Kosmetyki naturalne - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-14, 19:52   #4411
d6652a559a66b3cc070ae22b63a2ff218bff554a_5dae38b96bef0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja ostatnio dostałam w prezencie krem do twarzy z brzozy do cery tłustej i mieszanej firmy Bleuet, jestem bardzo zadowolona, jest super lekki i bardzo wydajny. Posiadacie może inne kremy tej firmy?Podzielcie się opiniami?
d6652a559a66b3cc070ae22b63a2ff218bff554a_5dae38b96bef0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 13:24   #4412
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziewuszki jaki krem pod oczy polecacie? Kończy mi się pomału La Roche Posay z wit. C i zastanawiam się co kupić. Zależy mi na działaniu przeciwutleniającym i nawilżającym (bez SPF bo chcę go także na noc). Nie chcę wydawać majątku za dermokosmetyk składający się z emolientu i jednego składnika aktywnego, ale nie przeszkadza mi zapłacić za coś faktycznie dobrego.
co będzie dobrą inwestycją?
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 13:54   #4413
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
dziewuszki jaki krem pod oczy polecacie? Kończy mi się pomału La Roche Posay z wit. C i zastanawiam się co kupić. Zależy mi na działaniu przeciwutleniającym i nawilżającym (bez SPF bo chcę go także na noc). Nie chcę wydawać majątku za dermokosmetyk składający się z emolientu i jednego składnika aktywnego, ale nie przeszkadza mi zapłacić za coś faktycznie dobrego.
co będzie dobrą inwestycją?
Przyszłam na wątek z dokładnie takim samym pytaniem

Poszukuję dobrego, treściwego kremu pod oczy. Chcę go używać głównie na noc, więc chciałabym coś z bogatą konsystencją, co dobrze nawilży i odżywi skórę. Moja skóra pod oczami ma tendencje do przesuszania, a także opuchlizny, więc fajnie jakby i na to pomagał. Istnieje coś takiego?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 14:12   #4414
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
dziewuszki jaki krem pod oczy polecacie? Kończy mi się pomału La Roche Posay z wit. C i zastanawiam się co kupić. Zależy mi na działaniu przeciwutleniającym i nawilżającym (bez SPF bo chcę go także na noc). Nie chcę wydawać majątku za dermokosmetyk składający się z emolientu i jednego składnika aktywnego, ale nie przeszkadza mi zapłacić za coś faktycznie dobrego.
co będzie dobrą inwestycją?
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Przyszłam na wątek z dokładnie takim samym pytaniem

Poszukuję dobrego, treściwego kremu pod oczy. Chcę go używać głównie na noc, więc chciałabym coś z bogatą konsystencją, co dobrze nawilży i odżywi skórę. Moja skóra pod oczami ma tendencje do przesuszania, a także opuchlizny, więc fajnie jakby i na to pomagał. Istnieje coś takiego?
Może Mokosh albo Eternal Gold z Organique
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 14:04   #4415
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja osobiście z treściwych kremów pod oczy na noc bardzo lubię martine gebhardt z awokado, krem bioselect i madara.
Nie wiem czy zrobia cos z opuchlizna, może trzymane w lodówce pomogą.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2016-11-22 o 14:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:22   #4416
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może Mokosh albo Eternal Gold z Organique
mokosh - miałaś na myśli ten: https://mintishop.pl/product-pol-151...ata-30-ml.html ?
Całkiem fajny skład
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:35   #4417
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Przyszłam na wątek z dokładnie takim samym pytaniem

Poszukuję dobrego, treściwego kremu pod oczy. Chcę go używać głównie na noc, więc chciałabym coś z bogatą konsystencją, co dobrze nawilży i odżywi skórę. Moja skóra pod oczami ma tendencje do przesuszania, a także opuchlizny, więc fajnie jakby i na to pomagał. Istnieje coś takiego?
Mnie ostatnio zachwycił krem pod oczy polskiej marki http://www.ekokrem.eu/
Cena 25 zł za 15 ml.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 15:16   #4418
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może Mokosh albo Eternal Gold z Organique
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja osobiście z treściwych kremów pod oczy na noc bardzo lubię martine gebhardt z awokado, krem bioselect i madara.
Nie wiem czy zrobia cos z opuchlizna, może trzymane w lodówce pomogą.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zachwycił krem pod oczy polskiej marki http://www.ekokrem.eu/
Cena 25 zł za 15 ml.
Cytat:
Napisane przez bebfsztyk Pokaż wiadomość
Ja również jestem bardzo zadowolona z Regenerującego kremu pod oczy od xxx - bardzo dobrze nawilża, pozostawiając delikatną warstewkę pod oczami, a przede wszystkim jest zupełnie naturalny.
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi Na pewno na któryś się zdecyduję

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-29 o 12:34 Powód: Reklama w cytacie.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 22:11   #4419
sleepingqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki naturalne

A któraś używała od Alg-borje kosmetyków? Ja dostałam od siostry na urodziny mleczko do ciała i krem do twarzy, używam jakieś 3 tygodnie i są super, mleczko mega nawilża, nie lepi się chyba się całkiem przerzuce na naturalne kosmetyki bo żadne krostki nie wyskakuja mi jak normalnie
sleepingqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 09:43   #4420
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

poison.iv nie wiem, dla jakiego wieku szukasz tego kremu, bo jeśli 35+ to polecam tata harper https://www.warsztatpiekna.pl/pl/pro...olice-oczu,765
drogi, ale to górna półka, jeśli chodzi o eko
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 08:54   #4421
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja polecam kremy pod oczy nuxe .Mi bardzo odpowiadają.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Chiałabym się zapytać o kremy fridge.Odkryłam ,że nie mają nawet alkoholu.Szczególnie chodzi o krem pod oczy ,czy nie podrażnia.Może macie doświadczenie z tymi kosmetykami.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 14:19   #4422
perskin
Raczkowanie
 
Avatar perskin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki naturalne

O kosmetykach naturalnych i organicznych napisałam wczoraj na moim blogu.
Zrobiłam zestawienie składów 4 kremów. 2 z certyfikatem ECOCERT oraz 2 bez żadnego certyfikatu. Kosmetyki certyfikowane są zwykle droższe od tych nieposiadających certyfikatu.
Czy waszym zdaniem warto płacić za certyfikat, co za tym idzie za pochodzienie kometyków?

Zestawienie możecie przeczyczać pod linkiem poniżej:
xxx
__________________
Problemów z cerą można uniknąć, ale niezbędna jest w tym pielęgnacja odpowiadająca na potrzeby skóry.

Per.Skin.
https://perskin.wordpress.com/

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-03 o 21:40 Powód: Reklama.
perskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 20:00   #4423
Beata224
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Często jest tak, że producent kosmetyków naturalnych jeśli ma kase płaci dodatkowo za papierek z certyfikatem zwykle 30% więcej. Moim zdaniem o jakości kosmetyków powinny świadczyć badania. Jak wiemy, żeby wprowadzić produkt kosmetyczny do obrotu każdy produkt musi przejść ocenę bezpieczeństwa produktu kosmetycznego oraz badania mikrobilogiczne i dermatologiczne. Jeśli chodzi o produkty złożone wszystko jest ok bo każdy musi to badać, ale co z olejami?? Moim zdaniem tu pojawia się problem. Producenci omijają przepisy pisząc na etykietach że są dystrybutorami. Co za tym idzie przelewają zakupione olejki do buteleczek, zakręcają i puszczają w obieg bez badań i raportu. Uważam, że jeżeli ktoś sprzedaje oleje np, ze słodkich migdałów 100ml za 11 zł i twierdzi, że to jest nierafionowany olej tłoczony na zimno to mnie to śmieszy. Wystarczy wejść na aliexpres i zobaczyć jakie oferty dają chińczycy.... za prawdziwe nierafinowane oleje trzeba dać więcej kasy. Poza tym, większość producentów do swoich balsamów używa rafinowanych surowców... I jakie korzyści dla naszej skóry przynosi taki balsam, prócz natłuszczenia raczej żadnych. W procesie rafinacji oleje i masła podgrzewane są do temp powyżej 200 stopni, z naszych witamin i wartości odżywczych nie zostaje nic.... Pamiętajcie zawsze patrzcie na etykietę maseł shea, kakaowych mango oraz olei co tam jest napisane, czy dystrybutor czy producent... jeśli dystrybutor miejcie świadomość tego że surowiec nie został przebadany. Wychodzę z założenia, że naturalne kosmetyki również muszą być badane i to każde nawet te jednoskładnikowe!!!!
Beata224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 06:56   #4424
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jestem totalnie zakochana w peelingu kawowym Skin Team.
Już po pierwszy użyciu widziałam efekty ponieważ skóra o wiele ładniej wyglądała, była gładka i tak jakby natłuszczona . Bardzo dobrze wygładza skórę, a przy tym tak jak już wspomiałam nawilża ją pozostawiając na niej lekki film, jak po użyciu balsamu czy jakiegoś innego olejku. Opakowanie jest duże, wystarcza na wiele aplikacji tak wiec wydajność oceniam super . Testowałam wiele naturalnych peelingów kawowych ale ten odpowiada mi najbardziej. Jak na razie numer 1.
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 17:01   #4425
perskin
Raczkowanie
 
Avatar perskin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez zalika Pokaż wiadomość
Ostatnio "naszło mnie" na zmiany w swoich kosmetykach, czytaj pozbycie się tych bardziej "toksycznych". Możecie polecić kosmetyki naturalne (ewentualnie własnej roboty), ale tu jest trudność, na raczej skromną kieszeń, bo ostatnio z kasą krucho? Może wśród kosmetyków aptecznych jest coś wartego polecenia?
Polecam kosmetyki VIANEK, SYLVECO, FITOMED, ORIENTANA oraz klepy z półproduktami ZSK, MAZIDŁA, ESENT. Szczegółnie polecam HYDROLATY zamiast stosowania toników Poczytaj o hydrolatach
__________________
Problemów z cerą można uniknąć, ale niezbędna jest w tym pielęgnacja odpowiadająca na potrzeby skóry.

Per.Skin.
https://perskin.wordpress.com/

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-01-19 o 11:22 Powód: link, reklama
perskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 13:55   #4426
daria_kaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez 201610111032 Pokaż wiadomość
Kobitki jakie byście poleciły olejki do mycia twarzy ? Od pewnego czasu zmywam makijaż płynem micelarny, a później olejkiem. Do tej pory używałam Bielenda oraz Vichy Pure Thermale. Chciałabym jednak zacząć używać coś typowo naturalnego. Miałam próbkę Chlochee Soothing Cleansing Oil niestety nie pasuje mi, jak dla mnie zbyt tłusty. Zostawia lekką powłokę.
Oczywiście, że naturalne kosmetyki są lepsze. Zdecydowanie mniej uczulają, jeśli ktoś ma wrażliwą cerę i lepiej zmywa sam makijaż. Najlepiej stosuj olejek jojoba. Wydaje się, że olejki nakładają tylko tłustą warstwę, ale nic bardziej mylnego. do przekonania się przykładowa recenzja, którą ostatnio znalazłam; xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-02-01 o 20:05 Powód: link
daria_kaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:31   #4427
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez daria_kaz Pokaż wiadomość
Oczywiście, że naturalne kosmetyki są lepsze. Zdecydowanie mniej uczulają, jeśli ktoś ma wrażliwą cerę i lepiej zmywa sam makijaż. Najlepiej stosuj olejek jojoba. Wydaje się, że olejki nakładają tylko tłustą warstwę, ale nic bardziej mylnego. do przekonania się przykładowa recenzja, którą ostatnio znalazłam; xxx
nieprawda
kosmetyki naturalne nie są hipoalergiczne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 22:49   #4428
mlodalania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja odkryłam Nacomi jakiś czas temu, można je dostać w hebe. Jestem alergiczką i mam wrażliwą cerę i te kosmetyki sprawdzają się u mnie świetnie. Zaczynałam od maseczek - genialnie nawilżają i spłycają zmarszczki teraz mam dwa kremy, jeden arganowy, drugi normalizujący i szybko z nich nie zrezygnuje
mlodalania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 17:15   #4429
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny! największe targi kosmetyczne Beauty Forum są w Warszawie 11-12 marca. Trzeba jechać, ja jadę a wy też się wybieracie?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 14:27   #4430
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
Dziewczyny! największe targi kosmetyczne Beauty Forum są w Warszawie 11-12 marca. Trzeba jechać, ja jadę a wy też się wybieracie?
A jakie naturalne marki tam się wystawiają?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 07:27   #4431
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki naturalne

Będą tam jakieś promocje?
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 12:18   #4432
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mlodalania Pokaż wiadomość
Ja odkryłam Nacomi jakiś czas temu, można je dostać w hebe. Jestem alergiczką i mam wrażliwą cerę i te kosmetyki sprawdzają się u mnie świetnie. Zaczynałam od maseczek - genialnie nawilżają i spłycają zmarszczki teraz mam dwa kremy, jeden arganowy, drugi normalizujący i szybko z nich nie zrezygnuje
Uwielbiam olejki Nacomi do ciała. Stosuję często zamiast balsamu. Bardzo lubię kakaowy do masażu i ujędrniający z mango. Kokosowy jest okropny - odrzuca mnie.

Teraz chcę przetestować peelingi. W Hebe są często promocje na te kosmetyki. Kuszą mnie jeszcze musy do ciała, zwłaszcza malinowy.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 09:33   #4433
Anna123_123
Przyczajenie
 
Avatar Anna123_123
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez 201610111032 Pokaż wiadomość
Kobitki jakie byście poleciły olejki do mycia twarzy ? Od pewnego czasu zmywam makijaż płynem micelarny, a później olejkiem. Do tej pory używałam Bielenda oraz Vichy Pure Thermale. Chciałabym jednak zacząć używać coś typowo naturalnego. Miałam próbkę Chlochee Soothing Cleansing Oil niestety nie pasuje mi, jak dla mnie zbyt tłusty. Zostawia lekką powłokę.
Ja używam Good Oils od Terre Verdi. Dobrze usuwa makijaż (ale maluję się mało i tylko puder mineralny i róż) i daje mi takie uczucie lekkiej i nawilżonej skóry.

(btw to moja pierwsza wypowiedź na wizażu!!! )
__________________
Many tiny decisions can make a great change.
Anna123_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 11:29   #4434
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki naturalne

Z olejków typowo do demakijażu możesz wypróbować serię Nacomi lub łagodzący olejek z Vianek. Potem i tak trzeba użyć płynu micelarnego lub przemyć oczy. Do bardzo wrażliwych oczu polecałabym jednam płyn micelarny. Efekt małego tłuszczenia oczu jest chyba zawsze przy olejkach.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 09:10   #4435
yagmursahin76
Raczkowanie
 
Avatar yagmursahin76
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy to prawda, ze od marca kosmetyki babuszki Agafii nie są już tak naturalne? Ktoś coś więcej wie na ten temat?
yagmursahin76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 09:26   #4436
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez yagmursahin76 Pokaż wiadomość
Czy to prawda, ze od marca kosmetyki babuszki Agafii nie są już tak naturalne? Ktoś coś więcej wie na ten temat?
Nie wiem nic na ten temat, ale wcale by mnie to nie zdziwiło, składy ruskich kosmetyków są nowe z każdą partią i to od dawna.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 16:25   #4437
iskran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cześć, szukam naturalnego żelu i szamponu 2w1 na basen.

Ktoś coś poleci?
iskran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 16:45   #4438
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez iskran Pokaż wiadomość
Cześć, szukam naturalnego żelu i szamponu 2w1 na basen.

Ktoś coś poleci?
Coslys z algami, ale są też inne wersje, miałam jednakże tylko ten. Był całkiem spoko, z reguły takie produkty 2w1 nie sprawdzają się na włosy, ten się sprawdzał na włosy naprawdę dobrze, ładnie się układały i były bardziej błyszczące.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 17:16   #4439
iskran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Coslys z algami, ale są też inne wersje, miałam jednakże tylko ten. Był całkiem spoko, z reguły takie produkty 2w1 nie sprawdzają się na włosy, ten się sprawdzał na włosy naprawdę dobrze, ładnie się układały i były bardziej błyszczące.
A jeszcze coś innego testowałaś? Jako, że jestem facetem, to nie potrzebuje, żeby super dobrze działały na włosy, chodzi mi tylko, żeby nie było podrażnień i swędzenia później, dlatego właśnie naturalne kosmetyki szukam
iskran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 17:49   #4440
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez iskran Pokaż wiadomość
A jeszcze coś innego testowałaś? Jako, że jestem facetem, to nie potrzebuje, żeby super dobrze działały na włosy, chodzi mi tylko, żeby nie było podrażnień i swędzenia później, dlatego właśnie naturalne kosmetyki szukam
Alphanova Bebe, dermożel dla dzieci 2w1, ale był taki sobie, trochę wysuszał skórę. Jeżeli masz krótkie włosy, to pomyśl o naturalnym mydle w płynie np. kastylijskim Dr. Bronners, albo "Czyste mydło", albo po prostu o żelu pod prysznic, bo jak się ma krótkie włosy i nie wymagają one odżywienia i specjalnego traktowania, to można do nich używać tego, co i do ciała, np. Żelu, albo kremowego żelu Sylveco.

EDIT: Ewentualnie sprawdź sobie jeszcze żele marki Born to Bio, mają też męskie zapachy w ofercie, o ile nie zostały wycofane, takie marki jak Alva, Aubrey, Coslys, Logona, Sante mają też męskie linie kosmetyków.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-09 o 17:57
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.