Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 07:25   #151
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A moich próbek które zamówiłam 13 czerwca ciagle nie ma Z innych firm doszło wszystko, nawet duże wspólne zamówienia, a tu nic. Nie dostałam nawet zadnego potwierdzenia zamówienia od nich, tylko mam z Pay pala. Jak myślicie pisac do nich?
t dziwne, ja otrzymałam powiadomienia o przyjęciu zamówienia, wpływie środków i wysłaniu zamówienia
także pisz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:39   #152
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
t dziwne, ja otrzymałam powiadomienia o przyjęciu zamówienia, wpływie środków i wysłaniu zamówienia
także pisz
No własnie, pierwszy raz u nich zamawiam ale firmy wysyłają takie powiadomienia a tu nic
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:21   #153
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Muszę się podzielić swoją opinią na temat podkładów Blusche. Dziś testowałam podkład Vanilla Latte w Orginal Matte i pasuje idealnie, wtopił się idealnie, zakrył wszytko to co trzeba bez podkreślania porów i suchych skórek. Jestem ogólnie zadowolona zwłaszcza po dzisiejszym upale i duchocie, podkład wytrzymał tą próbę
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:25   #154
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

kurczę, zazdroszczę Ja wielkie nadzieje pokładałam w podkładach tej firmy, ale żadna z formuł się u mnie nie sprawdziła nawet w chłodniejsze dni. A szkoda, bo ceny mają przyzwoite i z wysyłką do mnie też nie mieli problemów (bardzo krótko czekałam zawsze).
Ja przygodę z Blusche już w zasadzie zakończyłam, bo ani cienie, ani róże, ani podkłady mnie nie zachwyciły...
Nie wykluczam jednak, ze za jakiś czas zrobię drugie podejscie, pamiętając o moich niezbyt udanych początkach z EGM
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:33   #155
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

To fakt cienie nie zachwycają, zamówiłam próbeczki dostałam nawet dwa w gratisie i tylko aruban zostanie do użytku reszta w ogóle mi nie pasuje. A szkoda bo pokładałam sporą nadzieję że jakoś mi kolorki podpasują.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:44   #156
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Question Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

A ja mam takie pytanie - czy każda z Was dostała maila z potwierdzeniem wysyłki - bo status mojego zamówienia zmienił się na wysłano do klienta, ale maila z potwierdzeniem wysyłki nie otrzymałam. Aha i czy w tym mailu był nr przesyłki?
joanaros
napisałaś do nich maila? Odpisali Ci?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:55   #157
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie - czy każda z Was dostała maila z potwierdzeniem wysyłki - bo status mojego zamówienia zmienił się na wysłano do klienta, ale maila z potwierdzeniem wysyłki nie otrzymałam. Aha i czy w tym mailu był nr przesyłki?
joanaros
napisałaś do nich maila? Odpisali Ci?
Napisałam ale nie odpisali jeszcze

Właśnie bardzo się zdziwiłam że żadnego potwierdzenia nie dostałam, bo zwykle firmy wysyłają. Mam nadzieję że odpiszą, to niby nie duża kwota ale zawsze
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 09:18   #158
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Napisałam ale nie odpisali jeszcze

Właśnie bardzo się zdziwiłam że żadnego potwierdzenia nie dostałam, bo zwykle firmy wysyłają. Mam nadzieję że odpiszą, to niby nie duża kwota ale zawsze
Odpisali Ci już?
Ja do nich wysłałam maila 30.06 o 22 naszego czasu (pytałam, dlaczego nie dostałam maila o wysyłce i poprosiłam o nr przesyłki), ale na razie brak odpowiedzi
A jaki masz status zamówienia w zakładce My order na ich stronie www?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:56   #159
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Odpisali Ci już?
Ja do nich wysłałam maila 30.06 o 22 naszego czasu (pytałam, dlaczego nie dostałam maila o wysyłce i poprosiłam o nr przesyłki), ale na razie brak odpowiedzi
A jaki masz status zamówienia w zakładce My order na ich stronie www?
Nie odpisali w dalszym ciągu, więc będe pisać ponownie a z tym sprawdzeniem mam problem bo nie moge się zalogować Skutecznie mnie to zniecheca do tej firmy. Z costal scents nie dosłali mi pedzelka, napisałam meila i nie było problemu - dołali i przeprosili za kłopot. A tutaj zero reakcji, najgorsze że nawet nie wiem czy wysłali te próbki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:48   #160
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Muszę pochwalić róże z Blusche. Zdecydowanie są u mnie na 1. miejscu razem z różami Lumiere za świetną trwałość. Na buzi trzymają się od rana do wieczora, nawet popołudniowa drzemka im nie straszna. W tym względzie np. róże EGM wysiadają, bo tak długo na mojej buzi nigny nie przetrwały.

A róż Petal jest niesamowity - prawie pomarańczowy (tego się nie spodziewałam), wręcz neonowy kolor jak się machnie za dużo. Nałożyłam go dzisiaj na poliki i zamarłam, wygłądałam jak przerysowana lala, szybko jednak starłam nadmiar LHK i zamarłam znowu - tym razem z zachwytu. Niesamowicie podbija niebieski kolor oczu.
Niby to żadne odkrycie że pomarańcz podkreśla kolor niebieski, ale nałożony na poliki to dla mnie nowość. Nie mogłam się napatrzeć na swoją paszczę, jestem szczerze zachwycona. Bardzo wakacyjny makijaż mi wyszedł.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:45   #161
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Nie odpisali w dalszym ciągu, więc będe pisać ponownie a z tym sprawdzeniem mam problem bo nie moge się zalogować Skutecznie mnie to zniecheca do tej firmy. Z costal scents nie dosłali mi pedzelka, napisałam meila i nie było problemu - dołali i przeprosili za kłopot. A tutaj zero reakcji, najgorsze że nawet nie wiem czy wysłali te próbki
A sprawdzałaś w spamie, czy nie ma maila od nich? Trochę to dziwne, mi zawsze szybko odpisywali, nawet jak pytałam o mało istotne sprawy. Ogólnie obsługa bardzo miła.

A czemu nie możesz się zalogować?

Jest pewne prawdopodobieństwo, że próbki wysyłane w płaskiej kopercie (nieważne z jakiej firmy) jako przesyłka nierejestrowana mogą "zaginąć" na terenie Polski...
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 22:07   #162
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś w spamie, czy nie ma maila od nich? Trochę to dziwne, mi zawsze szybko odpisywali, nawet jak pytałam o mało istotne sprawy. Ogólnie obsługa bardzo miła.

A czemu nie możesz się zalogować?

Jest pewne prawdopodobieństwo, że próbki wysyłane w płaskiej kopercie (nieważne z jakiej firmy) jako przesyłka nierejestrowana mogą "zaginąć" na terenie Polski...
Rozumiem że mogą zaginać. Dlatego pisałam do nich z pytaniem czy wysłali bo żadnej informacji nie dostałam. W spamie nic nie ma. Sprawdzam kilkakrotnie. Niestety zalogować się nie mogę bo nie przyjmuje mi hasła Pierwszy raz mam do czynienia z taka sytuacją Zwykle przesyłki docierają albo jest jakiś kontakt ze strony firmy a tu nic

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

A na jaki adres do nich pisałas?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:41   #163
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Joanaros - ja kiedyś prowadzilam ożywioną rozmowę z Panią o imieniu Monica i pisała do mnie z adresu
sales.ca@blusche.com
spróbuj, może się uda
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:58   #164
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Joanaros - ja kiedyś prowadzilam ożywioną rozmowę z Panią o imieniu Monica i pisała do mnie z adresu
sales.ca@blusche.com
spróbuj, może się uda
Dziękuję A chociaż poskutkowało w twoim przypadku?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:09   #165
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dziękuję A chociaż poskutkowało w twoim przypadku?
nie ma za co
miałam problemy z widocznością przedmiotów, które wrzucałam do koszyka na moim koncie. Jak tylko zalogowałam się na innym - problem znikał.
Co prawda nie umieli mi wyjaśnić, czym to jest spowodowane, ale odpisywali na bieżąco i natychmiast odpowiadali na wszystkie moje pytania. Przeprosili za niedogodność i zrobili za mnie zamówienie dopisując go do mojego konta, a potem wysłali mi link do płatności paypalem.
Gdy dostałam paczkę i okazało się, że nie zgadza się jedna próbka cienia (nie chciałam, zeby mi ją wysyłali, bo to bez sensu przecież), zaproponowali mi, ze przy następnym zamówieniu mogę sobie wybrać jakieś próbki gratis (nie skorzystałam z tego do dzisiaj, bo z Blusche się niestety nie polubiłam, czego żałuję, bo na obsługę trafiłam bardzo sympatyczną).

Frantic - neonowy kolor? Kurczę, Ty musisz mieć naprawdę jasną cerę U mnie petal to taki koral raczej i na twarzy ledwo co widoczny
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:24   #166
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Joanaros - ja kiedyś prowadzilam ożywioną rozmowę z Panią o imieniu Monica i pisała do mnie z adresu
sales.ca@blusche.com
spróbuj, może się uda
Niestety, ja do nich napisałam 30.06 (koło 22 godziny) właśnie na ten adres email i do teraz zero odpowiedzi. W tym samym czasie wysłałam im jeszcze maila z formularza na ich stronie www (rubryce "send email to" wybrałam "sales international").
Wczoraj koło 16.00 wysłałam im kolejnego maila na sales.ca@blusche.com, napisałam, że tracking number jest mi bardzo potrzebny, że w moim kraju przesyłki często trafiają do urzędu celnego i żeby się czegoś o przesyłce dowiedzieć, to trzeba podać jej nr. Aha, a w temacie maila napisałam dużymi literami PLEASE, ANSWER ME.

Chyba spróbuję jeszcze powysyłać im maile z ich formularza, może jak wybiorę "sales Phillippines", to mi coś odpiszą?

Hmm..., spróbuję jeszcze wysłać im maila na info@blusche.com. A co mi tam, niech wiedzą, że klientki z Polski trzeba traktować poważnie

AKTUALIZACJA:

Joanaros , na jaki adres mailowy wysyłałaś swoje maile?
Ja właśnie spróbowałam na info@blusche.com i dwa razy mi go odrzuciło (Undelivered Mail Returned to Sender). Natomiast maile wysłane na sales.ca@blusche.com chyba doszły, bo takiej informacji nie otrzymałam...

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-03 o 07:44
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 08:26   #167
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Niestety, ja do nich napisałam 30.06 (koło 22 godziny) właśnie na ten adres email i do teraz zero odpowiedzi. W tym samym czasie wysłałam im jeszcze maila z formularza na ich stronie www (rubryce "send email to" wybrałam "sales international").
Wczoraj koło 16.00 wysłałam im kolejnego maila na sales.ca@blusche.com, napisałam, że tracking number jest mi bardzo potrzebny, że w moim kraju przesyłki często trafiają do urzędu celnego i żeby się czegoś o przesyłce dowiedzieć, to trzeba podać jej nr. Aha, a w temacie maila napisałam dużymi literami PLEASE, ANSWER ME.

Chyba spróbuję jeszcze powysyłać im maile z ich formularza, może jak wybiorę "sales Phillippines", to mi coś odpiszą?

Hmm..., spróbuję jeszcze wysłać im maila na info@blusche.com. A co mi tam, niech wiedzą, że klientki z Polski trzeba traktować poważnie

AKTUALIZACJA:

Joanaros , na jaki adres mailowy wysyłałaś swoje maile?
Ja właśnie spróbowałam na info@blusche.com i dwa razy mi go odrzuciło (Undelivered Mail Returned to Sender). Natomiast maile wysłane na sales.ca@blusche.com chyba doszły, bo takiej informacji nie otrzymałam...
ja oprócz tych dwóch mam jeszcze taki: monica.flores@blusche.com
powodzenia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 08:37   #168
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

WŁAŚNIE DOSTAŁAM MAILA OD MONIKI

Wklejam w całości:

"Hi Berenika,

I emailed you 3 times already regarding your order but it keep on boucing back to us. So I will try my personal email. We shipped your order last Tuesday. But yesterday is a holiday here in Canada so the Canada Post will start processing the packages today. You should receive it within 7-10 business days. There's no tracking numbers because it is a regular parcel.

Let me know if you have any other question.

Thank you.

Monica"


Mail przyszedł z adresu: nicca_22@yahoo.com
Czyli czytali, ale nie mogli odpowiedzieć, bo maile wracały do nich.


Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-03 o 08:52
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 14:30   #169
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic - neonowy kolor? Kurczę, Ty musisz mieć naprawdę jasną cerę U mnie petal to taki koral raczej i na twarzy ledwo co widoczny
Heh, dzisiaj znów sięgnęłam po Petal. I mimo, że wiedziałam że jest diabelnie mocno napigmentowany i uważałam, to nałożyłam go za dużo i LHK musiał znów pójść w ruch. Ubrałam dzisiaj pomarańczową bluzkę - razem z Petal tworzy zestaw idealny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 16:35   #170
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Odpisali mi

Hi Joana,

I just want to let you know that we shipped your order today. Sorry for the delay because it’s a holiday here in Canada.

Thank you once again for your purchase.

Cheers!


Mam nadzieję że niedługo dostanę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 18:05   #171
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Wymieszałam sobie wszystkie próbki podkładów, jakie mi zostały - 2x Vanilla Latte, 2x French Vanilla, 2x English Toffee i 1x Butterscotch Toffee - i wyszedł mi odcień idealnie pasujący.

Muszę powiedzieć, że formuła FC to prawdziwy twardziel. Przetrwała wczoraj na mojej twarzy 9 godzinną podróż po nieprzespanej nocy, bieganie w upale, stresy itp. Jestem pod wrażeniem. Szkoda że jako korektor nie do końca się sprawdza, tzn. plackowacieje wszędzie tam, gdzie się nałoży odrobinę za dużo (czasami jednak trzeba gdzieniegdzie). No ale tak mam ze wszystkimi korektorami i kryjącymi podkładami .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:16   #172
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

hej
mam swój pędzelek Synthetic Eye Shadow Brush*
jest niesamowicie miły i taki sztywny
musze go jak najszybciej przetestować.
jasna rączka jak w EDMowych, włosie takie samo.
te z CS nie są takie miłe.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:47   #173
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

hej

Wlasnie zastanawiam sie nad zamowieniem podkladu z Blusche, ale kwestia doboru odpowiedniego troche mnie meczy. Zdarzylo mi sie niestety zamowic cos totalnie nieodpowiedniego do mojego rodzaju skory/ cery.
Tym razem waham sie pomiedzy full coverage- kaolin a f/c- skwalan.
Z tego co sie zdarzylam zorientowac skwalan jest skladnikiem wydzielanego sebum, ale ma tez wlasciwosci nawilzajace.
Jestem posiadaczka cery mieszanej, bardziej sklaniajacej sie w strone tlustej z wieloma niedoskonalosciami.
Dziewczyny, doradzcie mi prosze- ktora formula bedzie dla mnie najwlasciwsza??
z gory dziekuje
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:10   #174
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

No nie wiem czy tu pytać czy na pędzlowym...

Kto się pochwali nowo nabytym skośniakiem (bo chyba już się zrealizowąło zamowionko)???? jak się sprawuje? podobny do EDM-owego?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:26   #175
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
hej

Wlasnie zastanawiam sie nad zamowieniem podkladu z Blusche, ale kwestia doboru odpowiedniego troche mnie meczy. Zdarzylo mi sie niestety zamowic cos totalnie nieodpowiedniego do mojego rodzaju skory/ cery.
Tym razem waham sie pomiedzy full coverage- kaolin a f/c- skwalan.
Z tego co sie zdarzylam zorientowac skwalan jest skladnikiem wydzielanego sebum, ale ma tez wlasciwosci nawilzajace.
Jestem posiadaczka cery mieszanej, bardziej sklaniajacej sie w strone tlustej z wieloma niedoskonalosciami.
Dziewczyny, doradzcie mi prosze- ktora formula bedzie dla mnie najwlasciwsza??
z gory dziekuje
Jesli chodzi o odcien zastanawiam sie nad creme brulee/ mocha java.
Zalaczam zdjecie z zeszlorocznych wakacji, bo taki ma odcien teraz moja skora. Prosze, doradzcie mi ktory brac
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-07-11 o 21:25
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:14   #176
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No nie wiem czy tu pytać czy na pędzlowym...

Kto się pochwali nowo nabytym skośniakiem (bo chyba już się zrealizowąło zamowionko)???? jak się sprawuje? podobny do EDM-owego?
Jeżeli chodzi Ci o to zamówienie, które organizowała coldold, to ono jeszcze nie dotarło.

Ale jak dotrze i coldold wyśle mi pędzelki (Angled i Face Blender Brush), to je opiszę w tym wątku (i może nawet fotki wrzucę) - tyle, że EDMowskiego Angleda nie mam, więc nie będę wstanie ich porównać.

A propopos czekania na przesyłkę z Blusche, to moje próbkowe zamówienie zostało wysłane 30.06, ale jeszcze nie dotarło.
Monica z Blusche napisała mi, że przesyłki idą 7-10 dni roboczych, ale zaznaczyła, że "wczoraj" (czyli chyba 02.07, bo maila od niej dostałam 03.07) mieli święto w Kanadzie i ich poczta nie pracowała.

Joanaros, a Ty dostałaś już swoją przesyłkę?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:37   #177
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

I znow pozwole sobie na bycie wrzodem na



Wlasnie skladam zamowienie- biore same probki + pelnowymiarowy podklad, ale w woreczku (sloiczki mam).
No i mam problem przy wyborze rodzaju wysylki. Trzeba ja sobie samemu okreslic, no wiec zakladajac, ze mam same woreczki DO 250g sama wybralabym te za $ 3.5. Ale z kolei jedna z mozliwosci mowi, ze za WSZYSTKIE miedzynarodowe przesylki do 250g nalezy zaplacic $9

No juz sama nie wiem. Strasznie sie na te kosmetyki napalilam, tym bardziej, ze za dwa tygodnie jade na wakacje i chcialabym je dostac jak najszybciej.
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:42   #178
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
I znow pozwole sobie na bycie wrzodem na



Wlasnie skladam zamowienie- biore same probki + pelnowymiarowy podklad, ale w woreczku (sloiczki mam).
No i mam problem przy wyborze rodzaju wysylki. Trzeba ja sobie samemu okreslic, no wiec zakladajac, ze mam same woreczki DO 250g sama wybralabym te za $ 3.5. Ale z kolei jedna z mozliwosci mowi, ze za WSZYSTKIE miedzynarodowe przesylki do 250g nalezy zaplacic $9

No juz sama nie wiem. Strasznie sie na te kosmetyki napalilam, tym bardziej, ze za dwa tygodnie jade na wakacje i chcialabym je dostac jak najszybciej.
Też się nad tym zastanawiam... Może napisz do nich i się zapytaj

Ja za same próbki płaciłam za wysyłkę 3,5 $

Na ich stronie są 2 adresy mailowe:
sales.ca@blusche.com
info@blusche.com (ale maile wysłane na ten adres wracają)

Oprócz ww. adresów możesz próbować pisać bezpośrednio do Moniki:
monica.flores@blusche.com
nicca_22@yahoo.com

Jak będziesz coś wiedzieć, to daj proszę znać w tym wątku - jak moje próbki przyjdą i mi się spodobają, to też będę zamawiać pełnowymiarowe produkty w woreczkach.

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-08 o 21:49
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:59   #179
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczka cery mieszanej, bardziej sklaniajacej sie w strone tlustej z wieloma niedoskonalosciami.
Dziewczyny, doradzcie mi prosze- ktora formula bedzie dla mnie najwlasciwsza??
Zdecydowanie odradzam formułę ze skwalanem - połączenie oleju i mocno kryjących pigmentów to nic przyjemnego dla cery tłustej z niedoskonałościami. Spróbuj Full Coverage, a dla matu stosuj odpowiedni primer. Jesli chodzi o kolory, to najlepiej zamówić kilka (oczywiście mam na myśli próbki).

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Wlasnie skladam zamowienie- biore same probki + pelnowymiarowy podklad, ale w woreczku (sloiczki mam).
No i mam problem przy wyborze rodzaju wysylki. Trzeba ja sobie samemu okreslic, no wiec zakladajac, ze mam same woreczki DO 250g sama wybralabym te za $ 3.5.
EDIT: Poprawka. Anyolek wybrała dobrze.

Kwota $3.50 dotyczy nie tylko próbek, ale także uzupełnień w woreczkach (Refill Bag)

Co mnie bardzo cieszy

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-09 o 20:38
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:32   #180
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jak sama piszesz, chcesz zamówić produkt pełnowymiarowy (nieważne, że w woreczku), więc musisz wybrać opcję: ALL International Rate: Up to 250g: $9.00.

Kwota $3.50 dotyczy tylko próbek (Zippie/Sample Bags Flat Rate Shipping - Up to 250g).
Szkoda...
Ja po cichu liczyłam, że może woreczki do 250g można zaliczyć pod próbki.
9 $ za przesyłkę jak się samemu chce zamawiać, to trochę dużo
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.