Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 14:54   #1501
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

aha i mam pytanie czy wystarczy pozniej myc wlosy jakims szamponem prostującym , używać jedwab czy trzeba zakupić całą serię jakiś drogich specyfików po zabiegu??
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 14:55   #1502
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez stokrotka7872 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedz wnioskuję że jesteście zadowolone z tego zabiegu

podniosła ceny??:/ ehh czyli w 500 powinnam się zamknąć??


Nie wiem, nie jestem p. Agnieszką. Zadzwoń, spytaj .
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:25   #1503
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez stokrotka7872 Pokaż wiadomość
hey mam pytanko czy któraś z Was prostwała sobie włosy faroukiem u Pani Agnieszki na Grzybowskiej?? nie wiecie może ile będzie kosztowało prostowanie włosów do około łopatek + obcięcie?? i ile trzymają sie proste włoski?? z góry dziękuję
Cytat:
Napisane przez stokrotka7872 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedz wnioskuję że jesteście zadowolone z tego zabiegu

podniosła ceny??:/ ehh czyli w 500 powinnam się zamknąć??
Cytat:
Napisane przez stokrotka7872 Pokaż wiadomość
aha i mam pytanie czy wystarczy pozniej myc wlosy jakims szamponem prostującym , używać jedwab czy trzeba zakupić całą serię jakiś drogich specyfików po zabiegu??
odp na wszytskie pytania i to bardzo dokladnie jest w watku, polecam przeczytac
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 16:28   #1504
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

jeju czy ktokolwiek juz prostowal w poznaniu bo wszyscy gdzies indziej!!czekam na jakies relacje osob prostujacych w poznaniu!!! pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 18:20   #1505
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Zdaje się, że ktoś pytało salon Farouk >>w Łodzi<<

Salon Caroline
ul. Okoniowa 4
tel.042 658 46 46

koszt prostowania z tego co pamiętam do 5oozł Pozdrawiam
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 18:24   #1506
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

madzia2222 jedyny salon Farouk, który znalazłam w Łodzi

http://www.carolinesalon.pl/lay.php?go=onas

Ja bym im zaufała..
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 23:56   #1507
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

hmmmm......chyba nikt w poznaniu nie prostowal jezeli prostowal to prosze o opinie!!! pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 00:27   #1508
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez MirCia19 Pokaż wiadomość
hmmmm......chyba nikt w poznaniu nie prostowal jezeli prostowal to prosze o opinie!!! pozd

Wystarczylo przejrzec kilka starszych stron tego watku : w Poznaniu zabieg robila nafie, str. 39, post nr: 1170.

Swoja droga jestem ciekawa czy nadal jest zadowolona z efektu prostowania.

Nafie, daj znac
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 00:53   #1509
gosiaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Zrobilam sobie ten zabieg w polskim salonie w stanach. zaplacilam wtedy 100 $ ,rok temu. efekt byl super. Moje proste wlosy naprawde sie podobaly... kiedy wlosy juz odrosly powrocilam do ich prostowania (co nie niszczylo mi ich zbytnio wczesiej dzieki odpowiednim preparatom) a teraz co moge powiedziec: Nie robcie tej ,,trwalej prostej'' nigdy! Mam okropnie zniszczone konce wlosow, lamia sie. Stosowalam wiele odzywek, maseczek i nic... Moje wlosy z dlugosci gdzies w lopatki przeszly do dlugosci gdzies do,za ramiona...
gosiaaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 01:46   #1510
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez gosiaaxd Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie ten zabieg w polskim salonie w stanach. zaplacilam wtedy 100 $ ,rok temu. efekt byl super. Moje proste wlosy naprawde sie podobaly... kiedy wlosy juz odrosly powrocilam do ich prostowania (co nie niszczylo mi ich zbytnio wczesiej dzieki odpowiednim preparatom) a teraz co moge powiedziec: Nie robcie tej ,,trwalej prostej'' nigdy! Mam okropnie zniszczone konce wlosow, lamia sie. Stosowalam wiele odzywek, maseczek i nic... Moje wlosy z dlugosci gdzies w lopatki przeszly do dlugosci gdzies do,za ramiona...
A pamietasz jakimi kosmetykami mialas robiona trwala? Farouk, Goldwell czy moze cos innego?

Zycze szybkiej regeneracji wlosow
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 09:18   #1511
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
A pamietasz jakimi kosmetykami mialas robiona trwala? Farouk, Goldwell czy moze cos innego?
Dokładnie tak, jakimi kosmetykami prostowałaś włosy?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 13:01   #1512
gosiaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
A pamietasz jakimi kosmetykami mialas robiona trwala? Farouk, Goldwell czy moze cos innego?

Zycze szybkiej regeneracji wlosow
niestety nie pamietam...
gosiaaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:09   #1513
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

berry juz pisalam do nafie ale cos milczywybieram sie na ta slowianska ale opinii zadnych tylko wiem ze efekt jest dobry a co to za ocenapozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:28   #1514
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez gosiaaxd Pokaż wiadomość
niestety nie pamietam...


A to najważniejsze .
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 11:49   #1515
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Mircia, ja prostowałam w Poznaniu na Słowianskiej i nie jestem zadowolona. Mam siano na głowie i do tego okropne L, na odroscie. Każda fryzjerka która mnie czesze mowi,ze powinnam tam jechac i domagac sie odszkodowania, ale nie dosc,ze mam daleko to jeszcze jestem pewna,ze nic nie załatwie. Mi robiła chyba uczennica,bo o wszystko pytała sie drugiej i moze dlatego takie sa efekty. Moje włosy w tej chwili sa w opłakanym stanie. Wydaje po 100zł co drugi tydz. na rekonstrukcje włosa, bo inaczej pokrusza mi sie zupełnie. Nie wyszło mi to na korzysc, ale to mój indywidualny przypadek, wiec nie sugeruj sie tym wyłacznie. Jesli masz swoje ciemne badz naturalne włosy to spróbuj, moze ich tak bardzo nie zniszczysz. Pozdrawiam
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 11:54   #1516
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Gdzie W Krakowie Mozna Chemicznie Wyprostowac Wlosy ???
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 13:13   #1517
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Mircia, ja prostowałam w Poznaniu na Słowianskiej i nie jestem zadowolona. Mam siano na głowie i do tego okropne L, na odroscie. Każda fryzjerka która mnie czesze mowi,ze powinnam tam jechac i domagac sie odszkodowania, ale nie dosc,ze mam daleko to jeszcze jestem pewna,ze nic nie załatwie. Mi robiła chyba uczennica,bo o wszystko pytała sie drugiej i moze dlatego takie sa efekty. Moje włosy w tej chwili sa w opłakanym stanie. Wydaje po 100zł co drugi tydz. na rekonstrukcje włosa, bo inaczej pokrusza mi sie zupełnie. Nie wyszło mi to na korzysc, ale to mój indywidualny przypadek, wiec nie sugeruj sie tym wyłacznie. Jesli masz swoje ciemne badz naturalne włosy to spróbuj, moze ich tak bardzo nie zniszczysz. Pozdrawiam
Wspolczuje!

Ale na Twoim miejscu zrobilam bym to, co radza Tobie fryzjerki. W koncu prostowanie nie kosztuje malo i salon Farouk ma obowiazek wykonac je profesjonalnie!

Trzymaj sie
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 15:34   #1518
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Znazlazlam salon w Krakowie - EXPANDER - w ktorym wykonuje sie chemiczne prostowanie kosmetykami goldwella.

Niezaleznie od dlugosci i skretu wlosow koszt to 800zl + 80zl konieczne strzyzenie - Pani mowi ze koncowki sie troche niszcza i to jest przymus. Czyli w sumie wychodzi 880zl.

Przeczytalam caly ten watek i przeczytalam ze 800zl to max za takie prostowanie. Ja nie mam wlosow mocno kreconych ale jedynie fale takze nie wiem czy cena 880zl nie jest mocno przesadzona.

Czy ktos zna inny salon w KRAKOWIE - wykonujacy to profesjonalnie? Licze sie z cena w granicach 600-800zl.

Czy na os. II Pulklu lotniczego 2 wykonuja to profesjonalnie?!?
Dzwonilam tam rowniez dzisiaj ale po samej rozmowie wywnioskowalam ze nie robia tego czesto i nie sa w tym pewni.

_________________________ ______________

Szukam sprawdzonego salonu w KRAKOWIE.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 18:41   #1519
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Znazlazlam salon w Krakowie - EXPANDER - w ktorym wykonuje sie chemiczne prostowanie kosmetykami goldwella.

Niezaleznie od dlugosci i skretu wlosow koszt to 800zl + 80zl konieczne strzyzenie - Pani mowi ze koncowki sie troche niszcza i to jest przymus. Czyli w sumie wychodzi 880zl.

Przeczytalam caly ten watek i przeczytalam ze 800zl to max za takie prostowanie. Ja nie mam wlosow mocno kreconych ale jedynie fale takze nie wiem czy cena 880zl nie jest mocno przesadzona.

Czy ktos zna inny salon w KRAKOWIE - wykonujacy to profesjonalnie? Licze sie z cena w granicach 600-800zl.

Czy na os. II Pulklu lotniczego 2 wykonuja to profesjonalnie?!?
Dzwonilam tam rowniez dzisiaj ale po samej rozmowie wywnioskowalam ze nie robia tego czesto i nie sa w tym pewni.

_________________________ ______________

Szukam sprawdzonego salonu w KRAKOWIE.
uwazam ze to dosc duza cena wiec dolaczam sie do pytania

a moze znacie jakis sprawdzone salon Farouka w Krakowie ??
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 20:21   #1520
onazadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 25
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Dziewczyny...po co Wy chcecie prostować...Kręcone, czy w inny sposób strukturalne włosy są zawsze fajna rama dla buzi- potrafią ładnie podkreślić owal twarzy i lepiej niż gładkie niwelują ew niedoskonałości. Ech...Poza tym są kobiece bardzo.
onazadowolona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 20:57   #1521
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
Mircia, ja prostowałam w Poznaniu na Słowianskiej i nie jestem zadowolona. Mam siano na głowie i do tego okropne L, na odroscie. Każda fryzjerka która mnie czesze mowi,ze powinnam tam jechac i domagac sie odszkodowania, ale nie dosc,ze mam daleko to jeszcze jestem pewna,ze nic nie załatwie. Mi robiła chyba uczennica,bo o wszystko pytała sie drugiej i moze dlatego takie sa efekty. Moje włosy w tej chwili sa w opłakanym stanie. Wydaje po 100zł co drugi tydz. na rekonstrukcje włosa, bo inaczej pokrusza mi sie zupełnie. Nie wyszło mi to na korzysc, ale to mój indywidualny przypadek, wiec nie sugeruj sie tym wyłacznie. Jesli masz swoje ciemne badz naturalne włosy to spróbuj, moze ich tak bardzo nie zniszczysz. Pozdrawiam

no i jestem w strasznej kropce bo chcialam w przyszlym tygodniu isc na to prostowania a tu takie opinie zle ze nie pojde dziekuje ze mnie uswiadomilyscie bo bym sie potem zaplakala teraz mysle gdzie sie wybrac na to prostowanie bo w poznaniu nie ma juz innego salonu wiec musze gdzies pojechac mysle o Warszawie bo chyba mi wyjdzie najblizej i najtaniej z Poznania a poza tym planuje wydac na to prostowanie max 400zl!! dziewczyny pomozcie gdzie moglabym sie wybrac aby bylo blisko poznania,do 400zl no i przede wszystkim efeky dobry czyli wasze recenzje rowniez pozytywne pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:23   #1522
madzia2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Kaarolinkaa - wielkie dzieki za info
madzia2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:27   #1523
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez MirCia19 Pokaż wiadomość
no i jestem w strasznej kropce bo chcialam w przyszlym tygodniu isc na to prostowania a tu takie opinie zle ze nie pojde dziekuje ze mnie uswiadomilyscie bo bym sie potem zaplakala teraz mysle gdzie sie wybrac na to prostowanie bo w poznaniu nie ma juz innego salonu wiec musze gdzies pojechac mysle o Warszawie bo chyba mi wyjdzie najblizej i najtaniej z Poznania a poza tym planuje wydac na to prostowanie max 400zl!! dziewczyny pomozcie gdzie moglabym sie wybrac aby bylo blisko poznania,do 400zl no i przede wszystkim efeky dobry czyli wasze recenzje rowniez pozytywne pozd

A jakie masz włosy? Dlugie? krótkie? Bardzo skręcone?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 23:50   #1524
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Ja mialam kolezanke ktora wyprostwala wlosy i wieie co? To nie wygladalo fajnie...wlosy wydawaly sie strrasznie przylizane a poza tym zaczely jej wypadac.....
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 02:29   #1525
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Ja mialam kolezanke ktora wyprostwala wlosy i wieie co? To nie wygladalo fajnie...wlosy wydawaly sie strrasznie przylizane a poza tym zaczely jej wypadac.....


Od razu po zabiegu faktycznie są przylizane, ale potem już tak nie wyglądają.



Dziewczyny, Wy określajcie o jakich zabiegach prostowania (nazwa produktów, nazwa firmy) Wy piszecie.

Bo pisząc prostowanie mogę mieć jak np. przy samochodzie - na myśli dwudziestoletniego malucha albo nowe audi, co robi pewną różnicę... To ważne o jakim zabiegu piszecie, więc wymieniajcie jego nazwę...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:20   #1526
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
A jakie masz włosy? Dlugie? krótkie? Bardzo skręcone?

ja chce wyprostowac faroukiem a wlosy mam mocno pocieniowane ogolnie najkrotsze sa do ucha a najdluzsze za ramiona ok, 4cm za ramiona sa baardzo grube bo kazdy fryzjer mi to mowi i ja sama tez to wiem bo jest ich strasznie duzo nie sa bardzo krecone lekko faluja jedyny och problem to to ze sie pusza i robi sie "siano" no i jest ich za duzo
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 15:42   #1527
Patka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 20
GG do Patka92
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Wyrywanie włosów zaczęłam hmm, jakieś 1,5 roku temu.

Na początk zauważyła łysy placek mama z siostrą, skłamałam, ze coś mi się przykleiło do włosów i musiałam wyrwać.
Odrosły włosy, jakoś oduczyłam się. Powróciło po pół roku- wyrywam znów. Całe szczęście, że mam mamę która zajęła się mną, poszła do psychiatry i mam leki. muszę je brać regularnie, tylko wtedy pomagają.
zaczęłam od \wczoraj wieczór niestety w nocy dawkę zwymiotowałam.

Moja historia jest wręcz identyczna jak mai_btm

Tyle, że ja mam wsparcie- przyjaciel, mama, siostra, chłopak, oni wszyscy mówią mi gdy wyrywam i powstrzymują.


Najwięcej wyrywam w podróży, bo często jadę 360 km sama. wtedy na siedzeniu autobusu widzę wielkie ilości.
straszne, stresujące, niszczące.
Patka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 21:01   #1528
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

MirCia19 - w takim razie radzę Ci Farouka - tyle tylko, że musisz zlokalizować jakiś salon w okolicy Poznania - ja niestety nie z tamtych stron. Ale jeśli będziesz miała zamiar wybrać się do Warszawy - to ja tu robiłam i podawałam namiary na forum.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 21:07   #1529
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
MirCia19 - w takim razie radzę Ci Farouka - tyle tylko, że musisz zlokalizować jakiś salon w okolicy Poznania - ja niestety nie z tamtych stron. Ale jeśli będziesz miała zamiar wybrać się do Warszawy - to ja tu robiłam i podawałam namiary na forum.

dziekuje no caly czas szukam jakiegos dobrego salonu w mojej okolicy ale caly jak juz cos najblizej znajduje to Wrocławbede wytrwale nadal szukac bo coz zrobicjak cos znajde w poblizu poznania to oczywiscie poinformuje a jakby ktos znalazl to prosze o adres i recenzje pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 14:43   #1530
szumi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

ufff udało mi się przebrnąć przez większość tego wątku
I powiem szczerze, że tak mnie dziewczyny zachęciłyście, że chyba się na to zdecyduje

Mircia19 jestem w Poznania i mam zamiar robić własnie tutaj na Słowiańskiej. Z tego co wcześniej wyczytałam to już kilka dziewczyn tam robiło i większość jest zadowolona. Moje włosy raczej nie są zniszone, bo staram się jak najrzadziej katować je prostownicą, więc powinno być oki a Ty już się zdecydowałaś?

Skaarbek na Twoim miejscu poszłabym do salonu z reklamacją. W końcu to nie są małe pieniądze... a ile konkretnie płaciłaś?
szumi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.