Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 20:52   #1621
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
jak z castinga to jasniejszy bo blad wychodzi jak jasny braz lub braz - przynajmniej u mnie
Hmm... jaśniejszy kolor od blondu..., a konkretnie???
Bo nie chcę znów popełnić gafy
Czy któraś z Was, jescze mi coś doradzi będę wdzieczna
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:25   #1622
nikiii87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej
Mam włosy pofarbowane Lorealem Recital Preference GŁĘBOKI KASZTAN, odrosty ok 1 cm (ciemny blond / jasny brąz). Kupiłam Casting Creme Gloss CZEKOLADA i boję się teraz farbować, naczytałam się o rudych odrostach. Czy myślicie, że rowno pokryje mi odrosty jak i resztę włosów?
nikiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:27   #1623
nikiii87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej
Mam włosy pofarbowane miesiąc temu GŁĘBOKIM KASZTANEM Loreal Preference, odrosty jasnobrązowe (nawet ciemny blond mozna powiedzieć) ok 1cm i kupilam Loreal Creme Gloss CZEKOLADA. Boję się pofarbować, naczytałam sie o rudych odrostach. Myślicie ze pokryje mi włosy równomiernie, zarówno odrosty jak i resztę włosow?
nikiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 16:13   #1624
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
Hmm... jaśniejszy kolor od blondu..., a konkretnie???
Bo nie chcę znów popełnić gafy
Czy któraś z Was, jescze mi coś doradzi będę wdzieczna


moze mrozny beż? blond wychodzi jak ciemny blond, natomiast ciemny blond (nie polecam) wychodzi jak jasny braz i wymywal mi sie na rudo, pod swiatlo mial ruda poswiate
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 16:46   #1625
Magdalena Rodak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej.ja mam tragedie na mojej głowie.w ciagu tygodnia zmienilam sie z blondi na brunetkejak bylam blondi to wiecznie walczylam z odrostami ,pozniej zachcialo mi sie karmelowego kolorku a w efekcie wyszedl brzydki rudy czy cos w tym rodzaju masakrapo nalozeniu ostatniej farby(a w ciagu tyg bylo ich 5)poszlam po ratunek do fryzjera,zaplacilam kupe kasy ...fryzjerka wlasnie zafarbowala mi wlosy na ciemny braz ,ladny naprawde chociaz przezylam szok jak siebie zobaczylam w ciemnych wlosach oczywiscie po dwoch myciach juz mnie tak nie zachwycal...kupilam sobie szamponetki postanowila nimi sie ratowac do momentu nastepnego farbowania..a guzik bo szamponetka sie wogle nie trzyma...wiec co znowu _kupilam farbe kasztanowy braz i jest dosy ladny ale znowu mi kolor splywa...jestem zalamana na wlasne zyczenie doprowadzilam wlosy do tragedii...a teraz mysle o ciemnym blondzie z casting bo naprawde cos czuje ze jak poloze farbe to bede lysa.mam pytanie czy ten ciemny blond jest ladny i czy to raczej kolor cieply czy zimnybardzo podoba mi sie kolor wloskow Kasi Sowinsiej czy ona ma wlasie ciemny blond?
Magdalena Rodak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 17:48   #1626
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
Mam pytanie: mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, jaki kolor Casting proponujecie???
Chciałabym uzyskać głebię koloru, naturalnego i lśniącego
Blond czy może jaśniejszy kolor?
Mysle że lepiej byś wybrała jasniejszą farbę bo one i tak ciemniejsze wypadają!

Kiedyś uzyłam "mroźnego beżu" by podkreślić mój naturalny blondzik i... wyszedł PIĘKNY ale Ciepły KASZTAN (jasny brąz)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:01   #1627
andziasul
Raczkowanie
 
Avatar andziasul
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 53
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mnie martwi tylko jednop w tych farbach,ostatnio zaczely mi sie pojawiac pierwsze siwe wlosy a cating slabo je kryje
andziasul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 18:06   #1628
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Martek88, Sweet_Jelly dzięki za radę

Teraz muszę się zastanowić... czy ten "mroźny beż" czy może jeszcze o jeden kolor jaśniejszą?
No, a narazie "walczę" z tym ciemnym kolorkiem
Czy któraś z Was jeszcze farbowała włoski "mroźnym beżem"?

Czekam jeszcze na Wasze opinie za które będę bardzo wdzięczna!
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:56   #1629
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magdalena Rodak Pokaż wiadomość
hej.ja mam tragedie na mojej głowie.w ciagu tygodnia zmienilam sie z blondi na brunetkejak bylam blondi to wiecznie walczylam z odrostami ,pozniej zachcialo mi sie karmelowego kolorku a w efekcie wyszedl brzydki rudy czy cos w tym rodzaju masakrapo nalozeniu ostatniej farby(a w ciagu tyg bylo ich 5)poszlam po ratunek do fryzjera,zaplacilam kupe kasy ...fryzjerka wlasnie zafarbowala mi wlosy na ciemny braz ,ladny naprawde chociaz przezylam szok jak siebie zobaczylam w ciemnych wlosach oczywiscie po dwoch myciach juz mnie tak nie zachwycal...kupilam sobie szamponetki postanowila nimi sie ratowac do momentu nastepnego farbowania..a guzik bo szamponetka sie wogle nie trzyma...wiec co znowu _kupilam farbe kasztanowy braz i jest dosy ladny ale znowu mi kolor splywa...jestem zalamana na wlasne zyczenie doprowadzilam wlosy do tragedii...a teraz mysle o ciemnym blondzie z casting bo naprawde cos czuje ze jak poloze farbe to bede lysa.mam pytanie czy ten ciemny blond jest ladny i czy to raczej kolor cieply czy zimnybardzo podoba mi sie kolor wloskow Kasi Sowinsiej czy ona ma wlasie ciemny blond?
Taak Kasia ma boskie włosy myślę że można nazwać ten kolor ciemnym popielatym blondem Ale castingiem takiego efektu na pewno nie otrzymasz, w ogóle ciężko znaleźć jakąś popielatą farbę i utrzymać ten efekt na włosach.
A ciemny blond jest raczej ciepły i wychodzi ciemno, jak brąz.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:58   #1630
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Taki kolorek, by mi się marzył cudny jest!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 985267.jpg (16,8 KB, 199 załadowań)
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:24   #1631
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja odkąd farbuje włoski zawsze robie to Castingiem, próbowałam różnych kolorów mój naturalny to mysi brąz ale nie mam już go grama na głowie po tylu farbowaniach Z doświadczenia wiem że castingi wychodzą duuużo ciemniej, więc radze osobom które chcą mieć kolor BRĄZOWY a nie jakikolwiek ciemny brąz spróbować pofarbować się ciemnym blondem z castinga wiem że brzmi to paradoksalnie ale działa, ja tak farbowałam włosy rok, na opakowaniu ten kolor jest taki jasny brąz w zasadzie. Obecnie od 2,3 razy farbuje włosy mroźnym kasztanem ponieważ jak żaden inny odcień brązu czy ciemnej czekolady nie wyostrza mi rysów i nie wygląda nie naturalnie, jest to ciepły odcień i pasuje do mojej cery Popatrzcie na zdjęcie, to jest kolor 15 minut po farbowaniu wiadome że po 2-3 dniach schodzi do o pół, albo ton jaśniejszego, po czym po 2-3 tyg płowieje, dlatego zdecydowałam się na ten sam kolor tylko z recital preferences bo prawdopodobnie trzyma sie dłużej, wyniki niebawem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA180025.jpg (29,2 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA180027.jpg (24,2 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA180029.jpg (24,8 KB, 473 załadowań)
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 18:54   #1632
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
Martek88, Sweet_Jelly dzięki za radę

Teraz muszę się zastanowić... czy ten "mroźny beż" czy może jeszcze o jeden kolor jaśniejszą?
No, a narazie "walczę" z tym ciemnym kolorkiem
Czy któraś z Was jeszcze farbowała włoski "mroźnym beżem"?

Czekam jeszcze na Wasze opinie za które będę bardzo wdzięczna!
Mroźny beż wychodzi jak jasny brąz, moja mama farbowała na blondzie, mroźnym beżem i wyszedł po prostu jasny brąz. (:
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:12   #1633
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam!

Mam pytanie do praktykujących z tymi szamponami: jaki kolor polecacie do naturalnego średniego brązu aby otrzymać ciemny brąż, ciemną czekoladę ale nie był to kolor prawie czarny? Czy łątwo jest samemu zafarbować włosy takim szamponem?

pozdrawiam!
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:12   #1634
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Witam!

Mam pytanie do praktykujących z tymi szamponami: jaki kolor polecacie do naturalnego średniego brązu aby otrzymać ciemny brąż, ciemną czekoladę ale nie był to kolor prawie czarny? Czy łątwo jest samemu zafarbować włosy takim szamponem?

pozdrawiam!
Calma to zależy od tego jaki masz kolor na włoskach teraz ! Jeśli masz teraz średni brąz to to ja ci proponuje ciemny blond, na brązowych włoskach wychodzi ciemny brąz naprawde !! ja tak farbowałam wloski kilka razy Casting to nie jest FARBA to jest szampon koloryzujący nie zawiera amoniaku, więc nie można nim włosów rozjaśniać, dlatego też kolor wyjdzie ciemniejszy zawsze
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:46   #1635
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez palma_nova Pokaż wiadomość
Calma to zależy od tego jaki masz kolor na włoskach teraz ! Jeśli masz teraz średni brąz to to ja ci proponuje ciemny blond, na brązowych włoskach wychodzi ciemny brąz naprawde !! ja tak farbowałam wloski kilka razy Casting to nie jest FARBA to jest szampon koloryzujący nie zawiera amoniaku, więc nie można nim włosów rozjaśniać, dlatego też kolor wyjdzie ciemniejszy zawsze
Tu sie nie zgodze mi rozjasnia,zreszta na samej instrukcji jest informacja,ze rozjasnia do 2/3 tono,ale z tym, ciemnym blondem popieram wyjdzie i conajmniej braz
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:49   #1636
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Drogie dziewczyny,

Farbuję swoje włosy od roku kolorem ciemny brąz,jednak wychodzi mi zawsze praktycznie CZARNY(mój kolor wyjściowy to taki naturalny czarny-w świetle ciemny brąz),chociaż już kilku siwych włosów się dorobiłam.

Czuję się w sumie całkiem dobrze w tym kolorze,ale np.wchodzę do fryzjera i mówię,że chcę coś podobnego jak mam -na to słyszę"no to granatowa czerń"..i ręce opadają.Niby widzę w świetle
jakieś brązowe refleksy,ale jednak chcę kolor który byłby bardzo ciemnym brązem,najlepiej z fioletowawą poświatą.

Wiecie jaką farbą to uzyskam?Zastanawia mnie kolor ciemna czekolada,ale nie wiem czy nie będzie za jasny,używała któraś???Jeszcze jedno pytanie czy hebanowa czerń będzie jaśniejsza od ciemnego brązu??

A tu moja fotka z "ciemnym brązem",to smoła przecież;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg me15.jpg (29,0 KB, 550 załadowań)
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:52   #1637
hocus pocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
Tu sie nie zgodze mi rozjasnia,zreszta na samej instrukcji jest informacja,ze rozjasnia do 2/3 tono,ale z tym, ciemnym blondem popieram wyjdzie i conajmniej braz

A no właśnie, ja też sie nie zgodze. Miałam włosy farbowane blondem castinga na wiosne, i po nim jak sie sprał zostały mi bardzo rozjaśnione włosy, a swoją drogą, rzeczywiście blond wychodzi ciemny i trudno go raczej nazwać blondem.

Słuchajcie czy nie zauważyłyście zwiększonego wypadania włosów po castingu?
hocus pocus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:23   #1638
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

chodzi mi o taki kolorek jak w załączniku,może o pół tonu ciemniejszy-z takim połyskiem.

Proszę doradzcie jakim castingiem osiągnie się taki efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bwp0031fpus9.jpg (24,8 KB, 247 załadowań)

Edytowane przez Nobuko
Czas edycji: 2008-10-31 o 15:32
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:41   #1639
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nabuko ja ci proponuje zrezygnować z castinga, ponieważ on ci koloru nie rozjaśni, bynajmniej brązy nie rozjaśniają (blondy tak jak koleżanki wyżej pisały rzekomo tak). Ja proponowałabym ci skłonić się w kierunki farby, np. Recital Preference kosztuje tyle samo może nawet taniej, kolor głęboki kasztan wychodzi podobno bardzo ładnie i to jest ten kolor co ma ta dziewczyna na zdjęciu co podałaś
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 21:19   #1640
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny czy jasny brąz na każdych włosach wychodzi bardzo ciemny i stopniowo się zmywa?ja mam teraz na głowie kasztanowy brąz z doścy dużymi,ok 3 cm odrostami i zastanawiam się właśnie nad tym jasnym brązem...nawet jeżeli będzie bardzo ciemny to dla mnie lepiej,bo równomiernie pokryje mi włosy...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 22:54   #1641
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jasny brąz na każdych włosach wychodzi bardzo ciemny i stopniowo się zmywa?ja mam teraz na głowie kasztanowy brąz z doścy dużymi,ok 3 cm odrostami i zastanawiam się właśnie nad tym jasnym brązem...nawet jeżeli będzie bardzo ciemny to dla mnie lepiej,bo równomiernie pokryje mi włosy...

mi jasny brąz wyszedł prawie czarny i zmywał się bardzo powoli - po 2 miesiącach włosy miałam może tylko o tonę jaśniejsze (wciąż ciemniejsze niż na opakowaniu)
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:04   #1642
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nobuko - ten kolor swietnie do Ciebie pasuje I racja powinnas zerzygnowac z castinga, spierz ten kolor (szampony przeciwłupiezowe) i wtedy sprobuj czyms innym albo po prostu wybierz sie do fryzjera.. chociaz moim zdaniem w tym kolorze Ci slicznie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:43   #1643
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez palma_nova Pokaż wiadomość
Calma to zależy od tego jaki masz kolor na włoskach teraz ! Jeśli masz teraz średni brąz to to ja ci proponuje ciemny blond, na brązowych włoskach wychodzi ciemny brąz naprawde !! ja tak farbowałam wloski kilka razy Casting to nie jest FARBA to jest szampon koloryzujący nie zawiera amoniaku, więc nie można nim włosów rozjaśniać, dlatego też kolor wyjdzie ciemniejszy zawsze
Aktualnie nie mam żadnego koloru, tak naprawdę to koloryzowałam włosy pod koniec lipca przed ślubem u fryzjera-pierwszy raz w życiu-pomimo mojego wieku 25l Poprostu wcześniej nie czułam potrzeby. W tej chwili po tamtym szamponie nie ma śladu, a był to kolor piękny-taka ciemna czekoladka i naprawdę dobrze się w nim czułam. Mój naturalny kolor to raczej hm....ciemniejszy brąż niż średni brąż. Tamten szampon był o ton -1.5 ciemniejszy od naturalnego. Myślę, że blond zdecydowanie odpada!
Zastanawiałam się nad ciemną czekoladą...Tylko czy on nie wpada zbytnio w czarny? Jaką konsystencję ma tesz szamponik Casting? Czy dam radę nałożyć go sama na długie włosy?

buziaki
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 10:07   #1644
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

to co polecicie żeby wyszedł brąz a nie czarny?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 10:09   #1645
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja osobiście nie polecam ciemnej czekolady, te kolory naprawde wychodzą dużo ciemniej niż na opakowaniu a na opakowaniu ciemna czekolada jest baaardzo ciemna tylko tyle ze ma mahoniową poświatę. Jeżeli masz dość ciemny brązik obecnie to ja ci polecam mimo wszystko spróbować ciemnego blondu, naprawde wyjdzie ciemno (tylko należy się nie bać i potrzymać go koło 20-25 minutek). Jeśli boisz się nazwy "ciemny blond" wybierz jasny brąz ale to może wyjść bardzo ciemno, później może troszke zjaśnieje. Jeśli chodzi o sposób farbowania to casting jest bardzo łatwy, może troszke bolą rączki ale naprawde jest go bardzo dużo nie trzeba się martwić o to że braknie i jest dosyć żadki ale nie jest to minus.
No i dziewczyny musicie pamiętać że pięknie PACHNIE !!!!!!! i ta odżywka
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 10:11   #1646
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
to co polecicie żeby wyszedł brąz a nie czarny?
coś z blondem
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 15:33   #1647
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzieki kochane za odpowiedz spróboje tego jasnego blondu...tylko czy on złapie mi włosy równomiernie?mam już spore odreosty które są ciemniejsze od mojej farby na głowie..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 15:55   #1648
palma_nova
Raczkowanie
 
Avatar palma_nova
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 169
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jak masz ciemniejsz eodrosty to lepiej niz bys miala blond odrosty... i nie jasnego tylko CIEMNEGO BLONDU !
palma_nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:22   #1649
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

o kurde! no dobrze,że mnie poprawiłas jedno opakowanie wystarczy na włosy do łopatek?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:39   #1650
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

starczy na pewno
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.