Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 15:04   #1
patunia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
GG do patunia999 Send a message via Skype™ to patunia999
Unhappy

Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?


witam.otóż ja mam lat 20,mój chłopak 22 ,jesteśmy ze sobą prawie 3 latka,mieszkamy ze soba od poł roku w anglii i też tu pracujemy,Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt,że on nie chce się ze mną kochać.Kiedy ja go zaczynam miziać,głaskać itd,mówi ze jest zmęczony po pracy albo że nie ma teraz ochoty-i tak jest prawie zawsze,Kiedyś było przed wyjazdem inaczej-kochaliśmy się z 3 razy na tydzień,teraz to jest 3 razy na miesiąc jak dobrze pójdzie,Kupiłam dodatki-olejek do masażu,kajdanki,mazaki do pisania czekoladowe itd itp,stanęłam przed nim w bieliźnie pewnego czasu,a on nie chciał,Mówi mi,że chce by to nie wyglądało tak,że zawsze w łóżku się kochamy jak leżymy -fajnie,ale jak chciałam zainicjować seks w kuchni to doniczego nie doszło.Raz kochaliśmhy się na podłodze,ale myślałam,ze to jest seks udawany-chyba zrobił to dla mnie,żebym wreszcie dała mu spokójl.Często się też kłócimy o pierdoły.,czy może to być powodem że on nie chce się kochac?Nawet mnie nie dotknie tak jak w seksie,nie pomizia,nie mówi nic o tym.nie wiem czy ze mną jest coś nie tak,czy przestałam być atrakcyjna czy cośMamy tyle lat,że nie powinno być żadnego problemu z tym,bo według mnie chłopaki w wieku 22 lat chca sie kochac naokrągło.Ja mam lat 20 i naprawde nie chce miec takiego problemy teraz,bo co bedzie potem??Nie chce skakac w bok i go zdradzac.....prosze pomozcie,moze wy mi cos podpowiecie,bo ja juz nie mam sily...Rozmawiamy czesto na rozne tematy,gramy sobie razem na xboksie,Moze problem tkwi,ze mamy siebie na codzien i ze pracujemy w jednej pracy(ale nie widzimy sie,tylko na przerwach)Prosze o pomoc!!
patunia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:08   #2
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

a dlaczego z nim o tym nie porozmawiasz tylko pytasz przypadkowe osoby na forum czego chce twój chłopak a czego nie chce?

wydaje mi się, że punktem wyjściowym powinna być rozmowa.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:13   #3
Dydziorek
Przyczajenie
 
Avatar Dydziorek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

popieram. wpierw powinnas z nim porozmawiac. a moze oprocz tego, Twoj chlopak zaczol sie tez inaczej zachowywac? moze ma jakies problemy? praca? rodzina? cos mu sie niepodoba? porozmawiajcie
Dydziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:36   #4
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

zdecydowanie powinnas z nim porozmawiac bo dla mnie to dziwne zachowanie jak na faceta. i nie uwazam ze to przez to ze spedzacie ze soba caly czas. ja tez mieszkam z TZ i spedzamy ze soba naprawde ogromna ilosc czasu ale nie mamy tego problemu. zdecydowanie rozmowa!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:45   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

powinnaś z nim o tym porozmawiac. My tutaj za dużo nie poradzimy...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:47   #6
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

pogadaj z nim o tym
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:58   #7
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

to może byc kwestia zmeczenia po pracy - ja pracuje naprawde b. duzo, praktycznie bez wolnego i szczerze mowiac tez figle mi nie w głowie

porozmawiaj a dowiesz sie gdzie tkwi problem
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 17:34   #8
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Tak jak dziewczyny wyżej napisały powinnaś z nim pogadac. Tylko twój chłopak zna odpowiedź na to pytanie i on powinien Ci jej udzielic. Rozmawianie o wszystkim jest bardzo ważne w związku.
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:39   #9
_PaoLa177
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

A może problem tkwi u niego, a nie u Ciebie? Tzn moze nie Ty stałas sie mniej atrakcyjna czy coś , ale to on ma jakis problem wstydliwy o ktorym woli nie mowic? Mezczyzni czasami wolą zamknąc cos w sobie i nic nie mowic... Uwierz ... Znam to z własnego doswiadczenia... Ale wole o tym nie mowic. Jednak trzymam kciuki za Ciebie I Zycze powodzenia
_PaoLa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:56   #10
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

mi tu jakimiś problemami pachnie....

moj ex sie po zdradzie zachowywał podobnie ... prawie tak samo.
Nie twierdze , ze tak jest w tym przypadku ... ale przyglądnij się temu uważnie.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:10   #11
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Dziewczyny,patunia pewnie próbowała rozmawiac z facetem.No,ale jak napisała on mówi,ze jest zmęczony po pracy itp.
Szczerze mówiąc nie wierze,że to zmęczenie.Niestety nie wiem co poradzić,co można zrobić.Bo dziewczyna już próbowała różnych rzeczy i widać że się starała...
Chyba postawiłabym sprawe na ostrzu noża tzn powiedziała facetowi wprost,ze nie wierze w zmęczenie i ma powiedziec co jest grane.Czy jest na cos chory,ma jakiś wstydliwy problem natury medycznej czy może...ma kogoś innego z kim uprawia seks
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 21:15   #12
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

albo jest przemeczony praca (praca fizyczna jak sadze) albo ma kogos na boku - niestety byl jakis czas temu taki watek, identyczne objawy i okazalo sie ze facet zdradzal...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:16   #13
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

martinka,ale u tak młodego faceta nie wierze w takie zmęczenie,żeby mu się seksu nie chciało
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:28   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
albo jest przemeczony praca (praca fizyczna jak sadze) albo ma kogos na boku - niestety byl jakis czas temu taki watek, identyczne objawy i okazalo sie ze facet zdradzal...
albo jest chory. moj mial taki seksualny kryzys, gdy mu tak zelazo we krwi spadlo, ze trafil do szpitala na przetaczanie krwi. wraz z poprawa wynikow i wyzdrowieniem wrocil poped seksualny
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:29   #15
LenaaaP
Raczkowanie
 
Avatar LenaaaP
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 119
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

nie wiem co CI poradzić ...
Ja mam podobną sytuacje ale juz od prawie 3 lat mój TZ ma 28 lat i brak ochoty na sex u Ciebie to 3 razy na miesiąc u nas to raz na miesiąc ale ja już sie zdążyłam do tego przyzwyczaić, nie rozumiem tylko tego ze jeśli już do czego dochodzi to on |Cie nie chce myziac itp. mój TZ może nie za często lubi sie kochać ale nie narzekam na brak pieszczot z jego strony Pogadaj z nim o tym, być może faktycznie jest przemęczony i łóżkowe figle mu nie w głowie
__________________
*Jest we mnie puch anielskich skrzydeł, błoto z pod diabelskich kopyt*

Zapuszczam włosy
LenaaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:35   #16
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
martinka,ale u tak młodego faceta nie wierze w takie zmęczenie,żeby mu się seksu nie chciało

w sumie masz racje... w dodatku ze tu nie ma w ogole kontaktu fizycznego ... przytulania, pocalunkow, pieszczot...

na pewno jest problem i to duzy....


Cytat:
Napisane przez lain
albo jest chory. moj mial taki seksualny kryzys, gdy mu tak zelazo we krwi spadlo, ze trafil do szpitala na przetaczanie krwi. wraz z poprawa wynikow i wyzdrowieniem wrocil poped seksualny
no tak tez moze byc. nie wiem czy autorka w ogole z nim o tym rozmawiala...?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:39   #17
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Ogólnie przyjmuje do wiadomości,ze ludzie mają różne potrzeby i nie jest regułą,ze facet musi chcieć zawsze i wszedzie.Ale mimo to uważam,że w związku autorki jest duży problem.Na miejscu Lenyyyy też bym była czujna
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:41   #18
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
martinka,ale u tak młodego faceta nie wierze w takie zmęczenie,żeby mu się seksu nie chciało
ja jestem młoda i mi sie jednak nie chce, ze zmeczenia
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:46   #19
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
ja jestem młoda i mi sie jednak nie chce, ze zmeczenia

ale nie chce ci sie tez pocalunkow, trzymania za reke, przytulenia sie? poza tym jak dlugo ci sie nie chce - to tez istotne...

sam stosunek - ok, mozna byc zmeczonym (ale tez bez przesady jak dlugo -miesiac, dwa, trzy, pol roku, rok...?) - ale cala reszta, zupelnie unikac kontaktu z druga osoba?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 22:50   #20
LenaaaP
Raczkowanie
 
Avatar LenaaaP
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 119
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Na miejscu Lenyyyy też bym była czujna
Ja Znam swojego męża i wiem jakie ma potrzeby, nie ma tak dużego temperamentu jak ja i Ja to szanuje ( jakoś sobie radzimy) jesteśmy ze sobą trochę i nie mam sie o co martwic
__________________
*Jest we mnie puch anielskich skrzydeł, błoto z pod diabelskich kopyt*

Zapuszczam włosy
LenaaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 08:45   #21
patunia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
GG do patunia999 Send a message via Skype™ to patunia999
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Dzięki za podpowiedzi,źle mnie zrozumieliście-ja już z nim rozmawiałam,sam mówi,że nie wie czemu mu się nie chce kochać,przeważnie jest zmęczony po pracy,tyle że mi się chce zawsze i wszędzie,a jemu nie,Chciałabym mieć tego seksu więcej,bo ja dopiero w ten etap życia weszłam i normalne że chce uprawiać ten seks,bo tacy jesteśmy,mamy swoje popędy.rozmowy skutków nie przynoszą.A i jeszcze jedno:przytulamy się,rozmawiamy o wielu innych sprawach,całujemyWięc jeszcze nie jest tak źle.Czy może to być spowodowane częstymi kłotniami?Panowie czemu facet może nie chcieć seksu?Może we się postawicie na takim miejscu.Tylko nie myślcie że ja jestem jakąś boginią i seksoholiczką bo tak nie jest.Po trzecie myślę,że zdrada odpada,bo ufam mu,nawet ja nie zdradzalam i go nie zdradze,bo jesli skok w bok-już nie jest to dla mnie,ja nie zdradzalam nigdy i nie mam zamiaru.Dziewczyny a czy wasz facet nieraz odmowil seksu?
patunia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:04   #22
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez patunia999 Pokaż wiadomość
Po trzecie myślę,że zdrada odpada,bo ufam mu,nawet ja nie zdradzalam i go nie zdradze,bo jesli skok w bok-już nie jest to dla mnie,ja nie zdradzalam nigdy i nie mam zamiaru.Dziewczyny a czy wasz facet nieraz odmowil seksu?

To , że Ty nie zdradzasz ,to nie znaczy , że on tego nie robi...jedno nie wyklucza drugiego !
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:08   #23
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez patunia999 Pokaż wiadomość
Po trzecie myślę,że zdrada odpada,bo ufam mu,nawet ja nie zdradzalam i go nie zdradze,bo jesli skok w bok-już nie jest to dla mnie,ja nie zdradzalam nigdy i nie mam zamiaru.Dziewczyny a czy wasz facet nieraz odmowil seksu?
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
To , że Ty nie zdradzasz ,to nie znaczy , że on tego nie robi...jedno nie wyklucza drugiego !

nie twierdze, ze zdradza na pewno, ale kochana w zyciu nie mozesz byc pewna niczego.... nie wykluczaj tez tej mozliwosci...

nie kazdy facet musi miec duze potrzeby, jednak jezeli wczesniej nie bylo z tym problemow, cos jest ewidentnie nie tak.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238749
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:12   #24
ElvesBrew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

---> Patunia
To nie jest pytanie na które łatwo jest udzielić odpowiedzi, ponieważ tych powodów może być kilka. Po pierwsze, zarówno mężczyzna jak i i kobieta kiedy są zestresowani (praca) nie mają specjalnej ochoty na seks. U mężczyzny stres może powodować problemy z erekcją. Jeżeli mieliście jakieś problemy tego typu, być może on po prostu unika zbliżeń bo boi się zawieść. Jeżeli to nie wchodzi w grę to ze znaczną częścią mężczyzn jest tak, że po pewnym czasie partnerka im...hmm...nieco powszednieje..nie jest już wyzwaniem i nie dostarcza bodźców do działania. Ponieważ na początku te bodźce są bardzo silne a potem w naturalny sposób słabną spada zainteresowanie seksem. Dalej, możecie mieć bardzo częsty problem par a mianowicie różnica temperamentów. W takim wypadku potrzeba kompromisów i obie strony muszą rozumieć, że trzeba trochę odpuścić a seks nie jest najważniejsze. Niemniej, masz prawo nalegać aby często okazywał Ci uczucia...dotykał i całował.
Na końcu chciałbym wspomnieć o bardzo ważnym mechanizmie psychologicznym...zapewne on wyczuwa z twojej strony presje na częste zbliżenia. Powiem Ci, że dla mezczyzny to nie jest komfortowa sytuacja i może ona powodować jeszcze mniejszą cheć na seks. Facet lubi być panem sytuacji i być łowczym a nie zwierzyną, tzn. musi mieć takie poczucie nieważne jak jest naprawdę

Tyle ode mnie jako faceta. TRzymaj się ciepło. Rozmawiajcie i szukajcie kompromisów. Bez nich żaden związek nie przetrwa.
ElvesBrew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:15   #25
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ale nie chce ci sie tez pocalunkow, trzymania za reke, przytulenia sie? poza tym jak dlugo ci sie nie chce - to tez istotne...

sam stosunek - ok, mozna byc zmeczonym (ale tez bez przesady jak dlugo -miesiac, dwa, trzy, pol roku, rok...?) - ale cala reszta, zupelnie unikac kontaktu z druga osoba?
autorka na ocałunki i trzymanie za rękę nie narzeka, wiec jakby to nie idzie w parze z brakiem seksu... TU nie mozemy tego połaczyc, bo rzeczywiscie gdyby było brak I JEDNEGO I DRUGIEGO byłoby coś bardzo źle...


moim zdaniem dominuje zmęczenie i inny temperament i inne potrzeby...

nie za bardzo podobaja mi sie tak szybkie sugestie o zdradzie (ewentualnej)
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:33   #26
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
autorka na ocałunki i trzymanie za rękę nie narzeka, wiec jakby to nie idzie w parze z brakiem seksu... TU nie mozemy tego połaczyc, bo rzeczywiscie gdyby było brak I JEDNEGO I DRUGIEGO byłoby coś bardzo źle...
fakt, zle przeczytalam, bo bylo cos o braku dotykania. ale autorka juz sprostowala.


Cytat:
moim zdaniem dominuje zmęczenie i inny temperament i inne potrzeby...

nie za bardzo podobaja mi sie tak szybkie sugestie o zdradzie (ewentualnej)
nie twierdze ze zdradza na pewno, ale nigdy nie mozna tego wykluczyc i byc pewnym ze moj misiaczek tego nie zrobi....

z temperamentem to oczywiscie, moze byc ze ma mniejszy, ale tez zalezy jak bylo przed tymi problemami.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:37   #27
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
nie twierdze ze zdradza na pewno, ale nigdy nie mozna tego wykluczyc i byc pewnym ze moj misiaczek tego nie zrobi....

z temperamentem to oczywiscie, moze byc ze ma mniejszy, ale tez zalezy jak bylo przed tymi problemami.
albo mi sie wydaje, albo BARDZO mocno obstawiasz zdradę?
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:01   #28
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Polecam ten wątek do przestudiowania :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238749
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:03   #29
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
albo mi sie wydaje, albo BARDZO mocno obstawiasz zdradę?
nie wydaje ci sie...
mam takie a nie inne doswiadczenia (ale nie chodzi o to ze mnie ktos zdradzil), i tak to niestety widze...
aczkolwiek, wiem ze nie musi to byc prawda.

owszem - stres, zmeczenie, choroba, blokada psychiczna - to wszytsko jest prawdopodobne, ale po prostu do tej sytuacji to mi nie pasuje...

zwlaszcza ze slyszalam juz kilka podobnych historii i ich przyczyna byla zdrada.

ale sa to tylko moje przypuszczenia, przeczucie...

oczywiscie do kazdej sprawy nalezy podchodzic indywidualnie i zeby fachowo ocenic problem trzeba rozwazyc wiele czynnikow -
jak wygladal seks na poczatku,
czy temperament byl wiekszy czy nie,
czy bylo zaspokojenie, zgodnosc pragnien i fantazji,
styl zycia i jego zmiana,
wplyw stresu, zmeczenia,
ogolnych problemow w zwiazku poza zyciem sekualnym,
trwalosc i jakos uczucia,
czy brak ochoty nastapil nagle czy dzialo sie to powoli i stopniowo,
ewentualne problemy zdrowotne,
wstyd,
atrakcyjnosc partnerki
itd....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:48   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój chłopak nie chce seksu!!Dlaczego?

Co wy z tym przemeczeniem ??

nie chodzi o 70 latka ale o mlodych facetow ,pelnych zycia i energii,kto w obecnych czasach nie jest przemeczony ?gdyby tak bylo jak twierdzicie ludzkosc juz dawno by wymarla.

moj ma 35 lat ,mieszkamy razem od 9 lat i moze zawsze i wszedzie-a co pochwale sie ;-)

problem tkwi albo w zwiazku -cos mu nie odpowiada ,ma kogos innego lub
chodzi o cos zdrowotnego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.