Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 15:53   #1
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7

Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?


Witam wszystkich, czytam to sobie i mam tak samo, a jutro , a za tydzien itd...i nic z tego. Zycie mi sie sypie, nie mam radosci z zadnej chwili, nie moge zrobic normalnie zakupow, patrze na piekne ubranka i wiemze sie w nie nie zmieszcze...ja tylko chce wrocic do wagi przed 1 ciaza...pomozcie...co myslicie o tej diecie?SB?Czekam na wasze wsparcie, propozycje i uwagi...Waze teraz jakies 84 kg strasznie sie czuje, jest mi ciezko, nie mam sily na zabawe z dziecmi...KONIEC
zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:10   #2
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Witam!
Kochana powodzenia... Trzymam kciuki Ja po urodzeniu dziecka wazylam 85kg a teraz caly czas probuje sie pozbyc nagromadzonego tłuszczyku... w tej chwili waze 75kg Jeszcze pozostalo mi 15kg do zżucenia
Trzymam kciku!
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:27   #3
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Witam
U mnie po dwóch ciążach właśnie SB pozwoliło wrócić "do żywych". Z 85 do 67 kg. Świetna dieta, pyszne potrawy, możliwość rozwinięcia sie kulinarnego i przy okazji zdrowego odzywiania dzieci i meza. Także powodzenia
Jakby co zapraszam na wątek plażowy dość mocno rozwinięty. Służymy pomocą
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:35   #4
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

ja jestem na diecie 1200 kcal i na razie super mi idzie. Też jestem po jednej ciąży i w sumie przed kolejną bo powoli byśmy już chcieli z mężęm się starać ale chyba dla względów medycznych najpierw jeszcze schudnę
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:39   #5
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Najgorsze jest to, ze boje sie tego czy wiem ystarczajaca duzo na temat tej diety...cwiczycie do tego? i ile i na czym, ja mam orbitreka w domu i musze go chyba odkurzyc...jakie macie doswiadczenia z orbitrekiem? i jesli ktos zna jakas stronke na ktorej mozna poczytac na temat tej diety?narazie idzie mi kiepsko...


Edytowane przez zuzaczek
Czas edycji: 2009-11-27 o 13:20
zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 07:44   #6
Sylwunia 1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 274
Thumbs up Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Witam kochana, ja co prawda jestem ku końcowi swojej diety, ale chciałam Cię wesprzeć...
To na prawdę da się zrobić
Ja w ciąży przytyłam prawie 40 kg!!!
Wyglądałam jak zawodnik sumo, jakiś miesiąc po miąży miałąm 87 kg! (przed nią ważyłam ok 62)
Zawzięłam się i schudłam (starałam się robić to rozsądnie bez żadnych głodówek)
Moja córcia ma 2 latka a ja ważę 65 kg
Wiem że trochę to trwało zanim schudłam ale uważam że takie odchudzanie jest bezpieczniejsze.
3mam za Was kciuki
Wierze że się Wam uda
__________________
MOJA WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331701
Sylwunia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 10:03   #7
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Powiedz mi kochana ile Ci to zajeło?Ja mam na to jakies 5 miesiecy.moze nie osziagne mojego celu co do 1 kg ale chcialabym do tego czasu zrzucic choc 10 kg,jakies cwiczenia?masz jakies przepisy dotyczace diety sb?czytam o niej i tak naprawde zastanawiam sie czy to fakt ze dziala?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Nie dałam rady....zacząć tego od tego dznia jak planowała, za mało sie przygotowałam do tego by przejsc na ta diete, ale objecuje ze poniedzialek bedzie moim pierwszym dzniem diety sb!!!szukam na necie ebooka tej diety, lub jakiegos dobrego opracowania....Dziewczyny baaaaardzo prosze o jakies przepisy dotyczace tej diety metamorfozazuzy@o2.pl , boje sie tych niektorych przepisow poniewaz sa strasznie wymyslate, a wolałabym gotowac cos co zjedza tez moje dzieciaczki i maz, dziekuje za wsparcie i prosze o jak najwiecej rad...


zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 10:58   #8
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Zuzaczku dasz rade...ja licze kalorie i ćwicze

W ciazy utyłam 11 kg a zostalo mi 6 .Ważylam 80 kg a w czasei karmienia spadlam do 72 ale jak odstawilam to mi wrócilo do 79,6 i teraz walcze!!
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 12:04   #9
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Hej!Witam Cię serdecznie. Jestem z Tobą. Po ciąży zostało mi około 15 kg. Tak jak TY czasem nie daje rady bawić się przez dłuższy czas z dzieckiem do tego wszystko mnie wkurza a złość wyładowuję na najbliższych... Jestem całym sercem za SB. Zaczęłam kilka dni temu idzie mi dobrze. Odstawiłam powoli chleb i inne węglowodany na 2 tyg. Robię sobie do pracy i na śniadanie sałatki np: jajka gotowane+tuńczyk+kukurydz a lub sałata lodowa+pomidor+ogórek+ wszystko inne. na obiad gotowane mięsko i warzywa , uwielbiam ryby więc je teraz duszę z warzywami. Dużo zup np. barszcz czerwony + jajko albo ogórkowa czysta pycha. Jakoś sobie radzę. Od pon wspomagam się fitnessem idę na zajęcia ze sztangą na próbę ! magic bar. Podobno najlepszy okres podjęcia decyzji o diecie to miesiąc przed świętami. A na wiosnę będę znów piękną, ponętną kobietką. Jestem z Tobą!Zaczynamy???
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 12:20   #10
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

jesli to bylo do mnie to ja jestem na diecie 1200 kcal a nie na sb ale mozemy sie razem wspierac!!
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 12:35   #11
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Hej
Ja od 2 listopada schudłam 6kg wiem ze moze to nie zdrowo ze tak szybko schudłam ale to nie z mojej winy...Ja jem sporo. Pozwalam sobie na kebaba chińszczyzne, czasem cos słodkiego nie jem po godzinie 17 i cwicze codziennie na steperze. to wsio.... obiad jem zawsze taki jaki gotuje dla wszystkich tylko nie jadam ziemniakow no czasami... zupy normalnie zaklepywane smietana sosy, mieso pieczone na tłuszczu a mimo to waga po trochu spada. Mam mnadzieje że tak zostanie...
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 23:10   #12
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Jestem szoku czytajac wasze wypowiedzi!!!Nie znalazłam na necie jeszcze nikogo komu by ta dieta nie pomogła...Czy starczy mi sił?Najbardziej boje sie tego ze ktoregos dnia nie bedzie w lodowce czegos co moge zjesc i ...., a do sklepu daleko!Dziewczyny napiszcie mi czy cwiczycie i ile?Napiszcie mi prosze czy jest na necie ebook tej diety, mieszkam w UK wiec tu jej nie kupie...Jesli jest kotos w jego posiadaniu to prosze przeslijcie mi na skrzynke metamorfozazuzy@o2.pl , dziekuje za kazde wsparcie, bardzo duzo daje, ja mam problem z sercem z nerwica mam anemie, wiec jest mi ciezko zebrac sie do czegokolwiek jak wstaje rano do tego iskie cisnienie, juz mam dosc
mam nadzieje ze dam rade, chcialabym juz sie choc w polowie czuc tak jak Wy ...a wszystko dopiero przedemna, nastepny problem to to ze tu mam utrudniona sprawe z kupnem niektorych produktow musze szukac odpowiednikow , a nie zawsze to to samo, jutro jade przygotowac lodowke na poniedzialek i kolejne dni, od poniedzialku zaczynam
zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 23:14   #13
ptysiak222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

dołączę...ja zrzucałam zbędne kilogramy przez rok od ciąży... i powiem wam tak dieta swoją drogą ale przede wszystkim cwiczenia było ciężko na poczatku ale jakos potem szło coraz lepeij. kupiłam sobie płytkę z cwiczeniami po ciąży i codziennie cwiczyłam (nie były to jakies trudne cwiczenia) bardzo szybko traciłam na wadze i wynik 59 kg
__________________
Bo w życiu chodzi o to... by być trochę niemożliwym...


-Kto to jest ten chłopak
-Znajomy, kolega ...
-A dlaczego nie Twój chłopak ?
- ......................... ..........
Zastanawiam się dlaczego nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie...
ptysiak222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:05   #14
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Witajcie dziewczyny...przyszedł moj dzien . Wczoraj zaopatrzyłam lodowkę na pare dni, wiec nie bedzie wymowki, ze nie mam co jesc, mam problem by kupic kawe bez kofeiny tu w anglii...ale kupilam zielona herbate z cytryna , mysle ze moge ja pic??? Jak narazie udaje mi sie opanowac wszystkie zachcianki i pokusy, na sniadanko zjadłam serek wiejscki ligth ze szczypiorkiem pol malej puszki tunczyka oczywiscie bez oleju 4 pomidorki koktajlowe 4 liscie salaty i 4 oliwki nadziewane papryka...co myslicie czy z tego moze skladac sie moje sniadanie?nie znam dokladnych zasad diety sb dlatego prosze o pomoc...mysle ze dam rade, najgorzej bez kawy....Trzymajcie kciuki za mnie bo ja juz naprawde tragicznie wygladam

START:30.11.2009

zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:17   #15
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

Zjadlam własnie ostatni posilek na dzis...Pierwszy dzien zaliczony do sukcesu...Sniadanko opisalam, obiadek 2 cienkie plasterki piersi z indyka obsmazona na oliwie z oliwek, duszona papryka czerwona i zielona z fasolka zielona w straczkach i pieczarkami...Kolacja 2 jajka salata 4 listki, pol puszki tunczyka w sosie wlasnym, 4 pomiorki koktajlowe,serek wiejski ze szczypiorkiem (chyba troche za duzo co ? jadlam to o 17 i juz teraz nic do jutra, popijam zielona herbatke, planuje na wieczorek jakies 40? min na orbitreku, bo przez caly dzien nie mam za wiele ruchu, jak narazie jest ok, ale mam obawy co do cwiczen, zobaczymy, oby jutro tez mi tak dobrze poszlo
zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:04   #16
zuzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

hmmmm...chyba juz nikt tutaj nie wchodzi i nikt juz tego nie czyta a tak na Was liczyłam....no trudno.Dzis stanełam na wadze od tak sobie i pookazala mi 82,6, nie wim czy mam sie cieszyc raczej poczekam jeszcze troche.Dzis z dieta radze sobie dobrze choc zjadlam na przekaske dietetycznego batonika i mam straszne wyrzuty, ale nie rezygnuje i nie zalamuje sie z tego powodu.Najgorzej z kawa...czy moge pic rozpuszczalna?taka z jednej malej lyzeczki?

START 30-11-2009
zuzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:59   #17
annetchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Z 84 do 68 po ciążach, zastosuje SB, KTO ZACZYNA ?

PRZESTROGA!!!Witam, właśnie 3 tygodnie temu skończyłam stosowanie Fast Slim New Generation i nie schudłam ani kilograma, choć stosowałam się ściśle do wskazówek producenta i nawet w tym czasie ograniczyłam słodycze do zera!!! Piłam też dużo wody i herbatek.Waga stała w miejscu. Wtedy to zdecydowałam, że skorzystam z gwarancji odzyskania pieniędzy i wysłałam priorytetem poleconym paragon oraz prośbę o zwrot pieniędzy za tabletki. List po kilku dniach wrócił do mnie z adnotacją Poczty Polskiej, że adresat jest nieznany. Wtedy wysłałam reklamację jeszcze raz na drugi adres(również w Ostródzie), który widniał na paragonie. I czekałam cierpliwie, aż do dziś, kiedy to dostałam zwrot mojego listu z adnotacją, że list nie został odebrany. Na podany numer telefonu też dzwoniłam i nikt nie odpowiada. Wniosek jeden: tabletki to chińszczyzna (rzeczywiście na opakowaniu pisze: WYPRODUKOWANO W CHINACH) nic nie warty szajs a kasy nie odzyskacie. To jedno wielkie kłamstwo. Zdecydowałam się napisać o tym, żeby przestrzec wszystkie puszyste osoby, które szukają ratunku w "cudownych" lekach. Szkoda tej stówy, nie zamawiajcie tych tabletek. A jakby kto pytał o wielkość kapsułki ... wielkie, że ciężko przełknąć.
Chyba wystarczy tych faktów... pozdrawiam wszystkich *Anet

P.S. podać dalej, żeby przestrzec jak największą ilość osób i uciąć biznes tym nagiągaczom!!!
annetchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.