Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 14:45   #2341
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)


............

__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:22   #2342
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Fryzjerka mi powiedziała, że u mnie taka fryzura, jak ma teraz Kożuchowska to nie wyjdzie , że mam za gęste włosy i będę wyglądała, jak podgrzybek
mnie się wydaje, ze powinna spokojnie wyjśc, tyle tylko, ze nastawiąjąc sie na codzienna stylizację z prostownicą i róznymi piankami, woskami, żelami itd...

Ja tez mam bardzo gęste włosy, a miałam podobna fryzurę przy poprzednim zapuszczaniu i własnie musiałam prostować, z tym, ze wtedy nie wiedziałam, o istnieniu prostownicy i prostowałam po prostu naciągając włosy na okrągła szczotke przy suszeniu, używając tony opdzywek prostujących i na koniec czapke na 1 godzine zakładałam i miałam idealnie wygładzone, przylizane jak kozuchowska ale tylko do końca dnia, a następnego ranka zabawa od nowa
Sądzę, że z prostownicą, prostując pasemeczko po pasemeczku kilka razy na najwyższej temperaturze nabierając maksymalnie około 1 cm szerokie pasemko mozna spokojnie taka gładka fryzurke osiągnąć, na koniec nodszeniem ciasnej czapki '"przylizać do głowy"
no ale to minimum godzina roboty codziennie przed lustrem rano

jak bardzo jestes skłonna do poświęcen dla wymarzonej fryzury ?
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-03-22 o 15:24
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:43   #2343
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:47   #2344
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

a wlasnie ze jestem atakowana
to zart byl...
reszté tego co napisalas wezmé pod rozwagé. Ale obciac na krotko nie dam... i tak potem na tych naturalnych farbowalabym, wiec wyszloby na to samo...
apropos kozuchowskiej to widzialam wlasnie na wp jej zdjecia z nowa fryzura z wygolonymi bokami
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:57   #2345
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Asica a nie możesz zostawić tak, jak jest?
Głupio by było gdybyś zapuszczała tyle czasu a na końcu miała zniszczone, wykruszone włosy
Najlepiej idź do fryzjera i niech ci jakoś to wyprowadzi. Może jakiś balejaż z przewagą ciemnego koloru?

Niutka to chodzi bardziej o to, w jaki sposób mi włosy rosną. Po czapce pewnie by mi się elektryzowały.... nie próbowałam tego nigdy. Sama prostownicy nie używam, daję jakiś środek do prostowania i wyciągam na tagiej mega grubej szczotce. Oczywiście, gdy mam dłuższe włosy, tak żeby się nawinęły
Mam też inny problem na dole rosną mi dziwnie włosy - schodzą się w taki dziubek Ogólnie stwierdziła, że przy moich włosach trochę inaczej z tyłu musiałoby być Ostatnio miałam podobną pieczarkę tylko z tyłu inaczej.
No i ta głupia krótka grzwka

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

ps. Asica czy Ty wiesz, jak ja muszę walczyć ze sobą żeby nie zgolić tych boków ?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 16:15   #2346
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Po wczorajszym przyciemnieniu zamierzam je zostawic, razem z tymi jasniejszymi tworza teraz taki zloty braz, na razie jest ok...

Mi tez sie podobaja te wygolone boki, myslé, ze nawet gdy sie zechce przy takim fryzie zapuszczac, to chyba nie jest to taka katorga, bo gora jest dluga i zakrylaby te odrastajace boki...
coraz bardziej jestem zdecydowana na mocne podciecie dolu, zrownac je do dlugosci za ucho i dalej spokojnie zapuszczac...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 16:24   #2347
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

U fryzjera?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 16:27   #2348
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Czy u fryzjera ten dol zetne? Tak, bo przy okazji cos trzeba z bokami i grzywka zrobic, w innym razie do samego ciachniecia dolu zaangazowalabym ktors ze znajomych, to chyba nie jest wielka filozofia...

Niutka, teraz przeczytalam
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:03   #2349
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, ze powinna spokojnie wyjśc, tyle tylko, ze nastawiąjąc sie na codzienna stylizację z prostownicą i róznymi piankami, woskami, żelami itd...

Ja tez mam bardzo gęste włosy, a miałam podobna fryzurę przy poprzednim zapuszczaniu i własnie musiałam prostować, z tym, ze wtedy nie wiedziałam, o istnieniu prostownicy i prostowałam po prostu naciągając włosy na okrągła szczotke przy suszeniu, używając tony opdzywek prostujących i na koniec czapke na 1 godzine zakładałam i miałam idealnie wygładzone, przylizane jak kozuchowska ale tylko do końca dnia, a następnego ranka zabawa od nowa
Sądzę, że z prostownicą, prostując pasemeczko po pasemeczku kilka razy na najwyższej temperaturze nabierając maksymalnie około 1 cm szerokie pasemko mozna spokojnie taka gładka fryzurke osiągnąć, na koniec nodszeniem ciasnej czapki '"przylizać do głowy"
no ale to minimum godzina roboty codziennie przed lustrem rano

jak bardzo jestes skłonna do poświęcen dla wymarzonej fryzury ?

a ja wlasnie to co sobie cenie najbardziej w obecnej sytuacji (poza jedynym i oczywistym mankamentem, ze wygaldam jak ) to fakt, ze nie musze nic robic.
myje, i tak zostawiam, potem wklepuje troche kremu do lokow i tak chodze.
dawno nie miaalm takiego luzu fryzurowego (poza oczywistym wygladem jak ) - nie ma stresu, ze czas na podciecie, nie ma stresu, ze sie odrost pojawil - wszytsko wyglada tak dziko i nieokrzesanie, ze mozna nawet uznac, ze to jakas zaplanowana akcja.
planuje robic odrost tylko po to, by nie bylo takiej drastycznej niechlujnej roznicy w kolorach i nie miec klopotu ze wspominanym tu pzrez ninedin wscieklepomaranczowym odrostem (gdy pzryjdzie mi chec na farbe)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:26   #2350
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Po czapce pewnie by mi się elektryzowały....
to dajesz jedwab np biosilk lub chi i prostujesz ponownie tak na szybko wierzchnie pasma


Cytat:
a ja wlasnie to co sobie cenie najbardziej w obecnej sytuacji (poza jedynym i oczywistym mankamentem, ze wygaldam jak ) to fakt, ze nie musze nic robic.
myje, i tak zostawiam, potem wklepuje troche kremu do lokow i tak chodze.
dawno nie miaalm takiego luzu fryzurowego (poza oczywistym wygladem jak ) - nie ma stresu

nno ja tak mam tez teraz
w pracy co i rusz słysze, że taka fajna fryzurka itd...
a ja ją tak układam:
rano po wstaniu mam potargane, to woda na dłonie, rękami szuru szuru po włoskach, czapka na głowe ( bez czesania ) i jazda do pracy, a tam czapa z głowy i troche palcami podniose, poukładam, potarmoszę i gotowe
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:39   #2351
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ano
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 20:19   #2352
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

A ja siedze przy lustrze i grzywka raz na tą, raz na drugą i co chwilę mi nie pasuje. Okropnie ją ściela, niech ona odrasta. Na jeden bok nie pasuje, na drugi za krótka, do góry tez juz sie nie da bo jeden bok wyrżnela tak ze mam jakos 1cm i to wlasnie stoi i sterczy nic sie nie da zrobić z tym. Okropność. Moglam na równo obciac do gory bym wtedy brala i bym zapuscila... a teraz nie wiem co mam zrobić, strasznie jej nie chcę, a nie da sie jej nijak zaczesać a jak jest rozpuszczona to nie wygodnie, bo ta część co ma 1cm sterczy a druga jest tak dluga ze wchodzi w oczy
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:19   #2353
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

najlepiej jakbyś zdjęcie wysłała jak ta grzywka się układa bo z gadania zabardzo się nie zobaczy dasz zdj coś doradzę jeżeli o mnie
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:44   #2354
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Dziewczyny moze taki nowy temat zarzucę. Na jakie stronki wchodzicie jak sie wam nudzi ? Ja zawsze odwiedzam ;

1. wizaż
2. ikf
3. demotywatory
4. pudelek
5. nasza-klasa

I jakos tak nudno juz mi Moze macie jakies stronki na których mozna zawiesic oko jak wieje nudą

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Albertinho7 Pokaż wiadomość
najlepiej jakbyś zdjęcie wysłała jak ta grzywka się układa bo z gadania zabardzo się nie zobaczy dasz zdj coś doradzę jeżeli o mnie
jutro zrobię i pokaze, przy dziennym świetle
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 05:43   #2355
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Asica taaa to żadna filozofia, jak się potrafi to zrobić , a jak nie to potem masz efekty samodzielnych zabiegów

Niutka ja nawet czapki nie mam w chałupie Przy długich włosach nie miałam problemu bo mam ciężkie i układają się do głowy. Problem jest teraz, jak są tak wycięte - każdy w inną stronę Fryzjerka powiedziała, że mogę już zrobić grzybka , ale to oznacza obcięcie dość radykalne z podgoleniem tyłu. Nie wiem czy chcę przecież miałam zapuszczać

Kruszyna ja wchodzę na wizaż
Zaglądam na zeberka peel, na cogdziezaile - jak szukam nowych kolekcji ubrań, fryzur itp. Wyszukuję w necie rożne ciekawe fryzury, przerabiam na swój użytek i lecę do fryzjera
Kruszyna miałam taką grzywkę, taki mega skos Szybko traci formę i ciężko zapuścić te najkrótsze Kiedyś miałam całą grzywkę na 1 cm, a wierzch dłuższy. Potem przerabiałam opcję zgolenia do zera Teraz zapuszczam żeby się pozbyć bo to uciążliwe
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 07:10   #2356
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

spoczko to pokaż.. i wiesz w takim jak byś chciała mieć i z każdej strony jak Ci się wywija
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 07:47   #2357
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Kruszyna, ja wchodze na wizaż, na n-k, facebook i allegro ( rzadko kupuje, tylko oglądam )
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:19   #2358
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

A ja wchodzę na: wrzuta.pl, milanos.pl, allegro.pl, wgrywa.pl, EXsite.pl, za***iście.pl, peb.pl, films-online.pl i wiele innych No i od wczoraj na wizaż.pl
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:38   #2359
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Albertinho7 ty tez pokaz swoje wlosy
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 09:47   #2360
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Kurde nie wiem czemu nie mam ikonki na dodanie zdj chyba się mi limit skończył;/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

help!!

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=56393

może się da

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

ale to stary fryz teraz mam coś podobnego do tego tylko z krótszą grzywką w sumie prawie jej nie ma tylko tak włosy na bok

https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=56392

ale to też nie nowa fryz ale coś w tym typie jak bd chciała dam wieczór teraźniejsze zdj

Edytowane przez Albertinho7
Czas edycji: 2010-03-23 o 09:40
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:58   #2361
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ciachnęłam paznokcie przy samej skórze

Do Świąt urosną nowe
Dziwnie się czuję
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:59   #2362
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Albertinho7 Pokaż wiadomość
Kurde nie wiem czemu nie mam ikonki na dodanie zdj chyba się mi limit skończył;/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

help!!

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=56393

może się da

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

ale to stary fryz teraz mam coś podobnego do tego tylko z krótszą grzywką w sumie prawie jej nie ma tylko tak włosy na bok

https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=56392

ale to też nie nowa fryz ale coś w tym typie jak bd chciała dam wieczór teraźniejsze zdj

a slucvhaj ty nie pomyliles sie aby w kwestii wyboru watku?

bo nie zebym sie czepiala, ale tu sie spotykaja kobiety na zapalke, co zapuszczaja wlosy od zera i sobie gadaja o innych bzdurach.
a ty ani kobieta, ani zapalka ani nie zapuszczasz
jedynie o bzdurach mozesz z nami pogadac...
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:00
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:05   #2363
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Wiesz na to co mogę to odpisuję nudzi mi się więc piszę nie podoba się nie musisz czytać mojego postu kruszyna90 chce abym pokazał włosy więc pokazałem inna nie umie sobie poradzić z grzywką może ja pomogę piszę bo chcę pomóc więc proszę Cię nie denerwuj mnie takim czymś nie ma w regulaminie napisane że akurat nie moge pisać tu czy tu a że komuś nie pasuje to ma problem... Ale skoro tak chcecie spoko nie bd już pisał tu więcej skoro tak przeszkadzam. pozdrawiam
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:23   #2364
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ja tylko zazartowalam - wykaz sie odrobina fantazji.
nic mi nie pzreszkadza twoja tu obecnosc - nawet fajnie miec chlopaka w towazrsywte, ale sam chyba pzryznasz, ze to sie na wizazu czesto nie zdaza.
witaj w gronie i sie nie zasepiaj

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ciachnęłam paznokcie przy samej skórze

Do Świąt urosną nowe
Dziwnie się czuję

ninedin, to juz zaczyna wygladac jak jakis nalog - ciachasz i ciachasz tym razem zalapaly sie pazury

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze taki nowy temat zarzucę. Na jakie stronki wchodzicie jak sie wam nudzi ? Ja zawsze odwiedzam ;

1. wizaż
2. ikf
3. demotywatory
4. pudelek
5. nasza-klasa

I jakos tak nudno juz mi Moze macie jakies stronki na których mozna zawiesic oko jak wieje nudą

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



jutro zrobię i pokaze, przy dziennym świetle

ja wchodze oczywiscie na wizaz, facebooka, swjego bloga i blogi znajomych i nieznajomych, na e bay, na you tube, na poczte, no i sporo szperam po stronach, z ktorych mozna sciagac e booki, bo sporo ksiazek sciagam i czytam .
no i pudelek obowiazkowo raz w tygodniu, zeby byc na biezaco ze wszystkimi plotami
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:48   #2365
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Albertinho7 Pokaż wiadomość
Wiesz na to co mogę to odpisuję nudzi mi się więc piszę nie podoba się nie musisz czytać mojego postu kruszyna90 chce abym pokazał włosy więc pokazałem inna nie umie sobie poradzić z grzywką może ja pomogę piszę bo chcę pomóc więc proszę Cię nie denerwuj mnie takim czymś nie ma w regulaminie napisane że akurat nie moge pisać tu czy tu a że komuś nie pasuje to ma problem... Ale skoro tak chcecie spoko nie bd już pisał tu więcej skoro tak przeszkadzam. pozdrawiam

Czy mógłbyś zmienić ten mentorski ton?
Wyskakujesz ni z gruszki, ni z pietruszki z poradami bo "jakaś inna nie umie sobie z grzywką". Przeczytaj wątek, zorientuj się o co chodzi i wtedy napisz
Naprawdę na Wizażu roi się od specjalistów
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ja tylko zazartowalam - wykaz sie odrobina fantazji.
nic mi nie pzreszkadza twoja tu obecnosc - nawet fajnie miec chlopaka w towazrsywte, ale sam chyba pzryznasz, ze to sie na wizazu czesto nie zdaza.
witaj w gronie i sie nie zasepiaj

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------




ninedin, to juz zaczyna wygladac jak jakis nalog - ciachasz i ciachasz tym razem zalapaly sie pazury

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------




ja wchodze oczywiscie na wizaz, facebooka, swjego bloga i blogi znajomych i nieznajomych, na e bay, na you tube, na poczte, no i sporo szperam po stronach, z ktorych mozna sciagac e booki, bo sporo ksiazek sciagam i czytam .
no i pudelek obowiazkowo raz w tygodniu, zeby byc na biezaco ze wszystkimi plotami
Ja na plotki o gwiazdach patrzę z -oka
Lubię przeglądać allegro, zwłaszcza kosmetyki do włosów
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:59   #2366
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Czy mógłbyś zmienić ten mentorski ton?
Wyskakujesz ni z gruszki, ni z pietruszki z poradami bo "jakaś inna nie umie sobie z grzywką". Przeczytaj wątek, zorientuj się o co chodzi i wtedy napisz
Naprawdę na Wizażu roi się od specjalistów
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



Ja na plotki o gwiazdach patrzę z -oka
Lubię przeglądać allegro, zwłaszcza kosmetyki do włosów

ja tez i to z pzrymruzeniem nawet dwoch

ale czasem fajnie jest sobie poczytac o bolaczkach innych ludzi - ze sutek po operacji cyckow wypadl troche na lewo.
i teraz trreba na antydepresantach jechac z tego powodu

czlowiek widzi wowczas swoje tragedie jako drobnostki, gdy poobcuje z prawdziwa tragedia (jak ta z powyzszego pzrykladu)

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

ja namietnie studiuje e baya na dziale obuwniczym.
stad najwieksza w historii mojej wlasnej kolekcja martensow
zawsze szperanie konczy sie czyms...
teraz czekam na paczke z obuwiem sportowym
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:27   #2367
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ja butów mam mało, ze względu na rozmiar

Mg78 coś się nie pokazuje ostatnio Ciekawe co u niej Pewnie włosy jej odrosły
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:36   #2368
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no wlasnei.od dawna nic a nic nie daje znaku.
ciekawe czy chociaz czyta?
moze ztreba ja zawolac?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:14   #2369
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ja proponuję zbiorowo może wtedy usłyszy

Pewnie ma dużo pracy i brak czasu Ja mam to szczęście, że jak coś robię do pracy to na swoim komputerze. Mam przenośny internet, a to bardzo duży plus. Mogę praktycznie z każdego miejsca napisać. Mg79 coś o pracy na zmiany mówiła

Szukałam w sklepach kurtki, ale nic mi nie pasowało Wszystko na jedno kopyto
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:54   #2370
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

dobzre, ze nie mam pomyslow na zakupy ciuchowe - choc jeden powoed frustracji mniej
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.