krem tuszujacy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-09, 18:58   #1
Panterka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14
GG do Panterka26

krem tuszujacy


Nigdy sama nie stosowałam kremu typu NIVEA (albo innego), tego ktory jest taki lekko koloryzujacy (nawet nazwy dokladnie nie znam, ale wiem ze taki jest) dlatego mam do Was, kochane, pytanie: czy on bedzie sie nadawał dla chłopaka, aby troszke poprawic wyglad cery? Czy nie bedzie zbyt widoczny? Co on w ogole daje? Nie chce go kupić zanim nie zasiegne troszke info. Dziekuje
Panterka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 19:46   #2
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: krem tuszujacy "niedoskonałości cery" dla chlopaka

hmmm chyba bedzie za widoczny- dla chlopaka jedyne co da sie polecic to transparentny puder matujacy (sypki koniecznie!!), chociaz w sumie znam facetow, ktorzy sie pudruja, maluja oczy, pomijam tych, ktorzy uzywaja pomadek ochronnych, bo do tego juz sie przyzwyczajam powoli :p
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 19:56   #3
Panterka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14
GG do Panterka26
Re: krem tuszujacy "niedoskonałości cery" dla chlopaka

Naprawde tylko puder? wydaje mi sie ze bedzie zbyt widoczny... Wyszukuje teraz w KWC wszelkich opinii kremach matujacych i z tego co widze nie wszystkie kryja mocno, prawda? moze jednk znajdzie sie taki lżejszy?
Panterka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 23:20   #4
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: krem tuszujacy "niedoskonałości cery" dla chlopaka

tzn ja mialam w swojej karierze 3 kremy tonujace i maja one swoje zalety. dobrze nawilzaja, zwykle kryja srednio, ale tak jak i puder- widac je! dlatego pisze o pudrze matujacym, ktory zmatowi twarz i dzieki temu stanie sie troszke "gladsza" optycznie. i jesli bedzie transparentny to nie bedzie go widac. aha- mialam kremy tonujace; Nivea Visage, Yves Rocher z serii Bio- Calmille i z Vichy Normaderm. z tych 3 jesli juz to wg mnie najlepszy byłby YR, ale chyba nie ma go juz w ofercie, drugi to ew. Nivea, a Normaderm zdecydowanie nie, bo go widac (przynajmniej u mnie). pozdrawiam
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.