Co do małej białej (krótkiej) na ślub - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 13:55   #31
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
Gabriell, idealnie. Suknia jest prześliczna, inna niż wszystkie, naprawdę bardzo mi się podoba. Buty dużo bardziej podobają mi się te srebrne. Bukiet, makijaż wszystko takie przemyślane, paznokcie naturalny french-idealnie, kolczyki-też delikatne klasyczne.
Co do fryzury-luźny kok z włosów lekko falowanych-bez dodatkowych ozdób.
Teraz nosi się wszystko bardziej naturalne-i bukiety i welonów się nie nosi, i biżuterii mniej, i diademów nie widać i tak samo ten grzebień z cyrkoniami-może niekoniecznie-łatwo przedobrzyć. Może coś w takim stylu-fryzura 3 od góry

http://aniulqa.pinger.pl/m/2875818
Nona Nona
dziękuję Ci - jesteś kochana też chciałam iść do Kościoła w tych srebrnych, więc cieszę się, że też jesteś tego zdania
Generalnie ja lubię klasykę - tak jak Ty. Nie chcę wyglądać jak choinka Welon od razu odrzuciłam. Chcę pokazać swoje koronkowe plecki bo to cała ozdoba mojej sukni Z grzebyka też zatem zrezygnuję.

Dziękuję Ci za rady odnośnie fryzury trzecia jest super. Ja nie mogę mieć gładkiego koka niestety mam cienkie włosy

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-06-07 o 13:58
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 15:39   #32
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Wyobrażam sobie już tą Twoją stylizację.Będziesz wyglądać przepięknie. Ja teraz próbuję rozchodzić buty-siedzę w nich w domu co jakiś czas żeby stopa się przyzwyczajała, do prasowania też sobie założę i pochodzę-mam wysokie szpilki, żeby nie obtarły muszę je oswoić ;-)
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 16:02   #33
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
Wyobrażam sobie już tą Twoją stylizację.Będziesz wyglądać przepięknie. Ja teraz próbuję rozchodzić buty-siedzę w nich w domu co jakiś czas żeby stopa się przyzwyczajała, do prasowania też sobie założę i pochodzę-mam wysokie szpilki, żeby nie obtarły muszę je oswoić ;-)
dziękuję Ci bardzo czytając różnego typu fora ślubne doszłam do wniosku, że będę raczej nietypową panną młodą - bez welonu, białych pełnych bucików, sukni "bezy", tony świecidełek. Moja koleżanka ma ślub tydzień wcześniej - oczywiście będzie miała "princesskę" i welonik oraz pełne buciki, bo tak podobno wypada Była w szoku jak powiedziałam jej jaką mam sukienkę i że żadnego welonu nie będzie Tak samo patrzyła na mnie dziewczyna, która czekała na wybór sukni w salonie, a ja kończyłam przymiarkę. Ona oczywiście polowała na "bezy"
Mnie zdanie innych niezbyt interesuje na szczęście - to ja mam się dobrze czuć, a nie inni.
Cieszę się, że tu na forum są też zwolennikczki prostoty - np. Ty Masz piękną prostą sukienkę. Pomyśl nad fascynatorem - przy Twojej sukni może fajnie wyglądać.
bardzo słusznie z tym rozchodzeniem butów, po co masz się później męczyć. Nowe buty często bywają niewygodne, przynajmniej na początku. Ja obie pary mam z Menbura. Wcześniej już wielokrotnie nosiłam buty tej marki i było ok, więc liczę, że i tym razem tak będzie na pewno rozchodzę troszkę butki po domu.
Ja z racji wykonywanego zawodu na co dzień biegam w 10-cm szpilkach, więc nie powinno być problemu

NonaNona - Ty masz wesele czy przyjęcie ?

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-06-08 o 16:11
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 17:33   #34
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Hej, ja mam kolację na 30 osób także rozumiem to wszystko. Nie będzie zabaw, poprawin, wódki, bolerka do kościoła, balonów na suficie, auta w stylu retro a w krótkiej białej sukience wyjdę jeszcze nie raz na jakąś kolację czy chrzciny, beżowe szpilki też się nie zmarnują. Moja buty są skórzane ale w upalny dzień mogą mnie obetrzeć więc muszę rozchodzić + zabezpieczyć małe paluszki może jakiś żelowym plasterkiem sholla
Myślę że zwolenniczek prostoty jest nawet więcej-one nawet nie piszą na forum (jak moja koleżanka która do ślubu wkłada balerinki).
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 17:58   #35
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

gabriell1982 - piękna suknia! oczywiście szkoda by było zasłaniać koronkowe plecy, one będą największą ozdobą Bukiet jak najbardziej pasuje romantyczny, taki jak chcesz, a buty wybrałaś świetne, obydwie pary mi się podobają, ale te srebrne bardziej skradły moje serce
wklejam kilka fot. romantycznych uczesań, a w razie czego alternatywą może być kłos na bok, plecy będą wciąż odkryte a włosy będą lekko okalały twarz, ale to Ty już sama wiesz w jakim uczesaniu Ci najlepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e6e392951f444598e85225288107d88a.jpg (56,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4e1c7f3ca3ed997b7fc9bd615207aad9.jpg (22,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70b4ed33dcf5432ac1ad48b25451bec0.jpg (40,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 586523e94c7122da893dd3aeb1375296.jpg (31,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 240d432e9ca3d79881cd65d06a9d77a6.jpg (31,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16b266ed77327af5a4991a62adf42ae5.jpg (86,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7dc58e093c37b6fd9d83c32a782b7c02.jpg (73,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 247d9945f2a67ca362cbed863293e1d7.jpg (36,2 KB, 2 załadowań)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 18:04   #36
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

NonaNona - ja też podzielam twoją elegancką, skromną wizję myślę, że będzie wyglądać klasycznie, tak, że i za kilkanaście lat wciąż będziesz zadowolona ze swojego wyboru Ostatnio natknęłam się na tą fotkę i pomyślałam o Tobie minimalistyczna sukienka, czółenka nude i gładkie upięcie = super efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0a27bc94dd9ffb18849974b59524d948.jpg (25,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kristin-cavallari-290.jpg (32,0 KB, 23 załadowań)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:46   #37
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
gabriell1982 - piękna suknia! oczywiście szkoda by było zasłaniać koronkowe plecy, one będą największą ozdobą Bukiet jak najbardziej pasuje romantyczny, taki jak chcesz, a buty wybrałaś świetne, obydwie pary mi się podobają, ale te srebrne bardziej skradły moje serce
wklejam kilka fot. romantycznych uczesań, a w razie czego alternatywą może być kłos na bok, plecy będą wciąż odkryte a włosy będą lekko okalały twarz, ale to Ty już sama wiesz w jakim uczesaniu Ci najlepiej.
Dziękuję bardzo Saaheli za rady odnośnie fryzury i ciepłe słowa jesteście kochane Dziewczyny Wasza pomoc jest nieoceniona !
odnośnie butów, utwierdziłyście mnie w przekonaniu, żeby iść do Kościoła w tych srebrnych To była zresztą pierwsza para którą kupiłam. Tydzień później dokupiłam te ivory bez paluszka, tak na wszelki wypadek

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
Hej, ja mam kolację na 30 osób także rozumiem to wszystko. Nie będzie zabaw, poprawin, wódki, bolerka do kościoła, balonów na suficie, auta w stylu retro a w krótkiej białej sukience wyjdę jeszcze nie raz na jakąś kolację czy chrzciny, beżowe szpilki też się nie zmarnują. Moja buty są skórzane ale w upalny dzień mogą mnie obetrzeć więc muszę rozchodzić + zabezpieczyć małe paluszki może jakiś żelowym plasterkiem sholla
Myślę że zwolenniczek prostoty jest nawet więcej-one nawet nie piszą na forum (jak moja koleżanka która do ślubu wkłada balerinki).
Czyli nie jestem sama bez klasycznego wesela Ja odkąd planujemy ślub wiedziałam, że nie będziemy mieć wesela, tylko eleganckie przyjęcie. Przyszła teściowa na początku coś marudziła, ale z radości, że jej ukochany synek się w końcu żeni stwierdziła, że to jest najważniejsze i odpuściła z weselem

Faktycznie masz fajnie, ze wykorzystasz w przyszłości zarówno sukienkę, jak i buciki - ja mogę tylko wykorzystać srebrne szpilki na jakąś imprezę.

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-06-10 o 19:48
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 07:35   #38
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Saeheli-dokłądnie-dziękuję za te 2 zdjecia które zmaieściłaś-własnie taką mam wizję i im bardziej próbowałam cos urozmaicić tym bardziej wracałam do pierwotnej wersji
Gabriell, dokładnie, u nas rodzinie ulżyło że nie będzie wesela, już nawet na Sylwestra nikt nie bawi się do rano, ludzie będą szczęśliwi jeśli będzie do 23 lub północy a nie zarwą nocy. Będzie przepięknie i elegancko
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:08   #39
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Dziewczyny,

Znalazłam taką bransoletkę:
http://olx.pl/oferta/bransoletka-sre...tml#8112dbacde

Myślicie że będzie pasowała do mojej stylizacji-fotki całej stylizacji na pierwszej stronie postu
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 21:16   #40
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Myślę też o jeszcze jednej bransoletce do kupienia u Jubilera Lodzińscy i o kopertówie którą będę miała dopiero w restauracji (na małe perfumy i klucze do mieszkania). Czy ta kopertówa i ta bransoletka pasują do sukienki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bransoleta lodzinscy.jpg (33,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka nude lakierowana.jpg (50,9 KB, 25 załadowań)
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 19:12   #41
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
Myślę też o jeszcze jednej bransoletce do kupienia u Jubilera Lodzińscy i o kopertówie którą będę miała dopiero w restauracji (na małe perfumy i klucze do mieszkania). Czy ta kopertówa i ta bransoletka pasują do sukienki?
ta bransoleta jest ładniejsza i bardziej pasuje do kolczyków, które wybrałaś
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 21:24   #42
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

dziękuję Ci kochana miłego wieczoru
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:52   #43
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
dziękuję Ci kochana miłego wieczoru

będziesz wyglądał cudnie w tym zestawie !! super torebeczkę dopasowałaś
a jakie w końcu kwiaty wybrałaś?
ja chciałam koniecznie jaskier azjatycki, ale florystka napisała mi, że to kwiat typowo wiosenny i w sierpniu będzie z nim problem..
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:04   #44
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Hej,

Szczerze mówiąc wciąż nie wiem co z kwiatami...dalej myślę o białych + zielone łodygi/liście dla kontrastu, dalej mam w głowie białe kantadeski lub anemony.
Ja nie lubie zwiewnych, romantycznych czy kolorowych bukietów. Naprawdę dalej nie wiem

a Ty co zatem zamiast jaskrów azjatyckich? Może połączenie róż i piwonii?
http://www.bialeinspiracje.pl/?p=28007
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:09   #45
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Przeglądając bukiety ze zdziwieniem stwierdziłam że najbardziej chyba podobają mi się jednak białe gerbery. Gerberów nie brałam raczej pod uwagę, ale te odmiany o mniejszych kwiatach są śliczne-mają wyraziste kwiaty z mocnym środkiem, oraz zielone, sprężyste łodygi.
Moja koncepcja to kilka białych gerberów, łodygi odsłonięte+kokarda z ciemnogranatowej wstążki- pan młody będzie w granacie.
Gerbery dostępne są przez cały rok.
Moim zdaniem to prosty, ale i elegancki i nowoczesny kwiat.
Na rynku są obecne w kilku rozmiarach duże, średnie i małe. Wybiorę te mniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z tego zdjęcia kwiaty-odmiana mała.jpg (13,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z tego zdjęcia wstążka-ciemna i niebłyszcząca.jpg (30,8 KB, 3 załadowań)
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 21:15   #46
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Co do małej białej (krótkiej) na ślub

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
Hej,

Szczerze mówiąc wciąż nie wiem co z kwiatami...dalej myślę o białych + zielone łodygi/liście dla kontrastu, dalej mam w głowie białe kantadeski lub anemony.
Ja nie lubie zwiewnych, romantycznych czy kolorowych bukietów. Naprawdę dalej nie wiem

a Ty co zatem zamiast jaskrów azjatyckich? Może połączenie róż i piwonii?
http://www.bialeinspiracje.pl/?p=28007

niestety piwonie to też raczej kwiat wiosenny, dostępny zasadniczo do czerwca. Potem może uda się go sprowadzić, może nie.. Nikt tego nie zagwarantuje niestety, czyli podobnie jak z jaskrem azjatyckim.
W przyszłym tygodniu przed wylotem na wczasy idę do mojej florystki i wszystko omówimy, na wypadek gdyby nie było jaskra i piwonii.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez NonaNona Pokaż wiadomość
Przeglądając bukiety ze zdziwieniem stwierdziłam że najbardziej chyba podobają mi się jednak białe gerbery. Gerberów nie brałam raczej pod uwagę, ale te odmiany o mniejszych kwiatach są śliczne-mają wyraziste kwiaty z mocnym środkiem, oraz zielone, sprężyste łodygi.
Moja koncepcja to kilka białych gerberów, łodygi odsłonięte+kokarda z ciemnogranatowej wstążki- pan młody będzie w granacie.
Gerbery dostępne są przez cały rok.
Moim zdaniem to prosty, ale i elegancki i nowoczesny kwiat.
Na rynku są obecne w kilku rozmiarach duże, średnie i małe. Wybiorę te mniejsze.
pierwszy bukiecik z samych gerberów jest cudny
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 22:15:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.