Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 09:47   #3601
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a jakby tak wątek poczytac ...........

Kamisio, wiem, że takie pytania denerwują stałe bywalczynie. wątek jest bardzo długi a jak wpisuje w wyszukiwarkę "płatnosc" to wyskakuje mi mój post z zapyaniem
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:47   #3602
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
tak mi to zostało wytłumaczone i zostałam kilkakrotnie zapewniona, że podanie CVV2 w przypadku eKarty jest bezpieczne - zwłaszcza, że jest to karta przedpłacana
Myślę, że może być to słuszne, ale tak jak piszesz - jedynie w przypadku ekarty przedpłaconej (czyli ładując na nią akurat tyle pieniędzy, ile mamy zamiar zapłacić, i od razu płacić)
Nigdy nie podałabym CVV2 do normalnej karty kredytowej, zresztą bałabym się zapłacić nią bezpośrednio, dlatego też wykorzystuję PayPal.
Generalnie jakiekolwiek operacje finansowe poprzez internet chyba nigdy nie są w 100% bezpieczne, i możemy zminimalizować ryzyko tylko poprzez jak najrozsądniejsze z nich korzystanie, i poszerzanie wiedzy na ten temat, nie podając żadnych informacji poza stronami szyfrowanymi, z dużą ostrożnością.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:48   #3603
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a jakby tak wątek poczytac ...........
Kamisio, miałeś eyelinery w słoiczku Shiseido?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:03   #3604
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola, z tym 240 to słabo wykombinowałaś, bo skoro 230 to odpowiednik 23 CC, zatem 240 to odpowiednik - dzisiaj jestem indianinem
zazdroszczę Ci teraz
wiem, że on fajnie ujednolica, jest mięciutki, fajnie się nakłada i na dodatek kryje pory. powłokę jakąś tworzy , że twarz jest wygładzona. a więc uważam, iż jest to dalece niesprawiedliwe, że Ty masz ładniejszy podkład. Ja tesz chcem
dobra, karta przyjdzie za niecały miesiąc, i wtedy kupię. 3 naraz, na zapas. także gdyby ktoś czytał, to proszę nie kupować podkładów biothermu, bo naszym zdaniem, podkład w ogóle słabizna , a jeżeli już to warto tylko wziąć odcień dla murzyna
przynajmniej ja tak to widzę, Mariola, a Ty?
Ja też tak to widzę Jak dziewczyny macie zamiar kupić Biotherm to zdecydowanie najciemniejszy kolor Te jasne to takie brzydkie są i w ogóle do niczego
A tak poważnie, to jestem ciekawa czy ten Aquaradiance, który próbowałaś jest jeszcze lepszy czy na tym samym poziomie Szkoda, że nie miszkasz bliżej, mogłybyśmy się spotkać i obadałabyś ten podkład
Kurczę, że też nigdzie nie można ich dostać

A-ha Layla79...Serdecznie dziękuję za polecenie podkładu Biotherm
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:07   #3605
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też tak to widzę Jak dziewczyny macie zamiar kupić Biotherm to zdecydowanie najciemniejszy kolor Te jasne to takie brzydkie są i w ogóle do niczego
ALe nęcicie, już nie mogę Jakos odcyfrowujecie te kolory biothermu? Jak znależć jasny zółty?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:12   #3606
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
No ładnie, czyli mam kolejny wydatek ale muszę poczekać do kwietnia Spodnie mi potrzebne bo nie mam co na tyłek włożyć
E tam...do wiosny idzie, na dworze coraz cieplnej, to co będziesz spodnie kupowała

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny co sądzicie na temat szminek lancoma? dobrze się trzymają?
Ja mam jedną. Trzyma się dobrze, nawet nawilża, ale pachnie brzydko-chemicznie Nie cierpię takich zapachów

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ALe nęcicie, już nie mogę Jakos odcyfrowujecie te kolory biothermu? Jak znależć jasny zółty?
Myśle, że 220 będzie pasował
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:23   #3607
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ALe nęcicie, już nie mogę Jakos odcyfrowujecie te kolory biothermu? Jak znależć jasny zółty?

Majade wiem, ze Aneta jakis czas temu uzywala podkladow Biothermu. Trzeba ja podpytac o dokladna kolorystyke
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 10:26   #3608
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kamisio, miałeś eyelinery w słoiczku Shiseido?


Ja nic nie mówiłam.

Podpinam się pod pytanie Agi. Kamisio - chętnie posłuchamy Twojej opinii.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:27   #3609
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aprilla Pokaż wiadomość
Nie dosc ze walcze z Bytomiem to jeszcze pozostaje kwestia zwrotu cla. Ponawiam pytanie, zadalam je juz na Truskawce ale ciekawa jestem czy ktoras z Was ma za soba podobne doswiadczenia. Boje sie dodatkowych komplikacji. A wszystko to przez ten nieszczesny Bytom
Dziś zadzwoniłam do Bytomia ponownie, od razu odebrał jakiś pan, podałam mu nr magazynowy, mówię że wysłałam potwierdzenie zakupu prawie 3 tygodnie temu, i co? Okazuje się że oni nie maja tego potwierdzenia Rozbroili mnie kompletnie. Pan kazał wysłać jeszcze raz, więc posłałam, zobaczymy czy teraz pójdzie gładko. Polecam dzwonic w sobotę
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:30   #3610
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziś zadzwoniłam do Bytomia ponownie, od razu odebrał jakiś pan, podałam mu nr magazynowy, mówię że wysłałam potwierdzenie zakupu prawie 3 tygodnie temu, i co? Okazuje się że oni nie maja tego potwierdzenia Rozbroili mnie kompletnie. Pan kazał wysłać jeszcze raz, więc posłałam, zobaczymy czy teraz pójdzie gładko. Polecam dzwonic w sobotę

Coś to dziwne, że nie doszło.
No nic... najważniejsze że się dodzwoniłaś i teraz sprawa już na pewno nabierze tempa. Może Aniu zadzwoń jeszcze raz zapytać czy teraz otrzymali to potwierdzenie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:44   #3611
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No i moje buszowanie skonczyło się zakupem bambusa...chociaż pudrami brązującymi mogłabym obdzielić cały pułk bladego wojska no ale bambuska z tego co widzę to aż nie wypada nie mieć o i tu moje jedno skromne pytanko bo wiem, że już duzo było na ten temat i zaraz mnie ktoś kijem pogoni wczoraj zamawiałam rzeczonego bambusa, placilam przez paypal wszystko po kolei tak jak poprzednim razem, RAZ nacisnełam potwierdzenie płatności i wszystko fajnie, order confirmation na mailu ale nie mam potwierdzenia od paypala a ostatnio było juz po kilku minutach.... może ja powinnam to jeszcze jakoś potwierdzić? po kliknięciu w adres paypala tru otwiera mi się jakies okno ale nie mam pojecia co tam wpisać no i tak jak mówie-ostatnim razem nic takiego nie było potrzebne...boje sie, zeby nie zaplacic podwójnie... pomocy kochane
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 10:55   #3612
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to bank blokuje nasze zamówienie i nie autoryzuje płatności, nie Truskawka w tym przypadku, po prostu bank chce mieć pewność, że to klient banku dokonuje transakcji, a nie osoby nieupoważnione, taka sama sytuacja może mieć miejsce, gdy w grę wchodzą duże kwoty transakcji
Czyli miałam wczoraj rację pisząc, ze droga długa i te zapytania to niekoniecznie problem ze strony Tru...
Ale (choć na razie nie miałam takie problemu) wolę anulować zamówienie niż podawać ten kod...

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziś zadzwoniłam do Bytomia ponownie, od razu odebrał jakiś pan, podałam mu nr magazynowy, mówię że wysłałam potwierdzenie zakupu prawie 3 tygodnie temu, i co? Okazuje się że oni nie maja tego potwierdzenia Rozbroili mnie kompletnie. Pan kazał wysłać jeszcze raz, więc posłałam, zobaczymy czy teraz pójdzie gładko. Polecam dzwonic w sobotę
Ja dlatego włączam wówczas "zażądaj potwierdzenia odbioru". Mam wówczas pewność, że doszło i nie ma problemów
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:56   #3613
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
No i moje buszowanie skonczyło się zakupem bambusa...chociaż pudrami brązującymi mogłabym obdzielić cały pułk bladego wojska no ale bambuska z tego co widzę to aż nie wypada nie mieć o i tu moje jedno skromne pytanko bo wiem, że już duzo było na ten temat i zaraz mnie ktoś kijem pogoni wczoraj zamawiałam rzeczonego bambusa, placilam przez paypal wszystko po kolei tak jak poprzednim razem, RAZ nacisnełam potwierdzenie płatności i wszystko fajnie, order confirmation na mailu ale nie mam potwierdzenia od paypala a ostatnio było juz po kilku minutach.... może ja powinnam to jeszcze jakoś potwierdzić? po kliknięciu w adres paypala tru otwiera mi się jakies okno ale nie mam pojecia co tam wpisać no i tak jak mówie-ostatnim razem nic takiego nie było potrzebne...boje sie, zeby nie zaplacic podwójnie... pomocy kochane
Jeśli dobrze rozumiem, autoryzowałaś płatność, ale nie zapłaciłaś.
W mailu z confirmation, powinnaś mieć przycisk PayPal z opisem "(Please click the button below)" tam się otwiera strona PayPal, gdzie się logujesz i klikasz zapłać teraz.
Jeśli to wszystko wykonałaś, to sprawdz na stronie swojego PayPala czy płatność jest.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:10   #3614
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Bambusa nakładacie na całą twarz?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:13   #3615
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Bambusa nakładacie na całą twarz?
mój będzie miał premierę dzisiaj po południu dopiero

Klika fotek zachęcających dla wahających się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bamboo.jpg (119,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bamboo1.jpg (105,7 KB, 77 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:13   #3616
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziękuję bardzo Alkapone!fajnie, że chciało Ci się pomóc początkującej sierotce
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:34   #3617
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No i zakupiłam Bamboo Powder - nałóg normalnie jakiś z tą Truskawą Ale cena faktycznie mocno przystępna.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:40   #3618
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mój będzie miał premierę dzisiaj po południu dopiero

Klika fotek zachęcających dla wahających się
Aga a jaki ten bambus daje efek na skórze? Jestem bladzioch. Nie chce byc Indianinem
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:42   #3619
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla79 proszę uściślij nazwę podkładu Biotherm, który testowałaś Bo występuje i
1/ Sense Confort Aquaradiance
i
2/ Sense Aquaradiance. - Rozumiem, że to był ten 230 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sense Connfort-Aquaradiance.jpg (73,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sense-Aquaradiance.jpg (71,8 KB, 16 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 11:51   #3620
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, dostałam maila z Tru o CVV2, zadzwoniłam do mBanku i zapytałam co robić i jaka jest tego przyczyna, dostałam wyczerpujące info , ale dopiero po konsultacjach, bo operator po moich szczegółowych pytaniach nie do końca wiedział, czy ma rację, czy nie, więc sprawa wygląda tak:


podanie CVV2 w przypadku eKarty z mBanku, jeśli dostaje się żądanie podania go od sklepu, jest bezpieczne i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, bank jest za takowe odpowiedzialny

żądanie następuje, ponieważ po transakcji może nastąpić dodatkowa autoryzacja miedzy centrum rozliczeniowym banku, a sklepem w którym kupowałyśmy i dzieję się tak zazwyczaj, gdy w krótkim czasie robi się kilka transakcji lub pod kilka adresów, wtedy w systemie zapala się "czerwona lampka" i zaczyna autoryzacja transakcji

to bank blokuje nasze zamówienie i nie autoryzuje płatności, nie Truskawka w tym przypadku, po prostu bank chce mieć pewność, że to klient banku dokonuje transakcji, a nie osoby nieupoważnione, taka sama sytuacja może mieć miejsce, gdy w grę wchodzą duże kwoty transakcji

tak mi to zostało wytłumaczone i zostałam kilkakrotnie zapewniona, że podanie CVV2 w przypadku eKarty jest bezpieczne - zwłaszcza, że jest to karta przedpłacana

jestem ciekawa, czy ktoś dzwonił na infolinię mBanku i uzyskał takie same lub inne informacje ?
Mad, ja dzwoniłam na m-linię 3 razy i 3 różne osoby mówiła, że ma tego kodu nie podawać więc już nie rozumiem jak to w koncu jest no, ale to co piszesz pokrywałoby się z czymś co przeczytałam gdzies w necie w e-book'u dla sprzedawców napisanym przez Visę. Tam było napisane, że kod został stworzony właśnie po to, aby sprzedawcy mogli się upewnić, że osoba dokonująca zakupu jest jednocześnie właścicelem karty. Pisali, że o ten kod sprzedawca może spytać m.in. telefonicznie więc wychodziło by, że mailowo też.
Moja płatność była zaksięgowana przez m-bank już 12.03 więc to nie oni wstrzymali te płatność.
Mnie w końcu Tru spytała o 3 ostatnie cyfry numeru karty, które dostali, bo na potwierdzeniu płatności są ujawnione pierwsze 4 i ostatnie 4 cyfry numeru karty, dopisałam tez do tego adres ...i dzisiaj dostałam przeprosiny

We have confirmed with our credit card company that the initial charge for this order was made void on Mar 15, 2008 amout is US$69.93 Please understand that credit card companies tend to take longer to show a credit than they do a charge. However, the credit should show in a few days after the charge being made void.
Please accept our sincere apologies for any inconvenience that this may have caused. If you have any further queries, please feel free to contact us.
Your Sincerely,
Zenny
Customer Services

W końcu jakiś spersonalizowany mail odpisalam, ze w takim razie oczekuję Shipment Status i mam nadieję, że to koniec przebojów z płatnościami na Truskawie

Edit. O rety, musze składać to zamówienie jeszcze raz...nakrzyczałam na nich zanim dostałam tego maila i kazałam anulowac zamowienie, nie myślałam, że tak w ciągu minuty to zrobią..no dorze...w każdym razie dobrze, że sie co nieco wyjaśniło.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:03   #3621
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

truheart, ja dostałam zaraz po podaniu CVV2 mail od Zenny z wyjaśnieniem, że przesłali moje CVV2 do banku obsługującego moja kartę i czekają na potwierdzenie płatności, gdy to nastąpi, poinformują mnie niezwłocznie mailowo i nadadzą przesyłkę, więc to jednak w moim przypadku bank nie autoryzował płatności
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:17   #3622
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, dostałam maila z Tru o CVV2, zadzwoniłam do mBanku .........
Mad, super, że zadzwoniłaś, przynajmniej wiemy, o co kaman ja też niedługo będę miała swoją e-kartę

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
No ładnie, czyli mam kolejny wydatek ale muszę poczekać do kwietnia Spodnie mi potrzebne bo nie mam co na tyłek włożyć
Aga, pewnie, że ciuszki trzeba zakupić na wiosnę, ale ten świeży, promienny wygląd twarzy - niezastąpiony nie martw się, jakby co ja porobię zapasy, jakby Biotherm wycofał a poza tym, może w kwietniu wrzucą całą paletę kolorków i będzie w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też tak to widzę Jak dziewczyny macie zamiar kupić Biotherm to zdecydowanie najciemniejszy kolor Te jasne to takie brzydkie są i w ogóle do niczego
A tak poważnie, to jestem ciekawa czy ten Aquaradiance, który próbowałaś jest jeszcze lepszy czy na tym samym poziomie Szkoda, że nie miszkasz bliżej, mogłybyśmy się spotkać i obadałabyś ten podkład
Kurczę, że też nigdzie nie można ich dostać
A-ha Layla79...Serdecznie dziękuję za polecenie podkładu Biotherm
przyjemność po mojej stronie
a swoją drogą, trudno go dostać nawet w UK, kolorówka Bioth.rzadko występuje

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ALe nęcicie, już nie mogę Jakos odcyfrowujecie te kolory biothermu? Jak znależć jasny zółty?
Majade, naprawdę warto jeżeli lubisz lekkie, ale kryjące konsystencje, to będzie to. Przynajmniej ten sense aquaradiance, który testowałam, taki był. Idealny podkład. Lekki, płynny, bardzo dobrze się rozprowadza, ale tworzy powłokę, że pory zakryte, i twarz gładka i promienna. Bardzo fajny, nawet lepszy od CC HR, Mat purette YSL i całej reszty innych.

Próbka, którą miałam istotnie pochodzi od Anety, jednak dotarła do mnie innym kanałem w ramach wymianki.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Layla79 proszę uściślij nazwę podkładu Biotherm, który testowałaś Bo występuje i
1/ Sense Confort Aquaradiance
i
2/ Sense Aquaradiance. - Rozumiem, że to był ten 230 ?
Sense Aquaradiance - ten próbowałam
230 = 23 CC.
czyli Twoje 220 = 21 CC.
Confort to chyba dla suchej skóry.

A Ty masz - hydraradiance, prawda?
Mariola, a może zostaniemy dystrybutorem kolorówki Biothermu na Polskę?

Kamisiu, napisz co ostatnio fajnego testowałeś, może photogenic lancome - puder w pędzlu?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:37   #3623
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
E tam...do wiosny idzie, na dworze coraz cieplnej, to co będziesz spodnie kupowała
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

Aga, pewnie, że ciuszki trzeba zakupić na wiosnę, ale ten świeży, promienny wygląd twarzy - niezastąpiony nie martw się, jakby co ja porobię zapasy, jakby Biotherm wycofał a poza tym, może w kwietniu wrzucą całą paletę kolorków i będzie w czym wybierać
Wstrętne kusicielki Będę chodzić z gołym tyłkiem ale za to z promienną twarzą
Te podkłady wiszą na Tru już od dluższego czasu więc mam nadzieję,że do kwietnia się nie wyprzedadzą
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:37   #3624
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Myśle, że 220 będzie pasował
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Majade wiem, ze Aneta jakis czas temu uzywala podkladow Biothermu. Trzeba ja podpytac o dokladna kolorystyke
Dziękuję Rzeczywiście podpytam jeszcze Anetę i może się skuszę jak mi niechęć do Zennego minie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mad, ja dzwoniłam na m-linię 3 razy i 3 różne osoby mówiła, że ma tego kodu nie podawać więc już nie rozumiem jak to w koncu jest no, ale to co piszesz pokrywałoby się z czymś co przeczytałam gdzies w necie w e-book'u dla sprzedawców napisanym przez Visę. Tam było napisane, że kod został stworzony właśnie po to, aby sprzedawcy mogli się upewnić, że osoba dokonująca zakupu jest jednocześnie właścicelem karty.
Też dotarłam do takich informacji, niestety w przypadku karty kredytowej sobie tego nijak nie wyobrażam i mój bank też zabrania...

Nie rozumiem też - jeśli Zenny pyta o kod w przypadku transakcji hmmm... wątpliwych (różne adresy, duża czestotliwość, kwoty) muszę przyznać, że podpadam pod te kryteria i mnie nie nękali. Muszą być chyba jeszcze jakieś dodatkowe kryteria...

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Majade, naprawdę warto jeżeli lubisz lekkie, ale kryjące konsystencje, to będzie to. Przynajmniej ten sense aquaradiance, który testowałam, taki był. Idealny podkład. Lekki, płynny, bardzo dobrze się rozprowadza, ale tworzy powłokę, że pory zakryte, i twarz gładka i promienna.
No masz, Layla Ty już nic nie polecaj więcej bo się robię zupełnie bezwolna, normalnie hipnotyzujesz opisami.



Aga a Ty masz jeszcze dużo tych talentów poza makijażowym i fotograficznym?Lepiej się od razu przyznaj, zdjęcia Twoich nowości sa po prostu katalogowe
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:38   #3625
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
truheart, ja dostałam zaraz po podaniu CVV2 mail od Zenny z wyjaśnieniem, że przesłali moje CVV2 do banku obsługującego moja kartę i czekają na potwierdzenie płatności, gdy to nastąpi, poinformują mnie niezwłocznie mailowo i nadadzą przesyłkę, więc to jednak w moim przypadku bank nie autoryzował płatności
no i proszę, jak szybko działają, dostałam potwierdzenie od Truskawy i płatność już jest widoczna na koncie do piątku pewnie paczucha będzie już u mnie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:46   #3626
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Nie rozumiem też - jeśli Zenny pyta o kod w przypadku transakcji hmmm... wątpliwych (różne adresy, duża czestotliwość, kwoty) muszę przyznać, że podpadam pod te kryteria i mnie nie nękali. Muszą być chyba jeszcze jakieś dodatkowe kryteria...
To zależy od Twojego banku, nie od Truskawki Widać w różnych bankach są różne "progi" weryfikacji...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 13:05   #3627
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
no i proszę, jak szybko działają, dostałam potwierdzenie od Truskawy i płatność już jest widoczna na koncie do piątku pewnie paczucha będzie już u mnie
No to gratulacje ja ranonie wytrzymałam, anulowałam zamówienie i teraz będe się bawic od nowa...
Dziewczyny jak długo czekacie na zwrot kasy z Tru na konto?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 13:07   #3628
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzięki za wyjaśnienia co do CVV2. Tak czy inaczej i tak bym kodu do mojej zwykłej kredytowej (nie przedpłatowej) nie podała - zawsze żądanie ode mnie jakichkolwiek dodatkowych informacji (o ile nie było takie coś zaznaczone przy składaniu zamówienia) wzbudza u mnie podejrzenia i wolę wybrać inna formę zapłaty.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziś zadzwoniłam do Bytomia ponownie, od razu odebrał jakiś pan, podałam mu nr magazynowy, mówię że wysłałam potwierdzenie zakupu prawie 3 tygodnie temu, i co? Okazuje się że oni nie maja tego potwierdzenia Rozbroili mnie kompletnie. Pan kazał wysłać jeszcze raz, więc posłałam, zobaczymy czy teraz pójdzie gładko. Polecam dzwonic w sobotę
Cieszę się, że przynajmniej tak udało Ci się to załatwić. Ja sama byłam zaskoczona - pierwsza przeprawa z UC i paczka już po tygodniu

Truheart ktoś już o tym pisał w tym wątku - do 2 tygodni.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 13:12   #3629
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja już po prostu miałam ich dosyć - od poniedziałku z nimi mailowałam żeby mi zrealizowali zamówienie skoro ściągneli kasę ale dostawałam wiecznie tą samą odpowiedź, że te pieniądze są tymczasowo i do zrealizowania potrzebują kod. No i się zdenerwowałam bo to było jak gadanie do ściany i napisałam maila że skoro tak to niech mi kasę zwrócą a zamówienie anulują. Teraz czekam aż pieniądze pojawią sie na karcie bo status zamówienia mimo maila że anulowali mam nadal 'pending'.
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Inu, pieniądze ściągnął bank (oni nie mają uprawnień do tego - do nich trafia przelew po prostu). Jak potwierdzili, że anulowali zamówienie (zresztą możesz sprawdzić status - jak każdego zamówienia), to pieniądze wrócą do Ciebie (no, na 99%) w ciągu 2 tygodni (i czas nie zależy od Truskawki tylko od drogi Visa/MC tamtejsze-Visa/MC International-Visa/MC Polska-Twój bank).
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Czyli miałam wczoraj rację pisząc, ze droga długa i te zapytania to niekoniecznie problem ze strony Tru...
Ale (choć na razie nie miałam takie problemu) wolę anulować zamówienie niż podawać ten kod...
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mad, ja dzwoniłam na m-linię 3 razy i 3 różne osoby mówiła, że ma tego kodu nie podawać więc już nie rozumiem jak to w koncu jest no, ale to co piszesz pokrywałoby się z czymś co przeczytałam gdzies w necie w e-book'u dla sprzedawców napisanym przez Visę. Tam było napisane, że kod został stworzony właśnie po to, aby sprzedawcy mogli się upewnić, że osoba dokonująca zakupu jest jednocześnie właścicelem karty. Pisali, że o ten kod sprzedawca może spytać m.in. telefonicznie więc wychodziło by, że mailowo też.
Moja płatność była zaksięgowana przez m-bank już 12.03 więc to nie oni wstrzymali te płatność.
Mnie w końcu Tru spytała o 3 ostatnie cyfry numeru karty, które dostali, bo na potwierdzeniu płatności są ujawnione pierwsze 4 i ostatnie 4 cyfry numeru karty, dopisałam tez do tego adres ...i dzisiaj dostałam przeprosiny

W końcu jakiś spersonalizowany mail odpisalam, ze w takim razie oczekuję Shipment Status i mam nadieję, że to koniec przebojów z płatnościami na Truskawie

Edit. O rety, musze składać to zamówienie jeszcze raz...nakrzyczałam na nich zanim dostałam tego maila i kazałam anulowac zamowienie, nie myślałam, że tak w ciągu minuty to zrobią..no dorze...w każdym razie dobrze, że sie co nieco wyjaśniło.
no a u mnie - tez sie w końcu wkurzylam, 4-5 maili, nie podalam kodu i w koncu napisalam sama,zeby mi anulowali to zamowienie, i wczoraj mam maila,ze zgodnie z moja prosba anulowali a pieniadze wroca na karte w ciagu 2 tygodni...
a dzis rano mail, z info,ze wyslano pierwsza czesc zamowienia tj.pielegnacja (bo zamowilam tez perfumy)
i co ja mam robic???? ta Tru jednak jakas pokopana jest, juz nic nie robie, czekam, najwyzej dostane i paczke i kaske...eh, za to co przeszlam,to nie mialabym nawet wyrzutów sumienia...

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Chciałam ogromnie podziękować przemiłym osóbką, a mianowicie anmarie i Maggie za pomoc w truskawkowych zakupach Dziękuję dziewczyny
rozumiem,ze maczek dotarł ;-) to się cieszę i jakby co polecam na przyszłość ;-)
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 13:36   #3630
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Aga a jaki ten bambus daje efek na skórze? Jestem bladzioch. Nie chce byc Indianinem
Misiu, ja też jestem blado i jasnolica dziewczyny mówią że to dobry bronzer dla bledzioszków, przetestuję go dziś po południu i dam znac

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aga a Ty masz jeszcze dużo tych talentów poza makijażowym i fotograficznym?Lepiej się od razu przyznaj, zdjęcia Twoich nowości sa po prostu katalogowe
Bamboo to wdzięczny model do zdjęc, zrobiłam mu z 50 fotek a reszta też nieźle się prezentuje sama w sobie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.