Tipsy clear - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 15:04   #1
martoo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3

Tipsy clear


Mam pytanie dotyczące tych tipsów, jak je zmatowić przed nałożeniem żelu aby później po utwardzeniu nie było widać rys?
martoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 15:33   #2
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Tipsy clear

szlifierką.... ale żeby nie było widać rys to najlepiej na pełnych obrotach....
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 16:28   #3
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Tipsy clear

no szlifierka powinna byc ok. albo grubo ziarnisty papier scierny.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:30   #4
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Tipsy clear

tak co najmniej 80 myślę. daj znać jak Ci poszło
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:47   #5
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Tipsy clear

Ja używam szlifierki boscha i papieru 60-tki. Polecam.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 18:54   #6
martoo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy clear

Oczywiście rozumiem, że bez szlifierki nie da rady?
Podrzućcie mi foty, o jakich szlifierkach mówicie...

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Ach i jeszcze mam problem z klejem, jak przyklejać nieszczęsne cleary, żeby nie było widać kleju?? A co gorsza pod spodem klej jakby wylewa się. Pomóżcie
martoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:06   #7
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez martoo1 Pokaż wiadomość
Oczywiście rozumiem, że bez szlifierki nie da rady?
Podrzućcie mi foty, o jakich szlifierkach mówicie...

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Ach i jeszcze mam problem z klejem, jak przyklejać nieszczęsne cleary, żeby nie było widać kleju?? A co gorsza pod spodem klej jakby wylewa się. Pomóżcie
Polecam ci klej na bazie wody- nowosc na polskim rynku, ale 7 gr buteleczka jest dosc droga w porownaniu ze zwyklymi klejami. Mozna tez nim posmarowac tipsa clear - po wyschnieciu robi sie matowy, bez rys, a zel/akryl trzyma se jak zloto.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 06:58   #8
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez martoo1 Pokaż wiadomość
Oczywiście rozumiem, że bez szlifierki nie da rady?
Podrzućcie mi foty, o jakich szlifierkach mówicie...

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Ach i jeszcze mam problem z klejem, jak przyklejać nieszczęsne cleary, żeby nie było widać kleju?? A co gorsza pod spodem klej jakby wylewa się. Pomóżcie
a próbowałaś przyklejać gotowe sztuczne paznokcie? Nie widać wtedy kleju bo jest na całej płytce. Na to nałóż clear'a, posyp jakimś różowym brokatem (najlepiej odbija światło) i będzie się super trzymać i wyglądać.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 16:50   #9
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Tipsy clear

http://www.elektro-narzedzia.net.pl/...-bosch_141.jpg

taka powinna byc ok
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:12   #10
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Tipsy clear

Martoo1 napisz kiedy zauważysz, że jesteś wałowana.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:38   #11
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Tipsy clear

Boże dziewczyny ...ale koleżanke mylicie ...noo ;p heh

tak apropo tematu tipsy to archaizm polecam SZABLON!!!!
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 20:42   #12
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny ...ale koleżanke mylicie ...noo ;p heh

tak apropo tematu tipsy to archaizm polecam SZABLON!!!!
no niekoniecznie archaizm - tipsy dobrej jakosci, dobrze dobrane i prawidlowo opracowane beda ta samo ladnie wygladac jak przedluzanie na szablonie (nie mysle tutaj o tipsach w ksztalcie szpica czy edge, bo to akurat dla mnie jest nieporozumienie) Zreszta nie przy kazdym ksztalcie paznokcia powinno sie przedluzac na szablonie (np. pazurkow rosnacych do gory). Szablon jest szybszy i latwiej zagiac w nim tunel no i pasuje do kazdego rozmiaru pazurka, a dobranie prawidlowego tipsa to jest sztuka..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:54   #13
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
no niekoniecznie archaizm - tipsy dobrej jakosci, dobrze dobrane i prawidlowo opracowane beda ta samo ladnie wygladac jak przedluzanie na szablonie (nie mysle tutaj o tipsach w ksztalcie szpica czy edge, bo to akurat dla mnie jest nieporozumienie) Zreszta nie przy kazdym ksztalcie paznokcia powinno sie przedluzac na szablonie (np. pazurkow rosnacych do gory). Szablon jest szybszy i latwiej zagiac w nim tunel no i pasuje do kazdego rozmiaru pazurka, a dobranie prawidlowego tipsa to jest sztuka..
dla mnie archaizm dla Ciebie nie ....każdy ma prawo do swojego zdania i nie zmienie go ... moim zdanie m podlozenie dobrze szablonu, zagięcie tunelu , to jest sztuka ..tipsy moze nakleic kazdy a szablon juz nie jest tak hop ...dlaczego pseudo wszystkie kleja tips a nie przedluzaja za pomoca szablonu? ...
pracujac na tipsach dobrej jakosci ez flow i tak zdarzalo mi sie ze pekaly pomimo odpowiedniej budowy i przygotowania ...a od kiedy przeszlam na forme to niewiem co to znaczy pekanie itp ... MOIM zdaniem kazde jedne pazurki nadaja sie na szablon ...jesli sa rosnace w gore wystarczy je mocno skrocic i bedzie ok ...obgryzki obowiązkowo szablon ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:24   #14
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
dla mnie archaizm dla Ciebie nie ....każdy ma prawo do swojego zdania i nie zmienie go ... moim zdanie m podlozenie dobrze szablonu, zagięcie tunelu , to jest sztuka ..tipsy moze nakleic kazdy a szablon juz nie jest tak hop ...dlaczego pseudo wszystkie kleja tips a nie przedluzaja za pomoca szablonu? ...
pracujac na tipsach dobrej jakosci ez flow i tak zdarzalo mi sie ze pekaly pomimo odpowiedniej budowy i przygotowania ...a od kiedy przeszlam na forme to niewiem co to znaczy pekanie itp ... MOIM zdaniem kazde jedne pazurki nadaja sie na szablon ...jesli sa rosnace w gore wystarczy je mocno skrocic i bedzie ok ...obgryzki obowiązkowo szablon ...
tak samo jak ty -ja tez mam prawo do wlasnego zdania i nie reaguje w taki nerwowy sposob
No mi sie zdarza pracowac na tipsach - perfect lady i Mistero Milano sa moimi faworytami i nigdy zaden z nich mi nie pekl (przy tipasch o DR zdarzalo sie). co do paznokci np. rosnacych w gore -nie kazde da sie bardzo skrocic, przy niektorych loze moze byc nieco wysuniete i unosic sie do gory, odpowiednie podlozenie szablonu moze spowodowac ulozenie jego do gory co sponteguje efekt.. zreszta to sa techniczne sprawy i naprawde nie wiem dlaczego tak dziwnie reagujesz -ja twoje zdanie szanuje ale nie uwazam, ze tylko pseudo uzywaja tipsa, na forum jest wiele zdjec takich, ktore uzywaja szablonu i kompletnie sobie z tym nie radza (myslisz, ze jak bedzie sie uzywac szablonu to juz nie mozna byc pseudo).znam wiele naprawde swietnych stylistek, ktore pracuja tylko i wylacznie na tipsach a ich prace sa naprawde piekne! a piszac o tym, ze dobranie prawidlowego tipsa jest sztuka mialam na mysli to, ze trzeba go UMIEJETNIE dobrac, ewentulnie ODPOWIEDNIO dociac a nie dokleic na zasadzie - sztuka do sztuki tak jak to robia najczesciej pseudo.
Oczywiscie swoim klientkom zawsze proponuje szablon, ale mam tez takie, ktore lubia tipsa

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-05-17 o 21:29
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 15:31   #15
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
tak samo jak ty -ja tez mam prawo do wlasnego zdania i nie reaguje w taki nerwowy sposob
No mi sie zdarza pracowac na tipsach - perfect lady i Mistero Milano sa moimi faworytami i nigdy zaden z nich mi nie pekl (przy tipasch o DR zdarzalo sie). co do paznokci np. rosnacych w gore -nie kazde da sie bardzo skrocic, przy niektorych loze moze byc nieco wysuniete i unosic sie do gory, odpowiednie podlozenie szablonu moze spowodowac ulozenie jego do gory co sponteguje efekt.. zreszta to sa techniczne sprawy i naprawde nie wiem dlaczego tak dziwnie reagujesz -ja twoje zdanie szanuje ale nie uwazam, ze tylko pseudo uzywaja tipsa, na forum jest wiele zdjec takich, ktore uzywaja szablonu i kompletnie sobie z tym nie radza (myslisz, ze jak bedzie sie uzywac szablonu to juz nie mozna byc pseudo).znam wiele naprawde swietnych stylistek, ktore pracuja tylko i wylacznie na tipsach a ich prace sa naprawde piekne! a piszac o tym, ze dobranie prawidlowego tipsa jest sztuka mialam na mysli to, ze trzeba go UMIEJETNIE dobrac, ewentulnie ODPOWIEDNIO dociac a nie dokleic na zasadzie - sztuka do sztuki tak jak to robia najczesciej pseudo.
Oczywiscie swoim klientkom zawsze proponuje szablon, ale mam tez takie, ktore lubia tipsa
absolutnie nie reaguje w nerwowy sposób , tylko wyrażam swoje zdanie ... ja w przeciwnym razie nie wyobrazam sobie przykleic tipsa na plytke ktora rosnie do gory ...jest to rownoznaczne z tym samym jak na szablonie ze samoczynie pojdzie tips do gory ..tak czy siak ..
ja uważam że większosci poczatkujacych zaczyna od tipsa poniewaz jest to latwiejsze tak jak i dla mnie to bylo ...co nie twierdze ze wogole nikt nie zaczyna na szablonie ale wiekszosci co na tym forum sledze watki to zaczynaja od tipsa a pozniej za namowa dziewczyn z tego forum przechodza na szablon... a po drugie jest dużo klientek które cenią szablon ...ze wzgledu na to ze nie ma tego tipsa i kleju - na klientkach to robi wrazenie szczegolnie na moich gdzie w moim miasteczku nieduzym - na 20 salonow kosmetyccznych robia moze jakies 2 na szablonie reszta tips... nawt bym musiala sie zastanowic czy 2 sie znajda a nie jedna ...nie liczac pseudo po domach ...zreszta tips plastikowy zawsze sie kojarzy ze sztucznością bardziej niz szablon . Mam kontakt duzy z ludzmi codziennie i pisze to bo z roznymi kobietami rozamwialam. Cos na ten temat wiem oraz co sadza o tym ...

pozdrawiam

Edytowane przez motylek17222
Czas edycji: 2011-05-19 o 15:33
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:09   #16
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Tipsy clear

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
absolutnie nie reaguje w nerwowy sposób , tylko wyrażam swoje zdanie ... ja w przeciwnym razie nie wyobrazam sobie przykleic tipsa na plytke ktora rosnie do gory ...jest to rownoznaczne z tym samym jak na szablonie ze samoczynie pojdzie tips do gory ..tak czy siak ..
ja uważam że większosci poczatkujacych zaczyna od tipsa poniewaz jest to latwiejsze tak jak i dla mnie to bylo ...co nie twierdze ze wogole nikt nie zaczyna na szablonie ale wiekszosci co na tym forum sledze watki to zaczynaja od tipsa a pozniej za namowa dziewczyn z tego forum przechodza na szablon... a po drugie jest dużo klientek które cenią szablon ...ze wzgledu na to ze nie ma tego tipsa i kleju - na klientkach to robi wrazenie szczegolnie na moich gdzie w moim miasteczku nieduzym - na 20 salonow kosmetyccznych robia moze jakies 2 na szablonie reszta tips... nawt bym musiala sie zastanowic czy 2 sie znajda a nie jedna ...nie liczac pseudo po domach ...zreszta tips plastikowy zawsze sie kojarzy ze sztucznością bardziej niz szablon . Mam kontakt duzy z ludzmi codziennie i pisze to bo z roznymi kobietami rozamwialam. Cos na ten temat wiem oraz co sadza o tym ...

pozdrawiam
tips nie pojdzie do gory - naturalnie jest wygiety w dol. zreszta ja caly czas powtarzam, ze mam na mysli TIPSY BARDZO DOBREJ JAKOSCI do kleju tez sie to dotyczy..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.