Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 10:31   #1
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53

Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode


Kochane moje - zdecydowanie Panny Młode z Torunia są tu niewidoczne , a przecież Toruń to takie piękne miasto, żeby brać tu Ślub !
Łączmy się zatem pierniczanki i wymieniajmy doświadczeniami, przygotowaniami, pomysłami i problemami - wszystko w tle z Piernikiem i Kopernikiem !!
Mój ślub zaplanowany jest na sierpień 2014... i to tyle jeśli chodzi o moją wiedzę na ten temat ! Mam nadzieję, że ktoś dołączy i nastanie burza mózgów
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:43   #2
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode 2013/2014 aktywa

No to ja nieśmiało mogę dołączyć. Maj 2014
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:43   #3
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode 2013/2014 aktywa

Cytat:
Napisane przez Veritaserum Pokaż wiadomość
Kochane moje - zdecydowanie Panny Młode z Torunia są tu niewidoczne , a przecież Toruń to takie piękne miasto, żeby brać tu Ślub !
Łączmy się zatem pierniczanki i wymieniajmy doświadczeniami, przygotowaniami, pomysłami i problemami - wszystko w tle z Piernikiem i Kopernikiem !!
Mój ślub zaplanowany jest na sierpień 2014... i to tyle jeśli chodzi o moją wiedzę na ten temat ! Mam nadzieję, że ktoś dołączy i nastanie burza mózgów
Pewnie, że Toruń to piękne miejsce na ślub To tam oświadczył mi się mój TŻ, jak jeszcze studiowałam na UMK Także życzę powodzenia, a sama może wybiorę się w podróż z TŻ na sesję plenerową do Torunia

__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 17:59   #4
paulina006
Zadomowienie
 
Avatar paulina006
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 052
Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode 2013/2014 aktywa

Cytat:
Napisane przez fantastka Pokaż wiadomość
Pewnie, że Toruń to piękne miejsce na ślub To tam oświadczył mi się mój TŻ, jak jeszcze studiowałam na UMK Także życzę powodzenia, a sama może wybiorę się w podróż z TŻ na sesję plenerową do Torunia

Ooo mi też TŻ się oświadczył w Toruniu i tam też mamy zaplanowany plener
__________________
15.06.2008 r.
15.06.2013 r.
paulina006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:59   #5
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53
Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode 2013/2014 aktywa

Bardzo mi miło, że jednak ktoś z Torunia wykazuje aktywność
Mało nas ale za to jaka jakość jeśli chodzi o przygotowania do ślubu jesteśmy na saaaamkiutkim początku i w totalnej rozsypko-niewiedzy, jedyne co wiemy, to to, że chcemy aby nasze wesele było niebanalne nie chcemy stołówkowej sali ozdobionej zwisającymi ze stołów draperiami ani pęków kolorowych balonów. Narazie szukamy motywu przewodniego - u mnie wygrywa kolor czerwony np. czerwona mucha pana młodego, czerwone akcenty na sukni, albo buty itp, u TŻ slub w stylu lat 80

dziewczyny odnośnie sesji zdjęciowych, ja jestem póki co zachwycona ta dziewczyną ( nie wiem w sumie czy mogę) ale chciałabym wam tez pokazać motyw czerwieni- pokazany tam na jednych zdjęciach- który tak mnie zachwyca http://magdakutc.blogspot.com/
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 13:25   #6
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Smile Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode

Już właściwie 2015, ale co tam Sierpień 2015
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:58   #7
takamalakasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode

Cześć Dziewczyny !
Jestem tutaj nową osóbką . Ale szukam pewnych informacji a w sumie porady . Ślubuje z moim Ukochanym w licpu 2015 i pojawił się problem jeden z wielu zwłaszcza jeżeli chodzi o ślub . Ale wierzę w Wasze doświadczenie , czy możecie mi pomóc w kwestii BARDZO DOBREGO fotografa i kamerzysty . Jestem z Torunia byłabym bardzo wdzięczna za info . Proszę pomóżcie
takamalakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 15:03   #8
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Z piernikiem i Kopernikiem w tle - czyli Toruńskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez takamalakasienka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny !
Jestem tutaj nową osóbką . Ale szukam pewnych informacji a w sumie porady . Ślubuje z moim Ukochanym w licpu 2015 i pojawił się problem jeden z wielu zwłaszcza jeżeli chodzi o ślub . Ale wierzę w Wasze doświadczenie , czy możecie mi pomóc w kwestii BARDZO DOBREGO fotografa i kamerzysty . Jestem z Torunia byłabym bardzo wdzięczna za info . Proszę pomóżcie
Poczytaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=619649

Ja jeszcze przed ślubem, ale na targach ślubnych świetnie nam się rozmawiało z www.tarantoga.pl i najbardziej nam się jego zdjęcia podobały - delikatne i naturalne.
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 16:03:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.