Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 09:13   #2461
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
korzystam aktualnie z oferty z Groupona, na depilacje we wspominanym juz tutaj salonie Casolla w Poznaniu. przyznam, ze tez weszylam jakis podstep, ale na miejscu sie okazalo, ze wszystko jak najbardziej ok do tego bardzo mila obsluga, kontaktowa - co wazne, bo bylo nie bylo, podczas zabiegu intymnosc zostawiam na krzesle, jak u ginekologa
do tego zadowolona jestem z dotychczasowego przebiegu zabiegu i efektow. wszystko dokladnie robione, nie mam zadnych zastrzezen. gdyby nie to, ze jednak to boli piekielnie, to rzeklabym nawet, ze czekam na kolejna wizyte z radoscia
Ja do dziś żałuję że nie wykupiłam tej oferty A swoją droga myślałam że duet nie jest aż tak bolesny... a jaką moc miałaś?
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:19   #2462
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Was po raz kolejny ja po zabiegu, jutro miną 2 tygodnie. Po zabiegu nie golilam bikini prawie tydzień, gdzie kiedyś robiłam to regularnie bo Pani twierdzi, że to z tego powodu odrasta mi nadal większość włosów... tak mnie zastanawia skoro laser niszczy cebulke i 'zabija' włosa to co to za roznica czy go ogolę czy nie... no, ale nie waże. Dodam, że już miałam 4 zabiegi, a efekt póki co oceniam jako marny bo 70% nadal rośnie.
p.s dużo z Was pisze o laserach, które maja usuwać również jasne włosy. Czy któraś z Was ma na ten temat jakieś informacje ? to znaczy o działaniu ?
p.s. 2 jezeli któraś usuwa wąsik to między zabiegami radziłabym go rozjasniać np. rozjaśniaczem do włosówk sally hansen niż golić maszynką. Pozdrawiam
__________________
walcze ze slabosciami
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:00   #2463
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez karolinamat Pokaż wiadomość
Ja do dziś żałuję że nie wykupiłam tej oferty A swoją droga myślałam że duet nie jest aż tak bolesny... a jaką moc miałaś?
znaczy, moze i nie jest tak bolesny jak nieduet (przede wszystkim zabieg trwa sporo krocej), ale mnie i tak ostro bolalo^^
co do mocy - nie mam pojecia. ale zapytam przy nastepnej wizycie

Cytat:
Napisane przez adz1a Pokaż wiadomość
Witam Was po raz kolejny ja po zabiegu, jutro miną 2 tygodnie. Po zabiegu nie golilam bikini prawie tydzień, gdzie kiedyś robiłam to regularnie bo Pani twierdzi, że to z tego powodu odrasta mi nadal większość włosów... tak mnie zastanawia skoro laser niszczy cebulke i 'zabija' włosa to co to za roznica czy go ogolę czy nie... no, ale nie waże. Dodam, że już miałam 4 zabiegi, a efekt póki co oceniam jako marny bo 70% nadal rośnie.
p.s dużo z Was pisze o laserach, które maja usuwać również jasne włosy. Czy któraś z Was ma na ten temat jakieś informacje ? to znaczy o działaniu ?
p.s. 2 jezeli któraś usuwa wąsik to między zabiegami radziłabym go rozjasniać np. rozjaśniaczem do włosówk sally hansen niż golić maszynką. Pozdrawiam
znaczy, normalnie golenie pewnie sprzyja "porostowi" wlosow, ale wydaje mi sie - a nawet jestem przekonana - ze nie ma ono wplywu na zabiegi laserem przeciez laser dziala "w glab", zas golenie to nic innego jak "ciecie" wloskow przy powierzchni skory...
4 zabiegi i nadal tyle wlosow Ci odrasta?? ja jestem po drugim, pierwszy mialam 2 miesiace temu - i na chwile obecna, po 3 tygodniach od ostatniego lasera, bez golenia od tamtej chwili, nie mialabym wiekszych obiekcji, zeby udac sie bezposrednio na rozbierana randke
a masz moze wlasnie jasne wlosy?
i co do ps.2 - to troche dziwne dla mnie, co piszesz, bowiem wszedzie mowia/pisza, ze po 1 - wloski jasne sa bardzo ploblematyczne do usuniecia, po 2 zas - ze w zasadzie tylko golenie (i depilacja kremami) wchodzi w gre miedzy zabiegami.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:31   #2464
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja sobie wymyslilam inna teorie na temat mojego odrostu wlosow. Zaczne od tego, ze mam czarne, geste grube wlosy. Jak je zgole to i tak pod skora przeswituja czarne kropeczki. Cebulka jest kilka milimetrow glebiej a laser moze trafiac glownie w te czarne punkciki i sie rozprasza. W rezultacie cebulka nie zostaje zniszczona tylko uszkodzona. Wlos wypada ale po czasie wszystko wraca do stanu poprzedniego. Nawet nie wiecie jak bardzo sie denerwuje ze wlosy po 2 zabiegu odrosna ponownie...Aha..i zauwazylam pewna zaleznosc zwiazana z bolem. Na wargach i okolicach mam najmniej wlosow i tam boli najmniej. Na wzgorku mam bardzo geste i grube wlosy i po prostu umieram podczas strzalow...Podejrzewam, ze bol nie zalezy tylko od progu bolu tylko wlasnie od wlosow.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 17:27   #2465
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A ja sobie wymyslilam inna teorie na temat mojego odrostu wlosow. Zaczne od tego, ze mam czarne, geste grube wlosy. Jak je zgole to i tak pod skora przeswituja czarne kropeczki. Cebulka jest kilka milimetrow glebiej a laser moze trafiac glownie w te czarne punkciki i sie rozprasza. W rezultacie cebulka nie zostaje zniszczona tylko uszkodzona. Wlos wypada ale po czasie wszystko wraca do stanu poprzedniego. Nawet nie wiecie jak bardzo sie denerwuje ze wlosy po 2 zabiegu odrosna ponownie...Aha..i zauwazylam pewna zaleznosc zwiazana z bolem. Na wargach i okolicach mam najmniej wlosow i tam boli najmniej. Na wzgorku mam bardzo geste i grube wlosy i po prostu umieram podczas strzalow...Podejrzewam, ze bol nie zalezy tylko od progu bolu tylko wlasnie od wlosow.
dokladnie tak jak piszesz. Moze sie zdazyc, ze laser usunie tylko obecnego wlosa (wraz z cebulka) a nie zniszczy komorek macierzystych wlosa, znajdujacych sie pod cebulka. To one musza ulec zniszczeniu, zeby wlosc nie odrosl. Przeciez gdyby wystarczylo zniszczenie cebulki to depilacja woskiem powinna byc trwala - ciach usuwasz ceulke - nie masz wlosow. To nie takie proste. I tak tlumaczyla mi tez wczoraj babka. No i jeszcze mi mowila (ale to juz moze bylo specjalnie i nie do konca prawda), ze wlasnie tak dziala ten slynny tani IPL. Ze niby wlosy wypadaja a po zakonczeniu zabiegow, po kilku miesiacach - wszystko odrasta.
No i bol jest uzaleniony od ilosci wlosow. Tam gdzie nie mialam prawie wcale wlosow - to nic nie bolalo. Tam gdzie duzo - to i owszem. Sama tak babka mowila. A poza tym kolejne zabiegi, z racji tego, ze wloscow jest mniej - powinny mniej bolec... Sie okaze.

mi babka mowila, ze rozjasnianie wlosow pomiedzy zabiegami nie wchodzi w gre - bo sie wplywa chemicznie na strukture wlosa, czy cos takiego...

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-01-20 o 17:29
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:06   #2466
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź chyży. Postaram się dowiedziec czegoś więcej o tym light sheer i LS Duet. Jeśli coś wiesz to pisz śmiało .
Ile zapłaciłeś za Duet? Chcę miec poprostu gwarancję, że laser (metodę), który wybiorę będzie skuteczny i wart wydatku.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------



no właśnie! A jak mam wiedziec czy laser jest nowy czy nie? Pytam serio, bo dopiero mam zamiar zacząc moją przygodę z depilacją laserową. To trochę jak z lampami w solarium...

tak szczerze mówiąc to każdy Ci powie ,że ma nowy laser- musisz chyba z polecenia ja mam 100% pewność ,żę babka która mi robi ma nowy laser dokladnie laser ma 7 miesięcy .
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:17   #2467
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Moze teraz mi nie odrosna bo bylam cala spuchnieta a poprzednio nic. Wiec moze mimo wszystko ten laser lepiej zadzialal. Poza tym mialam wieksza moc. Raz nawet widzialam ze mi 12 robila czyli na maxa. Mialam tez wrazenie ze troche sie nie zna na tym laserze. Chyba z 10 razy zapomniala wlaczyc, na poczatku dziwila sie czemu nie zasysa skory..i upierala sie zeby robic zwyklym light sheerem. Takze w ogole to sie zastanawiam czy nie isc nastepnym razem do casolli. Dlaczego wolala robic zwyklym LS? przeciez po pierwsze to bardziej boli, po drugie trzeba wiecej czasu bo mala glowica a po 3 wcale nie jest bardziej skuteczny. Nie rozumiem...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 10:18   #2468
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
Ile zapłaciłeś za Duet? Chcę miec poprostu gwarancję, że laser (metodę), który wybiorę będzie skuteczny i wart wydatku
Na zabiegi chodzę do salonu w Gdańsku - łatwo go wyszukać w internecie bo to jedyny salon z Duetem w pomorskim Ceny są identyczne jak w przy zabiegach robionych Light Sheerem. Niektóre salony życzyły sobie więcej za zabiegi duetem ale ceny się już chyba unormowały.

Jak rozpoznać czy laser jest nowy czy zużyty ? Nie mam pojęcia, nie wierzę, że obsługa zdobędzie się na szczerość i wyzna ile lat sprzęt stoi na zakładzie Pewnie powiedzą, żeto nie ma znaczenia a laser jest serwisowany itp. Na szczęście w przypadku Duet każdy salon mający go w ofercie musi miec de facto sprzęt nowy bo laser tej klasy debiutował na świecie w 2009. Większość salonów w Polsce ma go na stanie od niespełna roku.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Takze w ogole to sie zastanawiam czy nie isc nastepnym razem do casolli. Dlaczego wolala robic zwyklym LS? przeciez po pierwsze to bardziej boli, po drugie trzeba wiecej czasu bo mala glowica a po 3 wcale nie jest bardziej skuteczny. Nie rozumiem...
Pewnie nie ma szkolenia i certyfikatu z obsługi Duetu - to jest Polska wlaśnie - panny po wieczorowej kosmetologii tuszują swój brak doświadczenia i elementarnej wiedzy próbując wciskać kit klientowi.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:49   #2469
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam serdeczne!!!
właśnie zapisałam się na konsultacje do Studio Laser w Warszawie Al. Jerozolimskie , Mam poważny problem w wstrętnymi włosami na brodzie. Może któraś z dziewczyn była w TYM salonie? proszę o opinie.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:59   #2470
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jagodka61 Pokaż wiadomość
Polecam Beauty Factory w Poznaniu. Znajduje się tam IPL wzmocniony przez RF, dlatego zabiegi są skuteczniejsze niż zabiegi z samym IPL. Przy zabiegach usuwania owłosienia przy pomocy IPL+ RF trzeba ten zabieg powtórzyć. Seria zabiegów to mniej więcej 5-8 zabiegów. Po około 3 latach odrasta około 30 % i wystarczy wtedy seria 2-3 zabiegów.
kiepska reklama
wiekszość wiesza psy na metodzie IPL+RF jako spoósb na trwałą depilację,więc to nie te forum i nie ten wątek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:52   #2471
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Na zabiegi chodzę do salonu w Gdańsku - łatwo go wyszukać w internecie bo to jedyny salon z Duetem w pomorskim Ceny są identyczne jak w przy zabiegach robionych Light Sheerem. Niektóre salony życzyły sobie więcej za zabiegi duetem ale ceny się już chyba unormowały.

Jak rozpoznać czy laser jest nowy czy zużyty ? Nie mam pojęcia, nie wierzę, że obsługa zdobędzie się na szczerość i wyzna ile lat sprzęt stoi na zakładzie Pewnie powiedzą, żeto nie ma znaczenia a laser jest serwisowany itp. Na szczęście w przypadku Duet każdy salon mający go w ofercie musi miec de facto sprzęt nowy bo laser tej klasy debiutował na świecie w 2009. Większość salonów w Polsce ma go na stanie od niespełna roku.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



Pewnie nie ma szkolenia i certyfikatu z obsługi Duetu - to jest Polska wlaśnie - panny po wieczorowej kosmetologii tuszują swój brak doświadczenia i elementarnej wiedzy próbując wciskać kit klientowi.
Jak gabinet kupuje LS zwyklego albo Dueta to do tego zawsze jest szkolenie, wiec generalnie osoby ktore w tym czasie tam pracuja powinny miec takie szkolenie i certyfikaty. Gorzej jesli laser zostal zakupiony a po jakims czasie zostal zatrudniony ktos kto takiego szkolenia nie odbyl...Wtedy gabinety rzadko wysylaja na kurs bo jest to dosc drogie.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 18:39   #2472
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem bardzo zla i zdenerwowowna minelo 2 tyg od 1 wizyty i wypadlo mi pare wloskow z brzucha ale jak patrze to jestem zdesperowana bo w ogole po boku brzucha nie tylko na srodku mam tez czarne wloski i to mega duzo a ich pani mi nie robila ani tych nad pepkiem co sa zorbila tylko ten apseczek srodkowy od pepka w dol;(( a ja nie tylko mam tam wlosy;(( chce sie pozbyc z calego brzucha, tyle ze te po boku to sa delikatne krociutkie taki mech i nie wiem czy je ruszac maszynka zeby wyrosly dluzsze czy nie, alke chcialabym wylaserowac je tyle ze chyba sa za slabe na laser;((( a nie chce ich miec;/
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 23:08   #2473
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No teraz staram się nie golić codziennie, chociaż jest mi ciężko. Pachy póki co mam gładkie nic nie rośnie, jeżeli chodzi o bikini wzgórek w miarę 'łysy' zaś niestety linia stringów zarośnięta w 50%. Włosy mam srednio ciemne, na pewno nie są to jasne włosy ! ale też nie czarne... do tego raczej delikatne nie mocne. nie mam problemu z nadmiernym owłosieniem.

p.s o tym rozjaśniaczu czytalam na innym forum, ale jak komuś powiedziała osoba wykonująca zabieg, że nie wolno to cofam moją 'złotą' radę :P
__________________
walcze ze slabosciami
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:53   #2474
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

adzia, widze ze tez robisz depilacje w estetico ja tez;p powiec jakim laserem ci robia? bo ja bylam 1 raz dopiero ale to nie byl lish sheer a chce teraz zrobic light sheerem, ciekawe czy maja dueta??

zadowolona jestes? ktora pani ci robi??
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:35   #2475
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Witam serdeczne!!!
właśnie zapisałam się na konsultacje do Studio Laser w Warszawie Al. Jerozolimskie , Mam poważny problem w wstrętnymi włosami na brodzie. Może któraś z dziewczyn była w TYM salonie? proszę o opinie.
Elcia_1, czytałam kilka dobrych opini o tym salonie, więc co do wyboru chyba możesz być spokojna Niestety nie korzystałam z ich usług, więc nie ocenię osobiście.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 18:52   #2476
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zgodnie z obietnicą piszę o mojej wizycie w Ny Laser Center Robiłam sobie dziś pierwszy zabieg na łydki, oczywiśćie Duetem
Przed zabiegiem dostałam dokładną informację na temat pracy lasera, różnicy między light sheer a ls duet, ogólne porady związane z depilacją. Pani była miła i rzeczowa.
Sama depilacja przebiegła dość szybko, i nie bolało tak bardzo moc ustawiona była na 10,5 jednostek. Wszystkie pieprzyki i przebarwienia zostały wcześniej zamarkowane, Pani używała flamastra do oznaczenia miejsc juz wydepilowanych - więc wydaje mi się, że bardzo profesjonalnie. Po pierwszej wizycie nie mam do czego się przyczepić
Aha! w cenie łydek miałam zrobione też kolana i stopy, co było miłym akcentem
Czekam z niecierpliwoćią na rezultaty, a za 8 tyg. idę na kolejny zabieg.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 19:27   #2477
magiena75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie chce Cie martwic, ale niesety efekt z lasera utrzymuje sie tylko jakis czas, u mnie 2 lata, tylko
magiena75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:51   #2478
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez magiena75 Pokaż wiadomość
nie chce Cie martwic, ale niesety efekt z lasera utrzymuje sie tylko jakis czas, u mnie 2 lata, tylko
a jakim laserem miałaś wykonywaną depilację?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Dziewczyny czy któraś z Was korzystała może z usług MONALISY w Warszawie? Ja jestem po zabiegu depilacji nóg i sama nie wiem co myśleć.. Może któraś z Was ma doświadczenia z tym salonem i wszystko jest ok, a to tylko ja jestem niecierpliwa
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 10:03   #2479
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zdarzyło wam się może, żeby po depilacji laserowej wrastały wam włoski? Ja tak właśnie mam. Z bikini wszystko poszło jak najlepiej, ale pod pachami po drugim zabiegu powrastało mi mnóstwo włosków (a może się po prostu zatrzymały w skórze) i nie mogę się ich pozbyć żadnymi pilingami. Macie może na to jakiś sposób, może są jakieś specjalne zabiegi?
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 13:15   #2480
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Magiena75, jakim laserem robiłaś depilację? 2 lata temu nie było przecież jeszcze light sheer duet, więc chyba do końca mnie nie zmartwiłaś... mam taką nadzieję
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:50   #2481
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej, ja wew torek ide na pierwszy zabieg LS - na łydki, bikini i pupę. Jestem tez w trakcie leczenia trądziku i biorę Tetrysal - ale Pani dr powiedziała że on jest mało światłouczulający więc moge na tydzien przed zabiegiem go odstawić i tydzien po zabiegu znowu brać. Ale mam pytanie - bo przed zabiegiem trzeba ogolic włoski - nigdy w życiu nie goliłam sobie maszynką całego bikini i pupy tak dokładni - zawsze tylko maszynką linię stringów a resztę elektryczna maszynka przystrzygałam - czy teraz muszę wszystko na zero wygolic i cała pupę i bikini - nie wiem czy technicznie jest to mozliwe żeby wszędzie dotrzec - dziewczyny - jak wy sobie poradziłyście??? napewno sie mega pozacinam.....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:12   #2482
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej, ja wew torek ide na pierwszy zabieg LS - na łydki, bikini i pupę. Jestem tez w trakcie leczenia trądziku i biorę Tetrysal - ale Pani dr powiedziała że on jest mało światłouczulający więc moge na tydzien przed zabiegiem go odstawić i tydzien po zabiegu znowu brać. Ale mam pytanie - bo przed zabiegiem trzeba ogolic włoski - nigdy w życiu nie goliłam sobie maszynką całego bikini i pupy tak dokładni - zawsze tylko maszynką linię stringów a resztę elektryczna maszynka przystrzygałam - czy teraz muszę wszystko na zero wygolic i cała pupę i bikini - nie wiem czy technicznie jest to mozliwe żeby wszędzie dotrzec - dziewczyny - jak wy sobie poradziłyście??? napewno sie mega pozacinam.....
jest to technicznie do wykonania.
najlepiej jesli zrobisz to po kąpieli,lub w trakcie.
dobry żel,lub pianka do golenia i dobra maszynka.na koniec nabalsamoj ciało,aby zmniejszyć podrażnienia.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 23:03   #2483
Kamillk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tu ma Pani odpowiedź ile kosztuje depilacja laserem: http://elite.radom.pl/cennik.php
Kamillk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 23:59   #2484
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej, ja wew torek ide na pierwszy zabieg LS - na łydki, bikini i pupę. Jestem tez w trakcie leczenia trądziku i biorę Tetrysal - ale Pani dr powiedziała że on jest mało światłouczulający więc moge na tydzien przed zabiegiem go odstawić i tydzien po zabiegu znowu brać......
radzilabym się upewnić co do Tetralysalu, nie chcę podważać wiedzy Pani dr ale tetracykliny należą do antybiotyków fotouczulających czyli zwiększają wrażliwość na światło.. zresztą w ulotce powinna być inf o tym w niepożądanych.. nie wiem na ile chodzi o swiatlo lasera a nie o promienie uv:/
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 03:08   #2485
magiena75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Magiena75, jakim laserem robiłaś depilację? 2 lata temu nie było przecież jeszcze light sheer duet, więc chyba do końca mnie nie zmartwiłaś... mam taką nadzieję
Niestety nie wiem dokladnie Gabinet Scarelett w Lublinie. Mialam kilkanascie zabiegow, cale nogi, wasik i broda. Wpakowalam majatek, po brodzie nie widac nawet sladu, wszystko odroslo, na nogach mam slabsze ale odrastaja. Zadzwon sobie do Lublina i zapytaj na jakim sprecie pracowali .
http://www.scarlett.lublin.pl/
Zastanow sie dobrze, czy jest sens pakowania majatku w cos co nie jest trwale?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 04:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:58 ----------

Wlascielka zapewniala mnie, ze to jest najnowszy i najlepszy laser jaki jest na rynku.

Edytowane przez magiena75
Czas edycji: 2011-01-24 o 03:09
magiena75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:45   #2486
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez magiena75 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem dokladnie Gabinet Scarelett w Lublinie. Mialam kilkanascie zabiegow, cale nogi, wasik i broda. Wpakowalam majatek, po brodzie nie widac nawet sladu, wszystko odroslo, na nogach mam slabsze ale odrastaja. Zadzwon sobie do Lublina i zapytaj na jakim sprecie pracowali .
http://www.scarlett.lublin.pl/
Zastanow sie dobrze, czy jest sens pakowania majatku w cos co nie jest trwale?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 04:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:58 ----------

Wlascielka zapewniala mnie, ze to jest najnowszy i najlepszy laser jaki jest na rynku.
Jeśli nie spróbuje, nie przekonam się Szczerze mówiąc przewertowałam sporo wątków na temat depilacji laserem diodowym i pierwszy raz spotykam się z taką opinią. Może po prostu masz nieuregulowane hormony i włosy odrosły. Warto sprawdzić, bo rzeczywiście szkoda wpakować pieniądze na kilkanaście zabiegów i nie widzieć efektów
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:42   #2487
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez magiena75 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem dokladnie Gabinet Scarelett w Lublinie. Mialam kilkanascie zabiegow, cale nogi, wasik i broda. Wpakowalam majatek, po brodzie nie widac nawet sladu, wszystko odroslo, na nogach mam slabsze ale odrastaja. Zadzwon sobie do Lublina i zapytaj na jakim sprecie pracowali .
http://www.scarlett.lublin.pl/
Zastanow sie dobrze, czy jest sens pakowania majatku w cos co nie jest trwale?
Wlascielka zapewniala mnie, ze to jest najnowszy i najlepszy laser jaki jest na rynku.
na stronie podają rzeczywiście piszą że mają LS pytanie czy Ty miałaś wykonywane zabiegi na LS czy na IPL czy jeszcze innym które też są tam wymienione.. ciekawa jestem moze pamiętasz jakieś szczegóły zabiegu, moc zabiegów, ból albo czy musiałaś mieć zgolone włoski- bo to chyba pomogło by ustalić jakiego sprzętu użyto
pzdr
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:48   #2488
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
radzilabym się upewnić co do Tetralysalu, :/
on jest fotouczulający jak najbardziej dlatego tydziń przed zabiegiem mam go odstawić żeby wypłukał się z krwi

no dobra to wydepiluję sie jakos tzn wygolę... ale jak depilacja bikini i pupy wygląda to ja jestem ciekawa jak ona dotrz do tych wszystkich włosków na terenie pośladków a dokładniej między nimi... ale cyrk będzie
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:07   #2489
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
na stronie podają rzeczywiście piszą że mają LS pytanie czy Ty miałaś wykonywane zabiegi na LS czy na IPL czy jeszcze innym które też są tam wymienione.. ciekawa jestem moze pamiętasz jakieś szczegóły zabiegu, moc zabiegów, ból albo czy musiałaś mieć zgolone włoski- bo to chyba pomogło by ustalić jakiego sprzętu użyto
pzdr
ja tez czytałam,ale reklama jest z teraźniejszości,a nie wiadomo jak było 2 lata temu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:01   #2490
magiena75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Niestety nie pamietam, nie zwracalam na to uwagi Musialam miec dokladnie wygolone cialo
magiena75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.