Karykatura na zaproszeniu-poleccie drukarnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 21:59   #1
kwizak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Question

Karykatura na zaproszeniu-poleccie drukarnie!


Witajcie!
Postanowilismy, ze zaproszenia slubne bedzie zdobila nasza karykatura, ktora juz zamowilismy teraz tylko pytanie: czy znacie jakies sprawdzone drukarnie, które wydrukuja po przystepnych cenach takie zaproszenia oraz w których zamowimy wszystko internetowo?
Pomóżcie dziewczyny!

Witajcie!
Postanowilismy, ze zaproszenia slubne bedzie zdobila nasza karykatura, ktora juz zamowilismy teraz tylko pytanie: czy znacie jakies sprawdzone drukarnie, które wydrukuja po przystepnych cenach takie zaproszenia oraz w których zamowimy wszystko internetowo?
Pomóżcie dziewczyny!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2011-03-20 o 17:09 Powód: dubel
kwizak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 15:34   #2
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Poleccie drukarnie-karykatura na zaproszeniu

Może na allegro poszukaj kogoś kto się tym zajmuje ?
dużo jest zaproszeń ze zdjęciami więc myślę, że nie było by problemy jakbyście zamiast zdjęcia chcieli swoją karykaturę .
A sądzę, że i tak taniej was to by wyniosło niż z drukarni .
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:59   #3
Emeri
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Karykatura na zaproszeniu-poleccie drukarnie!

No, ja nie wiem, czy na allegro faktycznie jest tak tanio. Raczej powiedziałabym, że ceny są podobne. Ja mogę ci polecić drukarnię Openprint, oni działają w internecie i bez problemu wydrukują ci to, co chcesz. My u nich zamawialiśmy zaproszenia na ślub i też mieliśmy własny motyw. Ceny mają w porządku, aczkolwiek w takich przypadkach są one ustalane indywidualnie, w zależności od nakładu zapewne. Musisz sobie z nimi sama porozmawiać.
Jeśli chodzi o jakość usług, to według mnie nie ma żadnych zastrzeżeń. Jakość papieru sobie z nimi ustalasz, kolory też są ładne i druk jest czysty.

Edytowane przez Emeri
Czas edycji: 2015-03-11 o 14:01
Emeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 14:16   #4
violetovee
Przyczajenie
 
Avatar violetovee
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Karykatura na zaproszeniu-poleccie drukarnie!

Do omawiania internetowego, jak to ujęła osoba która założyła ten wątek, stworzony jest portal Poligrafiko.pl. Już w innym dziale go polecałam, bo ostatnio zamawiałam przez nich i jestem bardzo zadowolona. Zaproszenia ślubne to taka szczególna rzecz, no co do której trzeba się postarać, żeby wszystko grało i nie było spinek później. O ALlegro nie wspomnę- przy tej okazji absolutnie nie można polegać na tanich drukarniach, które tam oferują swoje usługi! Odradzam.
Wracając do Poli, tam po zarejestrowaniu się możecie kontaktować się z wszystkimi drukarniami, które tam należą, tylko najlepsze i naprawdę lubiące wyzwania (jedno zapytanie jednym kliknięciem do wielu naraz), precyzując swoje oczekiwania i decydując się na którąś z nich po korespondencji, dograniu wszystkiego, i generalnie sfinalizować cały zakup. Zamieszczę Wam link --> http://poligrafiko.pl/pl/sklep
Polecam jeszcze raz jeśli szukacie czegoś wyszukanego, a sądzę, że tak jest
Mam nadzieję, że uda mi się komuś ułatwić wybór...

Edytowane przez violetovee
Czas edycji: 2015-03-16 o 14:18
violetovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-16 15:16:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.