Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 00:34   #211
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Nie jestem nowy na tym wątku bo jak niektórzy zauważyli udzielałem sie już tutaj ]
Do magiolka: jak ja usuwalem swojego pieprzyka laserowym sposobem to wiadomo - najpierw znieczulenie, a potem laser, potem się (podobno) robi strupek, który odpada po kilku dniach, ale ja tylko nosiłem plaster na tym miejscu i codziennie go czymś smarowałem (jakąś maścią), a potem po tygodniu go zdjąłem i kupiłem inną maść na blizny, a apropo strupka, nie miałem go wcale ;] ja placilem ok 30 zl za masc pozdrowka pa
Dzięki Rafik1990 za odpowiedź Co to za maść na blizny stosowałeś? lekarz Ci polecił? Ja planuje kupić Cepan.
Jestem już po usunięciu mam strupki które nie chcą odpadać Boję sie tylko tego "odrastania" o którym pisała Sakti, bo troche w to zainwestowałam i na poprawke juz nie mam Jak mi odrosną to sie załamie Co do smarowania to ja niczym tego nie smaruje bo mi lekarz nic nie mówił (a pytałam go o to) dlatego zadałam pytanie tutaj. Z tego wątku dowiedziałam sie duuużo więcej niż od lekarza Jeszcze mam jedno pytanie do Was, jak z kąpielą Troche kłopotliwe to omijanie wodą strupków ale w sumie to nie wiem czy nie wolno tego moczyć?? Marzę wreszcie o wylegiwaniu sie w wannie
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 09:20   #212
meja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej, też mam problem z pieprzykami, duużo ich na rękach, są brązowe i lekko odstają, czyli pewnie kwalifikują sie na usuwanie chirurgiczne??
a czy któraś z was usuwała je w lublinie albo wawie?
meja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 23:04   #213
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez magiolka Pokaż wiadomość
Dzięki Rafik1990 za odpowiedź Co to za maść na blizny stosowałeś? lekarz Ci polecił? Ja planuje kupić Cepan.
Jestem już po usunięciu mam strupki które nie chcą odpadać Boję sie tylko tego "odrastania" o którym pisała Sakti, bo troche w to zainwestowałam i na poprawke juz nie mam Jak mi odrosną to sie załamie Co do smarowania to ja niczym tego nie smaruje bo mi lekarz nic nie mówił (a pytałam go o to) dlatego zadałam pytanie tutaj. Z tego wątku dowiedziałam sie duuużo więcej niż od lekarza Jeszcze mam jedno pytanie do Was, jak z kąpielą Troche kłopotliwe to omijanie wodą strupków ale w sumie to nie wiem czy nie wolno tego moczyć?? Marzę wreszcie o wylegiwaniu sie w wannie
Ja używałem i używam nadal ] maść NO-SCAR nawet tania ale "podobno" dobra, lekarz mi ją polecil. Co do kąpieli to ja przez pierwszy tydzien staralem sie nie moczyc miejsca gdzie mialem wycinany pieprzyk ale po tygodniu lekarz juz nie mial przeciwskazan do zamaczania tego miejsca ale na basen itp wolalem nie chodzic
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 23:10   #214
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez meja Pokaż wiadomość
hej, też mam problem z pieprzykami, duużo ich na rękach, są brązowe i lekko odstają, czyli pewnie kwalifikują sie na usuwanie chirurgiczne??
a czy któraś z was usuwała je w lublinie albo wawie?
co do metody usuwania to zalezy przede wszystkim od lekarza i wg mojego lekarza praktycznie kazdy pieprzyk mozna usunac metodą laserowa wiec ja nie mialem klopotu, ale ja usuwalem tylko jeden i dopiero na nastepny zabieg jade w pazdzierniku
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:20   #215
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziewczyny i chlopaki
za tydzien we wtorek mam zabieg...
pieprzyk jest na twarzy, ma okolo 4-5 mm, duzy bede miala opatrunek? ile bede musiala go nosic?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:17   #216
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dziewczyny i chlopaki
za tydzien we wtorek mam zabieg...
pieprzyk jest na twarzy, ma okolo 4-5 mm, duzy bede miala opatrunek? ile bede musiala go nosic?
Usówasz chirurgicznie czy laserowo? przy cięciu chirurgicznym wydaje mi sie że opatrunek może byc ciut większy (taki jakby pożądniejszy) a przy laserze to zwykły plasterek (taki do cięcia na kawałki np). Ja plasterki nosilam jeden dzien, czekalam aż ranki sie zagoją tak żeby sie z nich nic nie sączyło, rano dzień po zabiegu zdjełam i chodziłam juz bez, zeby sie szybciej goiło. Buziaki i nie stresuj sie Daj znać po zabiegu jak było. Mi juz zaczynają odpadać strupki Nareszcie, bo juz sie doczekać nie mogłam, minely ponad 2 tygodnie!! Dzis idę po jakąś maść na blizny.
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:25   #217
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja bede miala wycinany ...

no nic, nawyjzej nie bede chodzic do szkoly
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 12:00   #218
justyna-)21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej,
ja podobnie jak Martina tez jestem przed zabiebiem,najbardziej obawialam sie blizny ,ktora mi po tym pozostanie ,ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi troche sie uspokoilam mam nadzieje ze nie bedzie tak zle.na wizyte zapisalm sie do chirrga plastycznego bo pieprzyk jest na twarzy mam nadzieje ze postaras sie i ze nie zostanie mi duzy slad po tym zabiegu.
pozdrawiam
justyna-)21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:35   #219
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

blizny się nie boję ... mozna jąwybielic a potem malowac

wolałąbym zeby opatrunek byl maly, bo jak tu z głową owinietą bandażem chodzić do szkoły

justyna - kiedy masz zabieg?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:25   #220
justyna-)21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej,
ja jestem umowiona na konsultacje na ten poniedzialek,i jak lekarz zobaczy badania i stwierdzi ze wszystko jest OK.to pewnie odrazu zrobi zabieg
.
MArtina,napisz cos wiecej o tym wybielaniu bizn?czy robi sie to u kosmetyczki czy u dermatologa?
justyna-)21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:35   #221
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

są kremy wybielające, teraz stosuję kwasy Acne derm na twarz - tez podobno wybiela ale przyznacie, ze blizne łatwiej pomalować, niż pieprzyk
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 12:56   #222
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Po wycieciu chirurgicznym lekarz zakleja miejsce po pieprzyku takimi cieniutkimi paseczkami(one podtrzymuja tez szwy) u mnie mialy one niecaly cm dlugosci. Jesli chodzi o wybielanie miejsca to nie wiem czy jest sens bo nie ma zbytniej potrzeby. Najpierw nalezy poczekac az sie wszystko dobrze zagoi jesli nadal blizna jest widoczna to smarowac mascia na blizny. Ta masc moze powodowac zaczerwienieni bo "sciara" "wygladza" skore.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:05   #223
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hmm dziwne
moja kolezanka miala usuwane znamie z plecow i naprawde ma ogromny opatrunek - moze dlatego, ze znamie tez bylo duze?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:10   #224
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja napisalam swoja wypowiedz do Twojego posta. Napisalas ze masz pieprzyk 4-5mm wiec plasterek wiekszy nie pownien byc. Ja mialam podobny. Ja tez teraz stosuje kwasy(juz 2 lata po zabiegu) ale kilka miesiecy po wycieciu skora jest bardzo delikatna uwazalabym z tym acne dermem.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:29   #225
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ok dzieki wielkie, pocieszylas mnie, bo balam sie ze bede chodzila obwinieta bandazem
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 09:56   #226
Emilka2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Sakti Pokaż wiadomość
Kochana nie martw sie na zapas...nie kazdemu one odrastaja.
U mnie po okolo 2 miesiacach pojawil sie jakby brazowy barwnik w miejscach usonietych pieprzykow.(przez zabiegiem one byly brazowe i wypukle) a jeden byl w kolorze skory i tez sie guleczka pojawila.Doktor znowu je usonal i jak narazie do dzis mam z nimi spokoj, a minely juz 2 miesiace od zabiegu.Jak cos Ci odrosnie to znowu to wypalisz...a pieprzyki nie bede odrastac w nieskonczonosc(mam nadzieje )
Ja tych strupkow nie przykrywalam i nie smarowalam niczym.Dopiero od trzech tygodni (jak sie dobrze zagoily )smaruje mascia na blizny Dermatix (dosc droga okolo 170 zl), ale mozna kupic napewno cos tanszego i rownie dobrego.

pozdrawiam
Witam

Sakti napisalas ze Ci odrosły... minął miesiąc kiedy ja usunełem pieprzyk, był on wypalany, goił się dwa tyg. wszystko ładnie wyglądało, ale teraz zauważyłam trzy małe kropeczki w tym miejscu, są one brązowe, czy w takim razie on mi spowrotem odrasta? jak tak, to do kiedy mam czekać na kolejne usunięcie? aż całkiem odrośnie? jestem strasznie zła i przygnebiona, bo mnie to kosztowało dużo nerwów, a tu spowrotem... ojej
Emilka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:27   #227
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro mam zabieg i sie stresuje troche
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:39   #228
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro mam zabieg i sie stresuje troche
3mam kciuki Bedzie dobrze. Ja tak pisze, a sama sie stresowałam ja nie wiem Na początku normalnie cała się trzęsłam Powodzenia jutro i czekam niecierpliwie na relację
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:25   #229
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziękuję, jutro pewnie stres osiągnie kulminację
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 18:44   #230
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja niedługo mam wizyte u Pani dermatolog, właśnie w sprawie usunięcia pieprzyka. Mam go na lewym dolnym policzku od urodzenia. Ma on szerokość jakieś 5 mm. Doszłam do wniosku, że o wiele lepiej bym się czuła nie mając go. Więc po konsultacji, mam nadzieję, udac się na zabieg.

Pozdrawiam .

martina@-3mam również kciuki .
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:03   #231
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ale bylam zestresowana! okazalo sie, ze znamie mialam wypalane, normalnie sie ze mnie dymilo troche szczypalo, ale nie bylo zle dalam rade, teraz mam opatrunek

do dziewczyn ktore mialy wypalane znamie - jak szybko go sciagnelyscie? smarowalyscie czyms?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:14   #232
migotka zlosnica
Przyczajenie
 
Avatar migotka zlosnica
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kiel
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witajcie!
Mam na brzuchu , od urodzenia chyba, duzy ok. 1 cm pieprzyk wypukly. Moja pani ginekolog, gdy go zobaczyla powiedziala mi, ze powinnam go usunac i ze takich rzeczy sie nie "hoduje". Dlatego tez chcialabym sie dowiedziec jakie badania trzeba wykonac przed zabiegiem i od czego zalezy metoda usuniecia znamienia. Chociaz pewnie to dermatolog decyduje. Jutro jade do Polski na troche wiec mysle, ze chcialabym to zalatwic. cz7y ktos z was moze wie, gdzie w Poznaniu dobrze usuwaja pieprzyki? pozdrawiam i dziekuje z gory za rady
__________________

Migotka Zlosnica


migotka zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:18   #233
justyna-)21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej,ja tez juz jestem po zabiegu,wczoraj mi wycieli!
Ale bylam zestresowana ale nie bylo tak zle,myslalam ze bedzie gorzej.Bolu wogole sie nie czuje jest tylko takie nieprzyjemne uczucie szczegolnie jak znamie jest na twarzy.Naszczescie juz po wszystkim.NArazie jestem troche opuchnieta mam troche spuchniety policzek ale to normalne za tydzien maja mi zdjac szwy.Mialam znamie o srednicy ok 5mm a teraz mam ok 1cm blizne.
Trzymam kuciuki za wszyskie z Was ktore sa jeszcze przed zabiegiem!Strach ma wielkie oczy
justyna-)21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:30   #234
justyna-)21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witajcie!
Mam na brzuchu , od urodzenia chyba, duzy ok. 1 cm pieprzyk wypukly. Moja pani ginekolog, gdy go zobaczyla powiedziala mi, ze powinnam go usunac i ze takich rzeczy sie nie "hoduje". Dlatego tez chcialabym sie dowiedziec jakie badania trzeba wykonac przed zabiegiem i od czego zalezy metoda usuniecia znamienia. Chociaz pewnie to dermatolog decyduje. Jutro jade do Polski na troche wiec mysle, ze chcialabym to zalatwic. cz7y ktos z was moze wie, gdzie w Poznaniu dobrze usuwaja pieprzyki? pozdrawiam i dziekuje z gory za rady
__________________

Migotka Zlosnica

hej jezeli chodzi o badanie jakie trzeba zrobic,to zalezy od lekarz,mi np.kazali zrobic morfologie,i jeszcze krzepliwosc.Nie wiem czy jes wymagana szczepienie na WZW ja akurat mialam aktualne wiec mialam ze soba to zaswiadczenie.
pozdrawiam!
justyna-)21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:03   #235
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Kurcze...tez mam taki wsytający piperzyk (nie caly 1cm)...i mam na jego punkcie fioła Mam go w okolicy intymnej;-) tzn troszke wyzej....zasłaniaja go majtki wiec w lato nie jest wystawiany na slonce i dodatkowo zawsze nakladam na niego duzo kremu.Jak ide na solarium to tez nakladam krem i ze 3 waciki i mam takie smieszne białe kolko wokol niego:P Mam go od urodzenia, nie jest czarny ( dzieki Bogu ) ani sie nie powieksza..Juz dawno chcialam isc z nim do lekarza, ale panicznie boje sie ze wykryje mi czerniaka...wiem to chore ale naczytalam sie tak duzo o tej chorobie,ze mam manie!! nienawidze jak go moj chlopak dotyka nawet przypadkowo...co mowic o tym ze jakis lekarz mialby mi go wycinac :-( powinnam isc ale sie boje panicznie
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:34   #236
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

eee nie ma czego zresztą wlasnie idz po to, zeby wycieli ci zanim dostaniesz czerniaka - bo skoro mowisz ze pieprzyk jest jasny i tak dbasz o to, zeby go chronic, to raczej nic sie tam nie zrobilo

ja mam duzego strupka po dzisiejszym wypalaniu, wyglada to okropnie, ale juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie normalne

ponawiam pytanie - jak dbacie o miejsce gojenia sie?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:03   #237
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziewczyny prosze was o pomoc!
wlasnie zobaczylam jak wyglada ranka po tym wypalaniu, ja mam po prostu dziure w brodzie! ;( powiedzcie ze to zarosnie, bo jak nie, to sie chyba powiesze ...

edit//
dowiedzialam sie ze to sie zrasta, ale jesli ktoras z was cokolwiek na ten temat wie - prosze piszcie! jestem zestresowana i na granicy wytrzymalosci

wkurzona jestem bo nawet nie wiem jak mam to pielegnowac... dziewczyna ktora tez miala wypalanie pradem polecila mi zasypke Alantan
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60

Edytowane przez martina@
Czas edycji: 2006-09-19 o 13:37
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 14:59   #238
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
do dziewczyn ktore mialy wypalane znamie - jak szybko go sciagnelyscie? smarowalyscie czyms?
O 9 rano byłaś juz po zabiegu?? szybciutko, przynajmniej nie mialas czasu sie denerwować Miałaś wypalane? może to byl laser? ja usuwałam laserem więc nie wiem czy to to samo co Ty. Ale tak, też mialam "dziury" w moim przypadku strupek pojawił sie okolo 3-4 dni po zabiegu, a odpadły po ... 3 tygodniach!!! uparte skurczybyki były Nie smarowałam niczym, strupków starałam sie nie moczyć w wodzie. Teraz mam różowe ślady po znamionach i smaruje Cepanem. Jeśli masz jakies pytania smiało pytaj. pozdrawiam
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:04   #239
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

mialam gleboki i dosc duzy pieprzyk, wiec dziura jest OGROMNA, wręcz MONSTRUALNA (mam doła). Blizna wiem ze bedzie i nie przeszkadza mi to, chodzi tylko o to, czy ta dziura sie zagoi, bo jak sie nie zagoi (nie zarosnie) to przeciez sie pochlastam

pieprzyk mialam wypalany prądem
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:19   #240
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
mialam gleboki i dosc duzy pieprzyk, wiec dziura jest OGROMNA, wręcz MONSTRUALNA (mam doła). Blizna wiem ze bedzie i nie przeszkadza mi to, chodzi tylko o to, czy ta dziura sie zagoi, bo jak sie nie zagoi (nie zarosnie) to przeciez sie pochlastam

pieprzyk mialam wypalany prądem
O wypalaniu prądem nic nie wiem, ale myśle ze to podobny zabieg do wypalania laserem. Slad napewno zarośnie, strupek powinien pojawic sie szybciutko. Jeśli masz slad na twarzy to wychodząc z domu moze początkowo zaklejaj plasterkiem, zeby sie nie paprało, a pozniej koniecznie filtr nawet jak słonko jest za chmurami. Trzymaj sie
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.