Manicure hybrydowy ? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 06:10   #1291
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
mi ta odzywka strasznie pomaga i nie tylko mi, jak komus nie podpasila to niech nie uzywa i tyle
popieram
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:09   #1292
Monuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Thumbs up Dot.: Manicure hybrydowy ?

I ja i moja mama stosujemy odżywki Eveline (8 w 1 oraz tej diamentowej) i nic złego się nie działo. Nawet wolę 8 w 1, bo mam wrażenie, e moje paznokcie lepiej się po niej "czują". Lubię dłubać przy paznokciach (taki sobie tik nerwowy) i często zdarzało mi się uszkodzić sobie płytkę. Po pomalowaniu odżywką Eveline nie piekło nigdy. Fakt, pieczenie czułam, kiedy wcześniej za bardzo wycinałam sobie skórki, ale to tylko tyle.

Mam na paznokciach lakier hybrydowy (Mollon Pro - Rose) w odcieniu podobnym do tej odżywki (kilku jej warstw) i to właśnie nią sobie ukrywam odrost (trzymam hybrydę ok. miesiąca, a paznokcie rosną mi szybko, więc jest co korygować, ale nie lubię wizyt u kosmetyczki) i szczerze mówiąc nie widać nawet śladu odrostów.

Po zdjęciu hybrydy moje paznokcie są twardsze niż były wcześniej.
Monuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:41   #1293
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ej ej bo mi uszkodzilo plytke na 1 paznokciu to teraz nie nakladam hybryd w ogole? czy mozna nalozyc hybryde na eveline np?
bo nie wiem nie wiem...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:02   #1294
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
mi ta odzywka strasznie pomaga i nie tylko mi, jak komus nie podpasila to niech nie uzywa i tyle
Tylko to nie o to chodzi, że mi nie pasowała bo np. nie działała tak jak zapewnia producent tylko o to, że ona niszczy paznokcie (rozumiem, nie u wszystkich). Według mnie produkt, który ma takie działania uboczne nie powinien dopuszczony do sprzedaży. Gdybym była świadoma tego jakie są skutki uboczne (a producent nic o tym nie wspomina) to nigdy bym jej nie kupiła.
Ale koniec OT, bo o odżywce jest osobny temat
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 05:40   #1295
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

moj ostatni offtop o eveline, wyszlo wlasnie 9w1 :O dostepne w rossmanie
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:03   #1296
karolina2807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Hybryda!!!

Poszukuję trwałej hybrydy, która wytrzyma na pazurkach 3 tygodnie. Używałam już z kilku firm i z żadnej nie byłam zadowolona. Problemem jest to, że często blaknie kolor i po tygodniu są widoczne odpryski na paznokciach.
karolina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:16   #1297
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Hybryda!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665287&page=17

cały wątek o hybrydach mistero milano podobno jest trwały ale osobiście używam tylko tańszego C.Z - trzyma się około 2 tygodni
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 07:16   #1298
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny jaki kolor czerwieni z CZ polecacie?008?011?chodzi mi o coś klasycznego
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 15:40   #1299
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Drogie dziewczeta, moja przygoda z hybryda zaczela sie od wizyty u manikurzystki i polozeniem CND shellac (french). Dokladnie po 7 dniach lakier z pierwszego paznokcia odpadl. Wygladalo jakby dostalo sie pod lakier powietrze. Stwierdzilam ze zaczne przygode z hybryda w domu. Zwykle paznokci nie maluje. Pracuje w laboratorium i generalnie normalny lakier po jednym dniu trzeba sciagac. Zamowilam zestaw niemieckiej firmy Emmi Nails (nie mylic z EM) i zaczekam sie uczyc. Ponizej wklejam zdjecia z pierszch prob (kolorek Puce 1 i 7 dnia, i swiezo nalozony Congo ). Generalnie z lewa reka nie mam problemu, hybradka trzyma sie bardzo dobrze, natomiast prawa reka po tygodniu zaczyna sie rozdwajac przy wolnym koncu. Podejrzewam ze jest to niestety zwiazane z moimi kiepskimi zdolnosciami do nakladania , ale mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej.
Podsumowujac:
hybrydy Emmi Nails maja konsystencje normalnego lakieru, nie leja sie, trzymaja sie ladnie przynajmniej tydzien (dluzej nie moglam sprawdzic).

Pozdrawiam,
lyoness
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emmi Nail_Puce.jpg (150,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emmi Nail_Puce_7 day.jpg (110,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emmi Nail_Congo.jpg (111,6 KB, 61 załadowań)
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:21   #1300
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor czerwieni z CZ polecacie?008?011?chodzi mi o coś klasycznego
Ja mam 008 i jest piękny jak dla mnie klasyczna czerwień ,chociaż na żywo nie widziałam pozostałych
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 20:52   #1301
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
Drogie dziewczeta, moja przygoda z hybryda zaczela sie od wizyty u manikurzystki i polozeniem CND shellac (french). Dokladnie po 7 dniach lakier z pierwszego paznokcia odpadl. Wygladalo jakby dostalo sie pod lakier powietrze. Stwierdzilam ze zaczne przygode z hybryda w domu. Zwykle paznokci nie maluje. Pracuje w laboratorium i generalnie normalny lakier po jednym dniu trzeba sciagac. Zamowilam zestaw niemieckiej firmy Emmi Nails (nie mylic z EM) i zaczekam sie uczyc. Ponizej wklejam zdjecia z pierszch prob (kolorek Puce 1 i 7 dnia, i swiezo nalozony Congo ). Generalnie z lewa reka nie mam problemu, hybradka trzyma sie bardzo dobrze, natomiast prawa reka po tygodniu zaczyna sie rozdwajac przy wolnym koncu. Podejrzewam ze jest to niestety zwiazane z moimi kiepskimi zdolnosciami do nakladania , ale mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej.
Podsumowujac:
hybrydy Emmi Nails maja konsystencje normalnego lakieru, nie leja sie, trzymaja sie ladnie przynajmniej tydzien (dluzej nie moglam sprawdzic).

Pozdrawiam,
lyoness
ładne kolory fajnie to wygląda
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 09:20   #1302
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej, dziewczyny nie wiem czy te pytanie pojawiło się wcześniej. Nigdy nie miałam hybrydowego, a chciałabym go zrobić samemu. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak go zrobić tak krok po kroku. Bardzo proszę o pomoc.
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 10:12   #1303
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tu jest dobry opis jak wszystko zrobic samemu:

http://www.alletipsy.pl/artykuly/96-...-po-kroku.html

Jest tez mnostwo filmikow na YouTube.

Powodzenia
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 01:26   #1304
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Pierwszy raz zrobiłam sobie hybrydowe paznokcie, na razie u profesjonalistki, jak mi się będą ładnie trzymać to kupię sobie zestaw i będę robić w domu. Mam pytanko - czy na paznokcie już takie z odrostami mogę nałożyć zwykły lakier plus na resztę hybrydy (całą płytkę)? Będzie mi się trzymać? Wymyśliłam, że jakby tak było to oszczędziłabym trochę na paznokciach, bo zwykły lakier odpryskuje mi na końcach, a tu bym końce już miała ładne... Mam lakier w podobnym odcieniu jak hybrydy, więc tak się zastanawiam...
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:19   #1305
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez babsi86 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz zrobiłam sobie hybrydowe paznokcie, na razie u profesjonalistki, jak mi się będą ładnie trzymać to kupię sobie zestaw i będę robić w domu. Mam pytanko - czy na paznokcie już takie z odrostami mogę nałożyć zwykły lakier plus na resztę hybrydy (całą płytkę)? Będzie mi się trzymać? Wymyśliłam, że jakby tak było to oszczędziłabym trochę na paznokciach, bo zwykły lakier odpryskuje mi na końcach, a tu bym końce już miała ładne... Mam lakier w podobnym odcieniu jak hybrydy, więc tak się zastanawiam...
Mysle ze to bardzo głupi pomysł
Łączenie normalnego lakieru z hybryda? nie - bezsensu malować koncówki hybrydą a reszte lakierem ... tymbardziej ze na pewno nie nie znajdziesz idealnych odcieni
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 14:51   #1306
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Mysle ze to bardzo głupi pomysł
Łączenie normalnego lakieru z hybryda? nie - bezsensu malować koncówki hybrydą a reszte lakierem ... tymbardziej ze na pewno nie nie znajdziesz idealnych odcieni
Ale mi chodzi o malowanie całej płytki zwykłym lakierem, jak na paznokciach z hybrydą już są widoczne odrosty.
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 15:25   #1307
agatakredka
Raczkowanie
 
Avatar agatakredka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Moja koleżanka z pracy zakupiła sobie lampę i wczoraj samodzielnie zrobiła manicure hybrydowy. Wyglądało to całkiem fajnie. Jeśli faktycznie tyle będzie się jej to trzymać, to chyba zgłoszę się do niej na malowanie
agatakredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 15:26   #1308
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moniroza Pokaż wiadomość
jakos nie moge sie przekonac do hybrydy na paznokciach. niby wygodne, bo nie trzeba co chwile malowac, nie odpryskuje, dlugo ladnie sie trzyma, ale niszczy plytke paznokcia i trzeba sie specjalnie umawiac na zdejmowanie... a tak.. co inny outfit, to inny kolor na paznokciach:p hybryda niestety przez 2-3tyg w jednym kolorze;p
Każdy ma inaczej, ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez hybrydy.:brzydal :
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:36   #1309
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moniroza Pokaż wiadomość
jakos nie moge sie przekonac do hybrydy na paznokciach. niby wygodne, bo nie trzeba co chwile malowac, nie odpryskuje, dlugo ladnie sie trzyma, ale niszczy plytke paznokcia i trzeba sie specjalnie umawiac na zdejmowanie... a tak.. co inny outfit, to inny kolor na paznokciach:p hybryda niestety przez 2-3tyg w jednym kolorze;p
To wszystko zalezy od tego jak się robi hybryde
Moje pazurki po zmyciu hybrydy są idealne
Ja nie piłuje ich żadnymi pilnikami tylko matowie delikatnie blokiem.
Gdybym miała chodzić do kosmetyczki co 2 tyg na zmiane koloru rzeczywiscie byłoby to męczące,dlatego sama sobie maluje w domu i zmieniam co tydzien, a zajmuje mi to tyle czasu co malowanie zwykłymi lakierami i czekanie aż wyschną
Mam co tydzien inny kolor który pięknie błyszczy i nie odpryskuje

Cytat:
Napisane przez babsi86 Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi o malowanie całej płytki zwykłym lakierem, jak na paznokciach z hybrydą już są widoczne odrosty.
mozna spróbować ,moze bedzie jakoś wyglądało,chociaż koleżanka która ma zelowe i maluje tak odrosty na jeden kolor lakierem ,powiem średnio to wygląda

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Każdy ma inaczej, ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez hybrydy.:brzydal :
tak jak ja
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 18:44   #1310
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez babsi86 Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi o malowanie całej płytki zwykłym lakierem, jak na paznokciach z hybrydą już są widoczne odrosty.
Można położyć bezbarwny żel do naturalnych paznokci (soak off) lub bezbarwną hybrydę. Jeśli warstwa będzie cienka, odrost nie będzie widoczny ani bardzo wyczuwalny. Zwykły lakier pomalowany na tym, nie będzie odpryskiwał, natomiast będą wycierać się końcówki (po kilku dniach).

Paznokcie będą wzmocnione, lakier będzie się trzymał. Kolor łatwo będzie zmieniać ...ale przy zmywaniu lakieru nawet bezacetonowym zmywaczem, żel/hybryda będą ulegać degradacji (uszkodzeniu).

Żel silikonowy/hybryda są przewidziane na ok. 2tygodnie. Po tym czasie powinny być zdjęte, problemem będą nie tylko odrosty ale również odpryski, pęknięcia, itp.
Można osiągnąć dłuższą trwałość - nie oszukujmy się - kosztem naturalnych paznokci, tj. matowienie, primery, itp.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 20:23   #1311
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mi sie pod hybryda paznokcie umocnily. za pierwszym razem hubryda bardzo krotko mi sie trzymala - troche ponad tydzien- zaczela odchodzic w miejscach gdzie mialam zniszczone paznockie i tam gdzie mi sie rozwarstwialy. przy kolejnym nakladaniu [rzycielam podniszczony koniec i juz bylo lepiej . teraz pazury trzymalyby sie az by mi nie zrosly pod lakierem mam zdrowa i nienaruszona czynnikami zewnetrznymi plytke nie matowie jej przed kolejnymi nalozeniami koloru po zdjeciu zeskrobuje resztki bazy , przecieram acetonem pazury bardzo dokladnie i polerka albo blokiem polerskim przejezdzam po plytce by sie pozbyc ewentualnych resztek bazy. i to wszytko zauwazylam ze na zniszczonych czynnikami zewnetrznymi paznokciach hubryda slabiej sie trzyma. przy kolejnych razach jest coraz lepiej a plytka tak jak mowilam pod lakierem jest nienaruszona i mocna
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 11:45   #1312
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
mi sie pod hybryda paznokcie umocnily. za pierwszym razem hubryda bardzo krotko mi sie trzymala - troche ponad tydzien- zaczela odchodzic w miejscach gdzie mialam zniszczone paznockie i tam gdzie mi sie rozwarstwialy. przy kolejnym nakladaniu [rzycielam podniszczony koniec i juz bylo lepiej . teraz pazury trzymalyby sie az by mi nie zrosly pod lakierem mam zdrowa i nienaruszona czynnikami zewnetrznymi plytke nie matowie jej przed kolejnymi nalozeniami koloru po zdjeciu zeskrobuje resztki bazy , przecieram acetonem pazury bardzo dokladnie i polerka albo blokiem polerskim przejezdzam po plytce by sie pozbyc ewentualnych resztek bazy. i to wszytko zauwazylam ze na zniszczonych czynnikami zewnetrznymi paznokciach hubryda slabiej sie trzyma. przy kolejnych razach jest coraz lepiej a plytka tak jak mowilam pod lakierem jest nienaruszona i mocna
jakbym czytała swoją historię
paznokcie mam wzmocnione jak nigdy dotąd
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 21:32   #1313
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Manicure hybrydowy ?

czy na baze z shellaca mogę nałożyć OPI colorgel i później pokryć tez shellaciem?? bo niby ten drugi to nie hybryda...albo odwrotnie czy kupując tym razem baze i top z Opi moge nałożyc na nia shellaca?
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:07   #1314
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny mam pytanie
Mialam robiony zel i po jednym dniu na 4 paznokciach przy brzegach odprysl , poszlam na poprawke zalozyla mi dziewczyna hybryde i ... znow odprysl na koncowkach paznockcia w sumie taki trojkacik z brzegu znow na 4 paznokciach Gdzie jest powod ? Uslyszalam ze to wina moich paznokci czy to moze byc prawda ?
Kolezanka ma zrobione tym samym lakieram i jest wszystko ok
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:55   #1315
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie
Mialam robiony zel i po jednym dniu na 4 paznokciach przy brzegach odprysl , poszlam na poprawke zalozyla mi dziewczyna hybryde i ... znow odprysl na koncowkach paznockcia w sumie taki trojkacik z brzegu znow na 4 paznokciach Gdzie jest powod ? Uslyszalam ze to wina moich paznokci czy to moze byc prawda ?
Kolezanka ma zrobione tym samym lakieram i jest wszystko ok
...
możliwe,jak paznokcie z natury masz łamliwe,cienkie itd... może to być też błąd techniczny-nieprawidłowe zalanie wolnego brzegu paznokcia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 12:36   #1316
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Manicure hybrydowy ?

czym wzmacniacie paznokietki? byl temat o eveline.. ale co? pod baze eveline? bez sensu... moje sa lamliwe i chcialbym je czyms wzmocnic....bo sie ruszaja (bardzo miekkie) i szybciej robia mi sie odpryski lakieru...
albo w ogole lakier plytki przestaje sie trzymac-szczegolnie na kciuki miedzy lakier a paznokiec moge wlozyc paznokiec na jakies 2-3mm...

help..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 07:25   #1317
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez karitta Pokaż wiadomość
Hybrydy to piękna sprawa - mój rekord to 2 miesiące przez korekty na paznokciach Wprawdzie odrosty miałam już spore, ale... nie było potrzeby zmiany manicure. I tak już z lakierami hybrydowymi nie rozstaję się od przeszło roku ;-)
jak ściągasz? płynem z acetonem? i jak kondycja paznokci i skórek?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:54   #1318
bluberry12
Przyczajenie
 
Avatar bluberry12
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja bardzo sobie cenię manicure hybrydowy. nie wiem dlaczego ale mi zawsze po 2 -3 dniach odpryskiwał bardzo lakier taki normalny i musiałam po prostu ciągle ale malować od nowa albo poprawiać Hybrydy trzymają mi się mniej więcej 3 tygodnie bez żadnych poprawek. Jetem mega zadowolona
bluberry12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:12   #1319
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez karitta Pokaż wiadomość
Hybrydy to piękna sprawa - mój rekord to 2 miesiące przez korekty na paznokciach Wprawdzie odrosty miałam już spore, ale... nie było potrzeby zmiany manicure. I tak już z lakierami hybrydowymi nie rozstaję się od przeszło roku ;-)
A Ty znowu swoje chciałabym zobaczyć jak one wyglądają

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bluberry12 Pokaż wiadomość
Ja bardzo sobie cenię manicure hybrydowy. nie wiem dlaczego ale mi zawsze po 2 -3 dniach odpryskiwał bardzo lakier taki normalny i musiałam po prostu ciągle ale malować od nowa albo poprawiać Hybrydy trzymają mi się mniej więcej 3 tygodnie bez żadnych poprawek. Jetem mega zadowolona
zgadzam się!
Długo Ci się trzymają mi max.2 tygodnie.
Zmieniam co 10-12 dni
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:20   #1320
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

..
tez bym chciała zobaczyć te 2mc hybrydy...kurcze one nie są stworzone do tego,żeby je tyle trzymać na płytce,im dłużej je nosimy tym one same bardziej sie utwardzają ty trudniej je zdiąć w polecany sposób.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.