opalenizna na stałe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 19:06   #1
Rudzia 17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10

opalenizna na stałe


Witam

Mam pytanie czy istnieje szansa aby zmienić swoja karnacje?? ja osobiscie jestem raczej blada mam rude włosy i niebieskie oczy dlatego tez opalanie przychodzi mi z trudnością a poza tym jak juz sie opale to opalenizna szybko znika. Chce być ciągle opalona ale nie chce stosować różnych preparatów brązujących bądź samoopalających czy ciągle korzystać z solarium. Z tąd moje pytanie czy istnieje jakiś płyn czy sama nie wiem jak to nazwać który można wstrzyknąć lub zrobić tak abym mogla być nawet bez opalania ciągle brązowiutka?? (chodzi mi o efekt odwrotny do wybielania) Jeśli jest ktos zorientowany to proszę o odpowiedź.
Ps. ile taki zabieg kosztuje i czy efety są na całe życie czy trzeba coś takiego powtarzać??
Pozdrawiam.
Rudzia 17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 20:15   #2
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: opalenizna na stałe

hmm ciekawe odwrotnosc wybielania nie wiem czy cos takiego istnieje ale wiem ze sa np takie zabiegi opryskiwania ciala nie wiem jak to sie fachowo nazywa i jak dlugo sie utrzymuje

cos takiego jak w piosence Pink "Stupid Girls" kiedy przesadnie sie tym wypryskala i wygladala jak marcheweczka kojarzysz?
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 17:59   #3
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: opalenizna na stałe

około 70 zł i czasami wychodzą zacieki
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:07   #4
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: opalenizna na stałe

Kiedys czytalam e ELLE, ze w Australii prowadza testy nad chip'em, ktory wprowadza sie pod skore, i ktory to (podobno) ma zapewnic opalenizne na 3 m-ce. Niestety od czasu tego artykulu, a bylo to kilka latek, nic juz wiecej nie slyszalam...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:07   #5
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: opalenizna na stałe

Przypomniało mi się, jak w brytyjskim magazynie dotyczącym urody (sprzed 15 lat) natknęłam się na pewną reklamę-druczek zamówienia Chodziło o kapsułki z tyrozyną (lub jakąś jej postacią, nie znam się na tym ), które bez udziału słońca miały zapewnić pięknie opaloną skórę przez okrągły rok Nie wiem, czy to był pic na wodę, czy podobne pigułki mogłyby faktycznie działać...
Tak w ogóle, chyba to zapamiętałam dlatego, że mam jasną skórę, wrażliwą na słońce i ciężko łapiącą leciutką opaleniznę... :/
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:12   #6
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: opalenizna na stałe

a po zmieniać kolor skóry, tym bardziej jak się ma rude włosy i taką urodę? Przecież to jest piekne! Bardzo szykownie i stylowo wygląda blada skora i włosy rude. Sama bym chciała taką mieć.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:34   #7
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: opalenizna na stałe

hmmm popieram Cię gothika Rude włosy i jasna karnacja sa bardzo piękne, ale mysle ze cialo powinno byc choc troche opalone bo blade wyglada wg mnie nieestetycznie
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 21:45   #8
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: opalenizna na stałe

Ha, przecież to normalne, że chce się tego, czego się nie ma Ja w sumie lubię moją jasną karnację, kasztanowate włosy (gdybyż jeszcze były rude rude rude... ), złote piegi... ale czasem, zwłaszcza latem, kiedy króluje opalona skóra, marzy się o tym, by złapać choć trochę tego słonecznego brązu
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:57   #9
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: opalenizna na stałe

no ja tez tak mam, że twarz rozjasniam, a przynajmniej żadko przyciemniam, a ciało w lecie opalam samopoalaczem (bo wydaje sie smuklejsze)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 17:33   #10
jaszczura
BAN stały
 
Avatar jaszczura
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szwecja
Wiadomości: 208
Dot.: opalenizna na stałe

ja kiedys czytalam o czyms takim jaik wstrzykiwanie pigmentu,z tego co pamietam byl to raczej zabieg wykonywany na twarz i byl bardzo drogi.swoja droga tez bym chciala znalezc jakis fajny sposob na trwala opalenize
jaszczura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.