Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 17:14   #3661
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

LPR używałam odkąd zaczęłam się porządnie filtrować i nigdy alkohol w nim zawarty mi nie przeszkadzał, nie przesuszał itd a mam skórę, która wymaga dobrego nawilżenia.

Koniecznie napisz jak sprawdzi się ten filtr z Hada Labo, chociaż wątpię, żeby jakoś mnie skusił, bo mam już swoje ulubione i też już nie wrócę do europejskich
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:02   #3662
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Jako że filtr ma przede wszystkim chronić i nie szkodzić, dobrze wyglądać na skórze - pewnie kiedy znajdę już swoich ulubieńców, to też nie będę kombinować, bo i po co. Choć kto wie...

Mam nadzieję, że Hada Labo w miarę wcześnie do mnie przybędzie.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 21:56   #3663
kolorowamania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Witam. Jeśli mogę dołączyć do dyskusji.
Ze względu na agresywne leczenie trądziku filtrów używam codziennie, 1 ml na samą twarz, również zimą od kilku lat. Obecnie trądziku już nie mam (nie cudowny lek tylko druga ciąża załatwiła sprawę hormonów ale filtry zostały ze względu na działanie przeciwstarzeniowe. Nadal nie mam takiego produktu który chciałabym kupić ponownie, nawet jeśli wygląd jest akceptowalny to już cena nie. Kupiłam dość przypadkowo w aptece filtr Cera plus spf 50 za 16 zł! i o dziwo zachowuje się przyzwoicie. Za taką cenę jest zadziwiająco znośny, konsystencję ma bardzo zbitą jak krem Nivea i ciężko się rozsmarowuje ale po kilkunastu minutach zostaje na twarzy raczej satynowy połysk niż tłusta masakra jak przy niektórych innych ( ostatnio używana Ziaja med "matująca" - u mnie wygląda tak że nazwa wydaje się ponurym żartem...) Filtr z Cery plus wydaje się być warty zainteresowania jak ktoś szuka opcji budrzetowej. Marka ma też jeszcze jakiś inny filtr, nieco droższy ale nie miałam z nim styczności.
kolorowamania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 23:18   #3664
fire_fly
Raczkowanie
 
Avatar fire_fly
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 80
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

hej, az sprawdzilam sklad (w miejscu skad o nim wyczytalam: http://skinandtonics.com/rohto-hada-...f-50pa-review/ ) i wyglada na to ten filtr zawiera alkohol. Jednak polecam tak czy siak wyprobowac, ja mam sucha i bardzo wrazliwa cere, ktora duzo kosmetykow podrazania- a ten filtr nie

Edytowane przez fire_fly
Czas edycji: 2015-12-22 o 23:21
fire_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 09:03   #3665
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fire_fly Pokaż wiadomość
hej, az sprawdzilam sklad (w miejscu skad o nim wyczytalam: http://skinandtonics.com/rohto-hada-...f-50pa-review/ ) i wyglada na to ten filtr zawiera alkohol. Jednak polecam tak czy siak wyprobowac, ja mam sucha i bardzo wrazliwa cere, ktora duzo kosmetykow podrazania- a ten filtr nie
Właśnie wczoraj sprawdziłam skład po raz drugi. Wcześniej ten alkohol musiał mi umknąć. Co prawda, jest dalej w składzie niż w Kose, ale jest.
Ale dzięki za info.
(Swoją drogą - też natknęłam się na tę stronę właśnie)
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:16   #3666
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Zaszalałam i kupiłam też opakowanie 35g filtra Kose. Jeśli oba mi nie podpasują, to chyba strzelę sobie w łeb.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 21:21   #3667
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Jestem po dwukrotnej aplikacji filtra Hada Labo. I, niestety, wyłamię się z ochów i achów. Nie wiem czy kiedykolwiek zakumpluję się z filtrami - a chciałabym.

Filtr rzeczywiście nie świeci się w tak brzydki sposób jak większość "tutejszych". Jest to bardziej satynowy błysk, ale jednak wciąż - błysk. Tyle że ja kładę pod filtr tonik, serum antyoksydacyjne i serum na naczynka z BU. Nie bieli w ogóle, ani trochę - za co plus. Niestety, mój podkład mineralny (Clare Blanc) z nim nie współgra. Z filtrem "pod" bardzo osiada się w drobnych zmarszczkach (liniach?), podkreśla je, przez co skóra wygląda nieświeżo, staro. Robi to wiele filtrów, więc to dla mnie żadna nowość. Myślałam, że kwestię nawilżenia ogarnęłam, ale w przypadku zastosowania filtrów coś jest nadal nie tak.
Brak współpracy z moją kolorówką jeszcze byłabym w stanie przeboleć - może znalazłabym odpowiedni, współpracujący z filtrem produkt. Tyle że... Dodatkowo moje nozdrza go nie tolerują. Myślałam, że to kwestia tego, że niezbyt poręcznie omijałam okolicę oka, ale dziś się postarałam i dalej to samo. Musiałam zmyć filtr, bo nos był 2-3x bardziej czerwony niż zwykle i tak jakby podrażniony od środka (może ktoś zna z autopsji).
Nie straszę - moja skóra jest specyficzna i na wiele filtrów tak reaguje. Gdyby nie to lekkie podrażnienie nozdrzy (norma u mnie przy zastosowaniu filtrów wyłącznie chemicznych, zdaje się), i gdybym się nie malowała - miałabym całkiem niezły filtr, a tak... No cóż. Kolejny kosmetyk będzie leżał na półce.
Jeśli ktoś ma inną cerę (niewrażliwą na filtry typowo chemiczne - mineralnego, tlenku tytanu, jest w tym kremie bardzo mało + brak problemów z nawilżeniem skóry) i pomimo tych wad chciałby przygarnąć ten filtr - pw.

Ja chyba jeszcze dam szansę Pharmaceris do twarzy, Lirene (balsam do ciała), JMO, ew. 100% Pure. Jeśli to się nie uda - cóż, chyba się poddam. Każdy filtr albo mnie wysyfia, albo wygląda nieciekawie nie twarzy w połączeniu z podkładem mineralnym, albo podrażnia mi nos... Nie zamierzam się katować długie lata tylko po to, by za 30 lat po wieczornym demakijażu wyglądać nieco młodziej.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2016-01-05 o 21:25
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 09:22   #3668
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A co z tym Kose?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 09:47   #3669
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
A co z tym Kose?
Na Kose jeszcze czekam. Myślę, że w przyszłym tygodniu dotrze.
Mam nadzieję, mimo wszystko, że jako filtr raczej typowo chemiczny nie załatwi mnie tak, jak większość. Może stanie się cud? Nie wiem, trochę dość mam już szukania i wydawania tylu pieniędzy na coś, co potem leży w szafie.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 11:48   #3670
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Na Kose jeszcze czekam. Myślę, że w przyszłym tygodniu dotrze.
Mam nadzieję, mimo wszystko, że jako filtr raczej typowo chemiczny nie załatwi mnie tak, jak większość. Może stanie się cud? Nie wiem, trochę dość mam już szukania i wydawania tylu pieniędzy na coś, co potem leży w szafie.

Trzymam kciuki, mam nadzieję, że Ci będzie odpowiadał ten filtr. Dla mnie te japońskie to była ostatnia nadzieja, ale nawet nie zastanawiałam się nad tymi Hada Labo, wolałam od razu w wysoką półkę celować, stwierdziłam, że albo będą super albo się poddaję i zostanę przy LPR bo mam do niego zaufanie, jeśli chodzi o poziom ochrony.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 14:38   #3671
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, mam nadzieję, że Ci będzie odpowiadał ten filtr. Dla mnie te japońskie to była ostatnia nadzieja, ale nawet nie zastanawiałam się nad tymi Hada Labo, wolałam od razu w wysoką półkę celować, stwierdziłam, że albo będą super albo się poddaję i zostanę przy LPR bo mam do niego zaufanie, jeśli chodzi o poziom ochrony.
Dzięki!
LRP (fluid ultra lekki) - jak na filtr jest całkiem niezły, ale nie mam pewności co do tego, czy nie zaostrza zmian trądzikowych, no i to kolejny filtr, który nie chce współpracować z minerałami (właściwie - makijaz nałożony na filtr zawsze wygląda u mnie gorzej...). Tak czy inaczej - jeden z lepszych z tych, które dotąd stosowałam. Nie pamiętam już jak reagował na niego mój nos, ale nie przypominam sobie reakcji jak przy Hada Labo, więc może to jednak nie kwestia wyłącznie zastosowanych filtrów.
Może jakąś opcją jest przerzucenie się z minerałów na kremy BB, ale obawiam się smalcu w połączeniu z filtrem, natomiast suche minerały u mnie odpadają.

No cóż - odkrycie co służy, a co nie + odpowiedni plan pielęgnacyjny nie są niczym łatwym do zrealizowania. Dojście do ideału może zająć i kilka lat. Ale, moim zdaniem, warto.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2016-01-06 o 14:47
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 15:29   #3672
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja natomiast nie wyobrażam sobie używania minarełów, bo miałabym wrażenie, że ścieram nałożony wcześniej filtr, ale to zależy już od tego, co komu pasuje.

Osobiście pod filtr nakładam sporo pielęgnacji i to może potęguje to wrażenie. Wolę wszystko jakoś przyklepać podkładem w poduszcze, ewentualnie zwykłym połączonym z tłustym kremem nie nawidzę efektu matu, źle po prostu wyglądam (jedynie minerały dawały fajny efekt matu) i jak maniaczka dążę do efektu dewy. Do tego wydaje mi się, że skóra jest zawsze odwodniona, zwłaszcza w zimie

Co do filtrów to ja zostanę przy Kose oraz Anessie Shiseido bo w pełni mi odpowiadają.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 19:18   #3673
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Też nie przepadam za matem. W połączeniu z suchymi skórkami (choć narazie, po wielu latach, nie mam z nimi dużego problemu) / objawami odwodnienia etc. - wygląda to szczególnie nieciekawie. Dlatego później spryskuję twarz nawilżającym tonikiem. Efekt jeszcze daleki od idealnego, ale jest ok.
Ech, chciałabym mieć tak zdrowo delikatnie mokra skórę, ale to zapewne cięzkie do osiągnięcia przy przetłuszczającej się skórze. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się skupić po prostu na tym, by nadać skórze pięknego, hm, blasku (to chyba nieodpowiednie określenie), bez kilku problemów i problemików w gratisie.
Off top, no trudno.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 04:44   #3674
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

ja to za to nie lubię "blasku" z powodu używania filtrów, ale niespecjalnie umiem się go pozbyć
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 14:23   #3675
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja takiego filtrowego blasku też nie lubię. Raczej efekt, przynajmniej na mojej skórze, nie jest "zdrowym blaskiem", niestety.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 21:09   #3676
Monkad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
GG do Monkad
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cześć dziewczyny ! Obecnie używam kremu Locacid w celach przeciwzmarszczkowych, dzięki czemu mam cerę podrażnioną. Szukam filtra, który mogę nałożyć bez obawy o ciągłe swędzenie i szczypanie twarzy. I tak sobie pomyślałam, że może kupię mleczko przeciwsłoneczne dla dzieci Mustela Sun 50+? Macie sprawdzony bloker na podrażnioną twarz ? Może być bardzo błyskający na twarzy, mam tak wysuszoną cerę po Locacidzie (pomimo stosowania Cetaphilu), że nawet tłusty mi się wchłonie do matu.
Pozdrawiam, Monika

Edytowane przez Monkad
Czas edycji: 2016-01-25 o 21:33 Powód: :)
Monkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 06:10   #3677
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Ja takiego filtrowego blasku też nie lubię. Raczej efekt, przynajmniej na mojej skórze, nie jest "zdrowym blaskiem", niestety.
najgorsze że jak daje więcej kosmetyków matujących to zazwyczaj jest jeszcze gorzej
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:19   #3678
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny nie wiecie co się dzieje z emulsją matującą Vichy Ideal Solei SPF50 (wcześniej Capital Solei)? Nie mogę jej znaleźć on line nigdzie
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:30   #3679
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie co się dzieje z emulsją matującą Vichy Ideal Solei SPF50 (wcześniej Capital Solei)? Nie mogę jej znaleźć on line nigdzie
Jeżeli Vichy dalej działa tak jak do tej pory, tzn. wypuszcza filtry tylko raz do roku na sezon letni, to bardzo prawdopodobne, że zapasy z 2015 roku już się skończyły. Online filtry będą dostępne dopiero pod koniec wiosny, do tej pory możesz pytać w aptekach stacjonarnych, czasem można trafić na ostatnie tubki, albo poszukać na ten czas innego filtra.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 20:20   #3680
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jeżeli Vichy dalej działa tak jak do tej pory, tzn. wypuszcza filtry tylko raz do roku na sezon letni, to bardzo prawdopodobne, że zapasy z 2015 roku już się skończyły. Online filtry będą dostępne dopiero pod koniec wiosny, do tej pory możesz pytać w aptekach stacjonarnych, czasem można trafić na ostatnie tubki, albo poszukać na ten czas innego filtra.
A to nie wiedziałam Dziękuję za informacje
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:22   #3681
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

a co sądzicie o filtrach iwostin?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:50   #3682
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja natomiast nie wyobrażam sobie używania minarełów, bo miałabym wrażenie, że ścieram nałożony wcześniej filtr, ale to zależy już od tego, co komu pasuje.

Osobiście pod filtr nakładam sporo pielęgnacji i to może potęguje to wrażenie. Wolę wszystko jakoś przyklepać podkładem w poduszcze, ewentualnie zwykłym połączonym z tłustym kremem nie nawidzę efektu matu, źle po prostu wyglądam (jedynie minerały dawały fajny efekt matu) i jak maniaczka dążę do efektu dewy. Do tego wydaje mi się, że skóra jest zawsze odwodniona, zwłaszcza w zimie

Co do filtrów to ja zostanę przy Kose oraz Anessie Shiseido bo w pełni mi odpowiadają.
Moglabys podac strony sprzedawcow, u ktorych kupowalas filtry?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:13   #3683
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Moglabys podac strony sprzedawcow, u ktorych kupowalas filtry?
Ja kupowałam w sklepie Berdever. pl oba te filtry
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:30   #3684
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Miałyście do czynienia z filtrami Secret Key? Są tanie i wydajne, ale mają słabiutkie filtry i zastanawia mnie ich stabilność i ochrona.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 10:21   #3685
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja mam pytanie do dziewczyn używających na co dzień azjatyckich bebików i minerałów - co sprawdza się u Was najlepiej?

Obecnie mam Pharmaceris i Vichy, zastanawiam się czy da się znaleźć coś lepiej utrzymującego czy taki urok filtra.
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 11:17   #3686
Czerniczka
Raczkowanie
 
Avatar Czerniczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

U mnie sprawdza się Ziaja Sopot Sun - SPF 50 i witamina C w zestawie. Nie bieli i nie jest tak tłusta jak inne kremy z filtrem, bardzo dobrze nadaje się pod minerały, no ale one lubią taką konkretną bazę.
Czerniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 12:51   #3687
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czerniczka Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się Ziaja Sopot Sun - SPF 50 i witamina C w zestawie. Nie bieli i nie jest tak tłusta jak inne kremy z filtrem, bardzo dobrze nadaje się pod minerały, no ale one lubią taką konkretną bazę.
dzięki, za tę cenę na pewno przetestuję, w razie czego będzie na bezmakijażowe wyjścia
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 15:31   #3688
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czerniczka Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się Ziaja Sopot Sun - SPF 50 i witamina C w zestawie. Nie bieli i nie jest tak tłusta jak inne kremy z filtrem, bardzo dobrze nadaje się pod minerały, no ale one lubią taką konkretną bazę.
Nie bieli, bo żółci Sprawdzi się pewnie u osób z żółtawą, ciemniejszą karnacją, ale odradzam bladziochom i chłodnym, różowawym karnacjom.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 17:44   #3689
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Monkad Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Obecnie używam kremu Locacid w celach przeciwzmarszczkowych, dzięki czemu mam cerę podrażnioną. Szukam filtra, który mogę nałożyć bez obawy o ciągłe swędzenie i szczypanie twarzy. I tak sobie pomyślałam, że może kupię mleczko przeciwsłoneczne dla dzieci Mustela Sun 50+? Macie sprawdzony bloker na podrażnioną twarz ? Może być bardzo błyskający na twarzy, mam tak wysuszoną cerę po Locacidzie (pomimo stosowania Cetaphilu), że nawet tłusty mi się wchłonie do matu.
Pozdrawiam, Monika
Mam to mleczko - polecam. Skład idealny, faktycznie delikatne. Tylko leciutkie - jeśli Ci zależy na jakimś super nawilżeniu to będziesz mieć suchara.
Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o filtrach iwostin?
Ale pod jakim względem? Dobre, stabilne filtry - warto testować.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 00:28   #3690
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie bieli, bo żółci Sprawdzi się pewnie u osób z żółtawą, ciemniejszą karnacją, ale odradzam bladziochom i chłodnym, różowawym karnacjom.
patrz, a blada jestem. dzięki
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.