drzewo szablon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 07:03   #1
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002

drzewo szablon


Cześć dziewczyny.
mam pewnien problem z jedna ze scian w moim pokoju. jest po prostu pusta.
wpadlam na pomysl namaluje na nim drzewo a na jego "galeziach" popowieszam ramki na zdjecia.
moj problem polega na tym ze nie znalazlam nigdzie w necie zadnego ciekawego drzewka szablonu.
dodam ze chcialabym malowacm sama poniewaz wszytkie szablony jakie widzialam sa po prostu male. co myslicie?
malowac drzewko z liscimi czy bez??
__________________
And nothing else matters... 13.07.13

Edytowane przez extassy
Czas edycji: 2010-09-25 o 07:05
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:34   #2
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: drzewo szablon

sama po zobaczeniu cen szablonow gotowych doznalam lekkiego szoku. a jako ze cierpliwa osobka jestem to wpadlam na pomysl i znalazlam interesujacy mnie wzor powiekszylam na komputerze i wydrukowalam na papierze ( powstalo kilka kartek wiec i kilka elementow) . pomysl tani ale strasznie mozolny w wykonaniu. bo musisz sie zastanowic jak to potem przeniesc na sciane. nie bede moze opisywac jak przeklelam to przemalowywanie elementow . potem musisz cienkim pendelkiem wymalowac linie i kontury a potem je uzupelnic.

ja mialam jeden duzy kwiat i dwa srednie i dookola sredniej wielkosci listki i lodygi. jako ze farba mi kapnela na sciane to jeszcze domalowywalam dwa motyle. efekt fantastyczny i kazdy sie zachwycal ale rece bolaly. z checia wkleilabym zdjatka ale malunek zostal na naszym poprzednim mieszkaniu.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:38   #3
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: drzewo szablon

ja malowałam kiedyś na ścianie sama takie drzewo. wydrukowałam sobie zdjęcie szablonu i ołowkiem narysowałam na ścianie wzorując się na szablonie. chcesz koniecznie wykorzystać taki szablon jak wkleiłaś zdjęcie? może wybierzesz jakiś, który ma rzeczywiście mniej liści?
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:39   #4
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: drzewo szablon

Oj a szkoda ze nie masz fotek.
najgorsze jest to ze wszedzie sa naklejki a nie szblony.
naklejki nie podbaja mi sie.
juz zapisalam sobie na dysku kilka fajnych motywow.
z drzewa chyba jednak zrezyguje bo nie ma nigdzie takiego ktory by mi pasowal a nie potrafie namalowac takiego jakbym chciala.
tez zamierza zrobic tak jak ty wydrukowac i wycinac
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:45   #5
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: drzewo szablon

Cytat:
Napisane przez monk111 Pokaż wiadomość
ja malowałam kiedyś na ścianie sama takie drzewo. wydrukowałam sobie zdjęcie szablonu i ołowkiem narysowałam na ścianie wzorując się na szablonie. chcesz koniecznie wykorzystać taki szablon jak wkleiłaś zdjęcie? może wybierzesz jakiś, który ma rzeczywiście mniej liści?
potrzebuje cos naprawe duzego tak zeby zajac przestrzen na scianie.
kolor cian to krzew maliny dulux
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 13:40   #6
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: drzewo szablon

Ja tez malowalam ręcznie, po prostu nie bylo mnie stac na szablon, a pozatym nie widzialam sensu 'wykorzystania go raz', naklejka odpadala bo nie mielismy zrobionej gladzi koncowej. Pomysl z przeniesieniem na sciane.. pierwszym byl rzutnik, doskonale sie sprawdza, obrysujesz ksztalt dookola a potem juz w normalnym swietle wypelisz farba jak ogromną kolorowanke a drugi to po prostu ołówek w rękę i okreslenie kształtu.
Fakt ze zajmuje to sporo czasu, ale jakim sie jest potem dumnym mowiac 'sama to namalowalam"

EDIT: świetne to drzewo znalazlas

Edytowane przez wiolcysia
Czas edycji: 2010-09-25 o 13:41
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 00:40   #7
pissanka
Raczkowanie
 
Avatar pissanka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do pissanka
Dot.: drzewo szablon

szablony są super

mój chłopak robi cuda na ścianach, ale inną techniką - wycina szablony specjalnym skalpelem (wymaga to niesamowitej cierpliwości), przykleja do ściany i maluje sprayem (takim jak do graffiti) - efekty są wspaniałe, potrafi zrobić praktycznie wszystko. To jego strona - nie ma tam zbyt wiele, jakoś nie może się chłopak zebrać żeby ją zaktualizować i się zareklamować, ogólnie to uważam że zupełnie nie wykorzystuje swojego talentu... A mógłby wiele osób uszczęśliwić i o ile wiem bardzo tanio to robi, bo potrzebuje jak najwięcej projektów do zaktualizowania strony. http://cccproductions.daportfolio.com/gallery/74842
Właśnie wynajęłam mieszkanie z koleżankami i będzie nam robił szablony na ścianach, mogę za jakiś czas wrzucić zdjęcia jeśli ktoś chce inspiracji.

Można też kupić szablony na allegro, są specjalne maszyny które wycinają co się chce, nie jest mega drogo. Najfajniej i tak zrobić samemu, jeśli się ma cierpliwość, satysfakcja musi być ogromna Fajnie też poprosić jakiegoś artystę, który w szablon włoży serce i zrobi dokładnie tak, jak się chce!
pissanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 12:21   #8
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: drzewo szablon

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
juz zapisalam sobie na dysku kilka fajnych motywow.
Hehe, ja mam przynajmniej kilkadziesiąt, a dodatkowo strony z naklejkami i szablonami zapisane w zakładkach w przeglądarce. Pewno kiedy w końcu dojdzie do sytuacji, że będę miała wybrać coś dla siebie, sam proces selekcji zajmie mi kilka dni.
Życzę powodzenia przy wprowadzaniu pomysłu w życie (a dokładnie - na ścianę ), pochwal się gotowym pokojem. I jeśli jednak będziesz miała wątpliwości czy sama dasz radę stworzyć duży szablon, to spróbuj znaleźć kogoś kto ma w tym jakieś doświadczenie.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:36   #9
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: drzewo szablon

jak narzie to troche zabiegana jestem bo chodze po rozmowach kwalif., i jakos nie mam czasu sie za to zabrac;/
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 17:27   #10
FotoAgrafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: tu.
Wiadomości: 38
Dot.: drzewo szablon

A można skądś za darmo pobrać szablony do wydrukowania?
FotoAgrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.