Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 09:38   #1501
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Najlepsza kosmetyczka w Olkuszu

No to ona oceni co powinnam zrobić z twarzą, mam trochę podskórnych syfów, trochę blizn na brodzie i rozszerzone pory... Ja chodziłam chyba z 5 lat do kosmetyczki regularnie, cera mi się na tyle poprawiłam, że z braku kasy i powodu przestałam w ogóle chodzić, myślę, że zacznę znowu chodzić 1 raz na 3 miesiące... Teraz szukam innej kosmetyczki, która nie zarzuci mi, że mnie nie przyjmie bo za długo nie byłam u niej a problem wrócił... Idę się tam odprężyć, daję kasę, a nie żebym za każdym razem słyszała jej czcze gadanie!
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:04   #1502
joa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Ja polecam w salon Yeshe - dla tych które mieszkaja w Warszawie oczywiście. Skolmowska 3/2 . Super doświadczona dr Katarzyna Kwarecka tyle mi opwiedziała jak powinnam dbać o cerę że jestem w szoku ze poświęciła dla mnie tyle czasu . Naprawdę szacunek !
joa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:20   #1503
Balbinka1968
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Odpowiedź dla nesi1.
Byłam w tym Perfekcie na Grottgera. Chodziłam na fale radiowe w zeszłym roku.Wzięłam 10 zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście, jak teraz spojrzałam na ich stronę, to przybyło im sporo zabiegów.Mnie się tam podoba. Jest kameralnie i przyjemnie i nie czuje się że to Ośrodek Zdrowia... Są tam bardzo miłe kosmetyczki i mają profesjonalną wiedzę. W październiku wybieram się na zabiegi na ciało bo z tego co wiem mają bardzo dobre preparaty których jak zauważyłam nie mają w innych gabinetach. Ogólnie polecam ten gabinet osobom które cenią sobie intymność i lubią jak ktoś się nimi indywidualnie zajmuje!

Pozdrawiam i również czekam na opinie!
Balbinka1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:27   #1504
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

poszukuje kosmetyczki w olsztynie, ktora dobrze reguluje brwi. czy ktoras z was moze mi cos polecic?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 14:32   #1505
kotek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

do nesi

byłam tydzień temu w gabinecie Perfect na zabiegu mikrodermobrazji.Trzeba przyznać że bardzo miła i profesjonalna obsługa. polecam
kotek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 09:26   #1506
Aroma75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Nesi, gabitet o który pytasz odwiedziłam w zeszłym tygodniu (poleciła mi go moja przyjaciółka). Wybrałam się na wcześniejszą konsultacje kosmetologiczną, byłam ciekawa jakie zabiegi były by dla mnie najlepsze. Bardzo miła Pani kosmetolog poleciła mi odpowiednią pielęgnacje mojej suchej i zniszczonej słońcem skóry. W czwartek wybieram sie na pierwszy zabieg i bardzo chętnie podziele sie swoimi wrażeniami.
Aroma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:12   #1507
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach

Studio Kosmetyki w jaworznie polecam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 13:38   #1508
aisaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach

Witam się ponownie

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś o zabiegach w Bio-Salon w Łodzi? Jest bardzo korzystna promocja na grouponie na peeling kawitacyjny i maskę normalizującą tylko nie wiem czy ten zabieg będzie profesjonalnie wykonany...

Pozdrawiam i proszę o jak najszybszą odpowiedź, to ważne!!!
aisaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 06:37   #1509
Kateczkabezkoteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Hej, jesli chodzi o zabiegi musisz sie sama zapoznac z oferta, albo do nich zadzwonic,zeby sie dowiedziec o oferowanych zabiegach.
Jesli chodzi o peeling, to zalezy co chcesz osiagnac tym peelingiem?
Kateczkabezkoteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:09   #1510
aisaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Kateczkabezkoteczka Pokaż wiadomość
Hej, jesli chodzi o zabiegi musisz sie sama zapoznac z oferta, albo do nich zadzwonic,zeby sie dowiedziec o oferowanych zabiegach.
Jesli chodzi o peeling, to zalezy co chcesz osiagnac tym peelingiem?
Z ofertą się oczywiście zapoznałam i wszystko już wiem, tylko chciałam się zapytać o jakieś opinie na temat tego salonu

Głównie chodzi mi o zaskórniki i wągry, bo pryszcze przychodzą w gigantycznych ilościach tylko podczas miesiączki
aisaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:14   #1511
Kateczkabezkoteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez aisaw Pokaż wiadomość
Z ofertą się oczywiście zapoznałam i wszystko już wiem, tylko chciałam się zapytać o jakieś opinie na temat tego salonu

Głównie chodzi mi o zaskórniki i wągry, bo pryszcze przychodzą w gigantycznych ilościach tylko podczas miesiączki

Hej, nie byłam nigdy w tym salonie, więc się nie podzielę informacjami, niestety

Ale na historie takie jak u Ciebie proponuję kwasy
Kateczkabezkoteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 19:00   #1512
Malajka_art
Przyczajenie
 
Avatar Malajka_art
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Kosmetyczka Łódź

A ja polecam w Łodzi gabinet Mona Lisa na Piotrkowskiej 31. Niewielki gabinecik (trzeba wejść w bramę) ale godny polecenia. Bardzo miła kosmetolog pani Beata, wkłada wiele wysiłku w to żeby każda klientka była zadowolona. Zabieg oczyszczania + mikrodermabrazji + algi kosztuje 120 zł !! W innych gabinetach za samo mikro płaci się taką samą cenę Zdecydowanie polecam
Malajka_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:57   #1513
kasik17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam!
Nawiązując do tego wątku chciałabym polecić salon kosmetyczny La Mujer w Krakowie przy ul. Stachiewicza 9. Oprócz tego że salon jest bardzo klimatyczny, przyjemny i dyskretny pracujące tam kosmetyczki są osobami bardzo miłymi , kompetentnymi i na prawdę znają się na swojej pracy. Dodatkowo salon ma bardzo szeroką ofertę więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Na samym początku wizyty panie oprowadziły mnie po całym salonie i opowiedziały o urządzeniach w które salon jest wyposażony między innymi Power Slim Studio , Beautiful i Rollen. Skorzystałam nawet z 20 minutowego programu pokazowego na urządzeniu Rollen- rewelacja, gorąco polecam. Jest możliwość skorzystania z programu pokazowego także w Power slim Studio - całkowicie bezpłatnie. Następnie kosmetyczka zaprowadziła mnie do szatni gdzie dostałam swoja szafkę zamykaną na kluczyk. Sam zabieg był bardzo przyjemny (zabieg normalizujący dla cery tłustej, dokładnej nazwy nie pamiętam) na kosmetykach Thalgo. Po każdym zabiegu jest możliwość wykonania makijażu. Dodatkowym zaskoczeniem był cennik- salon posiada stały orientacyjny cennik ale panie cały czas robią promocje i oferuja szereg zniżek a nawet ustalają ceny indywidualnie jeśli kożysta się z usług salonu dość regularnie. Cóż więcej mogę napisać? Po prostu ogromnie polecam ten salon, na prawdę warto tam pójść!
kasik17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:51   #1514
honeybunch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

możecie polecić mi dobrą i nie za droga kosmetyczke w centrum warszawy?
honeybunch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:07   #1515
soojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez honeybunch Pokaż wiadomość
możecie polecić mi dobrą i nie za droga kosmetyczke w centrum warszawy?
Nie wiem czy w centrum Warszawy można znaleźć nie za drogą... ja chodzę na Orlą, przy pl. Bankowym do p. Doroty - jest świetna. Robiłam u niej np. kreski na górnych powiekach i trzeci rok barwnik trzyma mi się super. Chodzę regularnie na depilację bikini masą cukrową, za głębokie bikini płacę 140 zł, ale efekt jest świetny
__________________
Najważniejsze dziewięć miesięcy i to, co potem na http://pepek-swiata.blogspot.com/
bajki dla dzieci na http://soojka.pl/
soojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:16   #1516
honeybunch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

a wiesz może jakie ceny sa u tej pani za oczyszczanie twarzy, bo na tym mi głównie zalezy, na pozbyciu sie wszelkich krostek
honeybunch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 11:17   #1517
katiusza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez honeybunch Pokaż wiadomość
możecie polecić mi dobrą i nie za droga kosmetyczke w centrum warszawy?
Ja mogę Ci polecić swoją: wpisz w google Nefretete Żytnia (od Solidarności 5 min) - tam są dokładne namiary i mapka- ja chodzę do p. Uli. To doświadczona kosmetyczka chodzę już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Za czyszczenie płacę 80 zł z kawitacją, czyszczeniem manualnym i maseczką; Robię też kilka innych rzeczy u niej ( kwasy, mikro, bikini...) - ma dobrą rękę. Zawsze możesz zapytać czy nie ma jakiejś promocji- teraz kiedy oferują usługi za pół ceny na tych gruppen czy jakoś tak... ja nie wnikam bo dla mie to dobra cena.
Jak chcesz tel. do salonu i na kom. mogę przesłać na priv.

Edytowane przez katiusza4
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:19
katiusza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:33   #1518
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

witam was! proszę o podpowiedź, szukam salonu kosmetycznego w katowicech, gdzie można się zrelaksować, gdzie do klientki podchodzi się indywidualnie, gdzie panuje miła atmosfera itd....
nie chodzi mi o zabieg oczyszczania, ale o jakieś zabiegi dotleniające, przeciwzmarszczkowe, dopieszczające może jakaś starsza nastolatka mi doradzi z góry dziękuję
inex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 09:36   #1519
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez allthistime Pokaż wiadomość
usunięte - podejrzenie pomówień - 1 postowiec odradza czyjeś usługi
Nie do końca się z toba zgodzę. Na trądzik zwłaszcza ze stanami ropnymi stosuje się kwas pirogronowy i efekty na prawdę są bardzo dobre. Po 5 zabiegach widziałabyś efekt. Możesz sobie poczytać o kwasie pirogronowym.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-11-05 o 09:55
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 18:22   #1520
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Czesc Ja chodze do kometyczki do katowic i moge ci serdecznie polecic P. Agnieszke. ma mały fajny salonik i podchodzi do klientki indywidualnie robi mi zabiegi na twarz nawilzajace, stopy i paznockie, podaje ci do niej nr. 504383792
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:57   #1521
bbb0886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

cześć! mam pytanko czy któraś z Was była może w "Studio Urody Estetica" we Wrocławiu. Jakiś czas temu kupiłam sobie zniżkę na Gruponie i zanim tam pójdę chciałabym zasięgnąć Waszej opinii
bbb0886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 16:55   #1522
viki2610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
poszukuje kosmetyczki w olsztynie, ktora dobrze reguluje brwi. czy ktoras z was moze mi cos polecic?
Ja polecam salom kosmetyczny Beautiful Look na Kopernika 13 / 201
Pani rewelacyjnie kształtuje łuk brwiowy. Ja byłam zachwycona bo całkowicie zmieniły się rysy mojej twarzy.
Dodatkowo jest bardzo sympatyczna.
viki2610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 12:27   #1523
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

ostatno byłam w salonie kosmetycznym Olga w bielsku na placu mikolaja gdzie robila mi Pani kosmetyczka mikrodermabrazje i jeszcze nigdy nie widzialam od razu tak swietnego efektu po pierwszej wizycie dziewczyny polecam naprawde warto !!!
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 21:46   #1524
wietrzyk23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez bbb0886 Pokaż wiadomość
cześć! mam pytanko czy któraś z Was była może w "Studio Urody Estetica" we Wrocławiu. Jakiś czas temu kupiłam sobie zniżkę na Gruponie i zanim tam pójdę chciałabym zasięgnąć Waszej opinii
Witam
byłam w STUDIO URODY ESTETICA we Wrocławiu i też tam trafiłam z gruponu i nawet wykupiłam 2 zabiegi, mogę gorąco polecić pracują tam dwie dziewczyny młode i maja pare lat doświadczenia, fajna atmosfera, potrafią dobrze doradzić ponieważ ja akurat mam problemy ze skórą i nawet kosmetyki mi doradziła ta kosmetyczka która robiła mi zabieg, a ceny w gabinecie mają naprawdę bardzo korzystne ale oczywiście trzeba samej się przekonać
wietrzyk23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:25   #1525
bbb0886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

uff w końcu jakiś odzew, bardzo dziękuję za informację teraz ze spokojna głową będę mogła się tam wybrać
bbb0886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:49   #1526
honeybunch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

a jakaś dobra kosmetyczna na pradze południe? zależy mi na oczyszczeniu buzi z wyprysków
honeybunch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 02:21   #1527
kocuria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 617
GG do kocuria
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

dziewczynki - szukam PILNIE dobrego, najlepiej bezpłatnego dermatologa w KRAKOWIE - kot zaraził najpierw mojego partnera, potem mnie... czymś. mam wrażenie, że to tzw. ringworm, czyli polskie swojskie parchy zaczynają mi się pojawiać zmiany na twarzy, niby smaruję clotrimazolem, ale nie chcę ryzykować kolejnej złej autodiagnozy. wolałabym nie czekać do końca długiego weekendu z tym paskudztwem na twarzy

słyszałam o grochowskiej w nzoz złota jesień - ale jeśli mają weekend, to letka dupa blada. za 3 dni to ja będę miała jesień średniowiecza zamiast twarzy, znając moje szczęście
kocuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:39   #1528
gabikrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

polecam dr marzec, ja mialam straszny tradzik zapisala dobrykrem i zrobila serie kwasow buzia duzo lepsza spokojna fajna babka rzeczowo podchodzi do sprawy.
gabikrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:51   #1529
k6kirei
Przyczajenie
 
Avatar k6kirei
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Łódź

Z czystego serca polecam gabinet URODA na Piotrkowskiej 22 i panią Mariolę Witosławską. Wspaniała kosmetyczka, robi wszystko bardzo porządnie i dokładnie. Podchodzi do klienta w sposób profesjonalny, doradza, obserwuje i co najważniejsze mówi (ba, opowiada) co jest wykonywane, jaki zabieg dlaczego tak a nie inaczej. Naprawdę szalenie polecam.
Odradzam natomiast gabinet L'orchidee na ulicy Więckowskiego 21. Niedawno zmieniła się tam "załoga" i niestety zmieniło się na gorzej. Kobieta która tam pracuje robi wszystko bardzo niedokładnie, powiedziałabym nawet niechlujnie. Poszłam tam raz i już nigdy nie wrócę.

Pozdrawiam

kirei
k6kirei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:45   #1530
Arwenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Rok Styl Studio Kielce

Witam,
choc od dawna jestem wizażanka nigdy nie zagladałam do tego watku.
Jeśli chodzi o dobry salon kosmetyczny to szczerze polecam Rok Styl Studio w Kielcach. Znaja sie tam na tym co robia-nie naciagaja klienta lecz udzielaja konkretnych porad. Jestem tam stała klientka. Byłam miedzy innymi na serii zabiegow antycellulitowych z wykorzystaniem urzadzenia starvac czy jakos tak to sie nazywało i efekty byly zaskakujace. Bardzo zadowolona bylam takze z zabiegu mikrodermabrazji i kwasow. Co moge jeszcze powiedziec o nich...hm... jesli ktos poszukuje dobrej makijazystki to rowniez maja sie czym poszczycic bo makijaze pani moniki ukazuja sie w "Fryzury i makijaże ślubne". Ostatnio przedłużalam także rzesy-efekt świetny. Obecnie zastanawiam sie nad makijazem permanentnym. Moja mama już zrobiła wiec chyba sie skusze

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Maja tam rowniez ciekawe pomysly na prezent. Narzeczony zabrał mnie tam na zabieg czekoladowy dla dwoch osob oczywiscie walentynki Mysle ze był to najbardziej trafiony prezent
Arwenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.