Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 15:36   #151
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a ma ktoś może odcień light ?

jestem ciekawa czy ona jest wpadający w różowy czy żółty.
zdecydowanie żółty odcień, dla mnie nawet za żółty i wcale nie jest taki jasny

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
Ja mam ten odcien, jest to zdecydowanie zolty odcien, choc bardziej bym powiedziala, zlotawy ja mam bardzo jasna cere ze sklonnosciami do zaczerwien i to byl moj pierwszy odcien BM jaki kupilam. Fantastyczny na lato, daje leciutko opalony kolor, wygladajacy bardzo naturalnie. (...)
właśnie może on jest złotawy ale latem to muszę go przyciemniac jakim opalonym odcieniem, a jesienią-zimą jest za żółty albo za złoty

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
oo świetnie dzięki dziewczyny. Znaczy jak żółty to dla mnie
Wiecie co mnie tylko dziwi...Że na stronie internetowej Bare Minerals można zauważyć iż jest jeszcze zestaw jaśniejszy od tego z light i feirly light.

A u nas go nie wprowadzili. U nas ten z light/feirly light jest najjaśniejszy i panie w perfumeriach dziwią się na myśl że mógłby być jeszcze jaśniejszy zestaw.
Panie w perfumeriach to się wielu rzeczom dziwią, dla mnie light mógłby być jaśniejszy / mniej zółty a ja do najjaśniejszych typów nie należę. Na wizażu jest wiele dziewczyn mających sporo jaśniejszą karnację.

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
(...)
Dzis pierwszy raz uzylam BM czy u was tez blyszczy sie buzka po nalozeniu podkladu na mokro ?
BM są błyszczęce w porównianiu z innymi minerałami takimi jak Lumiere czy EGM, obojętnie czy nakładane na mokro czy na sucho. Ale zależy kto co lubi
Przy dłuższym używaniu BM miałam wrażenie ,że mam deliktane grudki na policzkach, co po odstawieniu BM minęło
Tak więc nie są to moje ulubione minerały (także ze względu na brak koloru idealnego) ale mam i czasami używam do miksów jak jadę na oparach ulubionych prochów (czytaj EGM) i czekam na dostawę
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:06   #152
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Czy BM ma jakis podzial na formuly tak jak w przypadku EDM mate, semi mate, intensive? Nie wiem dlaczego strasznie tlusci mi sie buzia po BM wczesniej uzywalam edm to byl moj pierwszy kontakt z mineralami, i nie przypominam sobie, zebym tak tluscila mi sie po nich buzia...

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-11-04 o 18:07
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:33   #153
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czy BM ma jakis podzial na formuly tak jak w przypadku EDM mate, semi mate, intensive? Nie wiem dlaczego strasznie tlusci mi sie buzia po BM wczesniej uzywalam edm to byl moj pierwszy kontakt z mineralami, i nie przypominam sobie, zebym tak tluscila mi sie po nich buzia...
kochana, no wlasnie dlatego zmienilam BM na EDM, bo nie mieli podzialu na formuly. Z tego co wiem,jest juz matujacy podklad ale niestety w UK go jeszcze nie ma:-( Odnosnie BM, to mi tez poczatkowo strasznie przetluszczala sie buzka, pozniej troszke sie uregulowalo wydzielanie sebum ale i tak uwazam,ze krycie 10/10, jednak zmatownienie skory3/10. Jak juz wspomnialam uzeywam teraz(testuje w zasadzie) EDM i jestem bardzo zachwycona formula intensive, buzka tez jakby mniej sie swieci.Mysle,ze BM to juz przeszlosc.
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:42   #154
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

JA tylko i wylacznie zdecydowalam sie na BM bo skonczyly mi sie probki z EDM i czekam juz od 15 na paczke przypadkowo wyczailam BM u kosmetyczki na wystawce i jakos tak wyszlo, ze postanowilam je wyprobowac Wydaje mi sie ze chyba juz wiecej nie kupie zadnego podkladu z BM wlasnie ze wzgledu na to swiecenie sie...


Chyba musze zmienic zdanie o BM...Dzis nalozylam make up na sucho i o dziwo buzia nie tluscila mi sie tak jak poprzednio, krycie jest praktycznie takie same jak na mokro. Nie widze za bardzo roznicy ewciaa82 A jak bylo u Ciebie ? Probowalas nakladac na sucho?

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-11-05 o 17:46
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 13:57   #155
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Kupilam kiedys Bare Escentuals na allegro. Ogolnie nie bylam zadowlona. Podkład strasznie szczypał mnie i wyszuszał cere.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:39   #156
zoskaaa
Przyczajenie
 
Avatar zoskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Hej dziewczyny! Chciałam się podzielić moją opinią o BM. Kupiłam zestaw startowy light/fairy light i tak jak czytałam wcześniej u Was tak i dla mnie odcień light jest już dla mnie za ciemny:/ do tego jestem dość rozczarowana, bo odcień którego używałam starczył zaledwie na 3 tygodnie, gdyż mam dość dużo niedoskonałości. Krycie było w miare ok, ale czułam, że mam tapete na twarzy, a do tego rzeczywiście matowienie nie było dobre. Miałam nadzieję, że mineral veil czyli ten transparentny puder będzie matowił, ale jego działanie było również znikome. Dostałam od pani w sephorze puder brązująca BM , nazywa się a little sun i z niego jestem zadowolona, ma super drobinki! Tak samo fajna jest ta jaśniutka baza na powieki. Pudry średnie, już nie kupie. Chciałam zapytać jakie inne stosowałyście i gdzie można je kupić w Polsce, ewentualnie przez allegro?
__________________
Po każdej burzy świeci słońce!
zoskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:42   #157
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez zoskaaa Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać jakie inne stosowałyście i gdzie można je kupić w Polsce, ewentualnie przez allegro?
Zoskaaa, w Polsce dostępne są jedynie "minerały" drogeryjne, które z wyjątkiem essence w zasadzie możesz sobie podarować Jeśli masz ochotę sprawdzić inne firmy, ale nie radzisz sobie jeszcze z zakupami za granicą / nie masz możliwości kupowania za granicą na własną rękę, polecam podforum zakupowe, gdzie możesz dołączyć do wspólnych zakupów.
WSPÓLNE ZAKUPY KOSMETYCZNE
Owocnego testowania!

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-13 o 17:44
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 16:44   #158
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Witam dziewczyny, i ja w końcu zawędrowałam na to forum od ponad roku używałam minerałów earthnicity, jak do tej pory ze wszystkich testowanych przeze mnie są najlepsze dzisiaj jednak zostałam posiadaczką pierwszego opakowania podkładu mineralnego BM, mój dotychczasowy podkład mineralny stał się dla mnie za ciemny, kolor na lato był idealny, ale kiedy opalenizna już zeszła potrzebowałam czegoś jaśniejszego i padło na BM - mam odcień light, dzisiaj w debenhamsie makijaż właśnie tym odcieniem zrobiła mi konsultantka i wyglądało to naprawdę dobrze. Mam tylko takie małe wątpliwości czy na żywo też będzie tak pięknie, tzn czy ten odcień nie będzie za ciemny wiem że jest już za późno na zastanawianie się skoro kupiłam ten podkład zobaczę jutro, mam nadzieję że się nie zawiodę aha, i bardzo podoba mi się nowe opakowanie BM - ma zamykane wieczko, które takimi śmiesznymi wypustkami przykrywa dziurki przez które podkład zawsze się wysypuje. W każdym bądź razie bardzo praktyczne
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:19   #159
zoskaaa
Przyczajenie
 
Avatar zoskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Kamilawu dzięki bardzo!
__________________
Po każdej burzy świeci słońce!
zoskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 10:31   #160
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Po dwóch dniach testowania BM już wiem że ich podkłady nie są dla mnie po pierwszej aplikacji skóra na buzi zaczęła mnie piec, po zmyciu makijażu zrobiła się niesamowicie sucha przy drugim podejściu miałam dokładnie tak samo, więc zaczęłam się zastanawiać co jest nie tak, porównałam składniki w dotychczas używanych przeze mnie podkładach earthnicity ze składnikami w Bare Minerals i wniosek jest jeden - bare minerals zawierają bismuth oxychloride, którego earthnicity nie mają tak więc zostałam z pełnowymiarowym opakowaniem bare minerals
i nie będę go już więcej używać
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:44   #161
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Po dwóch dniach testowania BM już wiem że ich podkłady nie są dla mnie po pierwszej aplikacji skóra na buzi zaczęła mnie piec, po zmyciu makijażu zrobiła się niesamowicie sucha przy drugim podejściu miałam dokładnie tak samo, więc zaczęłam się zastanawiać co jest nie tak, porównałam składniki w dotychczas używanych przeze mnie podkładach earthnicity ze składnikami w Bare Minerals i wniosek jest jeden - bare minerals zawierają bismuth oxychloride, którego earthnicity nie mają tak więc zostałam z pełnowymiarowym opakowaniem bare minerals
i nie będę go już więcej używać
Mozesz sprzedac na ebayu
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 16:47   #162
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Mozesz sprzedac na ebayu
Jeszcze pomyślę co z nim zrobić, może po prostu oddam go koleżance - być może będzie jej pasował
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:17   #163
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Hej moze chcesz sie wymienic ? Chetnie przygarne dla mnie BM sa o wiele lepsze od EDM a niedawno zamowilam z EDM Olive Fair jest to baaardzo jasny kolorek za jasny jak dla mnie...Podklad jest nowiutki nie uzywany Co Ty na to ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:23   #164
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej moze chcesz sie wymienic ? Chetnie przygarne dla mnie BM sa o wiele lepsze od EDM a niedawno zamowilam z EDM Olive Fair jest to baaardzo jasny kolorek za jasny jak dla mnie...Podklad jest nowiutki nie uzywany Co Ty na to ?
Hej, niestety podkład oddałam koleżance
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:37   #165
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Czesc Dziewczyny chcialam sie zapytac czy ktoras w was uzywala odcienienia Mdeium, Medium Bege i Golden Medium Prosila bym jesli jest to mozliwe o zdjecia i swatche
Z gory dziekuje
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:21   #166
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Widze, ze watek zamarl...
A co sadzicie o tych zestawach

http://bareescentuals.com/on/demandw...TED&brandId=BM


http://bareescentuals.com/on/demandw...TED&brandId=BM
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:35   #167
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Witam wszystkie milosniczki Bare Minerals Chcialam sie pochwalic moja nowa paczuszka wygrana na Ebayu. Dziewczyny jesli lubice uzywac BM a przeraza was cena kosmetykow sklepowych radze pogrzebac na ebayu mozna kupic nowy podkladzik za 26d$ z dostawa do PL czy gdzie kolwiek chcecie. Mi udalo sie zamowic uzywany zestaw za 23funty z przesylka. A w nim :

8G Bare Minerals foundation in FAIRLY LIGHT ponad polowa sloiczka 8g
.85G Bare minerals well rested,
.57g Bare Minerals Pure Radiance face colour/highlighter.
.57g Summer bisque concealer with spf20 sunscreen.
.57g Summer bisque concealer with spf20 sunscreen tu jest polowa sloiczka, reszta widac byla tylko testowana

Dziewczyny naprawde warto pogrzebac troche na ebayu mozna trafic swietne okazje

A chcialam jeszcze dodac komentarz co do nowej wersji MATTE sa naprawde swietne matuja buzke na caly dzien, sklad tez troszke sie zmienil dlatego polecam dziewczynom mniej zadowolonym z poprzedniej formuly do przetestowania MATTE.

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-03-12 o 11:45
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:49   #168
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Witam wszystkie milosniczki Bare Minerals Chcialam sie pochwalic moja nowa paczuszka wygrana na Ebayu. Dziewczyny jesli lubice uzywac BM a przeraza was cena kosmetykow sklepowych radze pogrzebac na ebayu mozna kupic nowy podkladzik za 26d$ z dostawa do PL czy gdzie kolwiek chcecie. Mi udalo sie zamowic uzywany zestaw za 23funty z przesylka. A w nim :

8G Bare Minerals foundation in FAIRLY LIGHT ponad polowa sloiczka 8g
.85G Bare minerals well rested,
.57g Bare Minerals Pure Radiance face colour/highlighter.
.57g Summer bisque concealer with spf20 sunscreen.
.57g Summer bisque concealer with spf20 sunscreen tu jest polowa sloiczka, reszta widac byla tylko testowana

Dziewczyny naprawde warto pogrzebac troche na ebayu mozna trafic swietne okazje

A chcialam jeszcze dodac komentarz co do nowej wersji MATTE sa naprawde swietne matuja buzke na caly dzien, sklad tez troszke sie zmienil dlatego polecam dziewczynom mniej zadowolonym z poprzedniej formuly do przetestowania MATTE.
A czy mogłabyś zrobić zdj Pure Radiance na ręce? Chciałabym zobaczyć jaki daje efekt.
Z góry dziękuję
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:22   #169
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś zrobić zdj Pure Radiance na ręce? Chciałabym zobaczyć jaki daje efekt.
Z góry dziękuję
Nie dam rady zrobic pozadnego zdjecia, tak zeby nie rozmazywalo sie w dodatku nie widac jak slicznie sie mieni . Jest to odcien jasnej perlowej brzoskwini, bardzo ladnie sie mieni. Najlepiej widac kolor na drugim zdjeciu z zalaczonymi sloiczkami pod tym duzym sloiczkiem Fairly Light.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 12:58   #170
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Nie dam rady zrobic pozadnego zdjecia, tak zeby nie rozmazywalo sie w dodatku nie widac jak slicznie sie mieni . Jest to odcien jasnej perlowej brzoskwini, bardzo ladnie sie mieni. Najlepiej widac kolor na drugim zdjeciu z zalaczonymi sloiczkami pod tym duzym sloiczkiem Fairly Light.
Odcień jasnej perłowej brzoskwini Dobra namierzę na ebayu i kupię sobie jak nie będzie za drogo
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:34   #171
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Natknęłam sie na te minerały, dzis na zakupach. Zerknęłam do sephory na chwilę, a tu proszę...szafa z minerałami. Chyba musze przyjrzeć sie marce, pełnowymiarowy podkład 95 zł. Odcieni podkładów zauważyłam 8, w dwóch tonacjach. Zestaw starterowy około 280zł. Macalam pedzle, ale nie zachwyciły mnie. No ciekawie sie zapowiada, bo ceny choć nie małe to jednak nie odstraszają.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:15   #172
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Polecam zakupy na ebayu Tam mozna kupic podklad za 75zl z dostawa do domu
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 13:59   #173
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Witam, jestem zainteresowana BM naczytałam się dużo dobrego mam pytanie czy róż też jest w zestawie startowym czy to oddzielnie się kupuje? i na ile starcza ta ilość podkładu 2 g?

słyszałam że można też wysypu jakiegoś dostać? czy to faktycznie prawda? a jak tak to po jakimś czasie jest lepiej?

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2010-05-30 o 14:03
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:35   #174
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witam, jestem zainteresowana BM naczytałam się dużo dobrego mam pytanie czy róż też jest w zestawie startowym czy to oddzielnie się kupuje? i na ile starcza ta ilość podkładu 2 g?

słyszałam że można też wysypu jakiegoś dostać? czy to faktycznie prawda? a jak tak to po jakimś czasie jest lepiej?
Jest w zestawie startowym, ale jak miałam zamiar kupić to nie dostępny był w Europie zestaw Fair do bardzo jasnej skóry. Najjaśniejszy jest Light.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:20   #175
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

BM zaczęłam używać około 3 lat temu, sister zakupiła zestawy startowe w USA. W zestawie 2 podkłady, Veil, brązer, róż, pędzel do podkładu i pędzel do korektora. Brązer nam do dziś (używa się go naprawdę odrobinę, za to efekt powalający, prawdziwa letnia śliczna opalenizna), róż mam właśnie na wykończeniu. Pędzel do podkładu (teraz mam porównanie) twardy i drapiący, naturalne włosie. Pędzel do korektora najlepszy jaki mam. Same podkłady są napewno inne niż np. EDM. Nie są takie matowe i tępe. Dają lekki glow. Mniej widoczne.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:40   #176
hosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Ostatnio kupiłam zestaw korektorów BM i jestem z niego naprawdę zadowolona. Pędzelek jest bardzo dobry, już po 2 przeciągnięciach nie mam smug, a sam produkt bardzo dobrze stapia się z moją skórą (wielokrotnie przy innych kolorówkach miejsca pokryte korektorem były widoczne w dziennym świetle). Zachęcona tym zakupem chciałabym więc spróbować ich podkładów.

Problem leży jednak w kolorystyce. Często piszecie, że podkłady są naprawdę ciemne. Jeśli chodzi o korektor to jest on teraz idealny (korektor pod oczy, czyli ten jaśniejszy), ale mimo filtrów złapało mnie trochę Słońce. Obawiam się, że o ile na lato będzie całkiem niezły, to na okres zimowy już nie. Czy można podkład czymś rozjaśnić? Może skrobią ryżową? Czy któraś z Was próbowała tak "naprawić" podkład z BM?
hosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:18   #177
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

hosia, a gdzie i jakie korektory zakupiłaś?
Co do kolorów podkładów to wybór faktycznie nie za duży. Ja kolor znalazłam w BE tylko na lato - TAN, jaśniejsze niestety były za pomarańczowe. Nie próbowałam ich mieszać, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam że można
Do delikatnego rozjaśniania używam niebieskiego pigmentu (przy okazji neutralizuje pomarańczowe tony). Mam jeszcze z EDM - Sky blue. Ewentualnie ciut krzemionki, ale nie za dużo, bo potrafi nieźle wysuszać.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:20   #178
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez hosia Pokaż wiadomość
Czy można podkład czymś rozjaśnić? Może skrobią ryżową? Czy któraś z Was próbowała tak "naprawić" podkład z BM?
Skrobia ryzowa raczej nie, straci swoje wlasciwosci "podkladowe" nie bedzie sie wtapiac. Raczej nalezaloby domieszac najjasniejszy podklad z tej samej firmy, lub bialy-jesli firma taki ma w ofercie. Nie znam kolorow BM, uzywam podkladow firmy, ktora ma dla mnie kolor taki, jaki chce i swietnie sie trzyma na skorze caly dzien
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:32   #179
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

to i ja sie dolacze do grona uzytkowniczek mineralkow z BM Pamietajac buzie mojej kolezanki pomalowana tymi mineralkami i korzystajac z promocji w Sephorze nie moglam sobie odmowic zakupu
I tak posiadam dwa podklady: Medium i Medium Tan oraz Veila.
Ogolne wrazenia- zdecydowanie na plus Podklady dobrze sie rozprowadzaja zarowno na sucho jak i na mokro, po zmieszaniu, na mojej sredniej (w strone jasnej) cerze ladnie sie dopasowuja do naturalnego odcienia skory. Krycie okreslilabym jako srednie,ale moze nie opanowalam jeszcze najlepszego dla mnie sposobu aplikowania tych mineralkow....

Po okolo 2-3 tygodniach codziennego uzytkowania mam wrazenie,ze wrecz poprawily stan mojej skory. Niestety mam cere problematyczna, sklonna do zaczerwienien i przesuszania,a jednoczesnie z tendencja do zapychania porow.
Po kilku pierwszych aplikacjach mineralkow z BM odczuwalam delikatne szczypanie/mrowienie buzi, ktore jednak szybko minelo,a teraz skora po zmyciu makijazu mniej sie blyszczy i jest zdecydowanie delikatniejsza i gladsza...

Teraz jeszcze poszukuje mineralnego brazera i trwalego, rowniez mineralnego rozu (juz niekoniecznie z BM) i mysle,ze z takim zestawem szybko sie nie rozstane...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:10   #180
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

aniser ja również mam BM ale na razie w pudełku nadal myślę czy je rozpakować czy sprzedać bo się naczytałam że mogą zapychać heh ale u Ciebie tego przynajmniej na razie nie ma mam pytanie czy masz może rozszerzone pory?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-24 17:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.