czolo jak podeszwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 14:38   #1
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137

czolo jak podeszwa


czesc dziewczeta. mam problem tego typu, ze od lat kilku mam tradzik. nie jest on jakis straszny i licze, ze za niedlugo mi przejdzie, ale nie cierpie swojego czola. pomijajac fakt, ze obfituje w zaskorniki, to jeszcze od pewnego czasu zrobilo sie tak jakby suche, a skora na nim jest gruba i twarda. myslalam, ze to moze sobie je przesuszylam, ale od jakis 2 tygodni uzywam tylko kremow nawilzajacych, a poprawy nie widac. wczesniej na noc stosowalam effaclar k, ale mi nie pomagal (a na dzien nawilzajacy). jak zrobie peeling, to jest ok, ale tylko przez kilka godzin, a potem znow mi to czolo sztywnieje. czytalam gdzies, ze peelingow nie wolno robic zbyt czesto, bo wtedy zaskorniki tworza sie w glebszych pokladach skory i trudniej sie ich pozbyc. prawda to? ma ktos podobny problem z czolem?
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:42   #2
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: czolo jak podeszwa

Od jakiś 3 tygodni mam podobny problem. Najpierw stosowałam maskę siarczkową- pomogło, a teraz używam wazeliny. Słyszałam też, że jakies maści z mocznikiem są skuteczne. Jednym słowem dwie pierwsze metody bardzo skteczne
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 22:33   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: czolo jak podeszwa

Skora sie odwodnila i przesuszyla...pij duuzo wodu mineralnej niegazowanej, kup sobie Capivit HydroControl i dobry peeling - polecam z SVR Xerial Gommant - jest drogi, ale to duza tuba (200ml) i mozna stosowac nie tylko do twarzy ale i do ciała, koszt ok.51zl
Teraz na zime stosuj cos natluszczajacego na noc, bo domyslam sie, ze nie chcesz na dzien, zeby sie nie swiecic na dzien cos odzywczego-nawilzajacego. Peelingi 2 razy w tyg. Powinno pomoc.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.