NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-26, 05:42   #61
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

wow, ale wątek szybko się rozwija, przynajmniej z rana poczułam sie lepiej, jestem rozgrzeszona z kolekcji i chomikowania swoich cieni i nie tylko u mnie połowa nieużywana leży
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 07:17   #62
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
wow, ale wątek szybko się rozwija, przynajmniej z rana poczułam sie lepiej, jestem rozgrzeszona z kolekcji i chomikowania swoich cieni i nie tylko u mnie połowa nieużywana leży
jakies zaluzje? ;P ale na bank kazdy kidys do czegos uzyje ;P



blue2003-to jest kredka Maybelline Eyes expert (nie jestem pewna pisowni) i jest bardzo fajna odpowiednio miekka i ma ladny kolor taki mleczno czekoladowy jest tez trwala placilam w naturze 16 albo 18zł
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 09:03   #63
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
jakies zaluzje? ;P ale na bank kazdy kidys do czegos uzyje ;P
eee żadne żaluzje poczułam się lepiej, bo z grupie zawsze raźniej czyż nie tak?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 10:05   #64
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Raaany ale kolekcje!
Smile normalnie szczena w dol jak zobaczylam twoja ilosc cieni!
A mialam wyrzuty sumienia, ze moja jest duza i nawet zakaz kupowania nowych sobie dalam, a tu niespodzianka
Jak moj TZ wroci to porobie zdjecia i wrzuce.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 11:08   #65
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

<tyle chcialam powiedziec>
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 12:34   #66
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja zabłysne minimalizmem W koncu bez wyrzutow sumienia moge przygladac sie temu co mam w lazience
Mam juz tylko to co koniecznie potrzebuje..bo wlasciwie od lat moj makijaz kolorystycznie sie nie zmienia. Ewentualnie rozyk jeszcze dokupie
Faza eksperymentowania z kolorowka zakonczona Teraz.. na perfumy mnie wzielo
Tak doswiadczam zgubne dla mnie skutki kazdego z forow wizaz.pl ..na szczescie wszystko jak widac dobrze sie konczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,1 KB, 954 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,1 KB, 669 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (62,9 KB, 760 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (83,0 KB, 895 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (34,0 KB, 689 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 13:04   #67
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ja zabłysne minimalizmem
WOW, ale malutko podoba mi się ta kolorystyka, mogłabyś napisać odcienie róży? Ciekawe czy uda mi się dojść kiedyś do takiej liczby kosmetyków
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 13:19   #68
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
WOW, ale malutko podoba mi się ta kolorystyka, mogłabyś napisać odcienie róży? Ciekawe czy uda mi się dojść kiedyś do takiej liczby kosmetyków
Roze:
- Christian Dior - Coup de Chaud (taniutko zdobyty niedawno temu na allegro..akurat sproszkowanej kolorowki sie tam nie boje :P )
- Bourjois Ambre D'or ..ktorego kolor ciezko uchwycic na zdjeciu

Cienie:
- Clinique - buttermilk
- clinique - Bewitched
- Clinique - Black velvet - na zdjeciu wyglada szaro, ale jest czarny jak smola
- givenchy - must have beige

Kuleczki to Glazel ..do rozswietlania kosci policzkowych Na cala twarz sie nie nadają.. za mocno nablyszczają..ale nie posiadają drobinek - rozswietlacz idealny
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 13:34   #69
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Wątek mnie zmotywował do zrobienia przynajmniej maleńkiego porządku
Jak widac z fot mam rzeczy zużyte na maksa, których nie wyrzucam (jakoś nie myślę o dacie ważności ) albo jeszcze nieużywane
Miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,3 KB, 1113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (100,3 KB, 1020 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (102,7 KB, 888 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (88,6 KB, 728 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (107,6 KB, 875 załadowań)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 13:45   #70
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Gothic Daisy bardzo fajniusie zbiory.Mam w związku z tym pytanko:co to za pomadka pierwsza po prawej stronie-taka różowa,ta która leży obok fioletowej IsaDory.Ładnie wygląda ten kolorek.Zdradź proszę firmę i numerek
Pozdrawiam Aga
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 13:48   #71
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Wątek mnie zmotywował do zrobienia przynajmniej maleńkiego porządku
Jak widac z fot mam rzeczy zużyte na maksa, których nie wyrzucam (jakoś nie myślę o dacie ważności ) albo jeszcze nieużywane
Miłego oglądania
Same perełki Mozez mi powiedziec co to jest i ku czemu sluzy... ? Jak sie sprawuje "to" w tej kasetce (chanel)..to pomadki 3-kolorowe ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nr2.jpg (16,5 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr1.jpg (4,3 KB, 180 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 13:58   #72
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Champs, to jest różowa kredka Chanel nr 37 Ipanema. To jest taki perłowy róż - daje taki delikatny połysk, bardzo ją lubię. Mialam kiedyś podobną z Rimmela, przestali produkować, potem znalazłam taką. Nie wiem, czy jeszcze jest dostępna, bo ona też trochę już ma.

Psycha, to w czarnej kasetce to są błyszczyki do ust Chanel. Fajne są, ale nie do końca trwałe - zwłaszcza to widzę na tym najciemniejszym bordo, po prostu zjadam Chociaż z drugiej strony mam tendencję do zjadania wszystkiego. Ale kolorki mają cudne
Natomiast to drugie różowe to cienie Pupy - takie perłowe, połyskujące. Stare jak świat, ale ich nie wyrzucam, nic się z nimi nie stało
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:01   #73
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Gothic Daisy dziękuję Ci bardzo za zdradzenie namiarków na to cudo
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:02   #74
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Champs, to jest różowa kredka Chanel nr 37 Ipanema. To jest taki perłowy róż - daje taki delikatny połysk, bardzo ją lubię. Mialam kiedyś podobną z Rimmela, przestali produkować, potem znalazłam taką. Nie wiem, czy jeszcze jest dostępna, bo ona też trochę już ma.

Psycha, to w czarnej kasetce to są błyszczyki do ust Chanel. Fajne są, ale nie do końca trwałe - zwłaszcza to widzę na tym najciemniejszym bordo, po prostu zjadam Chociaż z drugiej strony mam tendencję do zjadania wszystkiego. Ale kolorki mają cudne
Natomiast to drugie różowe to cienie Pupy - takie perłowe, połyskujące. Stare jak świat, ale ich nie wyrzucam, nic się z nimi nie stało
Sliczne są te cienie.. sam widok oczy cieszy Sądze ze "suche" kosmetyki raczej sie nie psuja.. ewentualnie zamienia sie w kamien..a zwykle "po terminie" dluzej trzymaja sie powieki
Gratuluje swietnej kolekcji
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:10   #75
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ja mam pytanie natury technicznej: gdzie Wy to wszytsko trzymiecie?

psycha powoli stajesz sie moją idolka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:45   #76
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Champs, ależ proszę bardzo

Psycha, no nic się z nimi nie stało, na szczęście. Miałam jeszcze do tych cieni Pupy komplet błyszczyków, ale gdzieś mi zniknęły....

Ja co jakiś czas kupuję kolejną kosmetyczkę Myslalam o kuferku, ale w sumie wolę mieć kilka kosmetyczek niż jeden wielki kufer - bo nei miałabym go gdzie trzymac
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 16:37   #77
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
enigma, a ja mam pytanie co to za cienie te czarno - srebrne i paletka z dwoma granatami i bielą. Bardzo ładne kolorki
czarno - srebrne cienie to Wibo 26 - srebrny jest super ma dużo połusku a czarny jest troche za mało intensywny i trzeba nakładać dość dużo, a ta paletka z dwoma granatami i bielą to Yardley 03 - ale jego chyba w polsce nie ma, ja dostałąm go jakis czas temu od koleżanki z Londynu.

virtual_reality
- ja swoje kosmetyki trzymam w trzech koszykach (zamin zrobiłam porządki było tych koszyków 5 )
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 16:44   #78
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
ja mam pytanie natury technicznej: gdzie Wy to wszytsko trzymiecie?

psycha powoli stajesz sie moją idolka
ja mam na biorku (mam dosc duze biorko) po mojej prawicy taka plastikowa 'szafke' a konkretnie dwie szuflady wielkosci przecietnych szufladek w dolnej mam cienie ;D w gornej cala reszte, to co jest na ustach jest w torebeczce na innej polce a pedzelki mam w kubeczku pomaranczowym

psycho pamietasz ile kosztuja pedzle do rozu sephory? bo to moj absolutny must have a zdaje mi sie ze cos kolo 30zł a i jeszcze ten pedzel o jasnym wosiu to do korektora czy do cieni tylko ze sztuczne wloski bo jak to drugie to jeszcze plisiu napisz jak sie tym maluje
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 17:32   #79
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Psycha - nic dodac, nic ujac - ideal
Takie mialam minimalistyczne aspiracje do momentu az mnie na "kolekcjonerstwo" limitowanych firdygalkow wzielo
Pedzle Sephory to moje "top of the box" Wybieram sie na dniach po kolejne, bo akurat w Sephorze 15% znizki daja - trzeba brac

Dziewczyny, no co powiem wam wszystkim... milutko popatrzec i nacieszyc oko

P.S. Psycha, Clinique Brow Shaper to nie przypadkiem nr 3 Wheat? Choruje na niego.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 17:34   #80
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pedzle sephory..zapomnialam ile dokladnie kosztują...ale wlasnie cos ok 35zł Z niektorych wypadają włoski
Pedzelek z zoltym wlosiem jest do korektora i swietnie spelnia swe zadanie. Docieram nim bez problemu pod dolne rzęsy i w kaciki oczu - tam gdzie "palcem sie nie da" ..juz po wykonaniu makijazu, celem wprowadzenia drobnych porawek. Efekt koncowy pracy z pedzelikem i korektorem rozni się od tego wykonywanego palcem.. ladniej to po prostu wygląda,korektor jest precyzyjniej rozmazany,szybciej wtapia sie w skore Wlosie jest bardzo sliskie, nie nadaje się do cieni
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 17:44   #81
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Psycha - nic dodac, nic ujac - ideal
Takie mialam minimalistyczne aspiracje do momentu az mnie na "kolekcjonerstwo" limitowanych firdygalkow wzielo
Pedzle Sephory to moje "top of the box" Wybieram sie na dniach po kolejne, bo akurat w Sephorze 15% znizki daja - trzeba brac

Dziewczyny, no co powiem wam wszystkim... milutko popatrzec i nacieszyc oko

P.S. Psycha, Clinique Brow Shaper to nie przypadkiem nr 3 Wheat? Choruje na niego.

Brow Shaper to Shaping Taupe Czekoladowy brąz, ktory w swietle dziennym na szczescie nie wpada w rudy Czesto mialam pecha z brazowymi kredkami i trafialam na takie ktore dopiero na twarzy ujawnialy swoj prawdziwy odcien. Podobnie miałam z cieniami do oczu. Nie wiem czy ten rudy jest wkomponowany w brąz czy to moja piegowata skora wydobywa z niego taki odcien. Brow shaper shaping taupe i cien bewitched to brąz z domieszką szarości..i dlatego chyba rdzawy efekt odpada

Moje kosmetyki leza na poleczce przed lustrem.. nie zajmuja duzo miejsca Pedzelki w kubku
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 17:51   #82
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ooo, widzę, że nowy wątek zmobilizował do pstrykania nowych fotek ja niestety (albo raczej stety ) nie mam czego pstrykać, bo moja kolekcja pozostaje niezmienna

smileofangel - widzę u Ciebie pure make-up maybelline. czy polecasz ten podkład? kończy mi się mój aktualny i zastanawiam się nad tym właśnie (cena kusi). mam następujące wobec podkładu wymagania: ma wyrównać koloryt, delikatnie matować i być niewidoczny. na kryciu specjalnym mi nie zależy. myślisz, że pure make-up mnie zadowoli?
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 17:56   #83
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Zgadzam sie z Psycha, co do pedzli. Ja mam z Sephory pedzel do podkladu i korektora wlasnie i dziele swoje makijazowe poczynania na "czasy przed pedzlami" i "obecne" Kolosalna roznica. Pedzelek do korektora to mistrzostwo swiata, nawet niedokladnie dobrany kolorystycznie korektor mozna tak idealnie rozprowadzic na skorze rozcierajac jego krawedzie, ze przestaje byc widoczny. Duza precyzja, latwosc i higiena uzycia. Tak samo ten do podkladu. Ceny tych 2 akurat pamietam
- do podkladu 19,-
- do korektora 12,-
Trwale i niezniszczalne. Nie widac po nich sladow zuzycia mimo mycia po kazdym uzyciu i zaden wlosek nie wypadl. Pedzle sie idealnie skladaja a nie rozczapierzaja jak ogon pawia. Nie oddam zadnego, juz bym wolala rzucic we wlamywacza meteorytami

Psycha dzieki. A wydawal mi sie na zdjeciu taki jasny, ze juz myslalam, ze to ten moj poszukiwany
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:07   #84
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Psycha dzieki. A wydawal mi sie na zdjeciu taki jasny, ze juz myslalam, ze to ten moj poszukiwany
Twoj poszukiwany Wheat jest o dobre 2 tony jasniejszy od mojego. Zanim kupisz sprawdz sobie dokladnie kolorek, poniewaz on jest bardzo jasny jak na cien do brwi. Te cienie na allegro chodzą po ok 60 zł.. jesli sprzedawca je oferuje do sprzedazy,nie powinno mu sprawic problemu zrobienie fotki tego odcienia. Oglądnij go sobie zanim kupisz.. bo moze byc za jasny
Zobacz tu http://allegro.pl/item136008552_clin...all_kolor.html
Wheat to praktycznie beż A dam sobie glowe uciac ze Soft Brown bedzie wpadal w rudy
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:33   #85
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Psycha dziekuje ale mnie wlasnie o taki jasny chodzi. Wiem jak wyglada Wheat. Ja mam bardzo jasne brwi, wrecz przezroczyste, to samo rzesy, jasne naturalne blond wlosy i karnacje typu "czy dobrze sie pani czuje". Nie moge zbytnio przyciemniac oprawy oka, bo wyglada to nienaturalnie. Sama uzywam do lekkiego zaznaczania brwi brazowo-bezowych cieni lub jasnego grafitu. Wheat powinien byc idealny, to akurat taki kolor dla wyblaklych mimoz, ktore sie urwaly z XVIII-wiecznej rysowanki Ja nie chce przyciemnic brwi a raczej je podkreslic, zagescic. Ale dzieki za info
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:55   #86
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
ooo, widzę, że nowy wątek zmobilizował do pstrykania nowych fotek ja niestety (albo raczej stety ) nie mam czego pstrykać, bo moja kolekcja pozostaje niezmienna

smileofangel - widzę u Ciebie pure make-up maybelline. czy polecasz ten podkład? kończy mi się mój aktualny i zastanawiam się nad tym właśnie (cena kusi). mam następujące wobec podkładu wymagania: ma wyrównać koloryt, delikatnie matować i być niewidoczny. na kryciu specjalnym mi nie zależy. myślisz, że pure make-up mnie zadowoli?
tak jaknajbardziej bedziesz zadowolona skoro wymagasz co npisalas jest fajny


vril i psycha dzieki za podpowiedzi o pedzlach, vril wiesz do kiedy ta sephorowa promocja ja wyladuje tam dopiero w sobite a czus bym kupila
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:57   #87
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Wątek mnie zmotywował do zrobienia przynajmniej maleńkiego porządku
Jak widac z fot mam rzeczy zużyte na maksa, których nie wyrzucam (jakoś nie myślę o dacie ważności ) albo jeszcze nieużywane
Miłego oglądania
Cudenka A jaka wspaniala kasetka z Dior

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
ja mam pytanie natury technicznej: gdzie Wy to wszytsko trzymiecie?

psycha powoli stajesz sie moją idolka
Ja trzymam mazidla w kuferku Avonowskim, jak narazie wszystko sie miesci
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ja zabłysne minimalizmem W koncu bez wyrzutow sumienia moge przygladac sie temu co mam w lazience
Mam juz tylko to co koniecznie potrzebuje..bo wlasciwie od lat moj makijaz kolorystycznie sie nie zmienia. Ewentualnie rozyk jeszcze dokupie
Faza eksperymentowania z kolorowka zakonczona Teraz.. na perfumy mnie wzielo
Tak doswiadczam zgubne dla mnie skutki kazdego z forow wizaz.pl ..na szczescie wszystko jak widac dobrze sie konczy
Minimalizm, ale jaki cudny, same perekli u ciebie widze, cudo
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 19:09   #88
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

smile, dziekuję za opinię czyli teraz tylko muszę dobrać odpowiedni kolor
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 19:35   #89
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
antii, jakaś bazarkowa, chińska, mam ją z wymianki. Jeszcze jej nie używałam także nie mogę powiedzieć jak z trwałością ale kolorki dość intensywne

Kiepską cyfrówką też można zrobić zdjęcia, najwyżej z bardziej daleka. Więc bierz się do roboty
Gothica to jak ją bedziesz używać to daj mi znac jak efekty, bo jestem bardzo ciekawa
a za fotki chyba się wezme
antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 19:46   #90
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Eweska, dzięki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.