BARDZO PROSZE O SZYBKĄ ODPOWWIEDZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-23, 20:15   #1
aalekss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 10

BARDZO PROSZE O SZYBKĄ ODPOWWIEDZ


już od urodzenia mam na plecach plamę(dokł. na lewym ramieniu) o może 2 tony ciemniejszą plamę wielkości dłoni. Nie wiem dokładnie co to takiego (ja to nazywam "myszką") ale żaden lekarz nie stwierdził że to coś poważnego i że nie ma potrzeby pozbywania się tego. jednak wygląda to nie zawsze niestety estetycznie - próbowałam już n jakieś ważniejsze wyjścia pokryć ją warstwą pudru, ale skutki nie były zadowalające. Mam wiec pytanie: czy takie odbarwienia skórne są przeszkodą w korzystaniu z solarium? czy może coś się stać? Bo "myszka taa pod wpływem naturalnych promieni słonecznych także jak normalna skóra zmienia kolor, więc pomyślałam że przed studniówką się na taki seansik wybiorę. Tylko że musiałabym chyba użyć jakiegoś preparatu by ta czesc skóry sie nie opaliła... nie wiem czy miżna coś takiego stosować i czy takie preparaty istnieją i czy mam się sama w nie zaopatrzyć czy dostanę takie cuś w solarium(a może to ma być po prostu zwykły krem z blokerem słonecznym??) bardzo prosze o jakiekolwiek wskazówki!!!!! i ślicznie dziękuję!!! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
aalekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 18:47   #2
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62
nie wiem dlaczego nikt nie odpowiada?????

czekam już dosyć długo... i jeszcze troszke pewnie poczekam, ale bardzo prosze o odpowiedz, to dla mnie bardzo ważne
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 18:55   #3
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: nie wiem dlaczego nikt nie odpowiada?????

Wiesz nie znam sie na tym zupelnie ale ja bym nie ryzykowała.Lepiej nie opalaj, w ogóle nie korzystaj z solarium! Po co kusić! Może samoopalacz,albo daruj sobie i tylko fundnij fajna fryzurkę, makijażyk,kieckę... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif milej zabawy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 19:23   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: nie wiem dlaczego nikt nie odpowiada?????

Ja bym Ci doradzała szukac lekarza ktory wystawi przekonująca diagnozę - do skutku. Unikać solarium absolutnie. Jesli zmiana na skórze ma wielkośc dłoni, to ekspozycja na promienie UV jest zawsze niewskazana, bo one przeciez mają zdolności mutagenne. Nie chodzi tylko o pigmentację skóry, ale o unikniecie niepożądanych zmian. Nie wiem ile masz lat, ale Ci ponudzę : łatwo zbagatelizować coś takiego w młodości, niestety - a skutki niewłaściwej pielęgnacji objawiają się potem bardzo gwałtownie (po 30 - 35 roku życia).
Zero solarium - to jest moja rada, dopóki lekarz nie doradzi inaczej. Zabarwienie skóry zawsze możesz wyrównać samoopalaczem.
http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.