Kosmetyki M.A.C - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 20:56   #1141
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dostalam moje cienie zamawiane ze sklepu The BodyNeeds
niektorych jest 1/3 lyzeczki a niektorych 1/2 lyzeczki..no i w prezencie dostalam jeden glitter

Poleca,zwlaszcza ze koszt jednego to 1,59 dolara.
Ale czy jesteś pewna, że to oryginały ?

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja nie wiem jak wy szukacie ze tego nie widzicie.. toronto to najwieksze miasto w kanadzie i jest tam 10 miejsc gdzie sprzedaja MAC (w osobnych sklepach i w The Bay). w wyszukiwarce na stronie wpisuje sie nazwe miasta, zaznacza sie ze to jest kanada, wybiera prowincje - toronto jest w prowincji ontario. i to wszystko
http://www.maccosmetics.com/template...11&submit.y=10
Znalazłam przez Google wpisując Mac Cosmetics Toronto i pojawiła się mapka, adres i telefon.
Na stronie Maca nie znalazłam bo wybrałam Kanadę i były to wyboru stany/prowincje. Niestety nie wiedziałam, że Toronto należy do stanu, a nie jest stanem

Ciekawe jak tam z cenami ? Jak w USA czy tańsze/droższe ? Muszę chyba męża molestować, żeby zadzwonił
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:11   #1142
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

oryginaly. to znaczy ja sama tego nie wiem,ale szukalam tej firmy na google i z tego co wywnioskowalam po wpisach na amerykanskich i brazylijskich blogach to ze to sa oryginaly.
firma jest dosc znana. mysle ze jakby to byly podroby to szybko by ja zdemaskowali.

nie mam zapedow zeby prosic znajomych zeby biegali po zagranicznych sklepach. mysle ze te odsypki mi wystarcza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:13   #1143
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam dramatyczne pytanie
Posiadam cien MAC w kolorze Vapour - swietny kolor, bardzo go lubie ale...
Czy to normalne zeby cien sie tak sam z siebie kruszyl i wrecz odlupywal od reszty??? Juz po pierwszych kilku uzyciach zauwazylam, ze cienia szybko ubywa, jest miekki i odpryskuja co pare dni kolejne male kawalki z obrzeza ale dzis zaliczylam dramat - otwieram pudelko, a od cienia odlupala sie spora czesc cienia i wyrabala na podloge Czy to normalne zeby ten cien byl tak slabo zwarty i nietrwaly w opakowaniu? Dodam, ze cien lezy caly czas w kufrze, nie jest rzucany, nawet przekladany, lezy spokojnie az od czasu gdy po niego siegne i tyle, zadnych gwaltownych ruchow, nie wiem co sie dzieje. Nie podoba mi sie wizja postradania polowy cienia, o ile nie wiecej, na rzecz podlogi
Aha, cien kupowalam na Truskawce.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:17   #1144
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a nie jest jakis starawy?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:20   #1145
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Na opakowaniu jest kod A86 Jutro wkleje zdjecia. Az sie serce kraje jak widac ile poszlo sie pasc na podloge.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:20   #1146
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam dramatyczne pytanie
Posiadam cien MAC w kolorze Vapour - swietny kolor, bardzo go lubie ale...
Czy to normalne zeby cien sie tak sam z siebie kruszyl i wrecz odlupywal od reszty??? Juz po pierwszych kilku uzyciach zauwazylam, ze cienia szybko ubywa, jest miekki i odpryskuja co pare dni kolejne male kawalki z obrzeza ale dzis zaliczylam dramat - otwieram pudelko, a od cienia odlupala sie spora czesc cienia i wyrabala na podloge Czy to normalne zeby ten cien byl tak slabo zwarty i nietrwaly w opakowaniu? Dodam, ze cien lezy caly czas w kufrze, nie jest rzucany, nawet przekladany, lezy spokojnie az od czasu gdy po niego siegne i tyle, zadnych gwaltownych ruchow, nie wiem co sie dzieje. Nie podoba mi sie wizja postradania polowy cienia, o ile nie wiecej, na rzecz podlogi
Aha, cien kupowalam na Truskawce.
Vril, to dziwne. Ja mam kilka cieni MACa z różnych rodzajów i jeszcze z żadnym się tak nie stało! Moje są idealnie miękkie, ale takie typowo cieniowo-pudrowe. Nic a nic się nie odłamuje. One nawet się nie osypują przy "maczaniu" w nich pędzelka, tylko idealnie do niego przywierają. Dziwna sprawa z tym Twoim cieniem. Może po prostu w transporcie został obity i teraz pomału się kruszy, bo struktura została naruszona? Tak, jak z niektorymi szybami - pękną, a trzymają się, dopóki nie tkniesz palcem. Dopiero po tym krusza sie w drobny mak. Może dziwne porównanie, ale mogłoby wyjaśnić sprawę cienia Jest też wariant, ze Truskawa ma podróby MACa, ale kurcze, to by było jeszcze bardziej dziwne.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:25   #1147
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, cien kupowalam na Truskawce.
Vril mam cień Vapour i nic takiego, co opisujesz sie nie dzieje

Podejrzewam, ze masz podróbke. Była swego czasu afera na Truskawie jeśli chodzi o firmę MAC
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 21:26   #1148
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam dramatyczne pytanie
Posiadam cien MAC w kolorze Vapour - swietny kolor, bardzo go lubie ale...
Czy to normalne zeby cien sie tak sam z siebie kruszyl i wrecz odlupywal od reszty??? Juz po pierwszych kilku uzyciach zauwazylam, ze cienia szybko ubywa, jest miekki i odpryskuja co pare dni kolejne male kawalki z obrzeza ale dzis zaliczylam dramat - otwieram pudelko, a od cienia odlupala sie spora czesc cienia i wyrabala na podloge Czy to normalne zeby ten cien byl tak slabo zwarty i nietrwaly w opakowaniu? Dodam, ze cien lezy caly czas w kufrze, nie jest rzucany, nawet przekladany, lezy spokojnie az od czasu gdy po niego siegne i tyle, zadnych gwaltownych ruchow, nie wiem co sie dzieje. Nie podoba mi sie wizja postradania polowy cienia, o ile nie wiecej, na rzecz podlogi
Aha, cien kupowalam na Truskawce.
Może truskawka źle je przechowywała
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:41   #1149
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzieki wszystkim za odzew

Wilhelmina optuje za twoim wyjasnieniem Tez mi sie wydaje, ze on jest po prostu spekany w srodku, bo odlupuje sie platami, po rownych liniach. Jak z polamanym olowkiem, ktory sie temperuje i temperuje i wciaz wypada polamany grafit, bo ktos upuscil olowek Na poczatku nie bylo widac ale jak go juz ruszylam, zaczelam uzywac, to teraz leci stopniowo sam z siebie. Szkoda.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:41   #1150
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam prośbę! Któraś z Was pisała, że jest w posiadaniu kolekcji Cult of Cherry... Tak sobie przeglądam stronę MACa i strasznie spodobały mi się dwa błyszczyki - Cult of Cherry właśnie i Rich and Ripe... Baaaaardzo proszę w miarę możliwości o fotkę tych błyszczyków na ustach! Nie wiem na który się zdecydować...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 23:01   #1151
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiedziałam, że Toronto należy do stanu, a nie jest stanem

Ciekawe jak tam z cenami ? Jak w USA czy tańsze/droższe ? Muszę chyba męża molestować, żeby zadzwonił
w kanadzie nie ma stanow tylko prowincje i terytoria (w sumie 13). jesli chcesz sprawdzic w jakiej prowincji znajduje sie dane miasto poszukaj na wikipedii.

ceny w kanadzie sa wyzsze niz w stanach, zwykle o ok 3-5dll w zaleznosci od produktu. wiadomo ceny sa w dolarach kanadyjskich. jesli chcesz sprawdzic ceny konkretnych produktow w opcji country chooser wybierz nazwe kraju.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam dramatyczne pytanie.
Posiadam cien MAC w kolorze Vapour - swietny kolor, bardzo go lubie ale...
Czy to normalne zeby cien sie tak sam z siebie kruszyl i wrecz odlupywal od reszty??? Juz po pierwszych kilku uzyciach zauwazylam, ze cienia szybko ubywa, jest miekki i odpryskuja co pare dni kolejne male kawalki z obrzeza ale dzis zaliczylam dramat - otwieram pudelko, a od cienia odlupala sie spora czesc cienia i wyrabala na podloge Czy to normalne zeby ten cien byl tak slabo zwarty i nietrwaly w opakowaniu? Dodam, ze cien lezy caly czas w kufrze, nie jest rzucany, nawet przekladany, lezy spokojnie az od czasu gdy po niego siegne i tyle, zadnych gwaltownych ruchow, nie wiem co sie dzieje. Nie podoba mi sie wizja postradania polowy cienia, o ile nie wiecej, na rzecz podlogi
Aha, cien kupowalam na Truskawce.
kiedy kupowalam swoje pierwsze cienie mac, pani w sklepie powiedziala mi zebym
uwazala na nie w podrozy poniewaz sa bardzo delikatne.mysle ze twoje mogly byc po prostu poobijane. chociaz, moje osypuja sie delikatnie przy nabieraniu cienia na pedzelek (ale nigdy na oku). wytracaja sie wtedy malutkie czasteczki cienia, ktore mozna latwo zebrac na pedzelek. aha, no i trafnie zauwazasz ze cienie mac nie sa jakos wyjatkowo wydajne..
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 07:57   #1152
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć dziewczyny! Po przeczytaniu tego wątku, stałam się szczęśliwą posiadaczką pigmentu MAC'a. Dzisiaj pierwszy raz się pomalowałam. I tak jak się nim maziałam, to się zastanawiałam czy jest jakaś najlepsza metoda nakładania pigmentu. Ja nakładałam go pędzelkiem bezpośrednio na bazę Artdeco i starałam się tak lekko go wgniatać w powiekę. Może któraś z was ma jakieś sprawdzone sposoby na pigmenty.
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:27   #1153
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
w kanadzie nie ma stanow tylko prowincje i terytoria (w sumie 13). jesli chcesz sprawdzic w jakiej prowincji znajduje sie dane miasto poszukaj na wikipedii.

ceny w kanadzie sa wyzsze niz w stanach, zwykle o ok 3-5dll w zaleznosci od produktu. wiadomo ceny sa w dolarach kanadyjskich. jesli chcesz sprawdzic ceny konkretnych produktow w opcji country chooser wybierz nazwe kraju.
No to mnie oświeciłaś, bo nie wiedziałam. Dzisiaj może zadzwonię i dowiem się ile kosztują dokładnie w Kanadzie, ale zastanawiam się ile kosztuje przesyłka z USA czy Kanady, bo teraz nie wiem, którego znajomego męczyć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:07   #1154
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dostalam moje cienie zamawiane ze sklepu The BodyNeeds
niektorych jest 1/3 lyzeczki a niektorych 1/2 lyzeczki..no i w prezencie dostalam jeden glitter

Poleca,zwlaszcza ze koszt jednego to 1,59 dolara.
Szybciutko doszły - ja oczywiście nie mogę się zdecydować które kolory kupić i tak co wieczór pakuję coś innego do koszyka i ... rezygnuję

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość



Dzisiaj na temptalii przeczytałam wątek o tej stronce, dziewczyny wnioskują ,że część pigmentów jest oryginalna, a część nie, szczególnie limitowane starsze edycje, same zobaczcie:
http://www.temptalia.com/forums/showthread.php?t=1014

Sama nie wiem co o tym myśleć
Cena jest naprawdę atrakcyjna, ale aż mi się wierzyć nie chce...

----------------------------------------------------------------------------
Hymmm ciekawe - zaraz poczytam...

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Poza tym domyslam się kto donosi do all...ta osoba czyta wizaż i ma z pewnościa radochę. Tylko, ze złe uczynki lubią wracać
no to jest pewne, ale ja się niestety nie domyślam kto to może być.


Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Jest też wariant, ze Truskawa ma podróby MACa, ale kurcze, to by było jeszcze bardziej dziwne.
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Podejrzewam, ze masz podróbke. Była swego czasu afera na Truskawie jeśli chodzi o firmę MAC
Raczej nie ma takiej możliwości.
Cień musiał być obtłuczony.
Nie sądzę, żeby tru poniosła ryzyko sprzedaży podróbki... Tymbardziej, że ich oferta MACa jest naprawdę malutka...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:19   #1155
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada jasne zrobie fotki

Ja czytalam recenzje na innym forum,niesttey nie pamietam na jakim i tam wszystkie mowily ze sa oryginalne,dlatego sie zdecydowalam.
Poza tym dostalam w prezencie glitter - Red blackened,ktory de facto juz mam i jest on identyczny jak ten ktory wlasnie mam.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:19   #1156
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Raczej nie ma takiej możliwości.
Cień musiał być obtłuczony.
Nie sądzę, żeby tru poniosła ryzyko sprzedaży podróbki... Tymbardziej, że ich oferta MACa jest naprawdę malutka...
ALe już kiedyś była afera, ze Truskawa sprzedawała podróbki MACa. Dlatego na jakiś czas wysofali sie ze sprzedaży tej marki. Teraz znów sprzedają. Jednak głupio by było, gdyby dalej podróbki sprzedawali. To przeciez by się im chyba nie opłacało.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:41   #1157
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
ALe już kiedyś była afera, ze Truskawa sprzedawała podróbki MACa. Dlatego na jakiś czas wysofali sie ze sprzedaży tej marki. Teraz znów sprzedają. Jednak głupio by było, gdyby dalej podróbki sprzedawali. To przeciez by się im chyba nie opłacało.

Nie wiem, nie słyszałam o tym.
Natomiast słyszałam o innych podróbkach i jakoś nigdy się to nie potwierdziło, więc .. ciężko mi w to uwierzyć..

ranka ja też czytalam, że oryginały, dlatego później sprawdzę to forum , tak z czystej ciekawości...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:51   #1158
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

pewnie,poczytaj. i daj znac

mazialam lapke tymi pigmentami i po prostu brązy sa cudne.. zamowilam tez przez swoje niedopatrzenie podwojne Deep purple, ale nie zaluje ..

obfoce to pozniej bo padly mi baterie w aparacie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:13   #1159
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzeiwczyny, wklejam moje MACowe zbiory. Oczywiście nie mam zamiaru na tym poprzestać Ciągle mi malo, szczególnie róży i cieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1788.JPG (71,8 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1790.JPG (70,2 KB, 113 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 11:27   #1160
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dzeiwczyny, wklejam moje MACowe zbiory. Oczywiście nie mam zamiaru na tym poprzestać Ciągle mi malo, szczególnie róży i cieni
olalala jakie śliczne kolory w palecie....z akochałam sie chyba sobie zamówie u braciszka jedna taka duza paletke tylko jak tu sie zdecydowac ktore kolory wybrac jak na macowej stronie tyle ich jest....ehhh
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:38   #1161
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dzeiwczyny, wklejam moje MACowe zbiory. Oczywiście nie mam zamiaru na tym poprzestać Ciągle mi malo, szczególnie róży i cieni
podaj nazwy 2 cieni z paletki (na górze 2gi i 3ci)

Domcia Ty już nie szalej Kobito mogłam Cię nie prowadzić do tego maca w ZT
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:40   #1162
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wilhelmina,widzialam u ciebie blyszczyk mozesz mi napisac jak sie sprawuje? moze znasz jaki kolor by troszke rozjasnial usta?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:49   #1163
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
podaj nazwy 2 cieni z paletki (na górze 2gi i 3ci)

Domcia Ty już nie szalej Kobito mogłam Cię nie prowadzić do tego maca w ZT
Hehehe jest sprawczyni całego zamieszania Macowego w moim życiu... cześć Werstusia.... musze wykorzystywać braciaka póki się nie buntuje..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:10   #1164
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Juz podaję nazwy cieni

Idą poziomo, od góry:

Vanilla, Woodwinked, Sumptuous Olive
Cork, Kid, Print
Espresso, Wedge


domciu, też miałam straszny problem z wyborem cieni, bo ich jest aż tyle i wszystkie piekne dlatego przemyslalam wszystko, połaziłam po internecie, zebrałam informacje, napisałam na karteczce nazwy konkretnych cieni i tak poszłam do sklepu Myślę, ze na początek to najlepszy sposób.

ranko, ten blyszczyk na zdjęciu to kolor Florabundance, jest bardzo deliktany, ale po nałożeniu widac go na ustach i taki efekt nie bardzo mi się podoba, dlatego nakładam go bardzo z umiarem. Daje śliczny połysk, troche się klei, ale jest przyjemny Bardzo naturalny kolor. Własnie zdałam sobie sprawę z jeszcze jednego błyszczyku MACa, który mam! Hehe, całkowicie o nim zapomniałam - to kolor Bountiful, delikatny róż z drobinkami, który pachnie pięknie, jak dla mnie kokosowo. Jeszcze mialam kiedys śliczny kolor z kolekcji Heatherette, ale byl dla mnie za jasny, więc poleciał w świat. Mówiąc szczerze, ranko, nie znam się az tak dobrze na tych blyszczykach MACa. Miałam styczność tylko z tymi, które wymieniłam. Ciężko mi powiedzieć, któru kolor rozjasnia usta - myślę, ze najlepszym rozwiązaniem dla Cienie byłoby iść i przetestować błyszczyki w sklepie, ale znów, jest ich tyyyyle. Dodam jeszcze, że konsystencja błyszczyków MACa jest wg. mnie dość toporna, kleista. Ale na ustach wyglądają naprawdę ładnie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:00   #1165
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wizazanki potrzebuje małej pomocy mam coś a nie wiem co to jest chodzi mi o puder iridescent powder /loose hm...wiem tylko ze jet to jakis sypaniec ale nigdzie w necie nie moge znaleźć więcej informacji na jego temat...pomozcie jak cos wiecie..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:01   #1166
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pewnie,poczytaj. i daj znac

mazialam lapke tymi pigmentami i po prostu brązy sa cudne.. zamowilam tez przez swoje niedopatrzenie podwojne Deep purple, ale nie zaluje ..

obfoce to pozniej bo padly mi baterie w aparacie
Czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dzeiwczyny, wklejam moje MACowe zbiory. Oczywiście nie mam zamiaru na tym poprzestać Ciągle mi malo, szczególnie róży i cieni
Ale śliczności, aż ślinka leci
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:47   #1167
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wilhelmina nie moge testowac bo u mnie nie ma MACa
ale jak sie klei to nie biore.. dziekuje slicznie

Mariolu,aga wspominala ze w OBI sa kufry,jak bedziesz w Bydzi to zaraz kolo Galerii Pomorskiej jest Obi.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 14:49   #1168
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wilhelmina nie moge testowac bo u mnie nie ma MACa
ale jak sie klei to nie biore.. dziekuje slicznie

Mariolu,aga wspominala ze w OBI sa kufry,jak bedziesz w Bydzi to zaraz kolo Galerii Pomorskiej jest Obi.
To zalecę tam, chociaż zadzwoniłam do Poznania do OBI i facet mi powiedział, że kieeedyś mieli, ale już dawno nie mają
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:35   #1169
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dzeiwczyny, wklejam moje MACowe zbiory. Oczywiście nie mam zamiaru na tym poprzestać Ciągle mi malo, szczególnie róży i cieni
Wilhelmino no pięknie!
Szczególnie wpadł mi w oko podkład, jaki masz kolorek i jakie wrażenie na Tobie wywarł?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nevada jasne zrobie fotki

Ja czytalam recenzje na innym forum,niesttey nie pamietam na jakim i tam wszystkie mowily ze sa oryginalne,dlatego sie zdecydowalam.
Poza tym dostalam w prezencie glitter - Red blackened,ktory de facto juz mam i jest on identyczny jak ten ktory wlasnie mam.
Dziękuję ranko będę bardzo wdzięczna


Ja bym była całkiem happy....gdyby nie cło...dostałam nowe nabytki ,ale nie obyło się bez cła, zapłaciłam prawie 300zł nie mniej jednak wklejam moje cudeńka, jeszcze nie testowałam (prócz pigmentów), zostawię sobie to na jutro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac1.1.jpg (78,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac1.3.jpg (92,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac1.2.jpg (67,7 KB, 71 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:36   #1170
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a gdzie kupowalas?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.