Czy złożycie teściowej życzenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 08:37   #1
jutib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 103

Czy złożycie teściowej życzenia


Hej dziewczyny, w piątek dzień matki. I mam problem mamusi oczywiście złoze zyczenia i jeszcze coś przygotuje ,ale nie znosze mojej tesciowej i wogóle nie uważam jej za matke i nie wiem co mam zrobić . Czy dzwonić do niej z życzeniami czy nie?

Ja zawsze składam zyczenia osobąm z którymi jestem blisko i sa to na prawde szczere zyczenia a nie puste słowa.

No a moja teściowa już mi tydzien temu przypomniała że jest dzień matki i ze mam nie zap[omniec tak jak w tamtym roku.

A ja jej na to ze jest dzień matki i teściowej.

No to ona że o tych 2 dniach mam pamiętać.

jEJU TO JEST TAKIE WREDNE BABSKO ZE NIE MOGE. i JAK MAM KOMUŚ SKŁADAĆ ZYCZENIA JAK ONA SWOJEMU SYNKOWI MÓWI ZEBY SIE ZEMNĄ ROZWIÓDŁ .A mi że odkąd mnie poznał to sie smienił na gorsze.


A do mnie ma pretensje ze jej nie całuje na powitanie i pozegnanie.

normalnie .




No i co jam mam zrobić żeby z tego jakoś wybrnąć.????????
__________________
Justyś
jutib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:51   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Współczuje stosunków z tesciową. Ja bym sie przemogła i złożyła, chocby takie oficjalne i na zimno. Jak nie złożysz to bedzie miała kolejny argument jaka to z Ciebie zła synowa. Ja mojej tesciowej tez nie uważam za matke, bo matke mam tylko jedną i nie chce więcej, ale bardzo ja lubie i życzenia składam. Gdybym jej nie lubila to też bym składała zeby nie robic przykrosci małżowi, ale kontakty starałabym sie ograniczyc do minimum. Po co sobie psuc nerwy?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:59   #3
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ja z moją teściową od miesiąca jesteśmy w stanie wojny i nie złożę jej życzeń, bo nie mówimy sobie nawet "dzień dobry"
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:03   #4
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 925
GG do gosiula
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Na Pewno Nie Złożę Jej żadnych życzeń!!!!!!!!!!!!!!
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:13   #5
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

ja jestem w lepszych stosunkach z tesciowa niz z mama. wiecej dobroci zaznalam od niej jeszcze kiedy nie myslelismy z TŻ o narzeczenstwie, niz od wlasnej matuli przez cale zycie. mam w tej sytuacji lepsze podejscie do dawania prezentow tesciowej niz wlasnej mamie. do mamy wychodzi mi to jakos sztucznie.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:40   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Moja tesciowa zaprosila nas na kolacje ,mam nadzieje ze uda mi sie wykrecic i posle TZ samego ,sama mam jutro imieniny wiec moze mi sie upiecze ,zrobie kolajce w domu a Tż pojedzie z kwiatem do swojej mamy.

swoaj tesciowa toleruje w miare ,jej beztroskosc,zakrecenie itp wady mnie wkurzaja ale przemilczam je i staram sie nie komentowac bo wiem ze Tż byloby przykro,znamy sie ponad 7 lat ale niggdy do niej nie powiedzialm "mamo" bo nie jest moja mama i nigdy nie bedzie i pewnie nigdy mi to nie przjedzie przez gardlo.

swoja matulke zobacze w sobote i wtedy ja usciskam i dam prezenty
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:41   #7
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Jakim sposobem takie 'wrebne babsko' urodziło i wychowało wspaniałego mężczyznę, bo zakładam, że tak myślisz o swoim mężu?
Może macie ze sobą coś wspólnego, postaraj się to znaleźć. A zamiast życzeń na siłę polecam szczerą rozmowę, o ile jesteście na tyle rozsądne, żeby sobie wyjasnić tą przyczynę wzajemnej niechęci.
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 09:47   #8
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ja złożę jak co roku
Moja teściowa jest w porządku, jakieś tam wady ma, ale nie typowo "teścine", a mieszka w bloku obok, więc mogła mi już za skórę zajść
no i znamy się 16 lat.
Ja mówię do niej mamo, chciaż kiedyś myślałam, że nie przejdzie mi to przez usta. Ale jak mamy jej nie traktuję - raczej jak koleżankę, np chodzimy czasami razem na jogę.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:47   #9
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ja swojej złoże chociaż tez mnie wkurza osatnio,ale tak wogóle to ja lubie
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:01   #10
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

złożę, albo wyślę sms (i tak nie wiem na którą zmianę pracuje żeby ją złapać)
ja traktuje moja teściową nieutralnie, ani nie pałam do niej miłoscia ani nienawiścią....jak mnie czasami doprowadza do granic to sobie tłumaczę że w końcu dzięki niej mam mojego TŻ, a dzięki TŻ moją Kropeczkę w brzuchu
potrafi czasami odwinać nam numer i pokłócic sie potrafimy ale w końcu to matka mojego TŻ
....ja na początku też nie wyobrażałam sobie mówić do obcej kobiety mama, ale mój TŻ ma tylko ją... a po co psuć atmosfere... mnie korona z głowy nie spadnie jak od czasu do czasu powiem mamo, a z reguły odnosze sie do nie bezosobowo
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:34   #11
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

ja swojej składam życzenia. mimo bardzo trudnego charakteru to nie jest zła kobieta. jest matką mojego męża i uważam, że należy jej się pewien szacunek, bo nie wychowała go źle.
mówie do niej "mamo" - taki jest zwyczaj. nie przeszkadza mi to, chociaż mówię w trzeciej osobie np. "niech mama poda sól" a do swojej mamy mówię "mamuś podaj sól".
teściowa zaraz po naszym ślubie proponowała mi, że jeżeli nie chcę jej mówić "mamo", bo uważam, że matkę mam jedną to mam jej mówić po imieniu. miło z jej strony, chociaż to byłoby dla mnie dopiero spoufalenie się.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 10:54   #12
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ja zawsze podpisuje sie na kartkach, ktore moj maz wysyla swojej mamie. On nie ma silnej wiezi ze swoimi rodzicami, nawet nie dzwoni, tylko na kazda okazje wysyla kartki. Ja sie na nich podpisuje i tyle.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:57   #13
Monika :)
Raczkowanie
 
Avatar Monika :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Mamę mam tylko jedną i to jest jej święto: mojej mamy. Z tęsciową żyję naprawdę dobrze, bo jest równa babką i wogóle, ale pomimo, iż jesteśmy z moim TZ już 1,5 roku po ślubie to wciąż nie mogę sie przemóc zeby mówić do niej "mamo". To tak jakbym zdradzała swoja rodzicielkę. A życzenia teściowej można złożyc w następującyc sposób. Idziesz do niej z TZ i to on składa zyczenia a ty stoisz przy nim i na końcu cmok, cmok czy podanie reki. Sytuacja jak najbardziej odpowiednia jesli nie pałasz sympatią do tesciowej a musisz to zrobic. Ale tak jak i pisała pkawecka ja swoją daże szacunkiem i co rok dziekuje jej za wspaniałego syna a mojego męża
Monika :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:00   #14
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Wydaje mi sie ze warto sie troche ugiąć i złożyc "mamusi" zyczenia, nie muszą to byc jakies wiersze czy epopeje ale ja bym sie przemogła i złożyła, chocby takie oficjalne i na zimno, nie musisz jej odrazu całowac ani rzucac sie na szyje. Jak nie złożysz to bedzie miała kolejny argument jaka to z Ciebie zła synowa, a widocznie cos kuje jeeli sama Ci o tym przypominiała, czasmi warto ....
Powodzenia
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:03   #15
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

ja tez zloze zyczenia mojej tesciowej, obowiazkowo .

jutib zadzwon do swojej tesciowej i zloz jej te zyczenia - dla swietego spokoju.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:12   #16
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Talking Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ojej normalnie mój temat teściowej szczerze nie znoszę i unikam jak ognia. Jeszcze za czasów "chodzenia" pamiętałam o dniu matki ponieważ mój TŻ pracuje za granicą i składałam życzenia za niego ale odkąd nasze stosunki się popsuły mam to w nosie. Wyszłam z założenia, że skoro ona nie pamięta o moich urodzinach to ja nie muszę pamiętać o świętach, które jej dotyczą. Nie powiem żeby taka wojna była zgodna z moim charakterem, ale miałam serdecznie dość pomiatnia moją osobą i się zbuntowałam i muszę przyznać, że odkąd jej nie widuje znacznie mniej się stresuje
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:25   #17
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Od czterech lat jestem mężatą i nigdy nie składałam życzeń teściowej na dzień matki, nawet mi to nigdy do głowy nie przyszło.
Moim zdaniem dzień matki to dzień matki a nie dzień teściowej.
W piątek zaniosę mojej śp Mamusi kwiatki na grób i dopilnuje żeby mój mąż złożył życzenia swojej mamie, czyli mojej teściowej.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:31   #18
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

nie zloze syn niech jej sklada

uwazam ze to jest swieto wazne, rodzinne, bliskie dla mojej mamy i dla mnie, mam tylko jedna matke i nie zamierzam oddawac czesc z tego dnia innej kobiecie ktora mnie nie wychowala, nie urodzila do ktorej nie mowie nawet mamo
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:46   #19
Iwonna
Raczkowanie
 
Avatar Iwonna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 100
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Od początku małżeństwa przyjęliśmy taką taktykę, że ja składam swojej, a mój mąż - swojej. Ale my mamy łatwiej, mieszkamy w trzech różnych miastach
Iwonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 15:04   #20
katelajdka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ja też jestem w stanie wojny z moją teściową. To wybitnie wredne babsko, które podburza mojego męża, obgaduje mnie za plecami, a jak sie spotykamy, jak już musze, to zalewa sie łzami i mówi jak jej jest przykro, jaka jest samotna, dlaczego nie przychodzimy do nich. Mam tego dosyć!!! Ale niestety jutro musimy pojechać choć na chwilke. Już złość na nią troche mi minęła, ale jak byłam wściekła to nawet na święta nie pojechaliśmy. Nie mogłam sie zmusić!! Także namawiam do postępowania w zgodzie z własnym sumieniem!! Jest najlepszym doradcą.
katelajdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:32   #21
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Do swojej teściowej nie mówie mamo bo żadna z niej matka nawet dla swoich dzieci. Życzenia składam jej na święta, imieniny, wtedy czuje że tak powinnam zrobić. Wiele rzeczy mi sie u niej nie podoba ale wychodze z założenia że nie mam prawa zwracać jej uwagi jeśli coś nie dodtyka mnie personalnie. Życzeniom mówimy nie!!!
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 18:33   #22
dinga
Raczkowanie
 
Avatar dinga
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 232
GG do dinga
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Kurcze to ja mam chyba szczescie bo mam fajna tesciowa, lubimy sie no a przede wszystkim mieszkamy razem(od 1,5 roku) i jest ok i nawet bedzie mi troche żal bo sierpniu wyprowadzamy sie do innego miasta, wiec zyczenia złoże z checia jednej i drugiej mamie
dinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:14   #23
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

MZ to jest Dzień Matki, a nie dzień Teściowej
Ja składam życzenia swojej Mamie, a mój TŻ - swojej.
I jest ok i nikt się nie rzuca.
jutib - gdyby moja teściowa wyjechała do mnie z takim tekstem, to pewnie albo bym się z nią pokłóciła, albo złożyła jej życzenia "awansem" - coś w rodzaju nieco złośliwego tekstu "to ja już teraz Mamusi życzę wszystkiego najlepszego, w ten sposób na pewno nie zapomnię".
I z głowy...

A tak przy okazji - szczerze Ci współczuję, moja Teściowa jest na szczęśćie w porządku.
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:24   #24
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Moja teściowa z pewnością nie złozy mi zyczeń z okazji dnia dziecka, więc ja też nie zamierzam... Co prawda nie spodziewam sie też zyczen od mojej mamy, ale ja zadzwonię. Teściowa żeby ze mną pogadała przez telefon, to musi wczesniej ja mąż zapytać czy przypadkiem nie chce ze mną rozmawiać, wtedy nie odmawia i tworzy się drętwa wymiana słów. Sama dzwonić nie będę..., jak zadzwoniłam do teścia w imieniny nie zdążyłam zapytać co slychać, jak powiedział "no to cześć". Pies ich ganiał.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:57   #25
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Ja co prawda nie mam slubu z moim TZ, ale jak urodzila sie nasza coreczka zapytalam czy moge sie do nich zwracac mamo, tato, bo uwazalam, ze bedzie glupio jak bede mowic na pan, pani do dziadkow mojej córki. Ale mi przez gardło czasem ciezko to przechodzi, bardzo czesto zwracam sie bezosobowo, albo babciu, dziadku.
Kilka dni temu mialam imieniny i nastepnego dnia moja tesciowa przyszla do mnie i zapytala co to tyle kwiatów. Wiec mowie jej ze imieniny mialam, a ona zamiast mi zlozyc zyczenia, to powiedziala, ze jest zla na mojego TŻ za to, ze jej nie przypomnial. Zdziwilam sie jej reakcją, wiec za kare nie zloze jej zyczen, a naprawde w tym roku mialam taki zamiar.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:05   #26
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Świetny wątek .
Ja swojej nielubianej teściowej życzeń na dzień matki nie składam, nie udaję nawet, że choć trochę ją lubię dla świętego spokoju, udawanie mnie męczy.
Zaproponowałam jej po ślubie, że będę się do niej zwracała po imieniu, nie zgodziła się - więc zwracam się do niej bezosobowo, a jak nie da rady inaczej to per pani .
Mój mąż zwraca się do mojego ojca po imieniu - zresztą moi rodzice sami mu to zaproponowali, a do mojej mamy per mamo - bardzo ją lubi, więc nie ma z tym żadnego problemu. Nie składa jej jednak życzeń na dzień matki - ma przecież swoją mamę, której należą się w tym dniu szczególne względy.
Uważam to za całkowicie zdrowe - nie przesadzajmy - teściowej równie daleko do mamy jak obecnej Polsce do Europy , poza przypadkami kiedy więź z teściową jest prawdziwie silna i bliska - bo i takie przypadki w naturze się spotyka.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:54   #27
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Współczuje stosunków z tesciową. Ja bym sie przemogła i złożyła, chocby takie oficjalne i na zimno. Jak nie złożysz to bedzie miała kolejny argument jaka to z Ciebie zła synowa. Ja mojej tesciowej tez nie uważam za matke, bo matke mam tylko jedną i nie chce więcej, ale bardzo ja lubie i życzenia składam. Gdybym jej nie lubila to też bym składała zeby nie robic przykrosci małżowi, ale kontakty starałabym sie ograniczyc do minimum. Po co sobie psuc nerwy?
Popieram , Kasiulka ma racje dla świętego spokoju lepiej złożyć jej życzenia .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:25   #28
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

A ja tam mame mojego TZ lubie, fakt, ze czasami mnie drazni, bo lubi nam "podpowiadac" co mamy robic. Ale wedlug mnie robi to z troski. Okazala mi bardzo duzo ciepla i zyczliwosci. Dostalam nawet prezent na Dzien Dziecka !!! Kupilismy dla niej prezent z TZ i napewno zloze jej zyczenia...

P.S. A moja mama sie na mnie obrazila, bo jak skladalam jej rano zyczenia i wreczylam prezent, to powiedzialam, ze bede dopiero wieczorem.....
(juz niewiem, czy to ona jest przewrazliwiona czy ja niewdzieczna)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:37   #29
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

ja w prawdzie nei mam tesciowej ale wiem ze moja bratowa zawsze sklada zyczenia mojej mamie
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:53   #30
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Czy złożycie teściowej życzenia

ja mojej teściowej nie lubię ona mnie zresztą też nie i nigdy jej życzeń z okazji Dnia Matki nie składam, mówię do niej bezosobowo czasem wymknie mi się Pani , ale mamo nigdy mi przez usta nie przejdzie
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.