Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 19:11   #391
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
makeupnotwar no to witaj w klubie ludzi-raków dawno się tak nie spiekłam matko, ale i tak dobrze, że tyłka sobie nie spaliłam bo tak to przynajmniej mogę normalnie siedzieć
btw od razu rano dziś polecialam do apteki po panthenol mam taki jakis w szpreju (taki) i własnie wzięłam szybką kąpiel i się tym wysmarowałam
polecam też do włosów, jest rewelacyjny! nawet lepiej działa niż olejowanie z odżywką (ale może dlatego, że moje włosy są proste jak druty. a całe życie chciałam mieć fale... ). jutro, jak nam skóra nie zejdzie Hazel_Eyed, to będziemy mogły się pochwalić piękną opalenizną
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 19:40   #392
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

koniec wyprowadzki, w końcu. teraz mogę Was nadrobić

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja wlasnie jakos nie moge sie zmusic do regularnego stosowania rycyny na brwi i rzesy... zawsze zapominam

na szczęście nie mam problemów ze systematycznością
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Nie smierdzi Wam ta rycyna?
a czym ma śmierdzieć?

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

I nie nakręcaj się tak, by Ci to nie przysłoniło rozumu ja pierwszy raz jak licytowałam to kupiłam taką szmatę za 30 zł, że masakra bo też się jarałam jak nie wiem co i nawet nie poczytałam opinii o użytkowniku


mi się raz zdarzyło licytować. wolę 'kup teraz' mam od razu, a często na licytacjach cena przewyższa tę z kup teraz
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
nie nakrecam ale fajnie by bylo wygrac heh a wgl jak sprawdzic jaka jest kwota minimalna???
tu się patrzy na cenę, a nie żeby wygrać
zresztą najlepiej licytować przed końcem aukcji.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 19:42   #393
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

makeupnotwar no ja jutro to jeszcze nie będę brązowa ale ja mam jasną cerę i zawsze na początku jestem czerwona - wczoraj wieczorem to byłam istnym rakiem, dzisiaj czerwone mam tylko te partie gdzie się spiekłam i gdzie mnie boli z dnia na dzień będzie coraz lepiej, a potem będę zmieniać skórę no ale cuż.... 'cierp ciało jak żeś chciało" hehe
a na włosy na pewno też wypróbuję ten szprej
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:11   #394
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
też tak mam od przedwczoraj po tym degażowaniu jeszcze ona mnie szarpała tymi nożyczkami, na pewno były tępe i zniszczyły mi włosy zaraz pójdę do fryzjera i obetnę jeszcze krócej by to wyciąć nie no, żartuję -to by było przegięcie

Ja miałam nadzieję, że mnie pocieszycie, a tu same fobiczki


nie można. Ile czasu do końca aukcji? rzadko kiedy coś można fajnego tanio upolować -czasem aukcje, które się kończą np. o 2 w nocy... ja w ogóle zauważyłam, że ludzie często przepłacają nawet nie sprawdzając ceny produktu na innych aukcjach i licytując większą sumę. Masakra
Do konca aukcji 9dni i ja jestem jedyna osoba ktora to licytuje a tel jest wystawiony od 12 maja

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
koniec wyprowadzki, w końcu. teraz mogę Was nadrobić


na szczęście nie mam problemów ze systematycznością

a czym ma śmierdzieć?

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


mi się raz zdarzyło licytować. wolę 'kup teraz' mam od razu, a często na licytacjach cena przewyższa tę z kup teraz

tu się patrzy na cenę, a nie żeby wygrać
zresztą najlepiej licytować przed końcem aukcji.
Ojj no jakis dziwny zapach a kup teraz znalazlam jak to nie wypali to mam upatrzona aukcje kup teraz i to nie jedna
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:21   #395
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
polecam też do włosów, jest rewelacyjny! nawet lepiej działa niż olejowanie z odżywką (ale może dlatego, że moje włosy są proste jak druty. a całe życie chciałam mieć fale... ). jutro, jak nam skóra nie zejdzie Hazel_Eyed, to będziemy mogły się pochwalić piękną opalenizną
a w jaki sposób to aplikujesz? znaczy kiedy, przed myciem, po myciu?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:22   #396
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a w jaki sposób to aplikujesz? znaczy kiedy, przed myciem, po myciu?
przed myciem na włosy i skalp, wchłania się błyskawicznie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:28   #397
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
przed myciem na włosy i skalp, wchłania się błyskawicznie
tak wlasnie myslalam, że przed myciem
ciekawe jaki będzie efekt na moich włosach
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 20:47   #398
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Do konca aukcji 9dni i ja jestem jedyna osoba ktora to licytuje a tel jest wystawiony od 12 maja


Ojj no jakis dziwny zapach a kup teraz znalazlam jak to nie wypali to mam upatrzona aukcje kup teraz i to nie jedna
ee, 9 dni to długo

mi tam jakoś zapachy nie przeszkadzają o dziwo, chyba że wybitnie śmierdzi.


od dziś zaczęłam stosować OCM i masakra... jedno takie oczyszczanie a czuję taki luz na cerze, nie wiem jak to opisać... zero napiętej cery muszę na blogu co niego naskrobać o tym niedługo
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:52   #399
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ee, 9 dni to długo

mi tam jakoś zapachy nie przeszkadzają o dziwo, chyba że wybitnie śmierdzi.


od dziś zaczęłam stosować OCM i masakra... jedno takie oczyszczanie a czuję taki luz na cerze, nie wiem jak to opisać... zero napiętej cery muszę na blogu co niego naskrobać o tym niedługo
lepiej się wstrzymaj z opinią, mi dopiero po jakimś czasie przestało to odpowiadać na początku też byłam zachwycona..

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
przed myciem na włosy i skalp, wchłania się błyskawicznie
ok dzięki za odp muszę spróbować
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:59   #400
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
lepiej się wstrzymaj z opinią, mi dopiero po jakimś czasie przestało to odpowiadać na początku też byłam zachwycona..
wiem, wiem
nigdy nie wydaję opinii po jednym czy dwóch uzyciach
ale mam nadzieję, że się sprawdzi, bo tyle zaskórników mam, że szkoda gadać
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 01:47   #401
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
wiem, wiem
nigdy nie wydaję opinii po jednym czy dwóch uzyciach
ale mam nadzieję, że się sprawdzi, bo tyle zaskórników mam, że szkoda gadać
ja tez o pierwszych uzyciach bylam zachwycona efektem i przez jakis czas stosowalam, ale pozniej jakos wcale nie bylo lepiej a zaczelo mnie to jakos meczyc i za duzo zachodu. teraz zmywam makijaz woda termalna bez zadnych silnych detergentow i efekt jest tez dobry.
ale wiecie co jest najgorsze? ze ostatnio nie chce mi sie olejowac wlosow..... nie pamietam kiedy to robilam ostatnio!

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

a wracajac do degazowania to moja fryzzjerka ma taki "chinski noz" i ona cieniuje mi wlasnie wlosy tym nozem. ale jak slysze odglos tego to srednio mi sie to podoba.... az ciarki przechodza mowie wam.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 10:07   #402
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja tez o pierwszych uzyciach bylam zachwycona efektem i przez jakis czas stosowalam, ale pozniej jakos wcale nie bylo lepiej a zaczelo mnie to jakos meczyc i za duzo zachodu. teraz zmywam makijaz woda termalna bez zadnych silnych detergentow i efekt jest tez dobry.
ale wiecie co jest najgorsze? ze ostatnio nie chce mi sie olejowac wlosow..... nie pamietam kiedy to robilam ostatnio!
czy dużo zachodu to akurat bym nie powiedziała, a na pewno mniej inwazyjne dla skóry niż żele itd ale wszystko wyjdzie po czasie, wtedy napiszę jak efekty

a z tymi włosami to klaps Ci się należy! toż to największe dobrodziejstwo dla włosów!
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:16   #403
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czy dużo zachodu to akurat bym nie powiedziała, a na pewno mniej inwazyjne dla skóry niż żele itd ale wszystko wyjdzie po czasie, wtedy napiszę jak efekty

a z tymi włosami to klaps Ci się należy! toż to największe dobrodziejstwo dla włosów!
zależy które żele, ja mam z alterry krem do mycia i nie widzę różnicy, a przynajmniej nie mam wysypu pryszczy przez miesiąc, bo wiadomo jak się zaczyna olejowanie twarzy to wysyp jest możliwy, ale dla mnie ponad miesiąc chodzenie z pryszczami wulkanami było nie do zniesienia, do tego zmieniałam oleje, bo myślałam, że mam źle dobrane, nie wiem może to od rycyny... w każdym razie skutecznie mnie to zniechęciło
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:32   #404
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
zależy które żele, ja mam z alterry krem do mycia i nie widzę różnicy, a przynajmniej nie mam wysypu pryszczy przez miesiąc, bo wiadomo jak się zaczyna olejowanie twarzy to wysyp jest możliwy, ale dla mnie ponad miesiąc chodzenie z pryszczami wulkanami było nie do zniesienia, do tego zmieniałam oleje, bo myślałam, że mam źle dobrane, nie wiem może to od rycyny... w każdym razie skutecznie mnie to zniechęciło
rozumiem i dziękuję za informacje
wysypu się spodziewam, chociaż ostatnio też mam od niezdrowego żywienia. muszę się doprowadzić do normy. popróbuję, może mi przypasuje, może nie. alterry do twarzy nigdy nie miałam i jakoś o niej nie pomyślałam nie wiem czemu. pozostaje czekać na efekty
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:36   #405
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
rozumiem i dziękuję za informacje
wysypu się spodziewam, chociaż ostatnio też mam od niezdrowego żywienia. muszę się doprowadzić do normy. popróbuję, może mi przypasuje, może nie. alterry do twarzy nigdy nie miałam i jakoś o niej nie pomyślałam nie wiem czemu. pozostaje czekać na efekty
no pewnie może akurat Tobie przypasuje w końcu wiele dziewczyn chwali tą metodę
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:48   #406
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

trzeba próbować, inaczej się nie przekonamy

u Was też znowu tak duszno?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:58   #407
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

pewnie widziałyście ta stronke tej dziewczyny ale dla tych ktore mimo wszystko nie widziały wklejam linka. fajnie wyjasnia OCM i pisze tez jakie oleje zmieszac w zaleznosci od rodzaju cery http://www.alinarose.pl/2011/11/wszy...-ulepszyc.html

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czy dużo zachodu to akurat bym nie powiedziała, a na pewno mniej inwazyjne dla skóry niż żele itd ale wszystko wyjdzie po czasie, wtedy napiszę jak efekty

a z tymi włosami to klaps Ci się należy! toż to największe dobrodziejstwo dla włosów!
ja wiem ze dobrodziejstwo ale jak wy to sobie nakladacie? na dzien czy na noc? ja nakladam przewaznie na noc bo w dzien nie mam czasu (cagle wychodze z dzieckiem na spacer wiec nie moge wyjsc z takim olejem na glowie) a na noc to ten olej brudzi mi poduszke i smierdzi pozniej tym olejem a wszystko co probowalam zalozyc zeby mimo wszystko jej nie ubrudzic najzwyczajniej zsuwa mie sie podczas spania wiec dlatego troche odstawilam je na jakis czas. a poza tym przejscia z moim eks trwaly dosc dlugo i zupelnie nie mialam glowy do tego. teraz mam zamiar sie wziasc choc wiedze ze sa w niezym stanie. mimo ze uzywam tylko odzywki glownie alterry i crema al late i je ukladam zawsze na szczotke suszac suszarka.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:25   #408
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość



ja wiem ze dobrodziejstwo ale jak wy to sobie nakladacie? na dzien czy na noc? ja nakladam przewaznie na noc bo w dzien nie mam czasu (cagle wychodze z dzieckiem na spacer wiec nie moge wyjsc z takim olejem na glowie) a na noc to ten olej brudzi mi poduszke i smierdzi pozniej tym olejem a wszystko co probowalam zalozyc zeby mimo wszystko jej nie ubrudzic najzwyczajniej zsuwa mie sie podczas spania wiec dlatego troche odstawilam je na jakis czas. a poza tym przejscia z moim eks trwaly dosc dlugo i zupelnie nie mialam glowy do tego. teraz mam zamiar sie wziasc choc wiedze ze sa w niezym stanie. mimo ze uzywam tylko odzywki glownie alterry i crema al late i je ukladam zawsze na szczotke suszac suszarka.
obecnie nakłądam przed mycie na jakieś 3-4 godzinki, a wczoraj miałam na noc i normalnie spałam, bo jak przed nałozeniem olejku zmoczę włosy, to po wyschnięciu nie są mocno tłuste i normalnie śpię na poduszce
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:43   #409
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja klade sobie recznik na poduszke i jest ok
dzis sie znow przespie z sesa

bylam w auchan, kupilam lorysa i glorie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 12:49   #410
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja klade sobie recznik na poduszke i jest ok
dzis sie znow przespie z sesa

bylam w auchan, kupilam lorysa i glorie
no ja kladlam pieluszke alle tez sie zsuwala. dzis poloze recznik...
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:58   #411
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
bylam w auchan, kupilam lorysa i glorie
kurcze, ja mam auchana na takim za.. piu, że tam dojechać nawet jak nie ma. ale może w jakimś innym markecie dorwę, ewentualnie internet
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:01   #412
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witajcie
W końcu upragnione wakacje moge częściej tutaj zaglądać.
Wczoraj ścięłam sobie grzywkę na prosto (okazała się mało praktyczna w te gorące dni..a poza tym i tak jest nie taka , więc nosze ją podpiętą). Co najważniejsze- jest cała naturalna!. I to jest cudowna wiadomość. Nawet nie patrzę już na jej wygląd;d podrasuje się ją jeszcze;d.
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:18   #413
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Witajcie
W końcu upragnione wakacje moge częściej tutaj zaglądać.
Wczoraj ścięłam sobie grzywkę na prosto (okazała się mało praktyczna w te gorące dni..a poza tym i tak jest nie taka , więc nosze ją podpiętą). Co najważniejsze- jest cała naturalna!. I to jest cudowna wiadomość. Nawet nie patrzę już na jej wygląd;d podrasuje się ją jeszcze;d.
jeden plus już jest
własnie mam tę samą sytuację, że gdybym ścięła grzywę, to by była cała moja, ale trzymam długą, bo mogę związywać w upały
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:25   #414
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Witajcie
W końcu upragnione wakacje moge częściej tutaj zaglądać.
Wczoraj ścięłam sobie grzywkę na prosto (okazała się mało praktyczna w te gorące dni..a poza tym i tak jest nie taka , więc nosze ją podpiętą). Co najważniejsze- jest cała naturalna!. I to jest cudowna wiadomość. Nawet nie patrzę już na jej wygląd;d podrasuje się ją jeszcze;d.
haha
ja tak samo, scialem sobie grzywke na bok.. i moze to fajnie wyglada ale wkurza mnie niesamowicie
takze mam spieta
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:33   #415
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jestem w tej sytuacji, że ona ani nie wygląda, ani nie jest praktyczna;d może jak ja podprostuje trochę, to jakoś nabierze kształtu ale.. malo mnie to interesuje;d i tak ją spinam, bo inaczej sie nie da w takie dni
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 07:21   #416
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

za mną też chodzi grzywka w czwartek scinam na skos, bo zawsze doda to uroku smętnym włosom...
Tak wgl to zlinczujcie mnie myślę o farbie dlaczego to jest tak, że niektórzy farbują i mają łądne włosy, a inni nie malują i mają totalną masakre??? widziałam wczoraj MARMOZETE no i doznałam szoku. Ona często te włosy na rudo maluje, a ma naprawdę ładne! dlaczegoooo???
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 07:55   #417
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
a ja podejrzewam ze nic jej z wlosow nie zostalo hahaha xD pewnie zwykla sciema kupilam dzisiaj prochy na wypadanie wlosow
To co ciekawego kupiłas?
Ja dostałam od dermatologa revalid, który po 3 tygodniach przyniósł efekty w tym momencie zaczęły mi znowu wypadać włosy ;/ do du... z takimi tabletkami. Mało tego przepisał mi płyn po którym występuje coś takiego jak linienie u psa nie odważyłam się tego wziąć...
Macie jakiś dobry sposób na włosy, które się przetłuszczają? Tylko nie mycie raz na tydzień bo ludziom ze smalcem się nie pokaże...
Btw wczoraj zafarbowałam włoski farbą do 24 zmyć... chyba zejdzie co?
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:04   #418
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Btw wczoraj zafarbowałam włoski farbą do 24 zmyć... chyba zejdzie co?
po co to zrobiłaś? w większości przypadków to się trzyma tak jak normalna farba


Po drugim cieniowaniu okropnie układają mi się włosy nad uchem robi mi się taki zawijas i wyglądam jakbym garnek z głowy zdjęła w nocy dziś miałam na włosach rycynę i alterrowy olej. I co? I nic miałam nadzieję na jakiś blask albo coś, a tu normalnie jak zwykle pusz chyba przestanę myć głowę rano, bo to i tak mija się z celem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:05   #419
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja wlasnie umylam wlosy po drugiej nocy z sesa
powiem Wam, ze nie wiem co sie tak balam ze bedzie smierdziec
moze perfum bym sobie takich nie kupila, ale nie jest zle, nie jest tez mocny ten zapach

nalozylam tez lorysa (przy mojej obecnej dlugosci to chyba mi na rok starczy ta odzywka haha)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
za mną też chodzi grzywka w czwartek scinam na skos, bo zawsze doda to uroku smętnym włosom...
Tak wgl to zlinczujcie mnie myślę o farbie dlaczego to jest tak, że niektórzy farbują i mają łądne włosy, a inni nie malują i mają totalną masakre??? widziałam wczoraj MARMOZETE no i doznałam szoku. Ona często te włosy na rudo maluje, a ma naprawdę ładne! dlaczegoooo???
wiesz co.. ja farbowalam i ludzie mowili ze mam ladne wlosy
ale zeby ladnie wygladaly to musialam codziennie olejowac kitke, nakladac tresciwa odzywke/maske, potem jeszcze troche odzywki b/s i jeszcze jakis jedwab.. no i wtedy wygladaly ladnie

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
To co ciekawego kupiłas?
Ja dostałam od dermatologa revalid, który po 3 tygodniach przyniósł efekty w tym momencie zaczęły mi znowu wypadać włosy ;/ do du... z takimi tabletkami. Mało tego przepisał mi płyn po którym występuje coś takiego jak linienie u psa nie odważyłam się tego wziąć...
Macie jakiś dobry sposób na włosy, które się przetłuszczają? Tylko nie mycie raz na tydzień bo ludziom ze smalcem się nie pokaże...
Btw wczoraj zafarbowałam włoski farbą do 24 zmyć... chyba zejdzie co?
na tym watku sie nie farbuje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:09   #420
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
za mną też chodzi grzywka w czwartek scinam na skos, bo zawsze doda to uroku smętnym włosom...
Tak wgl to zlinczujcie mnie myślę o farbie dlaczego to jest tak, że niektórzy farbują i mają łądne włosy, a inni nie malują i mają totalną masakre??? widziałam wczoraj MARMOZETE no i doznałam szoku. Ona często te włosy na rudo maluje, a ma naprawdę ładne! dlaczegoooo???
za mną nie chodziła a mam bo była w fatalnym stanie
No ja właśnie też nie wiem czemu tak jest chociaż wiesz -farbuje często to ma ten sztuczny błysk, może jakby raz się spóźniła to by się okazało, że ma smutne i matowe...
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
haha
ja tak samo, scialem sobie grzywke na bok.. i moze to fajnie wyglada ale wkurza mnie niesamowicie
takze mam spieta
heheh ja też podpinam

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Do konca aukcji 9dni i ja jestem jedyna osoba ktora to licytuje a tel jest wystawiony od 12 maja
nie napalaj się jak stoi tak długo, to znaczy, że pewnie cena minimalna jest taka, że nie warto i sprzedawca liczy, że ktoś kupi tel. w szale licytacji przepłacając lepiej poszukaj najtańszej oferty kup teraz i tam sobie zamów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.