rozja¶nic w³osy, no i czyta³am te¿ gdzie¶, ¿e szampony przeciw³upie¿owe szybko wyp³ukuj± farbê - w co jakos nie wierzê. poczekamy zobaczymy, nie chcê katowac moich w³osów ci±g³ym farbowaniem, bo dla mnie to bez sensu.
Akurat szampon przeciw³upie¿owy to prawda, sprawdzone Polecam kupiæ taki i myæ np najpierw nim a potem tym co zawsze. Ja tak kiedy¶ robi³am. My³am najpierw przeciw³upie¿owym i zostawia³am na chwilê a potem drugi raz ju¿ sowim sta³ym szaponem. Czasami podkrada³am mojemu mê¿usiowi jego mêski szampon bo jak dla mnie jeszcze lepiej wymywa³

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ano przestawi³am siê na bezsilikonow± i mi w³osy od¿y³y. Bo przedtem nie wiedzia³am, czemu mam zaraz po myciu taki oklap i szybko siê przet³uszczaj± (u¿ywa³am Pantene Pro-V, Welli, itp.).
Chocia¿ teraz widzê, ¿e jakie¶ lekkie silikony by siê przyda³y. Ale muszê najpierw wykoñczyæ zapasy od¿ywek i masek.

Stosujê jedwab z Green Pharmacy na koñcówki. Mi siê raczej pusz± wy¿ej przy skalpie i po ¶rodku na d³ugo¶ci.

A moje Natury i Rossmann, eh... szkoda gadaæ. Maj± te reklamowane alkoholowe i ciê¿ko-silikonowe cuda na kiju od L'Oreala, Syossa, Pantene i co tam chcesz, ale takiego Mariona to za nic nie znajdziesz.
Jak ja siê zdziwi³am ostatnio jak w jednej Naturze by³y szampony koloryzuj±ce Marion !!! Normalnie sza³, ca³y rz±dek 5 pude³eczek z 3 szt. w ka¿dym Z czego 2 pude³ka jednego koloru

Zrobiê jutro kolejn± rundkê po Naturach, zobaczê, mo¿e sta³ siê cud i bêdzie co¶ termoochronnego z Mariona
Ja ca³kowicie nie podziêkowa³am silikonom. I dobrze, bo z nimi od czasu do czasu lepiej w³osy ujarzmiæ. Zawsze gdzie¶ muszê mieæ silikon. Totalna bez silikonowa pielêgnacja u mnie siê nie sprawdzi³a. Mia³am w³a¶nie takie dziwne w³osy, czêsto te¿ napuszone. znowu jak przesadzam z silikonem to mam przyklap. Muszê sobie silikon odrobinê dozowaæ i wtedy jest ok.

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa where are the pictures?
Podbijam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 19:37   #2061
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ca³kowicie nie podziêkowa³am silikonom. I dobrze, bo z nimi od czasu do czasu lepiej w³osy ujarzmiæ. Zawsze gdzie¶ muszê mieæ silikon. Totalna bez silikonowa pielêgnacja u mnie siê nie sprawdzi³a. Mia³am w³a¶nie takie dziwne w³osy, czêsto te¿ napuszone. znowu jak przesadzam z silikonem to mam przyklap. Muszê sobie silikon odrobinê dozowaæ i wtedy jest ok.
Ja w³a¶nie dosz³am do wniosku, ¿e jakie¶ silikoniki chyba musza wróciæ, tylko nie wiem które braæ >_<

A mo¿esz powiedzieæ, co silikonowego stosujesz? Bo ja jako¶ wolê spróbowaæ czego¶ co wy polecacie, ni¿ naci±æ siê te wszystkie opinie w KWC (coraz mniej wiarygodne dla mnie jest).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-26 o 19:38
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 20:20   #2062
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Geobab - ja robi³am w tamtym roku Palette N5 by³am zadowolona, wyszed³ ciemno, taki ¶redni br±z, i by³ trwa³y jak na farby drogeryjne. ¯adnych prze¶witów dziwnych nie mia³am - masz fot w za³±czniku bez lampy i z.
Piêkne w³osy

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana to s± w³osy sprzed roku po 6 dekoloryzacjach i 2 rozja¶nianiach na pewno by¶ ich nie chcia³a.... a ¶cie³am wtedy ze 20cm..... Od tamtego czasu je ¶cinam regularnie, ¿eby jako¶ od¿y³y... teraz s± podobnej d³ugo¶ci, ale powoli dochodzê do takiego stanu jak kiedy¶ - ¿e wystarczy kropla jedwabiu ¿eby dobrze wygl±da³y ...
Ale fakt g³adkie s±, i proste jak druty..... co mi sie akurat srednio podoba ...

Palette ³adnie ³apie, mo¿esz zaryzykowaæ Mam jeszcze jedn± t± farbê N5 tamtego czasu i my¶lê ¿e chyba j± wykorzystam nied³ugo na odrosty...
A ja chcia³abym takie proste druty

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa where are the pictures?
A satysfakcjonuje Ciê fota na której widaæ "prawie" rzeczywisty kolor ?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat szampon przeciw³upie¿owy to prawda, sprawdzone Polecam kupiæ taki i myæ np najpierw nim a potem tym co zawsze. Ja tak kiedy¶ robi³am. My³am najpierw przeciw³upie¿owym i zostawia³am na chwilê a potem drugi raz ju¿ sowim sta³ym szaponem. Czasami podkrada³am mojemu mê¿usiowi jego mêski szampon bo jak dla mnie jeszcze lepiej wymywa³

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



Ja ca³kowicie nie podziêkowa³am silikonom. I dobrze, bo z nimi od czasu do czasu lepiej w³osy ujarzmiæ. Zawsze gdzie¶ muszê mieæ silikon. Totalna bez silikonowa pielêgnacja u mnie siê nie sprawdzi³a. Mia³am w³a¶nie takie dziwne w³osy, czêsto te¿ napuszone. znowu jak przesadzam z silikonem to mam przyklap. Muszê sobie silikon odrobinê dozowaæ i wtedy jest ok.



Podbijam


Widzê ¿e wszystko wraca do normy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 21:00   #2063
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Czy jest tu ktos kto uzywal Garnier Color Naturals 4 br±z? Jak wyglada na wlosach?czy to jest chlodny odcien?
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:19   #2064
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie dosz³am do wniosku, ¿e jakie¶ silikoniki chyba musza wróciæ, tylko nie wiem które braæ >_<

A mo¿esz powiedzieæ, co silikonowego stosujesz? Bo ja jako¶ wolê spróbowaæ czego¶ co wy polecacie, ni¿ naci±æ siê te wszystkie opinie w KWC (coraz mniej wiarygodne dla mnie jest).
O musia³abym teraz sprawdziæ sk³ady. Podam Ci po prostu co ostatnio stosujê: Fitomed do t³ustych, jeszcze mam Timotei z ró¿± z Jerycha jako mocny sles do mycia raz w tygodniu, od¿ywka Ziaja http://e-styl.com/p/pl/5457/ziaja+pl...na+200+ml.html, jedwab Green Pharmacy, olejek ³opianowy z arganowym Green Pharmacy, Olejek 100% ³opianowy. To wszystko co teraz u¿ywam i muszê chyba zmieniæ, bo mi w³osy wygl±daj± na obci±¿one. Do tej pory jak mia³am ciemne w³osy by³o ok i podoba³ mi siê ten zestaw ale jak rozja¶ni³am k³aki chyba im co¶ teraz nie pasuje... Musze przestawiæ siê na blond pielêgnacjê niestety

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Czy jest tu ktos kto uzywal Garnier Color Naturals 4 br±z? Jak wyglada na wlosach?czy to jest chlodny odcien?
Drogeryjne farby nie wychodz± ch³odno Garnier czêsto robi z³ote i rude refleksy. A odcienie "mro¼ne" mog± bordo ¶wieciæ. Nawet jak co¶ ch³odno ³apie to bardzo szybko siê wymywa do rudo¶ci. Z ch³odnych odcieni to radzê szukaæ w profesjonalnych. Tylko wtedy bêdziesz naprawdê zadowolona, wiem co mówiê/piszê No i 4 z Garniera mo¿e cieeeemno wyj¶æ. Z drogeryjnych mogê Ci poleciæ Londê nr 25, tu masz efekty:http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...laty-braz.html Ch³odno wysz³o i ³adnie a farbowa³am na rudo wymyt± hennê. Na pewno to nie jako¶æ profesjonalnych ale by³am zadowolona z efektu.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ


[/B]
Widzê ¿e wszystko wraca do normy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-26 o 22:20
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:31   #2065
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O musia³abym teraz sprawdziæ sk³ady. Podam Ci po prostu co ostatnio stosujê: Fitomed do t³ustych, jeszcze mam Timotei z ró¿± z Jerycha jako mocny sles do mycia raz w tygodniu, od¿ywka Ziaja http://e-styl.com/p/pl/5457/ziaja+pl...na+200+ml.html, jedwab Green Pharmacy, olejek ³opianowy z arganowym Green Pharmacy, Olejek 100% ³opianowy. To wszystko co teraz u¿ywam i muszê chyba zmieniæ, bo mi w³osy wygl±daj± na obci±¿one. Do tej pory jak mia³am ciemne w³osy by³o ok i podoba³ mi siê ten zestaw ale jak rozja¶ni³am k³aki chyba im co¶ teraz nie pasuje... Musze przestawiæ siê na blond pielêgnacjê niestety
Niestety ka¿dy ma jaki¶ problem

Fitomed kupi³am i stosowa³am. Ca³y tydzieñ wytrzyma³am. Niestety u mnie robi³ lekki smalczyk drugiego dnia, wiêc wróci³am do Alterry. Chocia¿ to by³o po farbowaniu Matrixem, który mi podsuszy³ - to mo¿e dlatego Fitomed "wysiad³"
Szampon z sls to podbieram mamie Mia³a ten Timotei, by³ ok. Teraz ma jakie¶ przezroczyste co¶, co gdzie¶ dosta³a, nawet to-to ma aloes w sk³adzie (do¶æ wysoko nawet ) - ale za czêsto stosowany wysusza, a w³osy skrzypi±.

Ale ta od¿ywka Ziaji to mnie zainteresowa³a. Pojemno¶æ w miarê, cena te¿ ok. Je¶li uda mi siê j± gdzie¶ znale¼æ to wypróbujê Mam nadziejê, ¿e gdzie¶ bêdzie u mnie w mie¶cie
Dziêki
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-26 o 22:35
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 04:31   #2066
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Metaxa , dawaj na razie ten "prawie" kolorek, a na ten w ¶wietle dziennym poszczekam
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 05:35   #2067
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa , dawaj na razie ten "prawie" kolorek, a na ten w ¶wietle dziennym poszczekam
A Ty spaæ nie mo¿esz ?
Ok, jak wrócê z pracy to wstawie to zdjêcie :P
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 06:38   #2068
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
A Ty spaæ nie mo¿esz ?
Ok, jak wrócê z pracy to wstawie to zdjêcie :P

no na 7± do roboty trz siê wybrac, to tak wstajê 5.15
w kibelku na szybko gazetka (tablecik ) przegl±dam to i szkryfln±c co¶ mo¿na
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:03   #2069
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety ka¿dy ma jaki¶ problem

Fitomed kupi³am i stosowa³am. Ca³y tydzieñ wytrzyma³am. Niestety u mnie robi³ lekki smalczyk drugiego dnia, wiêc wróci³am do Alterry. Chocia¿ to by³o po farbowaniu Matrixem, który mi podsuszy³ - to mo¿e dlatego Fitomed "wysiad³"
Szampon z sls to podbieram mamie Mia³a ten Timotei, by³ ok. Teraz ma jakie¶ przezroczyste co¶, co gdzie¶ dosta³a, nawet to-to ma aloes w sk³adzie (do¶æ wysoko nawet ) - ale za czêsto stosowany wysusza, a w³osy skrzypi±.

Ale ta od¿ywka Ziaji to mnie zainteresowa³a. Pojemno¶æ w miarê, cena te¿ ok. Je¶li uda mi siê j± gdzie¶ znale¼æ to wypróbujê Mam nadziejê, ¿e gdzie¶ bêdzie u mnie w mie¶cie
Dziêki
Mnie ta Ziaja to zapachem uzale¿ni³a Do tego mo¿na j± stosowaæ bez sp³ukiwania i jako zwyk³± od¿ywkê ale sp³ukujemy dopiero po 3min. Ogólnie trzeba znale¼æ idealn± proporcjê do nak³adania bo mo¿e nie¼le obci±¿yæ. Ale ogólnie jest spoko i ratowa³a mi koñcówki za ka¿dym razem gdy s³oñce, morska woda czy farba mi wysuszy³a. Jest spoko. No i k³adê j± tylko od uszu w dó³. Nic blisko skóry.
A jaki Fitomed mia³a¶? Ten do t³ustych? Mi na pocz±tku tez obci±¿a³ w³oski ale one musia³y siê po prostu przyzwyczaiæ do zió³ w szamponie. Po jakim¶ czasie ju¿ by³y sypkie i ³adne po myciu. A co do szamponu twojej mamy to podaj nazwê sprawdzê sobie. To, ¿e w³osy skrzypi± to znak, ¿e mocno umyte. Dlatego pewnie wysusza bo jest mocny, mimo aloesu.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
A Ty spaæ nie mo¿esz ?
Ok, jak wrócê z pracy to wstawie to zdjêcie :P
Czekam na fotê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-27 o 09:08
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:30   #2070
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie ta Ziaja to zapachem uzale¿ni³a Do tego mo¿na j± stosowaæ bez sp³ukiwania i jako zwyk³± od¿ywkê ale sp³ukujemy dopiero po 3min. Ogólnie trzeba znale¼æ idealn± proporcjê do nak³adania bo mo¿e nie¼le obci±¿yæ. Ale ogólnie jest spoko i ratowa³a mi koñcówki za ka¿dym razem gdy s³oñce, morska woda czy farba mi wysuszy³a. Jest spoko. No i k³adê j± tylko od uszu w dó³. Nic blisko skóry.
A jaki Fitomed mia³a¶? Ten do t³ustych? Mi na pocz±tku tez obci±¿a³ w³oski ale one musia³y siê po prostu przyzwyczaiæ do zió³ w szamponie. Po jakim¶ czasie ju¿ by³y sypkie i ³adne po myciu. A co do szamponu twojej mamy to podaj nazwê sprawdzê sobie. To, ¿e w³osy skrzypi± to znak, ¿e mocno umyte. Dlatego pewnie wysusza bo jest mocny, mimo aloesu.
Tak, Fitomed mam do t³ustych. Pierwszego dnia po myciu jest spoko, drugiego by³ t³uszczyk
Dobra, to skoro mówisz, ¿e trzeba przyzwyczaiæ w³osy to go potestujê d³u¿ej. Zawsze to kilka z³ w kieszeni nie wydane na kolejny "bubel".
A t± swoj± Ziajê to w Naturze kupi³a¶? Bo ja chyba pójdê dzi¶ (albo jutro, bo dzi¶ umieram na ból brzucha i krzy¿a) obej¶æ sklepy.

Moja mama ma co¶ z Venity. Popatrzy³am jeszcze raz, aloes wcale nie jest tak wysoko jak mi siê wydawa³o. Ale nadal przed zapachem, wiêc co¶ tam jest
Cyk³am fotê sk³adu, ¿eby¶ na darmo nie lata³a i szuka³a po sklepach je¶li co¶ jest "be".
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 11.21.27.jpg (58,5 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 11.21.53.jpg (70,7 KB, 3 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.