"Kosmetyki,które są dla mnie niezbędne w mojej kosmetyczce" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 19:17   #1
michell18
Przyczajenie
 
Avatar michell18
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
GG do michell18
Smile

"Kosmetyki,które są dla mnie niezbędne w mojej kosmetyczce"


.........W mojej KOSMETYCZCE znajdują się KOSMETYKI UNIWERSALNE,które powinna mieć każda kobieta aby zawsze mogła czuć się zadbaną.
.......Używam tych kosmetyków niezależnie od pory roku,od obowiązujących trendów,od rodzaju makijażu(dzienny,wieczoro wy).

...........W mojej KOSMETYCZCE przede wszystkim znajduje się KREM NAWILŻAJĄCY,którym zaczynam dzień-nakładając go pod makijaż i z którym idę spać,po wieczornym demakijażu.
........Nie wyobrażam sobie życia bez PALETY KOREKTORÓW,które stosuję pod fluid.Zielony,różowy i beżowy-bez nich makijaż się "nie obejdzie".
......FLUID-delikatnie matujący,który nie wysusza mojej cery i nie zatyka porów;na twarzy ma wyglądać lekko, świeżo.
........TRANSPARENTNY,SYP KI PUDER-ujednolica makijaż,utrwala,nadaje skórze gładkość.
...........TUSZ DO RZĘS-wydłużający i pogrubiający rzęsy,dzięki czemu oko staje się wyraźne.Moje rzęsy mogą wyglądać delikatnie albo jak z teatru.
......PALETKA DO BRWI-niezastąpiona.Składa się z wosku i cienia.Super podkreśla moje brwi;powoduje że oko ma "oprawę".
....BALSAM,BŁYSZCZYK DO UST-lekki,transparentny,nawil żający,dający wrażenie "mokrych" ust.Niezastąpiony podczas zimowego mrozu,jak i słonecznych dni......
.........PALETA ROZŚWIETLACZY do twarzy,oczu,ust.Podkreśla m nimi moje kości policzkowe,grzbiet nosa.Skóra wygląda świeżo,młodo.

...gdy słońce,śnieg,gdy deszcz....
.....kiedy miałam 20 lat,gdy mam 25 (stan obecny)...
...gdy jestem w pracy lub na wieczornej kolacji...
..........TAK WYGLĄDA MOJA KOSMETYCZKA....

__________________
michell18
michell18 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.