Halloween Jezus del Pozo - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-26, 08:14   #61
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
GG do ElaG
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Dla mnie uzycie Halloween to traumatyczne przezycie, i wcale nie zartuje teraz. Po raz pierwszy w zyciu przestraszylam sie zapachu, zaczelam sie niepokoic ilekroc go poczulam (musze przyznac, ze jest szalenie trwaly)
Jest jakis wodnisty i owszem, ale mnie to bardziej z topielica sie kojarzy niz z klarowna woda.
Gdybym ktos zapytal mnie- jaki to zapach?... powiedziabym, ze to zapach smutku.

Jesli nie zabierze go ode mnie moja siostra to chetne na tego dziwolaga-walcie do mnie jak w dym
Jestem chętna na Halloween, na mnie akurat bardzo ładnie rozwija się i długo trzyma się, jak siostra nie weźmie, to czekam na propozycje, pozdrawiam, Ela
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:23   #62
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Właśnie próbuję się z Halloweenem.
Początek mi się podoba, i to jak!
Woda jest i owszem, nutki metaliczne też oraz chłod chłód chłód.
Oprócz tego czuje coś jakby melonowo-arbuzowego (a to pewnie banan hehe)
Tak to już ze mną jest, że podobają mi sie nietypowe zapachy, bardzo często nie do zniesienia przez innych. I w tym przypadku bardzo mi sie podobają właśnie te nutki metaliczne. Jak się wwąchuję w nadgarstek to mam takie dziwne wrażenie jakby mi ktoś kamerton do głowy przystawił i w niego puknął.
Zobaczymy co bedzie dalej...

Wrażenia na gorąco spisałam dzięki Homyczkowi
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:42   #63
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Nareszcie go mam!! Nawet nie potrafię opisać jaką euforię czułam jak otwierałam paczkę, po prostu wyglądałam wtedy jak wariatka z błyskiem w oczach. Teraz już wiem jak pachnie i bardzo mi się podoba.100% trafione w mój gust.Lekkie, nieprzytłaczające, lekko wodniste i świeże.Chociaż muszę przyznać,że po waszych opisach,( że to zapach inny niż wszystkie, niewtórny, że nie dla każdego i można go lubić lub znienawidzić ) trochę się zaskoczyłam, bo ja go tak nie odbieram.Nie ma w nim właściwie nic szokującego.Jak dla mnie to zapach bezpieczny, który każdemu powinien się podobać.Generalnie jestem bardzo happy że go mamI sądzę,że jest to mój zapach.Ale jest jedno ale!!! Dlaczego jest on tak nieziemsko nietrwały? Pisałyście,że to zapach z ogonem, że na niektórych z was pachnie od rana do wieczora. Na mnie tak nie jest i strasznie nad tym boleję Jak prysnę na nadgarstek to po 1-2 godzinkach ledwo co czuć, a po paru godzinach w ogóle już nic nie czuć chociaż wącham się jak oszalała. Kurde...kupiłam na 99% oryginał u Roteza2, więc powinno byc ok. Czy tylko ja mam takiego pecha ,że akurat na mnie jest ulotny? A może on tak do siebie ma,że jest niewyczuwalny dla nosa a dla innych tak? Miałam w swoim życiu "perfumy" z rozlewni min. słonia i Romę i te trzymają sie jak szalone, cała szafa nimi pachnie. A tu perfumy za 100 zł i taka lipa...aż mi przykro;(Napiszcie jak to jest u was z jego trwałością..czy któraś was ma tak jak ja...a może mam podróbę?
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:39   #64
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Nareszcie go mam!! Nawet nie potrafię opisać jaką euforię czułam jak otwierałam paczkę, po prostu wyglądałam wtedy jak wariatka z błyskiem w oczach. Teraz już wiem jak pachnie i bardzo mi się podoba.100% trafione w mój gust.Lekkie, nieprzytłaczające, lekko wodniste i świeże.Chociaż muszę przyznać,że po waszych opisach,( że to zapach inny niż wszystkie, niewtórny, że nie dla każdego i można go lubić lub znienawidzić ) trochę się zaskoczyłam, bo ja go tak nie odbieram.Nie ma w nim właściwie nic szokującego.Jak dla mnie to zapach bezpieczny, który każdemu powinien się podobać.Generalnie jestem bardzo happy że go mamI sądzę,że jest to mój zapach.Ale jest jedno ale!!! Dlaczego jest on tak nieziemsko nietrwały? Pisałyście,że to zapach z ogonem, że na niektórych z was pachnie od rana do wieczora. Na mnie tak nie jest i strasznie nad tym boleję Jak prysnę na nadgarstek to po 1-2 godzinkach ledwo co czuć, a po paru godzinach w ogóle już nic nie czuć chociaż wącham się jak oszalała. Kurde...kupiłam na 99% oryginał u Roteza2, więc powinno byc ok. Czy tylko ja mam takiego pecha ,że akurat na mnie jest ulotny? A może on tak do siebie ma,że jest niewyczuwalny dla nosa a dla innych tak? Miałam w swoim życiu "perfumy" z rozlewni min. słonia i Romę i te trzymają sie jak szalone, cała szafa nimi pachnie. A tu perfumy za 100 zł i taka lipa...aż mi przykro;(Napiszcie jak to jest u was z jego trwałością..czy któraś was ma tak jak ja...a może mam podróbę?
Beta-ina, na 100% masz oryginal tego zapachu sie nie podbrabia (przynajmniej w polsce), jest na to zbyt malo popularny i zbyt malo chodliwy na mnie zapach ten jest zabojczo trwaly, od rana do wieczora i kilka tygodni na ubraniach nie wiem, byc moze Twoja skora tak na niego dziala, ze slabo sie na niej trzyma, a moze po prostu Twoj nos szybko przechodzi nad nim do codziennosci ja czulam go caly czas, meczyl mnie niesamowicie az robilo mi sie slabo, nawet na moment nie ustawal w swojej mocy...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 00:31   #65
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Talking Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Dwa lata temu zakochałam się w Halloween i używałam go namiętnie lecz krótko - około miesiąca... bowiem znudził mi się wielce i opchnęłam go koleżance z pracy, która wywąchała go na mnie... a kilka innych babek zachwyciwszy się tą wonią na mnie kupiło sobie to samo
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 09:51   #66
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Lalesia...chyba masz rację, po prostu na mojej skórze akurat ta sie zachowuje.Ale nie zniechęciło mnie to do niego, najwyżej się dopsikam Bo w zapachu coraz bardziej się zakochuję.Jest rzeczywiście magiczny.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 14:15   #67
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Jedyną zaletą Halloween, jak na mój nos, jest trwałość. Sam zapach wydaje mi się zbyt eteryczny, rozrzedzony, zimny. A już szczególnie odradzam go palaczkom- wyjątkowo nieładnie komponuje sie z dymem tytoniowym.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 16:09   #68
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Halloween... Rzezcywiście zapach skomplikowany i intrygujący. Kusi przede wszystkim estetyką flakonika, magnetyzmem filoetu. Gdy pierwszy raz zobaczyłam prasową reklamę tego zapachu, zakochałam się. Wyobrażałam sobie te perfumy jako magiczne, pachnące irracjonalnie, fiołkowo, trudne do zaklasyfikowania do jakiejkolwiek kategorii...A jakie okazały się naprawdę? Chłodne, metaliczne, troszkę bananowe( to akurat w nich lubię). Dla mnie za chłodne, zbyt zdystansowane, nawet groźne. Budzą we mnie niepokój, wręcz odrzucają. Ale oryginalności nie można im odmówić.
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 14:12   #69
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Dlaczego jest on tak nieziemsko nietrwały? Pisałyście,że to zapach z ogonem, że na niektórych z was pachnie od rana do wieczora. Na mnie tak nie jest i strasznie nad tym boleję Jak prysnę na nadgarstek to po 1-2 godzinkach ledwo co czuć, a po paru godzinach w ogóle już nic nie czuć chociaż wącham się jak oszalała. Kurde...kupiłam na 99% oryginał u Roteza2, więc powinno byc ok. Czy tylko ja mam takiego pecha ,że akurat na mnie jest ulotny?
U roteza na pewno kupiłaś orginał. Na początku, kiedy go używałam rok temu, też wydawał mi się bardzo nietrwały. Natomiast w tym roku powalił mnie swoją trwałości, bo pachnie przez około 7 godzin. Ale zawsze jest tak, że jedne zapachy nasza skóra trzyma lepiej, a inne gorzej.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:21   #70
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Ja niestety nie znam zbyt dobrze. Nazwa ,,Halloween'' sprawiła że już dawno przetestowałam, niestety tylko w perfumerii (jakoś nie przypadł mi do gustu). Wasze interesujące opisy sprawiły że powinnam go przetestować jeszcze raz.Zdarza się że coś pokocham dopiero po którejś kolejnej próbie Jak ostatnio byłam we wrocławskim dawnym Pedecie (Galeria Centrum) to rzucił mi się w oczy tester, gdy będę miała możliwość i czas to natychmiast tam pójdę!
Wy to potraficie prawdziwie kusić!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:29   #71
tyrn_gorthad
Przyczajenie
 
Avatar tyrn_gorthad
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Wczoraj nabyłam na Allegro, chodziły mi "po głowie" pare miesięcy i w końcu skusiły Śliczne są, bardzo zimne (a na mnie wszystko niemal pachnie cieplo-szkoda).

Przy okazji - witam wszystkich Czytam to foum od dłuzszego czasu i chyba zostane na dłużej
tyrn_gorthad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 22:15   #72
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

tyrn gothad, witaj na forum
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 12:40   #73
martix79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Kiedy wąchałam ten zapach w perfumerii nie wywarł na mnie szczególnego wrażenia-ot taki sobie, ale na mojej przyjaciólce pachnie CUDOWNIE. Sama byłam swiadkiem jak kilka osób(byli to zarówno męzczyźni, jak i kobiety)pytało czym ona tak pięknie pachne.
Widocznie idealnie trafiła w swój zapach.
martix79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 14:05   #74
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

A jak tak w innej sprawie - mam pytanie do posiadaczek i wielbicielek Halloween Próbuję ostatnio znaleźć coś lżejszego , na codzień, kwiatowego ale delikatnego. I chociaż przetestowałam już chyba kilkanaście zapachów nic mi nie podchodzi.
Byłam już prawie pewna, że Gucci edp II to będzie to. Niestety, testuję z próbki i są za ostre. Euphoria, Lovely za pudrowe, Baby Doll, Nina za słodkie.
W miarę ok jest Women Bossa, ale jakieś takie zwykłe(po Haloween mam wysokie wymaganie :P ) Cool Water mogłoby być, ale używa ich moja mama i nie chcę jej robić konkurencji :P
Czy jest coś co byłybyście mi w stanie polecić?
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 14:16   #75
martix79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Polecam ECLAT LANVIN jestem pewna że Ci się spodobają.
martix79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 14:19   #76
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Wąchałam, na początku pachniały jak delikatniejsza wersja Haloween i pomyślałam "super" ) Niestety potem rozwinęły się na pudrowo (jak większość zapachów na mnie :/) i już nie były takie ładne
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 19:25   #77
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Cytat:
Napisane przez miss.didi Pokaż wiadomość
A jak tak w innej sprawie - mam pytanie do posiadaczek i wielbicielek Halloween Próbuję ostatnio znaleźć coś lżejszego , na codzień, kwiatowego ale delikatnego. I chociaż przetestowałam już chyba kilkanaście zapachów nic mi nie podchodzi.
Byłam już prawie pewna, że Gucci edp II to będzie to. Niestety, testuję z próbki i są za ostre. Euphoria, Lovely za pudrowe, Baby Doll, Nina za słodkie.
W miarę ok jest Women Bossa, ale jakieś takie zwykłe(po Haloween mam wysokie wymaganie :P ) Cool Water mogłoby być, ale używa ich moja mama i nie chcę jej robić konkurencji :P
Czy jest coś co byłybyście mi w stanie polecić?
No tak Gucci edp2 ma taką cierpką nutkę, którą ja akurat lubię. Polecam Echo Davidoffa jest bardzo delikatny, kwiatowy, choć może bardziej pasuje na lato, ale skoro szukasz delikatnego i kwiatowego, to właśnie Echo takie jest.
No i może siostrę Halloween wypróbuj esencia de duende (moje ukochane perfumy po Halloween).
Ewentualnie jeszcze polecam Envy me Gucciego.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 22:51   #78
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

poissonivy, po cichutku liczyłam że mi odpowiesz Echo mi się podoba, a jakże Tylko mój TŻ kręci na nie nosem Na esencie de duende poluje (bo czytałam że lubisz i to i halloween )w douglasie ale jakoś nie mogę trafić. Chyba muszę się wybrać do innej drogerii. Envy me kiedyś testowałam i coś w nich było nie tak, ale już nawet nie pamiętam co
Coś czuję że jednak na Echo się skończy
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 23:16   #79
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Wiesz co to chyba jednak jesteśmy zapachowo bardzo podobne, bo Envy me też do końca mi nie pasuje, ale jest takim neutralnym zapachem więc czasem go sobie noszę. Esencię radzę Ci przetestować, dla mnie jest piękna, oczywiście to nie oznacza, że i Tobie się spodoba.
Echo jest fajne, prawie też już go kupiłam, ale przypadkiem kupiłam próbkę esenci i skończyło sie na niej.

A TŻ się nie przejmuj, ja nie mogłabym wcale nosić lolitki, bo mojemu ona śmierdzi, ale stwierdziłam krótko: jak Ci się Skarbie nie podoba, to nie wąchaj.

A i zapomniałam, mam przeczucie, że Miss Dior Cherie też mi się spodoba, ale nie mam gdzie przetestować, bo nigdy już nie pójdę do perfumerii po mojej wizycie i profanacji Halloweena (zamiast pięknego wrzosowo-fioletowego koloru ujrzałam bezbarwną ciecz podpisaną Halloween).
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 16:35   #80
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Zdarzyła się rzecz straszna. Próbowałam panią w Douglasie naprowadzić gdzie mogłaby stać esencia de duende (sama nie mogłam jej znaleźć), i powiedziałam że pewnie gdzieś obok Halloween, ale jego też nie widzę. A ona na to: "Hallloween? przecież jest już wycofane". Ja szczena na podłogę, ona spytała koleżanki a tamta potwierdziła
Jak można?? Jedyny zapach który uwielbiam, i nie wyobrażam sobie nie mieć go na półeczce !!! Nie wiecie może ile przechowają się nieotwarte perfumy w piwnicy ? Bo chyba muszę zrobić niezły zapas
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:00   #81
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Pierwsze slysze, ale to prawdopodobne nie jest to zapach typu "lekki latwy i przyjemny, wszyscy do kochaja" wiec pewnie ostatecznie zabraklo na niego miejsca w asortymencie wielkich perfumerii nie wiem nawet, czy juz od dluzszego czasu nie jest wycofany, bo bardzo dawno nie zdazylo mi sie uwidziec nigdzie testera tego zapachu. Ale nie przejmuj sie tak bardzo, na Allegro jest jeszcze pelno tych perfum i to w dodatko w smiesznych cenach (80-100zl), wiec zapasik mozesz spokojnie zrobic ale nie wiem, jak dlugo moga postac perfumy w zaciemnionym ,chlodnym pomieszczeniu, chyba dosc dlugo
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 20:57   #82
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Cytat:
Napisane przez miss.didi Pokaż wiadomość
Zdarzyła się rzecz straszna. Próbowałam panią w Douglasie naprowadzić gdzie mogłaby stać esencia de duende (sama nie mogłam jej znaleźć), i powiedziałam że pewnie gdzieś obok Halloween, ale jego też nie widzę. A ona na to: "Hallloween? przecież jest już wycofane". Ja szczena na podłogę, ona spytała koleżanki a tamta potwierdziła
Jak można?? Jedyny zapach który uwielbiam, i nie wyobrażam sobie nie mieć go na półeczce !!! Nie wiecie może ile przechowają się nieotwarte perfumy w piwnicy ? Bo chyba muszę zrobić niezły zapas
No nie, to już drugie stwierdzenie, że wycofane ... Chyba trzeba zrobić szturm na allegro.
A jak wypadły testy esenci?
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 21:29   #83
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

No właśnie nie było Więc przed wyjściem przeniuchałam tylko różowe bruno banani (ma w sobie coś takiego smakowitego kwaśnego ). Ale ten Halloween mnie rozwalił totalnie i jeszcze się nie pozbierałam :P
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 23:10   #84
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Halloween wycofywane??? To jakiś koszmarny sen! A jeszcze kilka dni temu widziałam zestaw świąteczny z balsamem i żelem pod prysznic. Robiliby zestaw wycofywanych perfum??
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:15   #85
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Boże, Halloween wycofywane????????? Niee, święta spędzę na kombinowaniu pieniędzy na zapas... To jedyne po klasycznym Bricie perfumy, które mnie zauroczyły
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:47   #86
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Podobno... więc czym prędzej upolowałam na Allegro setkę Halloween z miniaturką i 150-mililitrową butlą balsamu Także mój zapas będzie leżakował w szafce i czekał na ciężkie czasy
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 14:00   #87
zwroclawia_anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Z tego co baby w douglasie mówiły, to nie z produkcji jest wycofywany, tylko dystrybutor sprowadzający halloween do polski wycofuje się z tego zapachu. Spoko, zawsze można podskoczyć do hiszapanii A moze i w pobliskich niemczech będzie można dorwać. Acz ja wciąz szukam czegoś, co by mnie tak zafascynowało jak TEN zapach..
zwroclawia_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 14:12   #88
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

Esencia del Duende i podobny do niej VV Roberto Verino (zielona kula-jabłko?- zamknięta w sześcianiez przezroczystego plastiku)
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:33   #89
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

A ja dzisiaj byłam w Marionnaudzie i już się wystraszyłam, bo rzeczywiście tam, gdzie powinien stać Halloween, nie było go. Dopadłam więc panią (a w tym tłoku nie było to wcale łatwe) i pytam jak to jest z H. Ona zrobiła wielkie oczy i powiedział, że u nich nic nie wycofują. A Halloween stał tuz za nią!

A ja od dziś polecam fascynujący Eclat D`Arpege (po zaciętej dyskusji z panią na temat, czy jest tam bez, czy go nie ma stwierdzam, że absolutnie muszę go mieć na wiosnę). Przypomina mi Esencię de Duende.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:07   #90
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Halloween Jezus del Pozo

poissonivy, nie pisałam wcześniej żeby nie zapeszyć, ale chyba esencia to jest to już ponad tydzień nią pachnę, i podoba mi się coraz bardziej
Niestety jest baardzo nietrwała, ciężko mi się do tego przyzwyczaić po halloween które są na mnie niezniszczalne :P Dlatego zaraz po zakupie setki, muszę sobie sprawić mały atomizerek do pracy

A co do halloween - jeśli wycofują się tylko z Polski, to znaczy że z zakupami na allegro nie powinno być problemu? super
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 09:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.