Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 21:39   #2701
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Madziunia80, gratuluję. Mi od dawien dawna marzy się ten kolor, ale nic z tego jak dotychczas nie wychodzi. Czyli pomieszałaś poziom 7 pogłębiony popiel z poziomem 6 pogłębionym fioletem w proporcji 3:1 i wyszło, jak na zdjęciu. A jaki miałaś wyjściowy kolor, konkretnie poziom i odcień? I na jakiej wodzie robiłaś, 3 czy 6%? Może wkleisz swoje zdjęcia?
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:06   #2702
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Aga mnie sie włosy podobały te : (załącznik)
dziewczyna płaciła 200 cos... według mnie sliczne..
co do koloru nie jest źle chociaz mogłoby byc duzo chłodniej a u ciebie?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 17:43   #2703
mirelka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam,
neith skusiłam się dzisiaj na Colorance 7SB. Dziewczyna w sklepie fryzjerskim była na zastępstwie, więc o jakimkolwiek doradztwie nie było mowy. Mam pytanie jak długo ją trzymasz i czy nakładasz na mokre czy suche włosy. Z góry dziękuję
mirelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 18:16   #2704
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mirelko, ja zrobiłam wg ulotki, czyli umyłam włosy szamponem, a następnie nałożyłam Colorance na mokre włosy i trzymałam 20 minut. Mieszankę można trzymać na włosach od 5 do 25 minut w zależności od pożądanego efektu. Ja wymieszałam połowę tubki (30 g) z oksydantem w proporcji 1:2 i na moje mocno wycieniowane włosy długości do brody to było sporo za dużo.
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 08:43   #2705
mirelka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Neith bardzo dziękuję za odpowiedź . Dobrze, ze napisałaś o zużyciu, bo chciałam wymieszać całą tubkę, ale zrobię 3/4 mam włosy za ramiona.
mirelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 11:24   #2706
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Aga mnie sie włosy podobały te : (załącznik)
dziewczyna płaciła 200 cos... według mnie sliczne..
co do koloru nie jest źle chociaz mogłoby byc duzo chłodniej a u ciebie?
Mini, te wyglądają naturalnie, fakt nie patrzę oczywiście na kolor ale wizualnie włosy sa fajne decydujesz się na nie?

Co do koloru, nie wiem co robić. Ostatnie farbowania to tak jak Madzia sugerowała tylko odrosty i pod koniec na resztę włosów. Niestety przy skórze głowy włosy są jaśniejsze a reszta ciemna dlatego nie wiem czy kupować poziom 5 i 6, boję się że te ciemne na długości będą dalej takie ciemne.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:24   #2707
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja tez tak mam. odrost tragiczny..
a jaka woda robiłas??
bo ja 6% i w tym jest problem nast. razem bedzie 3
no i musze sie zastanowic nad tym colorance.. tani jakis super nie jest dlatego sie zasanawiam..
a co do clipów to wejdz na przedłuzane .. ja juz tle czasu sie czaje ze dziewczyny sie ze mnie smieja ;P tzn kolor juz mam chyba 2 ciemny braz chociaz od Victorii (ale syntetyki wiec odpadaja) fajnybyłby kolor ciemny braz -gorzka czekolada. http://www.allegro.pl/item804503046_...t.html#gallery
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 16:47   #2708
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

MINI i SHADE bardzo Wam dziekuje za rade. a profesjonalne farby mają po 1 cyfrze za kropką czy dwie, bo jak czytam posty to nie wiem.... jutro mam kupic w hurtowni farbę 5.2 wobec tego??bo reflexy mam takie zlotawe, gdzie niegdzie tylko czerwien sie przebija ale biore na wazniejsze to złoto we wlosazch
SHADE ten wellaves ma po kropce cyfer 2?

i naprawde mam farbowac tylko na 3 %?? to duzy przeskok z moich ciemny blond do sredni brąz a przy 3 kolor bedzie trzymac dluzej wobec tego??

czy kolor z probnika zyska na intensywnosci jesli zastosuje sie tą 3 %?

pomóżcie


Cytat:
tyle że robiłam 6,1 i miałam bardzo ciemne włosy. Zbyt ciemne.
ale KOchana ciemne wlosy naturalnie mialas i kladlas ciemny blodn czy z farby ciemnego blondu Ci wyszło ciemno brązowo??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-11-08 o 16:56
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:15   #2709
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

profesjolane maja rózwniez 2 cyfry po . jesli masz tez czerwony to przydałaby sie jakas mieszanka tez z 7 musiałaby byc np 5,2 + 5,71 ale z 7 mozesz zorbic nastepnym razem
no na 6 odrost bedzie jasny jak u mnie... reszta ciemna. i 6% rozjasnia dlatego ciagle wyłazi ten rudy.. polecałabym 3 nawet jesli miałabys farbowac 3 razy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:27   #2710
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziekuje CI bardzo Kochana za odpowiedz! czli jutro kupije cos z dwojką po kropce. podziwiam za ta wiedze bo mimo ze chodzilam na kurs to nei praktykuje w tym i dla mnie to czarna magia!

Cytat:
i 6% rozjasnia dlatego ciagle wyłazi ten rudy.. polecałabym 3 nawet jesli miałabys farbowac 3 razy
to za pierwszym razem moze nie chwycic kolor??

Cytat:
5,71
czyli po kropce to znaczy : wiecej metaliku, a mniej popielu ?? :/

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:30
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:38   #2711
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

chyba ze chcesz złapac kolor to zrób 6 ale jesli chce sie pozbyc rudosci to trzeba wytrwale zmywalna 3%
ja teraz juz tylko 3..
bo wiesz.. ja byłam platynowa :P i musiałam z 5 razy farbowac i dopiero trzyma mi sie kolor
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 18:43   #2712
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini, ja ostatnio robiłam 3% wodą ech, mam ochotę zgolić się na łyso
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:52   #2713
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
chyba ze chcesz złapac kolor to zrób 6 ale jesli chce sie pozbyc rudosci to trzeba wytrwale zmywalna 3%
ja teraz juz tylko 3..
bo wiesz.. ja byłam platynowa :P i musiałam z 5 razy farbowac i dopiero trzyma mi sie kolor
no wlasnie chce miec ciemniejszy kolor, a juz tyle robilam zabiegow przez niecały miesiąc( 3 rozjasniania, dwa farbowania , jutro kolejne) i tak sie zle czuje z tymi jasnymi ze chce to zrobic od razu wiec tą 3 procent moze pozniej jak sie farba wyploocze juz zatonuje co?? Matko , 5 razy! mam nadzieje ze u mnie farba zlapie jak na zawsze jak przed rozjasnianiem - robilam tylko odrosty a 6 lat ciemna bylam :P


Cytat:
Mini, ja ostatnio robiłam 3% wodą ech, mam ochotę zgolić się na łyso

o , a jaki kolor Aguś robisz?? O ile pamietam Ty masz chyba ciemne wlosy??jaka firme nakladasz?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:58   #2714
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Aga i jak? wyłukało sie czy wylazły rude.. france?

emilka ja miałam tragedie .. ciagle mi sie wypłukiwało.. teraz jest ok.. w ogóle znalazłam ładny kolor farby.. na próbniki tylko ost brakło koloru.. 5,71 - zawsze myslałam ze 7 to metalik.. tak jets w przypadku majirel ale w tej farbie jest to specjalny braz.. :P ale ładny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:01   #2715
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość

o , a jaki kolor Aguś robisz?? O ile pamietam Ty masz chyba ciemne wlosy??jaka firme nakladasz?
Emilio
ciemne teraz mam, robię mieszanką Majirel 5.11 i 5.71

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Aga i jak? wyłukało sie czy wylazły rude.. france?

emilka ja miałam tragedie .. ciagle mi sie wypłukiwało.. teraz jest ok.. w ogóle znalazłam ładny kolor farby.. na próbniki tylko ost brakło koloru.. 5,71 - zawsze myslałam ze 7 to metalik.. tak jets w przypadku majirel ale w tej farbie jest to specjalny braz.. :P ale ładny
Mini... w zasadzie nie wypłukało zbytnio, sa cieplejsze ale nie tragedia. Tylko przy czubku jaśniejsze widocznie a reszta mocno ciemna-jak zaraz po farbowaniu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:06   #2716
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

cholera .. to ja juz jestem w kropce.. czemu to musi byc takie trudne.. jak rude to zaraz ! brrr
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:29   #2717
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Mini, te wyglądają naturalnie, fakt nie patrzę oczywiście na kolor ale wizualnie włosy sa fajne decydujesz się na nie?

Co do koloru, nie wiem co robić. Ostatnie farbowania to tak jak Madzia sugerowała tylko odrosty i pod koniec na resztę włosów. Niestety przy skórze głowy włosy są jaśniejsze a reszta ciemna dlatego nie wiem czy kupować poziom 5 i 6, boję się że te ciemne na długości będą dalej takie ciemne.
Aga, włosy już farbowane nie rozjaśnią się od farby. Dlatego, jeśli wybierasz wyższy poziom, to odrost zawsze będzie jaśniejszy niż długość. Jeżeli jednak chcesz kolor trochę jaśniejszy, to nie możesz nakładać od razu na długość, żeby nie dokładać barwnika. Jeżeli nie jest to jakaś kolosalna różnica, to może kąpiel rozjaśniająca dałaby radę ją zniwelować ?

Donoszę, że po pierwszym myciu, moje rozjaśniane włosy ładnie trzymają mieszankę ale, ponieważ robiłam na 6% wodzie, widzę teraz, że odrościk ma taki "ładny" rudawy kolor. Dobrze, że miałam minimalny odrost :/
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-11-08 o 20:33
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 08:36   #2718
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Aguś ja mam ten sam problem, cały czas chcę zejść do poziomu 6 , ale zawsze odrosty wychodzą jaśniejsze.obecnie robię już 4.71 bo 5.71 nie pokrywa mi odrostów , a w porównaniu z resztą włosów są rude.
nie wiem bo robiłam z 3% i nigdy nie trzymam na całości zalecanego czasu, tylko na odrostach a później na 5 min.rozprowadzam na resztę i niczawsze to samo .
ostatnio się cieszyłam , że w końcu ten 4.71 wyszedł fajnie, ale nie wiem czy ta wella ma te farby jakieś nietrwłe, czy to na moich włosach tak paskudnie i szybko się wymywa.generalnie, jak kiedyś robiłam lorealem m . 5,71 to wychodził dużo ciemniej od tej welli 4.71
tak na marginesie, byłam ostatnio u podobno genialnego fryzjera, pomijam fakt, że mam z natury puszące się włosy , i były długości 56cm, a on chlasnął mi na 45 i to totalnie na prosto, bez cieniowania, i już teraz nie jestem w stanie ich ogarnąć, to komentował mój kolor
stwierdził, że mam trzy kolory świata, i on poleca farbę bez amoniaku, nałożyć na odrost a później podczas mycia tylko przeczesać na całości. niestety kolor który mi proponował to 4 lorela, więc szał nie maale chyba zacznę się rozglądać za tymi farbkami bez amoniaku,zlituje się nad tą resztką włosów
tylko już nie mam pojęcia jakiej firmy
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:38   #2719
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Aga, włosy już farbowane nie rozjaśnią się od farby. Dlatego, jeśli wybierasz wyższy poziom, to odrost zawsze będzie jaśniejszy niż długość. Jeżeli jednak chcesz kolor trochę jaśniejszy, to nie możesz nakładać od razu na długość, żeby nie dokładać barwnika. Jeżeli nie jest to jakaś kolosalna różnica, to może kąpiel rozjaśniająca dałaby radę ją zniwelować ?

Donoszę, że po pierwszym myciu, moje rozjaśniane włosy ładnie trzymają mieszankę ale, ponieważ robiłam na 6% wodzie, widzę teraz, że odrościk ma taki "ładny" rudawy kolor. Dobrze, że miałam minimalny odrost :/
Madziu, ale ja jeszcze nie przeszłam na jaśniejszy poziom cały czas robię tym samym. I nie nakładam od razu na całą długość, najpierw odrosty, potem dodaję trochę wody do reszty farby i przed samym zmyciem (jakieś 10 minut) nakładam na resztę włosów.
Myślałam o kąpieli rozjaśniającej a moje włosy są dość wysuszone i zniszczone, boję się że ona im bardzo im zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Aguś ja mam ten sam problem, cały czas chcę zejść do poziomu 6 , ale zawsze odrosty wychodzą jaśniejsze.obecnie robię już 4.71 bo 5.71 nie pokrywa mi odrostów , a w porównaniu z resztą włosów są rude.
nie wiem bo robiłam z 3% i nigdy nie trzymam na całości zalecanego czasu, tylko na odrostach a później na 5 min.rozprowadzam na resztę i niczawsze to samo .
ostatnio się cieszyłam , że w końcu ten 4.71 wyszedł fajnie, ale nie wiem czy ta wella ma te farby jakieś nietrwłe, czy to na moich włosach tak paskudnie i szybko się wymywa.generalnie, jak kiedyś robiłam lorealem m . 5,71 to wychodził dużo ciemniej od tej welli 4.71
tak na marginesie, byłam ostatnio u podobno genialnego fryzjera, pomijam fakt, że mam z natury puszące się włosy , i były długości 56cm, a on chlasnął mi na 45 i to totalnie na prosto, bez cieniowania, i już teraz nie jestem w stanie ich ogarnąć, to komentował mój kolor
stwierdził, że mam trzy kolory świata, i on poleca farbę bez amoniaku, nałożyć na odrost a później podczas mycia tylko przeczesać na całości. niestety kolor który mi proponował to 4 lorela, więc szał nie maale chyba zacznę się rozglądać za tymi farbkami bez amoniaku,zlituje się nad tą resztką włosów
tylko już nie mam pojęcia jakiej firmy
sama widzisz jakie są problemy z tymi włosami...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 09:59   #2720
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Aguś ja miałam dekoloryzację i później po jakimś czasie sama jeszcze robiłam kąpiel rozjaśniającą, niby nie niszczy bardzo, ale jak masz suche włosy to nie polecam.
moje niby od ponad roku są odżywiane "wizażowymi patentami " ale i tak po kąpieli rozjaśniającej ucierpiały, zrobiły się przesuszone i po jakimś czasie końcówki się wykruszały. więc chyba nie ma sensu rozjaśniać, jak się ma delikatne włosy. w moim przypadku skończyło się to tak , że i tak kolor mam coraz ciemniejszy, bo na te włosy po dekoloryzacjach zawsze farbo ciemniej łapie, a odrosty wychodzą jaśniej, a największym minusem jest ich stan i fakt , że musiałam tyle obciąć, choć zapuszczam i płaczę nad każdym ściętym centymetrem
dlatego chyba stwierdzam , że następna będzie farba bez amoniaku, można ją stosować przy 50% siwych włosów( aż tak źle ze mną jeszcze nie jest )i zobaczę co z tego wyjdzie.te farby mają bardzo niski oksydant, może to spowoduje że w końcu odrostu będą ciemne a nie jaśniejsze i rudawe
nie wiem sama , kombinujemy tu wszystkie jak koniki pod górę , i każda uczy się na własnych błędach , a w zasadzie włosach
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:39   #2721
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mirelka robiłaś już Colorance???? Jestem strasznie ciekawa efektu...

A ja czekam na Richesse 7,02... Jeszcze nie dotarła. Stonuję nią włosy a potem chyba pobawię się tym Goldwellem... Ja też odstawiam na dobre farby stałe!

Idę się podciąć a potem biorę się za naprawę tego co schrzaniłam. Biedne te wymęczone kłaczki......
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:13   #2722
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja tak oglądam farbki na allegro i ładna paletkę ma chi:
http://www.kanon.nazwa.pl/aaa_szbxxx...leta-farby.jpg

nie wiem miałyście jakieś doświadczenia z tą farbką??jestem ciekawa jak łapie, czy tak jak na próbniku , czy ciemniejpodoba mi się 5aa, ale zastanawiam się czy pokryje odrost

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2009-11-09 o 13:14
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:06   #2723
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madzia to co zrobic zeby ufarbowac włosy po całosci jednym odcieniem.. jak sie wychodzi od fryzjera odrost jest taki jak reszta.. jak to w takim razie robia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:10   #2724
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
ja tak oglądam farbki na allegro i ładna paletkę ma chi:
http://www.kanon.nazwa.pl/aaa_szbxxx...leta-farby.jpg

nie wiem miałyście jakieś doświadczenia z tą farbką??jestem ciekawa jak łapie, czy tak jak na próbniku , czy ciemniejpodoba mi się 5aa, ale zastanawiam się czy pokryje odrost
Było już o tych farbach... Mini i ja się zastanawiałyśmy, ale.... okazało się, że są nieciekawe. I przeszło.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:39   #2725
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zrobilam kolor! podziele sie swoimi spostrzezeniami. Mini mi zalecała zebym nakladala na 3 procentowej wodzie. mieszalam tu na wątku ale w koncu dodalam 3 % . kupilam farbe z julien julien jasny brąz. jestem bardzo zadowolona. mimo iz nie znalazlam farby w mojej hurtowni z 2 po kropce to wzielam kolor z "natur" . Mini napisala ze 5 wydobywa kolor zółci i złota. takie tez mialam wlosy - ciemny blond ( po rozjasnianiu) ale z poswiatą złota. jednak mimo iz zastosowalam naturę, to nie ma sladu o złotej poswiacie. moze to zasluga 3 % wody . mimo iz wzielam kolor jasny brąz, na glowie mam ciemny brąz, ale nie taki jak mialam kiedys ( czern, ktora tylko wpadala przy swietle czy sloncu w brąz, mimo farbowania ciemnym brązem) to teraz widac typowy ciemny brąz, chłodny. jestem zachwycona!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:44   #2726
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
zrobilam kolor! podziele sie swoimi spostrzezeniami. Mini mi zalecała zebym nakladala na 3 procentowej wodzie. mieszalam tu na wątku ale w koncu dodalam 3 % . kupilam farbe z julien julien jasny brąz. jestem bardzo zadowolona. mimo iz nie znalazlam farby w mojej hurtowni z 2 po kropce to wzielam kolor z "natur" . Mini napisala ze 5 wydobywa kolor zółci i złota. takie tez mialam wlosy - ciemny blond ( po rozjasnianiu) ale z poswiatą złota. jednak mimo iz zastosowalam naturę, to nie ma sladu o złotej poswiacie. moze to zasluga 3 % wody . mimo iz wzielam kolor jasny brąz, na glowie mam ciemny brąz, ale nie taki jak mialam kiedys ( czern, ktora tylko wpadala przy swietle czy sloncu w brąz, mimo farbowania ciemnym brązem) to teraz widac typowy ciemny brąz, chłodny. jestem zachwycona!
To weselimy się z Tobą ale..... Poczekaj jeszcze z euforią. Niestety bywa tak, że zaraz po farbowaniu jest super, a kolejne mycia.... hmm....... no cóż. Ale nie zapeszamy! Ciesz się tym co masz i oby się utrzymało jak najdłużej!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:09   #2727
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
zrobilam kolor! podziele sie swoimi spostrzezeniami. Mini mi zalecała zebym nakladala na 3 procentowej wodzie. mieszalam tu na wątku ale w koncu dodalam 3 % . kupilam farbe z julien julien jasny brąz. jestem bardzo zadowolona. mimo iz nie znalazlam farby w mojej hurtowni z 2 po kropce to wzielam kolor z "natur" . Mini napisala ze 5 wydobywa kolor zółci i złota. takie tez mialam wlosy - ciemny blond ( po rozjasnianiu) ale z poswiatą złota. jednak mimo iz zastosowalam naturę, to nie ma sladu o złotej poswiacie. moze to zasluga 3 % wody . mimo iz wzielam kolor jasny brąz, na glowie mam ciemny brąz, ale nie taki jak mialam kiedys ( czern, ktora tylko wpadala przy swietle czy sloncu w brąz, mimo farbowania ciemnym brązem) to teraz widac typowy ciemny brąz, chłodny. jestem zachwycona!
co to znaczy? bo nie zrozumiałam :P
mam nadzieje ze efekt sie utrzyma!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:49   #2728
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

oj, miało byc 6 , bo chodzilo mi o wode utlenioną. pomykla moja dzwonilam jeszcze do fyzjerki kolezanki ( niestety nie moge u niej robic wlosow) to mowila ze 3 wlasnie dluzej trzyma niz by kladlo sie na 6. niestey wiem ze moze sie wyplookac ten chlodny odcien, ale kupilam sobie plookanke i odzywke do wlosow blond hehe taka fioletową , wychładniająca, moze cos da jak trzeba bedzie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:23   #2729
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny, potrzebuję pomocy- nigdzie w necie nie mogę znaleźć, jak wygląda goldwell średni fioletowy brąz V 4 Moze któras z Was, wie, na jakiej stronie mogę znaleźć fotkę tego odcienia?

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2009-11-09 o 22:24
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 06:22   #2730
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mila17, paleta jest pod tym linkiem:
http://www.haircity.ch/Goldwell_neue..._Hair_City.jpg
Odcień 4V jest w pierwszym rzędzie od dołu.
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.