Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 01:10   #181
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

28!!!
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:34   #182
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam

Przeczytałam wątek pierwszy o dekoloryzajci i dzisiaj postanowiłam, że czas pożegnać się z brązem

W załączniku mój aktualny kolor a farbowany był rok garnierem złocisty brąz a drugi rok Essential color bez amoniaku na średni brąz.

Trochę w tym kolorze wyglądam smutno i trochę mnie chyba postarza.
Dzisiaj kupiłam dekoloryzator loreala i nałożyłam go na pasemko wyciągnięte z spodspodu włosów, czyli tam gdzie zrobiły się prawie czarne.

Trzymam już 15min, zobacze co będzie

I przyłączam się do Was
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:54   #183
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Your_satisfaction Pokaż wiadomość
Mogłabyś mi pokazać zdjęcia jak wyglądałaś w ciemnych a jak teraz? Jestem bardzo ciekawa, a sama do końca nie jestem pewna czy powinnam mieć jasne włosy. Jakbyś mogła to odezwij się na PM, albo napisz do mnie na gadu
To moja droga do blondu Pewnie będą i opnie że lepiej mi w czarnych ale dużo lepiej się czuję w jasnych włosach
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:22
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:22   #184
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

moim zdaniem najladniej Ci w blondzie

ja wlasnie wrocilam od fryzjera, i powiedziala ze moze mi zrobic dekoloryzacje, i nie wazne jaki mam naturalny kolor wlosow i ze z odrostow tez mi zejdzie jakis tam barwnik bo poprostu sciagnie mi farbe jaka mam.mowilam ze slyszalam inaczej ale powiedziala ze tak bedzie

narazie umowilam sie na probne pasemko rozjasniaczem zeby zobaczyc wogole co mi wyjdzie jakbym chciala schodzic balejazem
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:07   #185
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Pofarbowana jestem zadowolona. Kupiłam miedzianą czerwień z garniera na 28 myć w razie gdyby coś. Włosy były fioletowe, już się bałam, że takie zostaną, ale są ok. Brązowo-rude bałam się zaryzykować z tym rubinem, chyba nie przyzwyczaiła bym się tak od razu do takiego wściekłego koloru. I tak teraz do góry mam marchewę i jst mi z tym conajmniej dziwnie, ale pewnie sie przyzwyczaje. Zdjęcia wstawie niebawem, ale nie widać właściwie na nich nowego kolorku - za słaba jakość. Ciesze sie, że mi się udało, teraz tylko muszę odżywiać włosy bo troche ucierpiały przy rozjaśnianiu,. Dzieki wszystkim i powodzenia
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:55   #186
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam. I ja postanowiłam wrócić do jaśniejszego koloru poprzez dekoloryzację,robiłam ją dzisiaj pod okiem fryzjerki... na razie włosy są rude,ale za tydzień(jak wrócę do domu ze studiów;p)mam zamiar coś z tym zrobić,powtórzyć ściąganie koloru albo wtedy rozjaśnić jakimś rozjaśniaczem... zależy,co wyjdzie

1. Najpierw przez wiele lat miałam taki blond ;p
2. Zachciało mi się czerni...
3. Efekt dekoloryzacji...

Źle się czuję jako rudzielec czekam z niecierpliwością do następnego tygodnia,mam nadzieję,że pozbędę się tego koloru jak najszybciej... chociaż jestem w szoku,że moje włosy na tym nie ucierpiały... tzn. nie widać tego jakoś szczególnie,gdy rozjaśniałam,to miałam je w o wiele gorszej kondycji... no i kolor jest dość równomierny. Pozdrawiam

Edytowane przez df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Czas edycji: 2010-04-09 o 18:05
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:32   #187
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
To moja droga do blondu Pewnie będą i opnie że lepiej mi w czarnych ale dużo lepiej się czuję w jasnych włosach
Ładnie Ci w jasnych

Jutro ja dodam zdjęcia swojej zabawy z kolorami we włosach
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 10:03   #188
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mam włosy takie rude jasne teraz , jak nałożę farbę Palette color xxl czysta platyna rozjaśnia o 5-7 tonów to jaki kolor może mi wyjść ? z Góry dzięki
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:48   #189
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny, prosze o pomoc!

wczoraj dekoloryzowałam włosy z ciemnego brązu. Tylko, że efekt kompletnie mi się nie podoba. Pomijajac fakt, że jest bardzo nierównowmiernie (czubek głowy jasny, a koncówki i troche boki są ciemne). Wyszła mi MARCHEWKA a nie tego chciałam Po południu pojade do drogerii po jakąś farbę, żeby to zakryć, ale prosze doradźcie mi jaki odcień mam wybrać??

Pierwszy kolor to mój aktualny, drugi i trzeci to taki jaki chce/chciałam. Jaka farbe powinnam na to położyc? Coś z czerwonyn? ciemny rudy? Może jakis jasny brąz? Pomocyy
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:18   #190
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
dziewczyny, prosze o pomoc!

wczoraj dekoloryzowałam włosy z ciemnego brązu. Tylko, że efekt kompletnie mi się nie podoba. Pomijajac fakt, że jest bardzo nierównowmiernie (czubek głowy jasny, a koncówki i troche boki są ciemne). Wyszła mi MARCHEWKA a nie tego chciałam Po południu pojade do drogerii po jakąś farbę, żeby to zakryć, ale prosze doradźcie mi jaki odcień mam wybrać??

Pierwszy kolor to mój aktualny, drugi i trzeci to taki jaki chce/chciałam. Jaka farbe powinnam na to położyc? Coś z czerwonyn? ciemny rudy? Może jakis jasny brąz? Pomocyy
Kup taką farbę jak na zdjęciu 2 i 3 (czyli ten kolor do którego dążysz)
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:08   #191
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

swietny kolorek Ci wyszedl
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:33   #192
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Odpowie ktoś ?
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:49   #193
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Mam włosy takie rude jasne teraz , jak nałożę farbę Palette color xxl czysta platyna rozjaśnia o 5-7 tonów to jaki kolor może mi wyjść ? z Góry dzięki
jeśli masz jasny rudy to stawiam że wyjdzie Ci żółty blond z prześwitami na rudy...

po 1- nie polecam Palety
po 2- zniszczysz sobie strasznie włosy a domyślam się, że ten jasny rudy też jest wynikiem rozjaśniacza
po 3- stawiam 80% że po tym zabiegu rozjaśniania zamiast włosów będziesz miała gumę, która przy rozczesywaniu rozciągnie Ci się i odpadnie
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:52   #194
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Mam włosy takie rude jasne teraz , jak nałożę farbę Palette color xxl czysta platyna rozjaśnia o 5-7 tonów to jaki kolor może mi wyjść ? z Góry dzięki
Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Odpowie ktoś ?
oj blondu tak nie uzyskasz, raczej blond odrosty a reszta wlosow moze nabrac jasniejszy pomaranczowy kolor.

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
dziewczyny, prosze o pomoc!

wczoraj dekoloryzowałam włosy z ciemnego brązu. Tylko, że efekt kompletnie mi się nie podoba. Pomijajac fakt, że jest bardzo nierównowmiernie (czubek głowy jasny, a koncówki i troche boki są ciemne). Wyszła mi MARCHEWKA a nie tego chciałam Po południu pojade do drogerii po jakąś farbę, żeby to zakryć, ale prosze doradźcie mi jaki odcień mam wybrać??

Pierwszy kolor to mój aktualny, drugi i trzeci to taki jaki chce/chciałam. Jaka farbe powinnam na to położyc? Coś z czerwonyn? ciemny rudy? Może jakis jasny brąz? Pomocyy
ja mialam taki kolor po uzyciu palette miedziany mahon- z tym ze dopiero po kilku myciach, bo na poczatku wychodzi ciemno jak braz. sproboj z ciemnym albo srednim blondem (zalezy na jaka firme sie zdecydujesz) bo te odcienie przyciemnią ci wlosy i beda sie wyplukiwac do rudego dajac podobny odcien jak ma ashlee
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:41   #195
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
swietny kolorek Ci wyszedl
dzięki ale jest strasznie nierówny i nie bardzo pasuje mi do karnacji..

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ja mialam taki kolor po uzyciu palette miedziany mahon- z tym ze dopiero po kilku myciach, bo na poczatku wychodzi ciemno jak braz. sproboj z ciemnym albo srednim blondem (zalezy na jaka firme sie zdecydujesz) bo te odcienie przyciemnią ci wlosy i beda sie wyplukiwac do rudego dajac podobny odcien jak ma ashlee
a ten machoń na jaki kolor kładłaś? Też o nim myślałam, ale słyszałam, że Palette nie jest zbyt dobra do włosów.. jak Twoje wrażenia po tej farbie?

Na swoje włosy potrzebuje 2 opakowań farby - myślicie, że o ile są z jednej firmy to moge zmieszać 2 różne kolory? Bo myślałam własnie o jakimś mahoniu + sredni blond zeby za ciemno nie wyszło i żeby zgasic ta "ognistosc"
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 15:29   #196
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
a ten machoń na jaki kolor kładłaś? Też o nim myślałam, ale słyszałam, że Palette nie jest zbyt dobra do włosów.. jak Twoje wrażenia po tej farbie?

Na swoje włosy potrzebuje 2 opakowań farby - myślicie, że o ile są z jednej firmy to moge zmieszać 2 różne kolory? Bo myślałam własnie o jakimś mahoniu + sredni blond zeby za ciemno nie wyszło i żeby zgasic ta "ognistosc"
kladlam na jasny rudy, jasniejszy niz twoj. no tez sie obawialam palette ale nie byla taka zla. wlosy sie blyszczaly a farba wyplukala w znaczacym stopniu nawet nie zauwazylam kiedy mi starczylo jedno opakowanie a mam geste wlosy. te farby nakladane na wilgotne wlosy starcza jedno opakowanie, te nakladane na sucho lepiej kup dwa mowie na wlasnym doswiadczeniu. mozesz zmieszac blond z mahoniem ale mahon jest ciemnym kolorem, to ten blond za duzo nie zdziala. to juz lepiej sprobuj miedzianą czerwien zmieszac z blondem lub srednim blondem
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 16:46   #197
Qrde Mol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Małe Zowsze ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witajcie dziewczynki.

To teraz pora na mnie...

Robiłam dzisiaj dekoloryzację dekolorem firmy Carin (przeleciałam cały wątek, ale nie widziałam żeby któraś z was robiła dekoloryzację tym preparatem dlatego dołączam zdjęcie to małe prostokątne pudełeczko Color Corrector, jeśli się powtarzam to mea culpa).

Włosy miałam farbowane iks razy od blondów po czarny (liczę już w latach). Ostatni raz pofarbowałam Garnierem bez amoniaku Mroźny Kasztan który chwycił mi tylko na odroście. (ogólnie w momencie dekoloryzacji miałam na głowie bardzo sprany brąz - w słońcu rudy z przebijającym blondem po dawnym rozjaśnianiu, takie cuda wianki jednym słowem na łbie )

Po dekolorze mam na głowie to co mam, zdjęcia poniżej (nie wiem tylko dlaczego od skóry głowy, aż tak dużych odrostów nie miałam, w tym miejscu była ta Garniera mam takie ciemne?). Pierwsze trzy fotki robione na balkonie w słońcu, reszta w domu bez lampy.

Ale kolor w rzeczywistości bardzo daje po oczach.

Przechodząc do rzeczy - jaki krok dalej? Docelowo chciałabym blond (ale nie platyna ani miodowy, coś zimnego na pewno i tak żeby naturalnie wyglądało). Czym mam teraz potraktować moje włosy?

Po dekolorze moje włosy są mięciutkie i nie zauważyłam żeby trącił je ten zabieg.

Znalazłam w szafce u mamy: platynową farbę Z Ce Ce i oxydant 6% oraz średni blond Londy Kolor (obydwie zawinęłam do siebie do domu:P ). Coś z tym pokombinować czy radzicie całkiem co innego?

Pomóżcie.

AAA! jeszcze link do tego deko, sorki.

http://carin.be/NEWGALERIE/carin002.html
__________________
no pasaran!

Edytowane przez Qrde Mol
Czas edycji: 2010-04-10 o 16:47 Powód: dodanie linka
Qrde Mol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 17:08   #198
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
To moja droga do blondu Pewnie będą i opnie że lepiej mi w czarnych ale dużo lepiej się czuję w jasnych włosach

Witam
Ekstremalna metamorfoza.
Jestem zdania, że właśnie w blondzie Ci do twarzy i widać, że czerń nie jest Twoim kolorem,nie pasuje do Twojej urody.Zdecyowanie zmiana na plus.Świetnie wygladasz w blondzie.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 17:27   #199
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

QURDEMOL trzeba by to jakas farba zakryc obawiam sie ze ta platyna tu niewiele da chociaz oziebila by troche odcien .
stosuj na pewno plukanki fioletowe oziębi troche odcien wlosów
masz swoj naturalny odrost wlosów czy to tylko takie zdjecie?
Ja bym nalozyla ta platyne na cale wlosy oprócz odrostu.A później na troche jeszcze na odrost.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 17:37   #200
Qrde Mol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Małe Zowsze ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

milusiaam, ten odrost to nie mój naturalny kolor włosów. z natury jestem mysią ciemną blondyną, a odrost wyszedł jakiś jasny brąz? Qrde mol no.

nałożę na łeb tą platynę, a potem będę robić płukanki fioletowe... tylko czym potem mam to farbować? jakimś blondem czy rozjaśniaczem? jakiś konkretny przykład produktu? jestem bladolica (czytaj biała jak ściana) z piwnymi oczami i dość ciemnymi brwiami.

w życiu nie przypuszczałam, że "born to blond" to tyle zachodu.
__________________
no pasaran!
Qrde Mol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 17:54   #201
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ok, byłam w sklepie i kupiłam brusztyn z castinga - ktoś kiedyś próbował??

jakby nie wyszło mam jeszcze karmelową czekolade z wellatona - ale to już użyje w akcie ostatecznej desperacji xD
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 22:43   #202
Qrde Mol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Małe Zowsze ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

aaa... zafarbowałam łepetynę tą nieszczęsną platyną która wyszła... sraczkowato - rudo - żółto.

kompletnie nie wiem co mam dalej robić... pomożecie kochane?

kolory przekłamane z deczka bo padła mi cyfrówa i chwyciłam za telefon.
__________________
no pasaran!
Qrde Mol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 23:47   #203
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wiadomo bylo ze piekny blond ci nie wyjdzie jak masz plukanke to plucz wlosy przy kazdym myciu az sie oziebi kolor później rzadziej : jaki kolor chcesz uzyskac?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 07:55   #204
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wczoraj, siostra (fryzjerka) nałożyła mi "Elgon" i włosy są na czubku blond a na dole janse rude , nie ma już ciemnego brązu . Teraz,nałoże na nie farbę rozjaśniającą (Palette) . I powiem że włosy się nie zniszczyły,może trochę przy końcówkach . Pozdrawiam
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 09:46   #205
Qrde Mol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Małe Zowsze ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

milusiaam, jutro kupię płukankę i będę stosować.

docelowo chciałabym taki kolor: http://img29.imageshack.us/i/brzydula62460x370.jpg/ ale to jeszcze długa droga przede mną prawda?

samodzielnie raczej już chyba czegoś takiego nie uzyskam?
__________________
no pasaran!
Qrde Mol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:00   #206
wewillrockyou
Rozeznanie
 
Avatar wewillrockyou
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 622
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam,
mój kolor włosów to ciemniejszy czerwony, taki mahoniowy.
Chciałabym mieć jasne rude. Wszyscy odradzają mi rozjaśniacz, bo podobno bardzo niszczy włosy. Ale mam już dość tych ciemnych kłaków, chciałabym coś z nimi w końcu zrobić. Możecie mi coś polecić?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
__________________
Oluś

Bąbelek
wewillrockyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:08   #207
Ptysia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
dziewczyny, prosze o pomoc!

wczoraj dekoloryzowałam włosy z ciemnego brązu. Tylko, że efekt kompletnie mi się nie podoba. Pomijajac fakt, że jest bardzo nierównowmiernie (czubek głowy jasny, a koncówki i troche boki są ciemne). Wyszła mi MARCHEWKA a nie tego chciałam Po południu pojade do drogerii po jakąś farbę, żeby to zakryć, ale prosze doradźcie mi jaki odcień mam wybrać??

Pierwszy kolor to mój aktualny, drugi i trzeci to taki jaki chce/chciałam. Jaka farbe powinnam na to położyc? Coś z czerwonyn? ciemny rudy? Może jakis jasny brąz? Pomocyy

Wyszło mi dokładnie to samo na głowie po dekoloryzajci! Tylko że miałam jasną marchewę ... ;( (został mi nałozony po dekolor szampon koloryzujący). Dramat. Generalnie także dażyłam do koloru ashlee i równiez schoziłam z ciemnego brązu (farbowania Castingami i innymi bajerami). Nie dość, że mam siano na głowie, to kolor mi się wypłukuje -> mam prześwity jajka.
Po tyg poszlam i został mi nałożony ciemniejszy miedziany z brązem aby przyciemnić czubek sam efekt czerwień głeboka na czubku i odroście reszta włosów miedziano brązowa .. Po myciu głowy kolor mi się wypłukał, miejsami mam prześwity jajkowego kurczaka, a na końcach nawet kolor .. biały! Pomocy Boje się nakładać farby, bo moje włosy po tym zabiegu są w strasznej kondycji, a nie chce wyłysieć. Jakieś rady? Ile mam czekać ;(
Ptysia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:51   #208
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Qrde Mol Pokaż wiadomość
milusiaam, jutro kupię płukankę i będę stosować.

docelowo chciałabym taki kolor: http://img29.imageshack.us/i/brzydula62460x370.jpg/ ale to jeszcze długa droga przede mną prawda?

samodzielnie raczej już chyba czegoś takiego nie uzyskam?
no chyba ze byś sobie rozjaśniacz położyła na włosy na dość długo ja bym Ci proponowała teraz położyć jakiś blond/ciemny blond popielaty na to co masz (platyna była za jasna i pewnie prawie nic nie złapało) i potem pasemkami/balejażem u fryzjera do wymarzonego koloru
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:23   #209
Qrde Mol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Małe Zowsze ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Viki, ta platyna mi złapała i mam obecnie na głowie kolor taki jak miałam odrost wcześniej po dekoloryzacji (zdjęcia kilka postów powyżej). zdjęcia po tej platynie robiłam telefonem dlatego może nie są adekwatne.

kolor obecny włosów określiłabym linkiem, taki ciemny blond lub bardzo sprany jasny brąz:

http://www.kegel-aj.com/8%20-%20ciemny%20blond.JPG

aczkolwiek wydaje mi się, że włosy mają zielono - żółtą poświatę.
przecież nie będę tak do ludzi wyłazić, zwłaszcza jak słońce zaświeci to wygląda to śmiesznie.

rozjaśniacz na głowę? ekhem, też mi przebiegł przez myśl ten szatański pomysł... tylko pewnie zostanę bez włosów, aczkolwiek nosze się z zamiarem strzelenia sobie i tak krótkiej fryzury.

nie wiem kurcze, chyba jutro wykonam telefon do mojej fryzjerki (swoją drogą i tak pewnie dostanę od niej burę ) i postaram się wcisnąć na jakąś wizytę żeby mi coś z tymi kudłami zrobiła.
__________________
no pasaran!
Qrde Mol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 19:26   #210
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wiem jak sie czujesz:P robilam to samo :P ja z prawie czarnego schodzilam na blond rozjaniaczami na cale wlosy bo miaalm taki dzien ;p
i zrobilam pierwszym ro mialam rudoorzechowe;p chcialam takie zostawic bo byly ladne no ale poszlam po nasteny;p i juz bylo gorzej
w jden wieczor mialam 7 roznasniaczy na bani i 2 farby;p
stwierdzialm ze jestem nienormalna tak mnie piekla glowa az byla wrzca jajka mozna bylo na niej robic....

po 2 dniach zauwazylam ropne bable na glowie i wkonuc zafarbowalam znow na ciemno zaczelam kuracje i niespelna 2 msc i wlosy byly juz normalne doszly do siebie tylko obcielam wloski 1 cm

ale i tak prosze o pomoc! o to chodzi ze brazu nie chce ani jasnego ani ciemnego wole odcien blondu ale nie platyna siwy albo zolty tylkojaki cieply naturalny moze troszeczke jakby przehodzic z blondtylko nie wiem czy by mi pasowal..?;>
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.