Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 14:24   #3061
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Meell jedyne co używam do twarzy to mydło i nic poza tym. Wiem, że większość ludzi to przeraża, ale u mnie taka pielęgnacja, a właściwie jej brak sprawdza się najlepiej. Jak tylko próbowałam myć twarz żelami albo innymi cudami lub stosować jakieś toniki czy kremy to moja cera wołała o pomstę do nieba. A gdy używam tylko mydła mam spokój, wiadomo coś mi tam czasem wyskoczy, ale to bardziej przed okresem niż z jakiegoś innego powodu. Nawet nie stosuję podkładu czy pudru, bo też negatywnie wpływały na moją cerę. Ja to w ogóle mam dziwną skórę i włosy, bo mało co lubią. W moim przypadki im mniej chemii tym lepiej. Balsamu do ciała też używam od święta, a teraz jeszcze szukam idealnego szamponu i jak nie znajdę to chyba wrócę do Seboradinu albo pokrzywowej Farmony.

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2012-07-01 o 14:26
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 14:38   #3062
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Meell jedyne co używam do twarzy to mydło i nic poza tym. Wiem, że większość ludzi to przeraża, ale u mnie taka pielęgnacja, a właściwie jej brak sprawdza się najlepiej. Jak tylko próbowałam myć twarz żelami albo innymi cudami lub stosować jakieś toniki czy kremy to moja cera wołała o pomstę do nieba. A gdy używam tylko mydła mam spokój, wiadomo coś mi tam czasem wyskoczy, ale to bardziej przed okresem niż z jakiegoś innego powodu. Nawet nie stosuję podkładu czy pudru, bo też negatywnie wpływały na moją cerę. Ja to w ogóle mam dziwną skórę i włosy, bo mało co lubią. W moim przypadki im mniej chemii tym lepiej. Balsamu do ciała też używam od święta, a teraz jeszcze szukam idealnego szamponu i jak nie znajdę to chyba wrócę do Seboradinu albo pokrzywowej Farmony.
W sumie to pozazdrościć. Toz to sama oszczędność
A jak bez tych wszystkich magicznych specyfików masz ładną buzię to nic tylko się cieszyć.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 19:33   #3063
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Meell jedyne co używam do twarzy to mydło i nic poza tym. Wiem, że większość ludzi to przeraża, ale u mnie taka pielęgnacja, a właściwie jej brak sprawdza się najlepiej. Jak tylko próbowałam myć twarz żelami albo innymi cudami lub stosować jakieś toniki czy kremy to moja cera wołała o pomstę do nieba. A gdy używam tylko mydła mam spokój, wiadomo coś mi tam czasem wyskoczy, ale to bardziej przed okresem niż z jakiegoś innego powodu. Nawet nie stosuję podkładu czy pudru, bo też negatywnie wpływały na moją cerę. Ja to w ogóle mam dziwną skórę i włosy, bo mało co lubią. W moim przypadki im mniej chemii tym lepiej. Balsamu do ciała też używam od święta, a teraz jeszcze szukam idealnego szamponu i jak nie znajdę to chyba wrócę do Seboradinu albo pokrzywowej Farmony.
Wow. Najważniejsze to znaleźć najlepszą opcję dla siebie.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:52   #3064
antos88
Raczkowanie
 
Avatar antos88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Loouisse wierz mi, że też zawsze miałam wszystkiego pełno i dopiero teraz udało mi się dojść do takiego stanu. Teraz kupuję coś dopiero jak wykończę to co mam. Doszłam do wniosku, że i tak nie używam nigdy kilku rzeczy tego samego rodzaju na raz więc bez sensu mieć tego aż tyle, żeby tylko zalegało na półkach i w szafkach. A poza tym mój portfel już powoli bankrutował, więc dobrze mu zrobi taka asceza kosmetyczna. Jeśli coś teraz kupię to najwyżej tylko odżywkę, bo akurat nie mam, ale nie wiem jaką
Polecam Isana z olejkiem Baobassu. Dostępna w Rossmannie i przystępna dla portfela

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Meell jedyne co używam do twarzy to mydło i nic poza tym. Wiem, że większość ludzi to przeraża, ale u mnie taka pielęgnacja, a właściwie jej brak sprawdza się najlepiej. Jak tylko próbowałam myć twarz żelami albo innymi cudami lub stosować jakieś toniki czy kremy to moja cera wołała o pomstę do nieba. A gdy używam tylko mydła mam spokój, wiadomo coś mi tam czasem wyskoczy, ale to bardziej przed okresem niż z jakiegoś innego powodu. Nawet nie stosuję podkładu czy pudru, bo też negatywnie wpływały na moją cerę. Ja to w ogóle mam dziwną skórę i włosy, bo mało co lubią. W moim przypadki im mniej chemii tym lepiej. Balsamu do ciała też używam od święta, a teraz jeszcze szukam idealnego szamponu i jak nie znajdę to chyba wrócę do Seboradinu albo pokrzywowej Farmony.
Co prawda to prawda. Im mniej chemii tym lepiej Ja też używam mydła do twarzy do zmywania przy OCM. I nie narzekam
__________________
Zawitaj do świata kosmetycznych miłości, rozstań i zauroczeń


Nasz ślub
14.06.14
antos88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 05:36   #3065
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Korzystając z okazji, że w Rossmanie jest akurat promocja na produkty Alterry postanowiłam, że spróbuję się przestawić na bardziej naturalną pielęgnację i zakupiłam kilka rzeczy. Co prawda nie dostałam wszystkiego co chciałam, bo półki wieczorem już świeciły pustkami, ale mam to zamiar jeszcze uzupełnić innego dnia. Nie dostałam maski do włosów, którą miałam zamiar nakładać raz w tygodniu i żelu pod prysznic pomarańcza z wanilią, ale wzięłam za to dwa inne z limitowanki. Na razie jestem po użyciu mydła lawendowego i jestem całkiem zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej. Za jakiś czas jak już trochę potestuję to co kupiłam to wrzucę fotki mojej nowej kolekcji.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 05:39   #3066
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Wstawiam moją aktualną kolekcję. Większość to moi ulubieńcy z wyjątkiem szamponów, bo w tej kategorii wciąż szukam ideału.
bardzo ładny zbiorek
napisz mi coś o tym balsamie Garniera i antyperspirancie Nivea
żele Dove też sama lubię, a ten ogórkowy
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 10:25   #3067
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

sweatdreams64 balsam Garniera używam bardzo rzadko, ale w sytuacji kiedy już na prawdę muszę go użyć to fajnie łagodzi i nawilża oraz wygładza skórę, chociaż to pewnie zasługa parafiny i na regenerację nie ma co liczyć. Zapach ma neutralny dość łagodny, więc nie drażni nosa. Taki ni ładny ni brzydki. Wystarczy go niewiele, żeby się posmarować (choć ja smaruję tylko nogi), więc u mnie jest mega wydajny. Zostawia na skórze taką trochę lepką powłoczkę i nie wchłania się całkowicie.

Nivea to niestety dezodorant, a nie antyperspirant (też się zgapiłam podczas szybkich zakupów). Przed poceniem nie chroni, a już zwłaszcza w takie upały jak są teraz pachy mam mokre, z tym że ja się i tak nie pocę nadmiernie, więc jestem w stanie to przeżyć. Przed zapachem potu chroni idealnie. Zapach deo jest tak intensywny, że czuć go nawet jeszcze po kąpieli, aczkolwiek jest przyjemny i nie dusi. I lepiej nie używać go po goleniu, bo może podrażniać.

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2012-07-05 o 10:28
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 17:29   #3068
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje zbiory:

1 peelingi do ciala
2, 3 mgielki do ciala
4 pielegnacja twarzy + antyperspirant
5 maseczki i zele do mycia twarzy
6, 7, 8, 9 balsamy do ciala

tak, wiem, za duzo tych balsamow...nie potrafie sie opamietac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP6914 (Large).jpg (85,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6904 (Large).jpg (95,7 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6903 (Large).jpg (118,6 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6900 (Large).jpg (94,3 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6899 (Large).jpg (87,3 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6910 (Large).jpg (93,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6909 (Large).jpg (81,9 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6908 (Large).jpg (77,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6919 (Large).jpg (95,2 KB, 125 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 19:30   #3069
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Moje zbiory:
świetny zbiór, szczególnie zazdroszczę balsamów Victoria's Secret
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 19:20   #3070
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Kilka ostatnich nabytków:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16483.jpg (94,3 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16485.jpg (91,3 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16486.jpg (91,7 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16487.jpg (82,5 KB, 152 załadowań)
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 07:24   #3071
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kilka ostatnich nabytków:
No ślicznie, i owocowo Ale zapytam o coś nieowocowego - polecasz Benzacne na wypryski/zaskorniki czy to pierwszy zakup tego kremu? Masz porówanie do Brevoxylu?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 09:34   #3072
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kilka ostatnich nabytków:
Stosowałaś już może ten żel z Biedronki dla cery normalnej i mieszanej? Jeśli tak to polecasz?

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
No ślicznie, i owocowo Ale zapytam o coś nieowocowego - polecasz Benzacne na wypryski/zaskorniki czy to pierwszy zakup tego kremu? Masz porówanie do Brevoxylu?
Pytanie wprawdzie nie do mnie, ale kilka słów o Benzacne mogę powiedzieć stosuję ten produkt od kilku lat, naprzemiennie wersję 5 i 10%. Obecnie moja cera nie jest w tak strasznym stanie jak kiedyś, gdy miałam strasznie ropne wypryski. Stosowałam wtedy maść przepisaną przez dermatologa i nie zauważyłam znacznie różniących się efektów niż po stosowaniu Benzacne. Wolę jednak wersję silniejszą (10%), nawet na mniejsze niedoskonałości. Trzeba jednak uważać, gdyż potrafi dość mocno wysuszyć. Stosuję go teraz razem z rybkami Dermogal i naprawdę widać poprawę cery
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:54   #3073
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Pytanie wprawdzie nie do mnie, ale kilka słów o Benzacne mogę powiedzieć stosuję ten produkt od kilku lat, naprzemiennie wersję 5 i 10%. Obecnie moja cera nie jest w tak strasznym stanie jak kiedyś, gdy miałam strasznie ropne wypryski. Stosowałam wtedy maść przepisaną przez dermatologa i nie zauważyłam znacznie różniących się efektów niż po stosowaniu Benzacne. Wolę jednak wersję silniejszą (10%), nawet na mniejsze niedoskonałości. Trzeba jednak uważać, gdyż potrafi dość mocno wysuszyć. Stosuję go teraz razem z rybkami Dermogal i naprawdę widać poprawę cery
DziękujęO tym wysuszaniu wiem już po stosowaniu Brevoxylu - jak go skończę, to chyba spróbuje tego Benzacne.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:13   #3074
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
No ślicznie, i owocowo Ale zapytam o coś nieowocowego - polecasz Benzacne na wypryski/zaskorniki czy to pierwszy zakup tego kremu? Masz porówanie do Brevoxylu?
Wprawdzie Iwoka już odpowiedziała, ale dodam od siebie że to jedyny preparat punktowy na wypryski, który działa tak jakbym sobie tego życzyła. Świetnie wysusza, niespodzianki znacznie szybciej się goją. Nie wiem, które to moje opakowanie, używam go od wielu lat.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Stosowałaś już może ten żel z Biedronki dla cery normalnej i mieszanej? Jeśli tak to polecasz?
Jeśli chodzi o ten żel to jest to moje drugie opakowanie. Bardzo się polubiliśmy więc dokupiłam Używam go rano i w ciągu dnia jeśli mam taką potrzebę (wieczorem stosuję również widoczny na zdjęciach z mikrogranulkami z Perfecy - wtedy wolę dogłębniejsze oczyszczenie). Faktycznie nawilża, bo zdarza mi się zapomnieć o kremie jeśli nie nakładam makijażu - skóra nie jest ściągnięta i nie domaga się tego kremu. Nie pieni się, co na początku było dla mnie trochę dziwne i więcej go zużywałam, ale jak już się przyzwyczaiłam to okazało się, że niesamowicie dziad wydajny
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 12:14   #3075
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Wprawdzie Iwoka już odpowiedziała, ale dodam od siebie że to jedyny preparat punktowy na wypryski, który działa tak jakbym sobie tego życzyła. Świetnie wysusza, niespodzianki znacznie szybciej się goją. Nie wiem, które to moje opakowanie, używam go od wielu lat.
To mnie upewniłaś w decyzji. Dziękuję
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:05   #3076
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Wprawdzie Iwoka już odpowiedziała, ale dodam od siebie że to jedyny preparat punktowy na wypryski, który działa tak jakbym sobie tego życzyła. Świetnie wysusza, niespodzianki znacznie szybciej się goją. Nie wiem, które to moje opakowanie, używam go od wielu lat.


Jeśli chodzi o ten żel to jest to moje drugie opakowanie. Bardzo się polubiliśmy więc dokupiłam Używam go rano i w ciągu dnia jeśli mam taką potrzebę (wieczorem stosuję również widoczny na zdjęciach z mikrogranulkami z Perfecy - wtedy wolę dogłębniejsze oczyszczenie). Faktycznie nawilża, bo zdarza mi się zapomnieć o kremie jeśli nie nakładam makijażu - skóra nie jest ściągnięta i nie domaga się tego kremu. Nie pieni się, co na początku było dla mnie trochę dziwne i więcej go zużywałam, ale jak już się przyzwyczaiłam to okazało się, że niesamowicie dziad wydajny
Dziękuję za odpowiedź powoli kończy mi się mój żel z Rival de Loop i mam zamiar stosować mydło węglowe, ale wolałabym mieć jakąś delikatną opcję zastępczą na wypadek, gdyby mnie to mydło wysypało. Chyba skuszę się na ten żel z Biedronki
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:16   #3077
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Przyglądam sięi przyglądam Waszym zbiorom i postanowiłam dodać swoje ostatnie zakupy w Rossmannie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 003.jpg (59,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 004.jpg (91,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 005.jpg (85,6 KB, 113 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 22:35   #3078
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Przyglądam sięi przyglądam Waszym zbiorom i postanowiłam dodać swoje ostatnie zakupy w Rossmannie.
Smakowicie

Ten żel OS limonkowy jest nowy? Chyba go nigdy nie widziałam
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 10:57   #3079
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Przyglądam sięi przyglądam Waszym zbiorom i postanowiłam dodać swoje ostatnie zakupy w Rossmannie.
Fajne zakupy probowałaś już tego masła oliwkowego?

OS limonka chyba jest od początku w ofercie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 18:24   #3080
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Smakowicie

Ten żel OS limonkowy jest nowy? Chyba go nigdy nie widziałam
Wydaje mi się, że limonkowy był od samego początku. W Rossie widuję go od paru lat.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajne zakupy probowałaś już tego masła oliwkowego?

OS limonka chyba jest od początku w ofercie.
Póki co nie próbowałam. Na razie mam balsam Venus i jak go wykończę to wyjmę któreś z maseł.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 18:53   #3081
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Aktualizacja :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aleppo 70% i żele.jpg (50,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mazidła.jpg (51,0 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biocosmetics.jpg (52,6 KB, 134 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:26   #3082
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Aktualizacja :
Ile hydrolatów
A te kapsułki to co to?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:04   #3083
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Ile hydrolatów
A te kapsułki to co to?
O hydrolatach naczytałam się tyle dobrego, że postanowiłam wypróbować .

Te kapsułki to "Perły do cer wrażliwych z problemami" do stosowania zewnętrznego. W składzie mają olejek z wiesiołka, glicerynę, wit. e i wit. a. Polecane są do skóry problemami takimi jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, nadwrażliwość na różne czynniki.
Dwie kapsułki luzem dostałam gratis do zamówienia.
Ta pomarańczowa jest z koenzymem Q10, a ta druga to bodajże perła do stosowania po zabiegach z kwasami i peelingu.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:42   #3084
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje ostatnie zakupy

Od lewej:
- Lush Wiccy Magic Muscles
- masło BS jagodowe
-Lush szampon New

W puszce szampon Soak and Float
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP6371.jpg (110,7 KB, 98 załadowań)
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:47   #3085
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy

Od lewej:
- Lush Wiccy Magic Muscles
- masło BS jagodowe
-Lush szampon New

W puszce szampon Soak and Float
Fajne zakupy

Jak się sprawuje szampon Lush?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:58   #3086
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Fajne zakupy

Jak się sprawuje szampon Lush?
Testowałam New, Godiva, teraz parę razy Soak and Float i wszystkie mogę polecić. Mam problemową skórę głowy, azs, swędzenie i różne inne atrakcje . Po żadnym z tych szamponów nie swędziała mnie głowa, nic się z niej nie sypało. Godiva przepięknie pachnie, cała łazienka pachnie jaśminem , ale mimo wszystko trzeba po niej użyć odżywki. New pachnie intensywnie cynamonem. Niestety Soak and Float cuchnie i to okropnie, ale mam nadzieję że ustabilizuje mi skórę głowy i jak na razie mogę powiedzieć że działa
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 21:03   #3087
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Testowałam New, Godiva, teraz parę razy Soak and Float i wszystkie mogę polecić. Mam problemową skórę głowy, azs, swędzenie i różne inne atrakcje . Po żadnym z tych szamponów nie swędziała mnie głowa, nic się z niej nie sypało. Godiva przepięknie pachnie, cała łazienka pachnie jaśminem , ale mimo wszystko trzeba po niej użyć odżywki. New pachnie intensywnie cynamonem. Niestety Soak and Float cuchnie i to okropnie, ale mam nadzieję że ustabilizuje mi skórę głowy i jak na razie mogę powiedzieć że działa
Dziękuję
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 17:12   #3088
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kilka ostatnich nabytków:
Mam pytanie odnośnie tego 'eliksiru' z Green Pharmacy. Jak się on sprawuje? daje efekt na włosach?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:03   #3089
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Następna mała aktualizacja.

Jestem sierotą i kliknęłam zły krem
Zamiast zimowego miał być odżywczy na noc z witaminami.
Więc niestety ten będzie musiał poczekać, poleży zamknięty.

Teraz jeszcze czekam na paczkę z zsk i zakupy skończone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-28 14.53.34.jpg (86,5 KB, 69 załadowań)
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:36   #3090
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Następna mała aktualizacja.

Jestem sierotą i kliknęłam zły krem
Zamiast zimowego miał być odżywczy na noc z witaminami.
Więc niestety ten będzie musiał poczekać, poleży zamknięty.

Teraz jeszcze czekam na paczkę z zsk i zakupy skończone
Jesteś zadowolona z tego kremu nawilżającego?


Mój skromny zbiór, cały czas mam wrażenie że czegoś nie sfotografowałam, ale chyba nie dojdę do tego czego

1. twarz - oczyszczanie
2. twarz - kremy itp.
3. włosy - pielęgnacja
4. włosy - stylizacja
5. ciało 1
6. ciało 2
7. zapasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08491.jpg (80,0 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08493.jpg (65,0 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08496.jpg (76,4 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08500.jpg (69,3 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08503.jpg (70,3 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08507.jpg (68,3 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08509.jpg (77,6 KB, 178 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.