Pytanie do specjalisty!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 15:08   #1
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476

Pytanie do specjalisty!!!


Witam, postaram się po krótce opisać sytuację i problem

Od wielu lat męczyłam się z trądzikiem, stosowałam kremy, masci, peelingi, żele - nic nie pomogło. Wyleczylam się dopiero Izotekiem. I tak oto zakończyłam leczenie i chciałabym przestać używać fluidów i pudrów, ale wydaje się to niemożliwe, ze względu na wygląd mojej skóry.

Cere mam już nienajgorszą, ale:

Wciaż mam przebarwienia - mimo stosowania peelingów
Przez stosowanie peelingów jestem natomiast strasznie blada
Mam cholernie ciemne cienie pod oczami i na powiekach (?!)
Wokół ust mam ciemniejszą skórę i jakby delikatnie zielono-żółtą (?!)
Moja cera strasznie się świeci, nie jest taka "pudrowa" (np. jak u dzieci) i to nie chodzi o to, ze jest tłusta. Nawet po umyciu, przed zastosowaniem kremu moj nos jakby się świeci, chociaż jest suchy i czysty, jakby taka była jego faktura.

Chcialabym się juz nie malować, ale te rożnice w kolorycie na calej twarzy, ciemna skora pod i na oczach i wokół ust, przebarwienia (ktore chce usunac jesienią kwasami albo mikrodermabrazją) i to dziwne swiecenie sprawiają, ze wstydze sie wyjsc bez pudru na twarzy. Mam wrazenie ze wyglądam jakbym byla chora, niewyspana i zmeczona (a nie jestem). Na dodatek mam piegi ktore na tej skorze wyglądają brzydko, mimo, ze je bardzo lubię.

Co zrobić zeby ta moja cera nabrała jednakowego kolorytu? OD zawsze stosuję kremy nawilzające, dbam o nią jak tylko potrafię a i tak wygląda bardzo źle. Myslalam ze jak wylecze tradzik i krostki znikną to moje problemy się skonczą. Ale pojawily się inne, ktore tylko makijaż zakrywa. Kiedy uzyję fluidu, wszystko znika i czuję się świetnie, ale chcialabym przestac się ukrywac pod makijazem. No i byloby to zdrowsze dla skory, a w mojej pracy wygodniejsze (pracuję w gorącu, czasem mam ochotę schlapac twarz zimną wodą, a nie mogę).

Co robić? Za rok mam ślub! A potem wyjezdzamy w podroz poslubną, nie chcę wowczas myslec o tym, ze musze sie pomalować przed wyjsciem, albo ze nie pojde na plaze bo mi sie zmyje makijaż...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:15   #2
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Pytanie do specjalisty!!!

przebarwienia i miejsca po stanach zpalnych ściągniesz IPL (ale dobrym!) np. Palomar LuxV, cienie pod oczami poprzez zagęszczenie skóry np. falami radiowymi CURIS Radioplasty lub na szybko wypełniaczami z kwasem hialuronowym.
Koloryt skóry poprawisz mezoterapią mikroigłową połączoną z mikrodermabrazją (to tak na szybko) ale całość skóry możesz poprawić poprzez resurfacing twarzy metodą nieablacyjną, znajdź u siebie Palomar Lux1540 - nie wyłącza z życia codziennego, bo ten laser działa we wnętrzu skóry i przebudowywuje ją.
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 20:10   #3
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Pytanie do specjalisty!!!

A orientujesz sie ile takie zabiegi kosztuja i ile trzeba ich wykonac? Widze ze tym laserem okolo 800-1000 zł za jeden zabieg, a reszta?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:46   #4
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Pytanie do specjalisty!!!

Moge Ci powiedzieć jak to wygląda na twarz w gabinecie do którego chodze:

przebarwienia LuxV lub LuxG cała twarz 300-400zł ale zazwyczaj cała twarz nie jest robiona (jakieś 2-3 zabiegi co 3 tyg)
redukcja cieni pod oczami Radioplasty jeden zabieg 200zł (4-5 co 2-3 tyg)
frakcyjny Lux1540 za całą twarz może nawet wynieść do 1500zł (zależy od głębokości blizn, ale tak na zupełnie płaskie efekty 3-5 co miesiąc)
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 07:11   #5
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Pytanie do specjalisty!!!

przyznam ze to troche drogie zabiegi ale na pewno skorzystam przy naplywie gotowki. Dziekuje bardzo
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.