moj ''PRZYBORNIK MAŁEGO TERRORYSTY'' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 10:04   #1
ethernalmagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8

moj ''PRZYBORNIK MAŁEGO TERRORYSTY''


witam'
drogie Panie podziele sie dzis z Wami z czescia zawartosci mojej kosmetyczki,ktora zdaje sie byc workiem bez dna
moj partner nazywa ja ''przybornikiem małego terrorysty''-nazwał ja tak kiedy zobaczył zalotke lub photo shopem hard level
Coz ,nie ma sie co oszukiwac,nie jestem w swojej kosmetykowej manii odosobniona,lubimy uchodzic za zadbane,pachnace.lubimy te małe puzderka ktore daja nam tyle przyjemnosci i pozwalaja poczuc bardziej atrakcyjnymi.
Zadbana kobieta,bez wzgledu na to czy nosi rozmiar Anji Rubik czy tez Droty Wellman czuje sie pewniejsza siebie
mam racje?
Poza tym nie wiem jak Wam,ale mi zakup jakiegos nowego mazidełka albo pachnidełka zawsze poprawia nastroj
Zaprezentuje Wam kosmetyki codziennego uzytku,bo gdybym chciała pokazac wszyskie musiałabym tutaj pisac do wieczora
KOSMETYKI PIELEGNACYJNE:
1.Kremowy olejek pod prysznic diamond touch NIVEAprodukt niesamowicie pachnie,nie wysusza-uzycie balsamu nie jest po nim konieczne,zapach dosc długo utrzymuje sie na skorze,dobrze sie pieni i jest nawet wydajny
2.Żel pod prysznic Palmolive Aroma Therapy-Warm WanillaNIVEA.jpg

pALMOLIVE.jpg
zel fantastycznie sie pieni,jest bardzo wydajny,dosc neutralny dla skory al;e ten zapach wanilli i migdalow-dla miłosniczek słodkosci cudenko!!!
3.Malina z imbirem-peeling myjacy do twarzy i ciała-ZIAJA-pachnie nieziemsko,az chce sie wyjesc z opakowania uzywam do ciała,nie działa jakos super agresywnie ale nie tego szukam,ściera to co ma zetrzec pozostawiajac na skorze fajny malinowy zapach i efekt delikatnego rozgrzania
4.Ziaja masło kakowe-spray przyspieszajacy opalanie-kosmetyk fantastyczny,ze wzgledu na swoj przecudowny czekoladowy zapach,za to ze ma konsystencje olejku ktory doskonale sie wchłania,za to ze zapach utrzymuje sie na skorze dosc długo,za to ze w okresie letnim pozwala stworzyc cudowna opalenizne,za to ze w zimie to wspaniały nawilzacz.za przystepna cene a doskonała jakosc
mam go od zawsze i bede miała go zawsze
5.Krem Dove Intensive Cream-zawsze w duzym opakowaniu-kosmetyk idealny,uniwersalny,w zasadzie na wszyskie bolaczki
uzywam go do rąk,łokci,stop,czasem na buzie,jesli skonczy mi sie balsam do ciała zasteuje go z powodzenim,dokonały zamiast balsamu po depilcaji,zadnych podraznien czy krostek!
to juz nte opakowanie
6.Ziaja klinika zdrowej skory płyn micelarny-bardzo dobry produkt za niewielkie pieniadze,moze nie jakis spektakularny-powiedzmy jak Bioderma ale radzi sobie całkiem dobrze,duzym plusem jest to ze nie podraznia i nie pachnie
7.Eucerin Dermo Purifyer-tonik do cery tłustej i tradzikowej z kwasem mlekowym
do tej pory chyba najlepszy jaki miałam,dosc drogi-27 złotych ale opłaca sie,zakupiłam zapasowa butle
8.Emulsja z kompleksem polipeptydowym na noc Anew-jeden z niewielu kosmetykow z AVONU o ktorych moge powiedziec ze sa perełkami,super emulsja,rewitalizuje skore,zweza pory,sprawia ze buzia po nocy siwci sie co prawda ale jest wypoczeta i promiennna
9.Dermogal kapsułki-fantastyczne mazidełko do cery z problemami,co prawda olejek w ''rybkach''ciut smierdzi ale opłaca sie pocierpiecjest tani i wydajny,podkrada mi go moj partner

10.Pharmaceris Sebomat Moistatic-krem na dzien do cery tradzikowej i tłustej,mam wrazenie ze to ''ten'' ale jeszcze nie skonczyłam pirwszego opakowania jak za 33 zł-jestem mega zadowolona i niech sie chowaja wszyskie Normadermy
KOSMETYKI KOLOROWE
mam ich sporo ale pokaze te ktorych uzywam do codziennego makijazu
1.Rimmel Match Perfection-kremowy podkład w zelu ,idealny do tłustej skory,ładnie sie stapia i wyronuje koloryt,nie jest ciezki,nie mozna sie w zasadzie nim skrzywdzic
jest niedrogi,lekki,jesli ktos miałby problem do dobrania odpowiedniego koloru podkładu ten bedzie idealny,ładnie sie dopasowywuje
na dzienny,nie za mocny makijaz idealny
2.tusz do rzes AVON SUPERSHOCK-mam juz ktores z rzedu opakowanie i nie zamienie go na nic innego,czaruje dzieki niemu takie firany ze głowa małacena tez nie jest powalajaca;]
3.kredka do oczu Oriflame smooth definer-zawsze czarna,długo trzyma sie na oczkach,ni rozmazuje sie,intensywna czern,elegancie ,estetyczne opakowanie
4.paleta do makijazu oczu sleek-STORM-mam w niej wszyskie te kolory ktorych uzywam najczesciej,gustuje w kolorach zmiemi,mam ciemna karnacje,mozna nimi wyczarowac naprawde wiele fajnych makijazy oczkow,poza tym sa trwałe i nie obsypuja sie::
5.Słoneczny puder do twarzy i ciała matowy Lovely-moje wielkie odkrycie,fajny kosmetyk za mała cene,poza tym jest mega duzy,nie wiem kiedy go zuzuje
doskonale sprawdza sie jako bronzer,no i ten zapach....
6.roz do policzkow Wibo nr 3-odcien taki niby brzoskwiniowy,niby ceglasty-u mnie sprawdza sie dokonale,mam wrazenie ze nie da sie nim zrobic sobie krzywdy,fajnie sie ropzrowadza,dosc długo utzrymuje,mam eleganckie opakowanie,jest tani,łatwo dostepny,kolejny dobry tani kosmetyk
7.błyszczyk do ust L'Oreal glam shine-mam kilka odcieni,transparentny,ust a lsnia niczym teafla wody,dosc długo sie utzrymuje na ustach,no i ten zapach i amsk malinek....mmmmmm
8.roll-onn-korektor Granier Pure Active-korektor na niedoskonałosci 2 w 1 ,kryje i wysusza wypryski,sprawdza sie doskonale i jest wydajny
9.błyszczyk do ust Joanna Naturia-pomaranczowy-w zasadzie taki gadzecik,jest malutki,poreczny,ładnie nabłyszcza usteczka,slicznie pachnie i smakuje
10.Rimmel Lasting Finish-lakier do paznokci w kolorze double decked red-nie ma chyba bardziej czerwonej czerwieni
11,Joko Cosmetics-lakier do paznokci find your colour w kolorzeCairo night-uwielbiam bo jest matowy i długo utrzymuje sie na paznokciach,poaz tym ma superasny pedzelek ktorym łatwo nakłada sie lakier,nie romzazuje sie
12.miss Selene-lakier do paznokci w kolorze 224-pastelowy fiolet,moj nowy ''ulubiony kolor''.zaleta jest tez jego trwałosc
Jesli chodzi o kosmetyki ktorych uzywam codziennie to mniej wiecejbyłoby na tyle,w zasadzie to mniej:}
Mazidełi mazidełek mam wiele wiecej ale te ktore zaprezentowałam sa mi jak najbardziej miłe i sprawdzone


1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f-ziaja-peeling-myjacy-malina-i-imbir-130-ml.jpg (11,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ziaja.jpg (9,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klikfoto_shop_2e6e31d.jpg (9,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eucerin.jpg (10,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_03ded6311f67.jpg (8,7 KB, 0 załadowań)
ethernalmagic jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.