Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 15:34   #4981
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
uff ostatnie.
Dziewczynki przepraszam was tz ajakosc skanow ale postawilam na szybkosc a nie na jakosc
enjoy
no przestań, za co Ty nas przepraszasz, sprawiłaś ogromną radość dziękuję
zabieram się za dokładne przeglądanie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:36   #4982
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Dzięki Gayenko. Faktycznie nie ma tych zestawów, byłam przekonana, że będą w gazetce.

Widzę Issey Miyake w promocji, to były moje pierwsze prawdziwe perfumy. Mama dostała od kogoś i jej nie podeszły, tak sobie myślę, że i mi mogłyby teraz nie podejść, ale sentyment pozostał.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:40   #4983
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
uff ostatnie.
Dziewczynki przepraszam was za jakosc skanow ale postawilam na szybkosc a nie na jakosc
enjoy
Dziękujemy
O ciekawam tego zapachu Burberry, obwącham na pewno Tani jak za 50 ml, ale pewnie mało trwały.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:46   #4984
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no przestań, za co Ty nas przepraszasz, sprawiłaś ogromną radość dziękuję
zabieram się za dokładne przeglądanie
Prosze bardzo
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki Gayenko. Faktycznie nie ma tych zestawów, byłam przekonana, że będą w gazetce.

Widzę Issey Miyake w promocji, to były moje pierwsze prawdziwe perfumy. Mama dostała od kogoś i jej nie podeszły, tak sobie myślę, że i mi mogłyby teraz nie podejść, ale sentyment pozostał.

Ja tez myslalam ze te zestawy beda...zwlaszcza w takiej promocji.Ale szukalam ich tam gdzei zawsze sa u mnie w SP takie zestawy i nie bylo..Przejzalam gazetke...nie ma na szczescie byly z boku na osobnej polce z zestwami insolence Guerlain.
A ta maseczka jest przegenialna i ja ja uwielbiam w kazdej ilosci jakby ci nie podeszla Ice to wiesz
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:48   #4985
beatka880509
Raczkowanie
 
Avatar beatka880509
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 95
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

dziewczyny sorki, szukam szukam zakladki i nie widze. jak sie zaklada watek?
beatka880509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:50   #4986
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Em, Isa - gratuluje
Pakosto - ja rowniez skladam spoznione ale szczerze zyczenia i zycze milego wyjazdu


Bylam dzis na zakupach (tadam, zgadnijcie z kim ), mialam kupic tylko micel i peeling z serii Sopot Spa , a dokupilam jeszcze zel oliwkowy (mi tak samo jak Ice spodobal sie zapach), krem Sopot Sun na miejsca wrazliwe , zelpo opalaniu Ziaja, zele YR sztuk 4 , oliwke YR i zel do mycia twarzy YR Wczoraj w nagrode za zdana obrone kupilam zestaw miniatur Lancome Aqua Fusion. Jednoczesnie oglaszam odwyk Jedyne , co wolno mi kupic w najblizszym czasie to podklad , tusz do rzes, kosmetyki do/po opalaniu oraz perfumy. Na reszte mam szlaban do czasu, az nie powykanczam wiekszosci zapasow

W SP widzialam zestaw z tuszami HR , zestawow Lancome nie widzialam. Bardzo cieszy mnie fakt, ze nic z gazetki mnie nie kusi
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:54   #4987
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Aga, lekarz nie musiał byc kompletnym partaczem. Złamanie narzędzia w kanale i pozostawienie go tam czasami się zdarza (na szczęście nie w naszej przychodni ale słyszałam z innych miejsc że tak) i jeśli nie ma żadnych efektów ubocznych czy stanu zapalnego czasami nawet nie próbuje się wyjąc.
Dziwi mnie to ze Twój dentysta patrząc na zdjęcia wcześniejsze tego nie zauważył
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 15:55   #4988
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja tez myslalam ze te zestawy beda...zwlaszcza w takiej promocji.Ale szukalam ich tam gdzei zawsze sa u mnie w SP takie zestawy i nie bylo..Przejzalam gazetke...nie ma na szczescie byly z boku na osobnej polce z zestwami insolence Guerlain.
A ta maseczka jest przegenialna i ja ja uwielbiam w kazdej ilosci jakby ci nie podeszla Ice to wiesz
Jeszcze pomyślę, czy nie spróbowac, ale denat w połączeniu z polyacrylamidem mnie bardzo zniechęca.
Jak coś to jest Twoja.

Cytat:
Napisane przez beatka880509 Pokaż wiadomość
dziewczyny sorki, szukam szukam zakladki i nie widze. jak sie zaklada watek?
Musisz nacisnąć na forum taki fioletowy przycisk z napisem "Nowy wątek" i rysunkiem kałamarza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:41   #4989
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aga, lekarz nie musiał byc kompletnym partaczem. Złamanie narzędzia w kanale i pozostawienie go tam czasami się zdarza (na szczęście nie w naszej przychodni ale słyszałam z innych miejsc że tak) i jeśli nie ma żadnych efektów ubocznych czy stanu zapalnego czasami nawet nie próbuje się wyjąc.
Dziwi mnie to ze Twój dentysta patrząc na zdjęcia wcześniejsze tego nie zauważył
Nie zauważył, bo to było pierwsze zdjęcie tego zęba. Wcześniej nic się nie działo, więc nie robiłam RTG. Teraz też by nie wyszło szydło z worka, gdyby nie fakt, że technik złapał dwa zęby (bolała dolna lewa 7, na zdjęciu jest jeszcze 6). To narzędzie utkwiło w właśnie w 6, a bolała 7. Dentystka się dziwiła, że boli ząb obok, a ten spartaczony nie .
Aguś, czy ja muszę tę szóstkę usuwać, skoro nic (teoretycznie) się z nią nie dzieje? Może wystarczy tylko przeleczyć to zapalenie miazgi i tę zgorzel w siódemce? A może ta dzisiejsza dentystka ma rację, że to będzie powodowało problemy z sąsiadującymi zębami. Ona coś mówiła jeszcze, że kanały w tej szóstce (prócz pozostawienia narzędzia) były też źle przeleczone .
Ja już z tego głupia jestem. jeden dentysta mówi tak inny zupełnie na odwrót. Jeden chce ząb ratować, drugi radzi usunąć. Już nie wiem komu zaufać . wiem tylko, że nie chcę kolejnego ubytku .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:58   #4990
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość

Bylam dzis na zakupach (tadam, zgadnijcie z kim ), mialam kupic tylko micel i peeling z serii Sopot Spa , a dokupilam jeszcze zel oliwkowy (mi tak samo jak Ice spodobal sie zapach), krem Sopot Sun na miejsca wrazliwe , zelpo opalaniu Ziaja, zele YR sztuk 4 , oliwke YR i zel do mycia twarzy YR Wczoraj w nagrode za zdana obrone kupilam zestaw miniatur Lancome Aqua Fusion. Jednoczesnie oglaszam odwyk Jedyne , co wolno mi kupic w najblizszym czasie to podklad , tusz do rzes, kosmetyki do/po opalaniu oraz perfumy. Na reszte mam szlaban do czasu, az nie powykanczam wiekszosci zapasow

W SP widzialam zestaw z tuszami HR , zestawow Lancome nie widzialam. Bardzo cieszy mnie fakt, ze nic z gazetki mnie nie kusi
Tez potrzebuje odwyku...widzialam dzisiaj maeslko MANGO w TBS..miala ktoras z was? fajne jest ?? bo pachnie booosko..
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeszcze pomyślę, czy nie spróbowac, ale denat w połączeniu z polyacrylamidem mnie bardzo zniechęca.
Jak coś to jest Twoja.
mi denat wrecz sluzy
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nie zauważył, bo to było pierwsze zdjęcie tego zęba. Wcześniej nic się nie działo, więc nie robiłam RTG. Teraz też by nie wyszło szydło z worka, gdyby nie fakt, że technik złapał dwa zęby (bolała dolna lewa 7, na zdjęciu jest jeszcze 6). To narzędzie utkwiło w właśnie w 6, a bolała 7. Dentystka się dziwiła, że boli ząb obok, a ten spartaczony nie .
Aguś, czy ja muszę tę szóstkę usuwać, skoro nic (teoretycznie) się z nią nie dzieje? Może wystarczy tylko przeleczyć to zapalenie miazgi i tę zgorzel w siódemce? A może ta dzisiejsza dentystka ma rację, że to będzie powodowało problemy z sąsiadującymi zębami. Ona coś mówiła jeszcze, że kanały w tej szóstce (prócz pozostawienia narzędzia) były też źle przeleczone .
Ja już z tego głupia jestem. jeden dentysta mówi tak inny zupełnie na odwrót. Jeden chce ząb ratować, drugi radzi usunąć. Już nie wiem komu zaufać . wiem tylko, że nie chcę kolejnego ubytku .
Agus..jejku jak ja ci wspolczuje..mialam z zebem rowniez problemy i to przy regularnym leczeniu.Dentystka spartolila mi zab,rozgrzebala miazge ,zalozyla mi nie to co trzeba a potem nie chciala naprawiac (a kustykalam do neij z noga w gipsie od biodra do kostki zima(!!!)i zaplacilam za plombe!)Musialam powymieniac wiekszosc plomb ktore mi zalozyla bo byly spartolone do reszty..mialam usuniete nerwy z zeba i gryzlam sciany z bolu bo tak mi wszystko rozgrzebala ..i nei dala znieczulenia bo "nie trzeba".Jesli chcesz to dam ci namiary na kobiete ktora uratowala mi z 10 zebow leczonych wczesniej przez te genialna dentystke.Uwielbiam ja za to ze leczy zeby poki mozna i nei kaze od razu rwac jak tamta.Jest przy tym stomatologiem estetycznym ,zrobila mojej mamie sliczne jedynki jak sie jej ulamalyZ Opola do Bytomia jest cakiem blisko ,a z rybnika to autkiem max 2 godzinki.W razie czego zaprowadze
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 17:09   #4991
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oto jestem. Zestawy Lancome stoją na wprost wejścia do apteki (jest ich jednak tylko jedna półka), tam też są zestawy z tuszami Helenki (oprócz Surrealist pojawiły się też Spectacular i Lash Queen). Zestawów Lancome są dwa rodzaje, tzn. z dwoma odcieniami JT - Framboise i Fraise. Kosztują 100zł, zestawy HR 90zł. Ja wzięłam zestaw z odcieniem Fraise, zaraz jak coś zjem, będę testować na ustach.


Nie mogę trafić na ładny odcień bordo wśród lakierów do paznokci, a przynajmniej nie na taki, jaki mnie interesuje. Widziałam tylko 2 zbliżone, ale też nie do końca - jeden Maybelline i jeden Bourjois So Laque. A myślałam, że znajdę coś tańszego (tak za 5-6zł).
A w tych z HR co jest dokładnie? Bo nie wiem czy nie zlecić przyjaciółce zakupu Macie jakieś doświadczenia z tuszami HR?

A jakiego koloru lakieru szukasz Coś jak Ivory z So Laque? Jeśli tak to polecam Astor 60 sec nr 202 - mocniej rozjaśnia płytkę i pięknie wybiela końcówki Za jakieś 15 zł.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
T

Nie ale dośc dawno słyszałam, ze miały się pojawić. A u Ciebei już są?
No właśnie też nie widziałam, a marzą mi się cienie
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tez potrzebuje odwyku...widzialam dzisiaj maeslko MANGO w TBS..miala ktoras z was? fajne jest ?? bo pachnie booosko..
Mango było pierwszym kosmetykiem z TBS i powodem mojej wielkiej niechęci do tej firmy Jest bardzo gęste, tłustawe, maślane i na mnie się zwyczajnie lepi. Na szczęście potem odkryłam, że co masło to zupełnie inny kosmetyk, i mam tam swoich faworytów: leciutki grejfrut i słodki, ciężkawy i bardziej treściwy migdał. Jeżeli masz bardzo suchą skórę, mango może Ci pasować
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 17:14   #4992
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tez potrzebuje odwyku...widzialam dzisiaj maeslko MANGO w TBS..miala ktoras z was? fajne jest ?? bo pachnie booosko..

mi denat wrecz sluzy

Agus..jejku jak ja ci wspolczuje..mialam z zebem rowniez problemy i to przy regularnym leczeniu.Dentystka spartolila mi zab,rozgrzebala miazge ,zalozyla mi nie to co trzeba a potem nie chciala naprawiac (a kustykalam do neij z noga w gipsie od biodra do kostki zima(!!!)i zaplacilam za plombe!)Musialam powymieniac wiekszosc plomb ktore mi zalozyla bo byly spartolone do reszty..mialam usuniete nerwy z zeba i gryzlam sciany z bolu bo tak mi wszystko rozgrzebala ..i nei dala znieczulenia bo "nie trzeba".Jesli chcesz to dam ci namiary na kobiete ktora uratowala mi z 10 zebow leczonych wczesniej przez te genialna dentystke.Uwielbiam ja za to ze leczy zeby poki mozna i nei kaze od razu rwac jak tamta.Jest przy tym stomatologiem estetycznym ,zrobila mojej mamie sliczne jedynki jak sie jej ulamalyZ Opola do Bytomia jest cakiem blisko ,a z rybnika to autkiem max 2 godzinki.W razie czego zaprowadze
Badzo chętnie , podaj mi namiary na priv.
Do rodziców jadę dopiero we wtorek wieczorem, a tak strasznie chciałam już dziś. No ale oddzwonił do mnie własciciel tych klubów, umówiliśmy się na spotkanie we wtorek rano, zatem nie opłaca mi się dziś jechać, bo i tak niczego nie pozałatwiam .
Z Bytumia jest mój tato , chętnie odwiedzę przy okazji rodzinkę. Niom i jedzie się z Rybnika autkiem max godzinkę .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 17:19   #4993
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś wracał w nocy od rodziców, przejeżdżałam przez wiochę, przez którą zwykle o tej porze przelatywałam setką. Coś mnie tkęnęło, zwolniłam, patrzę a tu na środku jezdni na czworaka czołga się facet z gołym tyłkiem .

Powrót do rodziców, jeszcze za czasów studenckich. Jechałam pociągiem z koleżanką, po drodze gadałyśmy o jakimś egzaminie (to akurat sesja zimowa była), na wprost nas siedziała babka, która całą drogę nie spuszczała ze mnie oka.
W Rybniku bardzo ociągała się z wysiadaniem, w końcu podeszła do mnie, złapała za rękę i powiedziała, że "idę pod prąd", że studia które akurat kończę na nic w życiu mi się nie przydadzą, że jestem przeznaczona do czegoś innego , ale odnajdę się bardzo późno. Dodała jeszcze, że mam złote serce i ludzie to wykorzystują. Zapytała też czy dużo jeżdżę samochodem - bo cudem przeżyję jakiś poważny wypadek (coś tam wspominała o jakiejś śmierci klinicznej), na koniec dodała, że nie powinnam marnować daru jaki otrzymałam - do dziś nie wiem o co jej chodziło .

A propos Milki - chyba pracowałaś jako hostessa przy kampanii, jaką m-dzy in. ja przygotowywałam . Jaki ten świat mały
.
Świetne historie.

Mi sie przypomniało jak kiedyś, na I roku wychodziłam z przejścia podziemnego koło dworca w Krakowie i jakaś cyganka popatrzyła na mnie i powiedziała: "uważaj na czarnego chłopca"

Co do Milki, do kolezanka miala ta degustacje.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aga, Hosenka boskie historie A ta z facetem uciekającycm z tacką Milki....
Aż sobie to wyobraziłam
Hehehe, podobno smieszne to było. nie napisałam że facet miał duzy wózek na zakupy a w tym wózku dziecko siedziało. Jak facet uciekał to dziecko az podskakiwało w tym wózku podobno

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chociaż cieszę się jeszcze wczorajszym puderkiem Essence- dl amnie rewelacja, jednak nei jest na skórze pomarańczowy delikatny, ni erobi plam (ktoś na wątku o tej firmie tak napisał i się bałam ) Więc poszukiwania matowego brązera oficjalnie uwazam za zakończone
Cieszę się że Ci się podoba

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tez potrzebuje odwyku...widzialam dzisiaj maeslko MANGO w TBS..miala ktoras z was? fajne jest ?? bo pachnie booosko..
Miałam wersję mini Bardzo dobrze radzi sobie z suchą skórą, ale ... piękny na początku zapach po pewnym czasie zmienia się na bardzo chemiczny i brzydki. Mimo iz to tylko 50 ml było


Natura szaleje z Essence - widziałam kolejną nową kolekcję - 2 w tygodniu hehe - Ibiza Longue. Nie ma w niej nic ciekawego - 4 lakiery do paznokci (pomarańczowy, jasny turkus, brąz z drobinkami i piaskowe zloto), 2 kredki do oczu (piaskowe złoto i jasny turkus), 2 błyszczyki w tubce (przerażajaacy pomarańczowy i przerażający turkus ), 4 cienie albo 3 i sztyft brązująco-rozświetlający


Byłam w hurtowni kosmetycznej i kupiłam sobie zestaw mini Joanny grejfrutowy za ... 4,80 Oprócz tego krem do rak kakaowy Ziaji za 3,95 i lekki krem kakaowy za 4,60 Aaa i w Rossmannie 2 lakiery: czerwony z drobinkami i ciemnoczerwony z drobinkami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 17:41   #4994
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
mi denat wrecz sluzy
A mnie krzywdzi.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A w tych z HR co jest dokładnie? Bo nie wiem czy nie zlecić przyjaciółce zakupu Macie jakieś doświadczenia z tuszami HR?
W tym z Surrealist jest miniaturka Magica, pęseta i aplikator do cieni ze szczoteczką do rzęs z drugiej strony. A w tych z Lash Queen i Spectacular to nie wiem, poprzednio był chyba płyn do demakijażu i krem pod oczy. Ja chcę Surrealist, ale na razie mogę zapomnieć.


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A jakiego koloru lakieru szukasz Coś jak Ivory z So Laque? Jeśli tak to polecam Astor 60 sec nr 202 - mocniej rozjaśnia płytkę i pięknie wybiela końcówki Za jakieś 15 zł.
Szukam bordowego. A właściwie czerwonego wina.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:21   #4995
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Natura szaleje z Essence - widziałam kolejną nową kolekcję - 2 w tygodniu hehe - Ibiza Longue. Nie ma w niej nic ciekawego - 4 lakiery do paznokci (pomarańczowy, jasny turkus, brąz z drobinkami i piaskowe zloto), 2 kredki do oczu (piaskowe złoto i jasny turkus), 2 błyszczyki w tubce (przerażajaacy pomarańczowy i przerażający turkus ), 4 cienie albo 3 i sztyft brązująco-rozświetlający
Widziałam tą serię właśnie w essence`owym wątku i podoba mi się kredka turkusowa, cień turkusowy i lakier turkusowy
Ale zweryfikuję to wszystko jak zobaczę na żywo

Już jutro piątek...choć jakoś mi się dłużył ten tydzień, bo czekałam na piątkowe zakupy w SP i nie mogłam się doczekać Jutro też wyniki z geografii, ale to wiem na 100%, że nie zdałam, więc idę na wpis na luzie(najgorzej na wpisie dopiero zobaczyć, że się ma 2.0)

Dziś nie ma Dr. House`a Ale za to ma być jakiś dokument o organizatorach ślubów, jakie robią świństwa itp. Kiedyś taki program oglądałam o pracownikach restauracji - się przyznawali m.in. do plucia do jedzenia i o sprzątaczkach(jedna raz zrobiła siku i wymyła kubek swojego pana w tych sikach a potem odłożyła normalnie na półkę ).

madziarra
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:24   #4996
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nie zauważył, bo to było pierwsze zdjęcie tego zęba. Wcześniej nic się nie działo, więc nie robiłam RTG. Teraz też by nie wyszło szydło z worka, gdyby nie fakt, że technik złapał dwa zęby (bolała dolna lewa 7, na zdjęciu jest jeszcze 6). To narzędzie utkwiło w właśnie w 6, a bolała 7. Dentystka się dziwiła, że boli ząb obok, a ten spartaczony nie .
Aguś, czy ja muszę tę szóstkę usuwać, skoro nic (teoretycznie) się z nią nie dzieje? Może wystarczy tylko przeleczyć to zapalenie miazgi i tę zgorzel w siódemce? A może ta dzisiejsza dentystka ma rację, że to będzie powodowało problemy z sąsiadującymi zębami. Ona coś mówiła jeszcze, że kanały w tej szóstce (prócz pozostawienia narzędzia) były też źle przeleczone .
Ja już z tego głupia jestem. jeden dentysta mówi tak inny zupełnie na odwrót. Jeden chce ząb ratować, drugi radzi usunąć. Już nie wiem komu zaufać . wiem tylko, że nie chcę kolejnego ubytku .
czyli generalnie ten ząb został niewłaściwie przeleczony? A widac zmiany okołowierzchołkowe na zdjęciu? Jeśli powstał jakiś stan zapalny i to pozostawione narzędzie nie da rady w żaden sposób usunąc (jest to bardzo trudne po takim czasie) to wiem, cholera
A na pewno bolała Cię Aguś siódemka? Często ból promieniuje na inne zęby i pacjent pokazuje zupełnie inny ząb .
Czyli ta siódemka ma zgorzel? To może tak-najpierw przelecz ją porządnie kanałowo i upewnij się że to ona jest odpowiedzialna za ból i stan zapalny a nie ta nieszczęsna szóstka z narzędziem
Antybiotyk dostałaś?


Bidulko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:43   #4997
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziś nie ma Dr. House`a Ale za to ma być jakiś dokument o organizatorach ślubów, jakie robią świństwa itp. Kiedyś taki program oglądałam o pracownikach restauracji - się przyznawali m.in. do plucia do jedzenia i o sprzątaczkach(jedna raz zrobiła siku i wymyła kubek swojego pana w tych sikach a potem odłożyła normalnie na półkę ).
też żałuję House'a ale to też chętnie obejrzę, zwłaszcza że nie ma nic ciekawego
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:48   #4998
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem cyz ktoś pisał- w Joyu była reklama Sprayów Play Balla (63zł w salonach), sprawdziłam na all.- do 35 zł Szkoda , że nabłyszczacz jest tylko brokatowy Ale może co innego mi przypasuje (mam jeszcze sporo czasu na rozmyślania- do zużycia olejkowaty Fructis, serum Pantene )
Kiedyś o nich pisałam, gdy były u nas niedostępne. Super, że w końcu można je kupić, mam ochotę na ten przeciw puszeniu się włosów.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
póki co kuszą mnie tylko szampony saszetkowe true colors, ale one moga poczekać do jutra
Dziękuję gayenko
Myślała, że to będzie podwójna saszetka - szampon plus balsam, niestety są pojedyncze.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też żałuję House'a ale to też chętnie obejrzę, zwłaszcza że nie ma nic ciekawego
Dziś Detektyw Monk, lubicie?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:15   #4999
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczynki przepraszam was za jakosc skanow ale postawilam na szybkosc a nie na jakosc
enjoy
Ooo i jeszcze dla siostry promocja tuszów i kredek Maybelline jak na zamówienie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Cieszę się że Ci się podoba
Dzięki za zachęcenie do zakupu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Natura szaleje z Essence - widziałam kolejną nową kolekcję - 2 w tygodniu hehe - Ibiza Longue. Nie ma w niej nic ciekawego - 4 lakiery do paznokci (pomarańczowy, jasny turkus, brąz z drobinkami i piaskowe zloto), 2 kredki do oczu (piaskowe złoto i jasny turkus), 2 błyszczyki w tubce (przerażajaacy pomarańczowy i przerażający turkus ), 4 cienie albo 3 i sztyft brązująco-rozświetlający.
Ojoj, to znowu musze jechać- może jutro dam radę, ze zdjęć to mam ochotę na niebieski błyszczyk i kredce złotej też się przyjrzę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w hurtowni kosmetycznej i kupiłam sobie zestaw mini Joanny grejfrutowy za ... 4,80 Oprócz tego krem do rak kakaowy Ziaji za 3,95 i lekki krem kakaowy za 4,60 Aaa i w Rossmannie 2 lakiery: czerwony z drobinkami i ciemnoczerwony z drobinkami
Udane zakupy w takim razie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widziałam tą serię właśnie w essence`owym wątku i podoba mi się kredka turkusowa, cień turkusowy i lakier turkusowy
Ale zweryfikuję to wszystko jak zobaczę na żywo
A kiedy się wybierasz?

Estell- znaczy wiem że było pisane, ale nie byłam pewna czy ktoś wspomniał że już można je kupić
A jak Ziajowe nabytki się spisały?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 20:31   #5000
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kiedyś o nich pisałam, gdy były u nas niedostępne. Super, że w końcu można je kupić, mam ochotę na ten przeciw puszeniu się włosów.

Dziś Detektyw Monk, lubicie?
fajne te spraye przyjrzę im się po powrocie

dziś? a na jakim? ja uwielbiam oglądam na tvn, ale to we wtorki...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:46   #5001
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

wystawiłam znowu aukcje, może ktoś tym razem się zlituje i odkupi coś ode mnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:26   #5002
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Odebrałam dziś Nail Teki i Blue Star Clinique - czekam więc jeszcze na Doe-eyed (bedzie zapasik ), rozświetlacz Joko, buty i spódnice

Nałożyłam odzywkę bazową, I warstwę tej drugiej odzywki i lakier który dziś kupiłam - ciekawe jak długo się bedzie trzymał i czy rzeczywiście odżywki przedłużą jego trwałość

Ice - pisałaś o poszukiwaniu lakieru - popatrz sobie w Rossmannie na Wibo nr 241, może Ci się spodoba. Kupiłam go dziś i jeszcze nr 242 ale to juz jasna czerwień - taka drapiezna, mam ją własnie na pazurkach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:14   #5003
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice - pisałaś o poszukiwaniu lakieru - popatrz sobie w Rossmannie na Wibo nr 241, może Ci się spodoba. Kupiłam go dziś i jeszcze nr 242 ale to juz jasna czerwień - taka drapiezna, mam ją własnie na pazurkach
Popatrzę, dziękuję za cynk. Chociaż do lakierów Wibo nie jestem przekonana, miałam kiedyś jakiś i nie grzeszył niestety trwałością.

Wiecie, że czas już na 4-tą część wątku?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:48   #5004
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli generalnie ten ząb został niewłaściwie przeleczony? A widac zmiany okołowierzchołkowe na zdjęciu? Jeśli powstał jakiś stan zapalny i to pozostawione narzędzie nie da rady w żaden sposób usunąc (jest to bardzo trudne po takim czasie) to wiem, cholera
A na pewno bolała Cię Aguś siódemka? Często ból promieniuje na inne zęby i pacjent pokazuje zupełnie inny ząb .
Czyli ta siódemka ma zgorzel? To może tak-najpierw przelecz ją porządnie kanałowo i upewnij się że to ona jest odpowiedzialna za ból i stan zapalny a nie ta nieszczęsna szóstka z narzędziem
Antybiotyk dostałaś?


Bidulko
antybiotyk ubłagałam w aptece (bo dentystce skończyły się druczki) - 1g amoxicillinum, mam brać przez 4 dni.
Na pewno boli siódemka, nawet podczas mycia zębów, jak docisnę szczoteczkę do niego to mam wrażenie, że mi się mózg z bólu gotuje.
Właśnie, dentystka prócz zgorzeli i zapalenia miazgi mówiła coś jeszcze o zmianach okołowierzchołkowych, tylko nie pamiętam, czy dotyczy to tej nieszczęsnej szóstki, czy bolącej siódemki.
Zobaczę co mi jeszcze powie ten dentysta u rodziców. Mam wizytę na 30.07, ale jeśli po antybiotyku będzie nadal bolało - mam przyjść - weźmie mnie poza kolejką.

Kurczę, wczoraj poszłam spać bardzo późno, dziś od rana biegałam po mieście. Ok. 18 wzięłam antybiotyk, położyłam się na chwilkę i... pół godziny temu obudził mnie pies domagający się wieczornego spaceru .
Nie chce mi się już smarować cielska po prysznicu, ale może zmuszę się, by chociaż nogi wysmarować tym nowym masłem.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 06:54   #5005
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Dobry

rzyrafko nie wiem jeszcze kiedy skoczę do Natury, bo mialam w planach, że jutro lub w niedzielę, ale będę jechać z tatą do szkoły, więc.... Może się wyrwę w poniedziałek z domu i tam podjadę

No to która zakłada nowy wąteczek?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 06:56   #5006
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=2]
Ice - pisałaś o poszukiwaniu lakieru - popatrz sobie w Rossmannie na Wibo nr 241, może Ci się spodoba. Kupiłam go dziś i jeszcze nr 242 ale to juz jasna czerwień - taka drapiezna, mam ją własnie na pazurkach
Wrau kogo Ty chcesz tak kusic Hosenko?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiecie, że czas już na 4-tą część wątku?
o mamo
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
antybiotyk ubłagałam w aptece (bo dentystce skończyły się druczki) - 1g amoxicillinum, mam brać przez 4 dni.
Na pewno boli siódemka, nawet podczas mycia zębów, jak docisnę szczoteczkę do niego to mam wrażenie, że mi się mózg z bólu gotuje.
Właśnie, dentystka prócz zgorzeli i zapalenia miazgi mówiła coś jeszcze o zmianach okołowierzchołkowych, tylko nie pamiętam, czy dotyczy to tej nieszczęsnej szóstki, czy bolącej siódemki.
Zobaczę co mi jeszcze powie ten dentysta u rodziców. Mam wizytę na 30.07, ale jeśli po antybiotyku będzie nadal bolało - mam przyjść - weźmie mnie poza kolejką.

Kurczę, wczoraj poszłam spać bardzo późno, dziś od rana biegałam po mieście. Ok. 18 wzięłam antybiotyk, położyłam się na chwilkę i... pół godziny temu obudził mnie pies domagający się wieczornego spaceru .
Nie chce mi się już smarować cielska po prysznicu, ale może zmuszę się, by chociaż nogi wysmarować tym nowym masłem.
Agus juz idzie Priv do Ciebie Moj Tz tez jest z Rybnika a urodzil sie w Bytomiu a ja dla odmianz mieszkam w Bytomiu (i czesciowo w Czeladzi)urodzilam sie w Zabrzu a moja rodzina pochodzi z Kaszub


***
Posmarowalam sie wczoraj tym maselkiem i jest calkiem calkiem.Nie jest to efekt za 30 zl ale za 9.90 jest super moze sie skusze na jeszcze jedno jak te mi sie skonczy
Dziekuje za opinie o maselku Mango Hmm...a jakie jest najlepsiejsze? bo jeszcze orzech brazylijski mi sie podobal
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 07:29   #5007
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

No to ja założyłam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...94#post8260394
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 07:30   #5008
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja też załozyłam własnie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=8260401# post8260401


usune

Wątek pod linkiem Vibeski
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.