Mój cel to szczuplej i piękniej :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 12:26   #1
allice
Przyczajenie
 
Avatar allice
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Thumbs up

Mój cel to szczuplej i piękniej :)


Witam wszystkich,

Zaczynam akcję, reaktywacja po zimie. Nie ma co owijac w bawełnę, długie zimowe wieczory zachęcały do podjadania i wylegiwania się przed telewizorem. No i mamy efekt w postaci kilku nadprogramowych kilogramów

Ale nie ma co się łamac, w końcu mamy wiosnę, a to czas reaktywacji Trzeba się zabrac za siebie, uaktywnic fizycznie i ograniczyc jedzeniowo, a także zafundowac sobie kilka zabiegów upiękaszających. A co! należy mi się

Plan jest więc do dzieła!



Ps. Z góry przepraszam ale nie działa mi w klawiaturze literka "c" z kreseczką.
allice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:39   #2
allice
Przyczajenie
 
Avatar allice
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Mój cel to szczuplej i piękniej :)

Dziś pierwszy dzień zmagań. Jako, że trzeba zacząc stopniowo to zaczęłam spacerami z synkiem. Codziennie minimum godzinę. To zrobi dobrze i mi i jemu A jutro wybieram się do sklepu po jakieś kosmetyki, aby doprowadzic skóre do odpowiedniego stanu.
allice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:10   #3
allice
Przyczajenie
 
Avatar allice
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Mój cel to szczuplej i piękniej :)

Zakupiłam wczoraj wyszczuplające serum termiczne Eveline Cosmetics. Posmarowałam się i jakbym usiadła na rozgrzanych węglach! Ale grzało. Próbowałyście to serum? Zastanawiam się czy są rezultaty.
allice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:12   #4
allice
Przyczajenie
 
Avatar allice
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Mój cel to szczuplej i piękniej :)

Oczyszczania ciąg dalszy, zrezygnowałam z kolacji. Wypijając zamiast niej szklankę ziółek oczyszczających. Chodzę na spacerki, dłuugie Choc pogoda ostatnio nie dopisuje. Smaruję się żelem o którym pisałam wcześniej.
Nawet są efekty Mam więcej energii, czuję się lekko i waga spadła o kilogram Zaczyna mi się to podobac.
allice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:43   #5
allice
Przyczajenie
 
Avatar allice
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Mój cel to szczuplej i piękniej :)

Dziś znów pogoda nie rozpieszcza. Jest zimno i mokro. W taką pogodę najlepsze na poprawę nastroju są aromatyczne zabiegi spa. Nic tylko się zamknąc w łazience i przygotowac sobie np pachnącą kąpiel.
allice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 11:06   #6
allice
Przyczajenie
 
Avatar allice
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Mój cel to szczuplej i piękniej :)

Dzis piękna pogoda, w sam raz na ruch na świeżym powietrzu
A od jutra zaczynam kurację z udziałem octu jabłkowego. Tyle sie naczytałam o jego dobroczynnym działaniu, że musze spróbowac.
Kuracja polega na tym, że codziennie wieczorem rozpuszczasz łyżeczkę miodu w szklance zimnej wody i zostawaiasz do rana. Następnie rano lekko podgrzewasz i dodajesz dwie łyżki octu jabłkowego. Wypijasz na czczo.
allice jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.