Henna rzęs i brwi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 14:23   #1
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540

Henna rzęs i brwi...


Od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną rzęs i brwi.. Chociaż sama nie wiem, czy blondynki mogą używać henny? Nie będzie to wyglądało sztucznie? Jestem raczej taką "średnią" blondynką, mam jasną karnacje, brązowe brwi i czarne rzęsy. Czy będzie to wyglądało naturalnie? Lepiej iść do kosmetyczki czy zrobić samemu?
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:54   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Henna rzęs i brwi...

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną rzęs i brwi.. Chociaż sama nie wiem, czy blondynki mogą używać henny? Nie będzie to wyglądało sztucznie? Jestem raczej taką "średnią" blondynką, mam jasną karnacje, brązowe brwi i czarne rzęsy. Czy będzie to wyglądało naturalnie? Lepiej iść do kosmetyczki czy zrobić samemu?
Pomaluj najpierw brwi kredką albo cieniem i będziesz wiedziała czy wyglądasz sztucznie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 08:36   #3
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Henna rzęs i brwi...

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną rzęs i brwi.. Chociaż sama nie wiem, czy blondynki mogą używać henny? Nie będzie to wyglądało sztucznie? Jestem raczej taką "średnią" blondynką, mam jasną karnacje, brązowe brwi i czarne rzęsy. Czy będzie to wyglądało naturalnie? Lepiej iść do kosmetyczki czy zrobić samemu?
Jeżeli nigdy wcześniej sama nie robiłaś sobie henny to zdecydowanie najpierw pójdź do kosmetyczki. Bardzo łatwo jest "przegapić" odpowiedni czas trzymania henny i wtedy mogą Ci wyjść brwi kruczoczarne. Kosmetyczka również dobierze dla Ciebie dobry kolor, często również mieszają ze sobą różne odcienie henny. Np. w moim przypadku mieszana jest grafitowa z brązową
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 12:46   #4
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Henna rzęs i brwi...

Ja jestem blondynką i robię hennę na brwi - wygląda to bardzo fajne, oko nabiera wyrazu Teraz zrobiłam też na rzęsach i polecam Warto pójść do kosmetyczki pierwszy raz
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:34   #5
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Henna rzęs i brwi...

Oczywiście, że zrób Blondynkom ładnie jest w grafitowym odcieniu henny na brwiach. Rzęsy obowiązkowo czarne jak noc
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:33   #6
mvm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Henna rzęs i brwi...

Według mnie dla blondynki w sam raz by była henna brązowa tak aby ładnie zarysować kontur brwi. rzęsy rzecz jasna czarne tak jak wspomniała koleżanka przede mną jeżeli mogłabym podpowiedzieć to lepiej udać się do gabinetu. kosmetyczka jednak ustali najlepiej jaki kolor dla Ciebie pasuje bo my nie widząc Twojej twarzy możemy tylko spekulować jak będzie najlepiej.
mvm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 09:32   #7
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Henna rzęs i brwi...

Jeżeli masz sprawne rączki i wiesz jak to się robi to możesz poeksperymentować sama w domu. Kup sobie jasny brąz na poczatek i potrzymaj jakieś 7 minut.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 12:51   #8
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: Henna rzęs i brwi...

czesc dziewczynki ja tak sama Sobie zrobilam bez zadnej wprawy brwi i wyszly mi tak Ciemne ze przez 2 tyg wtsydzilam sie wyjsc z domu;/ a tez jestem bladynka wiec wyobrazcie soebie jak to wygladalo, i od tamtej pory chodze do kosmetyczki juz nie ryzykuje
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.