Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-21, 14:12   #4201
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Co do fb - jak już się kogoś nie kojarzy to raczej dlatego że są dziewczyny które udzielały się gdy powstawała, a potem zamilkly. Więc jak co jutro sprawdzę i napiszę do nich że prosimy o aktywność tu lub tam (a do tej pory w sumie na fb prawie nic się nie działo, ale prawda że teraz pewnie więcej bedzie) i jeśli coś to taka osoba, która tego nie podejmie zostanie usunięta. Bez problemu

Czuję że skoczylo mi ciśnienie, a zapomniałam zabrać dodatkowej dawki leku mam nadzieję że zaraz minie

A co do pieluch z Hubiego zależy jaki wzór. No i te "premium" sa lepsze
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:19   #4202
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Very tak zgadza się,nie ma mnie na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:22   #4203
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez mia26 Pokaż wiadomość
Co do tej promocji na foteliki maxi-cosi cabriofix to w Smyku w moim mieście (Bydgoszcz) są w cenach 430-449 zł w zależności od koloru (do 7.10), wczoraj z mężem byliśmy i były, też na niego zdecydowaliśmy się. Widziałam, że dzwoniłaś na infolinię, dziwne, że konsultantka nie miała wiarygodnych informacji, jakoś nie sądzę, że ta promocja jest tylko w wybranych sklepach czy miastach...

Tak w ogóle to witajcie po długiej przerwie Podczytuję Was, ale jakoś zabrakło weny czy nie wiem czego, aby pisać...
Gratuluję wszystkim już rozpakowanym mamom, śliczne maluszki i życzę szybkich akcji, tym, które już są blisko terminu
Ja dopiero na koniec października więc jeszcze trochę czasu mam, choć jeden lekarz twierdzi, że nie doczekam do tego czasu...
No nawet mi nie mów....Wyraźnie mi powiedziała, że nie ma do w całej Polsce aktualnie dostępnego najtaniej online znalazłam za 469 bez kosztu wysyłki. Może się przejadę w takim razie.. Właśnie z Lynn się dziwiłyśmy wczoraj, że dziwne skoro promocja trwa do 7/10 to jakim cudem nie ma ANI JEDNEGO dostępnego stacjonarnie egzemplarza. Najgorsze jest to, że nie da się dodzwonić bezpośrednio do sklepu ;/

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Zgadzam się w pełni co do pieluch z motherhood. Ja mam 2 flanelowe otulacze i są ekstra. Myślę, że jakość warta ceny. Któraś też pisała o BabyOno muslinowych. Kupiłam je w Smyku i też są fajne, tylko niestety produkcja chinska.

Zgadzam się w 100%, chociaż może nie powinnam się wypowiadać, bo dołączyłam na fb w tamtym tygodniu, ale to głownie wlasnie ze względu na to, że tam podajemy swoje dane, zdjęcia itp. Ja bym była za tym, żeby tylko dodawać już osoby, które są na wątku od dawna, a nie nowe.


Ja mam nadzieje, że będę nieugięta i będę przewijać na przewijaku. Głównie ze względu na mój kręgosłup, który odczuł mocno tą ciążę. No ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Ja u hubiego wzięłam 2 sztuki flanelowych i są ok, z tymże jakość jest zależna od wzoru np. biała w niebieskie serca jest ok, natomiast biała w czarne pieski gorsza jakościowo. Tetry są natomiast okropne- jedna mi się zbiegła i jest szorstka jak pumeks.

Co do szpitali to masz rację, bo jak leżałam w szpitalu to ordynator jednej dziewczynie powiedział, że od ktg to jest jej gin prowadzący, a nie szpital. Jak to powiedziałam mojemu prowadzącemu, to on powiedział odwrotnie. Wyszło tak, że jestem zapisana na jutro, ale czas oczekiwania to ponad tydzien, więc zastanawiam się, czy uda mi się umówić na kolejny tydzien jutro czy już będzie za późno. I to jest kolejny powód dla którego chciałabym urodzić- nie musiałabym jeździć od sasa do lasa
A Hubi wysyła losowo te wzory, prawda? Co do ktg...no ja się zapisałam do swojej gin, zapłacę i już no trudno...Plus taki, że ja mam ją osiedle obok bo tam ma swój prywatny gabinet a do szpitala jednak mam kawałek. Zobaczymy co dalej ale Narutowicz też mówił, że trzeba się na zapas zapisywać (pytanie co to znaczy zapas). Nie wiem ile jeszcze razy to ktg będę musiała zrobić bo dopiero będę miała pierwsze. Nie wiem z jaką częstotliwością się później robi bo pewnie opłacałoby się później przesiąść na szpital żeby nie płacić za każdym razem prywatnie..
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:28   #4204
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Hejka. Kolejna noc bez zgagi 😯 jak to się stało to nie mam pojęcia ale bardzo się cieszę, wreszcie mogę jeść co chce i spać na płaskiej poduszce a nie na siedzaco 😁

U pierworodnej miałam Przewijak ale służył głównie na skladzik ubrań, pieluch. Wygodniej było Przewijac na łóżku.

Pieluchy mam tetrowe i flanelowe z pepco pralam 2x w 60c i są ok, mam też bambusowe z texpol i są super mięciutkie tak samo jak muslinowe ze smiki 😊

Rzeczozn powodzenia jutro! Ale ci zazdroszczę 😊

Jutro oddaje krew a w poniedziałek mam wizytę i dowiem się wreszcie kiedy mam "wydobyciny" 😁😁

Tymczasem lecę robić pizzę na podwieczorek 🍕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:32   #4205
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Co do fb - jak już się kogoś nie kojarzy to raczej dlatego że są dziewczyny które udzielały się gdy powstawała, a potem zamilkly. Więc jak co jutro sprawdzę i napiszę do nich że prosimy o aktywność tu lub tam (a do tej pory w sumie na fb prawie nic się nie działo, ale prawda że teraz pewnie więcej bedzie) i jeśli coś to taka osoba, która tego nie podejmie zostanie usunięta. Bez problemu

Czuję że skoczylo mi ciśnienie, a zapomniałam zabrać dodatkowej dawki leku mam nadzieję że zaraz minie

A co do pieluch z Hubiego zależy jaki wzór. No i te "premium" sa lepsze
I super

Cytat:
Napisane przez aniamelisa Pokaż wiadomość

Tymczasem lecę robić pizzę na podwieczorek 🍕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie skończyłam i czekam na męża z konsumpcją
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:38   #4206
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez aniamelisa Pokaż wiadomość
Hejka. Kolejna noc bez zgagi 😯 jak to się stało to nie mam pojęcia ale bardzo się cieszę, wreszcie mogę jeść co chce i spać na płaskiej poduszce a nie na siedzaco 😁

U pierworodnej miałam Przewijak ale służył głównie na skladzik ubrań, pieluch. Wygodniej było Przewijac na łóżku.

Pieluchy mam tetrowe i flanelowe z pepco pralam 2x w 60c i są ok, mam też bambusowe z texpol i są super mięciutkie tak samo jak muslinowe ze smiki 😊

Rzeczozn powodzenia jutro! Ale ci zazdroszczę 😊

Jutro oddaje krew a w poniedziałek mam wizytę i dowiem się wreszcie kiedy mam "wydobyciny" 😁😁

Tymczasem lecę robić pizzę na podwieczorek 🍕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno jak się brzuch opuszcza na koniec ciąży to zgaga mija Mi tak z dnia na dzień przeszedl ból pleców. Nie mogłam się w ogóle schylać, taki ból jakby kulszowy, a przeszło po prostu z dnia na dzień.
Śmieszą mnie te wydobyciny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:44   #4207
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Podobno jak się brzuch opuszcza na koniec ciąży to zgaga mija Mi tak z dnia na dzień przeszedl ból pleców. Nie mogłam się w ogóle schylać, taki ból jakby kulszowy, a przeszło po prostu z dnia na dzień.
Śmieszą mnie te wydobyciny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wiesz że chyba prawda? Ja miałam śmieszny brzuch, właśnie tak bardzo wysoko. Nadal kształtem jest dziwny, jak to mówi szwagierka, ale opadł mi buznowym sposobem o jakąś ponad dłoń i o wiele mniej męczy
za to teraz bardziej męczy to jak ktoś opisać że nie mogę siedzieć całkiem prosto, do przodu zapomnij i przy schylaniu tak jakbym go miała zaraz zmiazdzyc.
Więc teraz siedząc w pociągu mam zgage bo nie mogę pół-siedzieć ze tak powiem
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 14:44   #4208
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Hej dziewczyny 😊 ja tu się trochę ukrywam. Caly czas czytam i jestem z Wami, ale jedyne na co mam ochotę to narzekanie, bo moje dolegliwości mi nie minęły, a wręcz się pogłębiają i jakoś tak wolę sobie cichutko w cieniu czekać na rozwiązanie... Poza tym trochę pod górke z wieloma rzeczami. Jaaakos glupio mi było tutaj pisać.

Powiem Wam że byłam w sobotę na weselu i było super tylko ciężko z brzuszkiem tańczyć ale tak sie chciało ze i tak męża ciagalam na parkiet 😀 liczyłam że może coś się po tym ruszy, ale niestety nie udało się i dalej jestem w dwupaku 😊
Pozdrawiam i dużo zdrówka 😌😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:46   #4209
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rospisalam się i telefon mi padł .

Zgadzam się z Wami w sprawie dostępności do grupy i przyznaje , że ostatnio nie wyrabiam się . Nie mam jak usiąść do kompa by zaktualizować listę . Miałam to zrobić wczoraj wieczorem , ale zasnęłam . Dziś jak młody poszedł na drzemkę to ja razem z nim 😁 (ale to chyba rozumiecie )
Ostatnio dodalam Ania20 i to może jej nie kojarzycie ?
Proponuję , że zanim kogos dodam to za0ytam i razem ustalimy czy daną osobę dodajemy czy nie . Myślę , że miesiąc wystaraczy o ile dana osoba da się poznać , a nie napiszę tylko parę postów.

I jeżeli któraś dziewczyna na fb nie będzie się udzielać to oczywiście ja usuwamy po uprzedniej dyskusji .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:50   #4210
mia26
Raczkowanie
 
Avatar mia26
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Maartikrk Wychodzi na to, że na infolinii niekoniecznie doinformowani są;/ my pojechaliśmy zobaczyć na żywo te citi, bo chcieliśmy zamówić przez Internet, ale skoro te cabriofix okazały się być w promocji to wzięliśmy.

Edytowane przez mia26
Czas edycji: 2017-09-21 o 14:51
mia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:01   #4211
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Jeszcze do mnie nie dochodzi, że jutro już będzie po wszystkim. Mam się stawić do szpitala przed 15, od 12 mam zakaz jedzenia.
Stresu jeszcze nie ma, ciekawe jak będzie jutro.. Pewnie dopiero jak mnie położą na stole, zacznę się stresować
Zazdroszczę i fajnie,ze nie masz stresu,ja już bym przeżywała
Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze chciała taką propozycję poddać wam do rozważenia, żeby ustalić jakieś zasady dotyczące dołączania do grupy na fejsie, nie że ktoś napisze 5 postów na forum i od razu jest też na grupie. Tam jednak są nasze zdjęcia, dane itd. Dajcie znać co o tym myślicie.
Zgadzam się oczywiście
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Dla mnie też, podobnie zresztą myślę z dopisywaniem na 1 stronę, chociaż trochę się poznać bo potem się robi bałagan
i właśnie czy mam usunąć osoby ni4 udzielające się z kalendarza?

No już trochę królewny jest
No jakieś porzadki ba pierwszej stronie można by zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 15:02   #4212
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
No nawet mi nie mów....Wyraźnie mi powiedziała, że nie ma do w całej Polsce aktualnie dostępnego najtaniej online znalazłam za 469 bez kosztu wysyłki. Może się przejadę w takim razie.. Właśnie z Lynn się dziwiłyśmy wczoraj, że dziwne skoro promocja trwa do 7/10 to jakim cudem nie ma ANI JEDNEGO dostępnego stacjonarnie egzemplarza. Najgorsze jest to, że nie da się dodzwonić bezpośrednio do sklepu ;/

A Hubi wysyła losowo te wzory, prawda? Co do ktg...no ja się zapisałam do swojej gin, zapłacę i już no trudno...Plus taki, że ja mam ją osiedle obok bo tam ma swój prywatny gabinet a do szpitala jednak mam kawałek. Zobaczymy co dalej ale Narutowicz też mówił, że trzeba się na zapas zapisywać (pytanie co to znaczy zapas). Nie wiem ile jeszcze razy to ktg będę musiała zrobić bo dopiero będę miała pierwsze. Nie wiem z jaką częstotliwością się później robi bo pewnie opłacałoby się później przesiąść na szpital żeby nie płacić za każdym razem prywatnie..
Oszaleć można z tym Smykiem

Hubi nie wysyła losowo, można sobie wybrać wzory, ale u mnie w jednym zamówieniu pomieszali nie tylko kolory rzeczy, ale i wzory (wysłali podobne, z tanszych aukcji). Na 3 zamowienia na szczescie tylko w 1 się pomylili, ale potem częsciowo zwrócili pieniądze.

Ja mam robić ktg co tydzien od 36 tc do konca. Mogłabym zrobić w medicoverze, ale nie ufam tamtejszym położnym, a konkretnie jednej, na którą trafiam najczęściej i do tego musiałabym dodatkowo umawiać sie do lekarza, żeby przejrzał wynik, więc wolę szpital, tylko tam muszę dojechać taksówką, więc to ktg mnie kosztuje ok 50 zł

Tak się zastanawiam czy w weekend nie stanąć nad garami i pogotować jakieś dania do zamrażarki, żeby były na czas po porodzie. Na razie jedynie do głowy przyszły mi pierogi.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:09   #4213
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Muszę chyba opatentować mój sposób mierzenia brzucha po opadnięciu Ale tak serio, to cieszę sie,że się przydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:19   #4214
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Adhoc tak właśnie o tobie ostatnio myślałam, że pewnie tak jak ja cały czas czytasz ale rzadko piszesz 😉

U hubiego wzory można wybrać, pisząc w wiadomości do zamówienia.
Ja mam białe tetrowe delux i są takie sobie. Jak to tetra.
Te z kolorowymi nadrukami to loteria. Niektóre są już jak szmaty, szorstkie jak szczotka druciana.
Flanelowe też różne. Mam kilka i np. biała w szare gwiazdki jest milutka, a niebieska we flamingi jest sztywna i szorstka jak na flanelę.
Bambusowe od niego to właśnie z firmy texpol, bamboo line. Są super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:22   #4215
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Buzn, napis z jeszcze raz jaki to sposób, bo przegapilam.

Rzeczozn, oczywiście chodziło mi o maleństwo u boku. Słownik zmienił na małżeństwo.

Kate Noir, ja chyba nie jestem dodana na FB do kalendarza, bo zapomnialam o to poprosić.

Byłam na ktg, skurcze sie pisza, a szyjka nie drgnie. Gin mnie zbadał jeszcze raz i zapytał, czy maz w domu. Ja mowie, ze tak, a on na to, ze teraz to seks na okrągło, jak chce żeby ruszylo.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:36   #4216
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Cherry w sumie to nigdy nie chcialam byc na pierwszej stronie zeby uniknac wscibskie podczytujace z innego wątku😊.takze poprosze o skreslenie- jestem Wami calym serduszkiem😀

Rzeczozn wlasnie kiedy masz byc w szpitalu- dzisiaj czy jutro? Bo cesarki zazwyczaj od rana

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Dobra rzeczozn juz napisalas. To trzymam kciuki z takim razie)))
Lotso ...a czemu tak?

Przecież każda z nas podczytuje inne wątki...hmmmm

I tal nikt nie wie kto jest kto...no chyba że masz jakieś podejrzenia

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Tak, ja też się zgadzam z tym co Nunny napisała.
Może ustalimy, że ktoś musi się udzielać na wizażu minimum ...no nie wiem 3 miesiące...więcej? Wtedy można dopiero dodać do grupy na fb
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:38   #4217
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Buzn ja tez mierze Twoim sposobem kiedys palec wskazujący wystarczyl,a teraz żaden!
Plecy mnie dzis bolą bardzo. No i w glowie ciągle odliczam dni do wydobycin jak to ktoras smiesznie nazwala
Aaaa i pochwale sie jaki obiad dzis wymodzilam zrobilam pierwszy raz karkowke przelladana cebula i kapusta kiszona,takie warstwy i to sie piecze teraz w piekarniku obawiam sie troche bo moje kuchenne eksperymenty koncza sie zazwyczaj niewypalem i udawaniem tżta jakie to pyszne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:38   #4218
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

No to jak już ustalicie coś to mi dajcie znać. Bo wolałabym nie dodawać np. zdjęć maluszka tutaj tylko w grupie zamkniętej. Poza tym mój nick na wizazu jest do kitu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:39   #4219
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Muszę chyba opatentować mój sposób mierzenia brzucha po opadnięciu Ale tak serio, to cieszę sie,że się przydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja dopiero jak tak wpadłam że ręką mi się mieści pod piersiami a nie mogłam tak skojarzylam z Twoim sposobem

Ja myślę że warto pytać, jak widać dwie zguby dały o sobie znak tym sposobem

I marudzcie ile wlezie od tego jestesmy!

Bierzcie gwiazdki u Hubiego. Jakbym zamawiala to tylko ten wzór bo najfajniejszy jakościowo wypada
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 15:44   #4220
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak się nazywa ta Wasza grupa na fejsie? I co to znaczy, "są już dlugo"? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie to minimum 3 miesiące zaangażowania tu na wizażu
Można się poznać nawzajem i wtedy dopiero grupa na fb

Ta grupa właśnie z tych powodów nie została utworzona zaraz w styczniu jak zaczęły wychodzić pierwsze testy ciążowe...tylko dużo później...nawet więcej niż 2 miesiące zeszło...bo musialalysmy nabrać zaufania trochę do siebie.... dlatego nowe dziewczyny też muszą przejść podobna drogę 😉

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
No to jak już ustalicie coś to mi dajcie znać. Bo wolałabym nie dodawać np. zdjęć maluszka tutaj tylko w grupie zamkniętej. Poza tym mój nick na wizazu jest do kitu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też ...ale ja zakladalama konto ba szybkiego...bo jeszcze wtedy chciałam się dostać do jakiejś grupy książki książki czytamy książki

Tak mam tego nicka ale nijak się ma ob do mnie a już to 83 jest bardzo mylące w moim przypadku
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:45   #4221
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

20170921_112345.jpg
No to wypad z tego szpitala 😂😂😂😁😁😁
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:46   #4222
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ja sobie też mierzyłam już sposobem buzn ale już nie dostaję 😮
Ale co z tego, zgaga i tak nie przeszła 😬😬😬
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:46   #4223
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to minimum 3 miesiące zaangażowania tu na wizażu
Można się poznać nawzajem i wtedy dopiero grupa na fb

Ta grupa właśnie z tych powodów nie została utworzona zaraz w styczniu jak zaczęły wychodzić pierwsze testy ciążowe...tylko dużo później...nawet więcej niż 2 miesiące zeszło...bo musialalysmy nabrać zaufania trochę do siebie.... dlatego nowe dziewczyny też muszą przejść podobna drogę 😉

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------


Mój też ...ale ja zakladalama konto ba szybkiego...bo jeszcze wtedy chciałam się dostać do jakiejś grupy książki książki czytamy książki

Tak mam tego nicka ale nijak się ma ob do mnie a już to 83 jest bardzo mylące w moim przypadku
Oj, to mój nick to sama prawda niestety, dlatego wydaje mi się, że łatwo mnie tu zidentyfikować.Dlatego na męża tu nie narzekam 😂😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:48   #4224
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla super! a dziewczyny już poznały brata?
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:48   #4225
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ja słyszałam, że jak już odpadnie czop to nie wolno seksu... Tak więc ja sobie tym sposobem już nie pomogę 😥
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:49   #4226
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Lotso ...troche mi przykro, że zniknęłas z pierwszej strony

😓

Tak ładnie wyglądałysmy koło siebie

....ale rozumiem oczywiście
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:55   #4227
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla ale Wam fajnie. Idziecie juz do domku a my wszystkie czekamy na ten moment. A jak córy zareagowaly na braciszka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

A ja dalej nie wiem co wziac Antoniemu na wyjscie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:58   #4228
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla ale Ci fajnie

Lotso no właśnie, o co Ci chodzi z tą pierwszą strona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:05   #4229
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7244056
No to wypad z tego szpitala 😂😂😂😁😁😁
Alla a jak sie wogole czujesz po cc?
Super, że już wychodzicie z maluszkiem do domu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Chyba będę musiała sobie założyć konto na fb, żeby tam do was dołączyć ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:07   #4230
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Kurczę Alla takie mnie wspomnienia wzięły.. pamiętam jak zakładałam pierwszy wątek i chyba Ty się pierwsza odezwałaś,a tu już z maluszkiem ze szpitala wychodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.