Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Pokaż wyniki sondy: Czy duble nickowe maja byc widoczne dla wszystkich użytkowników?
Tak 33 23,40%
Nie 108 76,60%
Głosujący: 141. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-23, 23:26   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?


Zakładam sondę, bo zastanawiam sie nad taka sprawą.

Otóż chwalebne jest, że robot wyszukuje zdublowane konta, które pochodzą z tego samego IP. W ten sposób można wykryć oszustów. Jednak można też wykryć kilka innych rzeczy, które mogą róznym osobom niezbyt sie podobać.

Otóż były takie przypadki na wizażu, że znana wizażanka zakładała nowe konto, by móc zapytać o cos wstydliwego, albo o coś czego nie chciała by znią kojarzono. Mówiła wprost, że jest juz zarejestrowana, ale nie chce się ujawniać.

Robot prędzej czy później wykryłby takiego dubla i całe forum wiedziałoby kto jest kim, i że wizażanka X to wizażanka Y i ma ona takie a takie problemy, mimo że ta osoba przez założenie nowego konta, chciała to właśnie wszystko ukryć.

Są też sytuacje, w których wizażanka ma różne powody by zerwać ze swoim starym kontem (np. ktos znajomy ją rozpoznał i podczytuje, kłótnie z innymi forumowiczkami itp) i stwierdza, że zaczyna od nowa i zakłada nowe konto. I tu znowu cały wizaż się dowiaduje, że ona to ta nowa osoba.

Moim zdaniem forum z robotem powinno być widoczne tylko dla służb porządkowych. Jeśli ktoś miałby wątpliwości czy dana osoba jest oszustem zawsze może zgłosić swoje wątpliwości na pw do moderatora i ten sprawdzi co i jak.

Pozwólmy zachować ludziom nieco anonimowości.

I uprzedzając pytania... nie mam innego konta na wizażu, gdzie ukrywam nie wiadomo co.

P.S. Celowo nie wstawiam odpowiedzi "nie wiem", bo najważniejsze sa "tak" i "nie", a jak ktos nie wie to niech nie odpowiada
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 23:51   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Zgadzam się z tym, że klony powinny być znane tylko redakcji ewentualnie w razie jakichś problemów osobom zainteresowanym. I tak też zagłosowałam, czyli na NIE
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 05:18   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

ja zagłosowałam na tak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:17   #4
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

ja glosuje na tak... nie chcialabym wymienic czy odkupic od kogos jakas rzecz (ciuszek czy kosmetyk) i zeby sie okazalo, ze ta osoba jest najzwyklejszym oszustem...
przeciez zadna z nas nie chce byc oszukiwana!
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:39   #5
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

jestem na tak, nie akceptuje podszywania sie pod kogoś , robienie szablonowych uzytkowników jest tyle kombinacji slownych ze napewno kazdy cos dla siebie znajdzie

edit: a co do zakladania konta przez ta sama osobe , jezeli ma problem ok, nie widze nic w tym złego,,, w koncu niektorzy widza mozliwosc zwierzen w necie wlasnie z powodu anonimowosci, dlaczego mamy im odbierac prawo ktore mamy wszyscy? do prywatnosci.

natomiast podszywanie sie innych osob pod konto kogos aktywnie dzialajacego na wizazu jest moim zdanim czystym chamstwem i nie wiem jak ale powinnismy to zwalczać
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."

Edytowane przez kootek_mamrotek
Czas edycji: 2006-03-24 o 07:15
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:45   #6
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

hmmm czemu osoby glosujace na nie sie NIE wypowiadaja??? troche dziwne... maja cos do ukrycia czy tez same oszukuja??
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:03   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez malkol13
hmmm czemu osoby glosujace na nie sie NIE wypowiadaja??? troche dziwne... maja cos do ukrycia czy tez same oszukuja??
To przykre, że podejrzewasz u ludzi najgorsze instynkty. lub wietrzysz sensację - niezdrową. Własnie takie podejscie uważam bedzie prowadzilo pozniej do chorego "poszukiwania sensacji".

Ja jestem na nie. Jestem za odrobiną prywatności. Jesli ktos zduplikowal konto to na pewno nie dlatego zeby inni o tym wiedzieli i uwazam w ogromnej wiekszości przypadkow na pewno nie po to żeby oszukiwać.

A jesli nawet to od tego są Modzi i Admini żeby (wszyscy powinni miec dostep do robocika a szczegolnie targowiska) dusic takie proby w zarodku.

Wystarczy takie zdanie czy mam jeszcze cos dopisac?
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 07:12   #8
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

nie podejrzewam, ze wszyscy duplikuja konta po to zeby oszukiwac.

uwazam, ze nie tylko mi ale i kazdej osobie byloby przykro, jezeli by sie okazalo, ze osoba ktora nas oszukala posiadala zduplikowane konto.
w momencie gdy kazdy ma dostep moze sprawdzic czy taka osoba jest "wiarygodna" a jezeli sie okaze ze konto ma zduplikowane to wtedy moze np. wymienic sie ciuszkiem na wlasna odpowiedzialnosc i nie majac potem do nikogo pretensji

uwazam ze jest to swietny system, gdyz chce zaczac udzielac sie na targowisku, w momencie gdy nicki beda dostepne dla wszystkich nie bede sie tak bala, ze ktos moze mnie oszukac ( i np. moge stracic cos cennego)

tylko prosze nie pisz, ze mozna sie zglosic do moderatorow z prosba o sprawdzenie, uwazam ze i tak maja duzo roboty, a druga sprawa ze z targowiska korzysta wiele osob i wyobraz sobie sytuacje, w ktorej kazdy wysyla po 20 nickow do sprawdzenia... niezbyt fajne
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:16   #9
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez malkol13
tylko prosze nie pisz, ze mozna sie zglosic do moderatorow z prosba o sprawdzenie, uwazam ze i tak maja duzo roboty, a druga sprawa ze z targowiska korzysta wiele osob i wyobraz sobie sytuacje, w ktorej kazdy wysyla po 20 nickow do sprawdzenia... niezbyt fajne
ciągle prosby o sprawdzenie nie beda potrzebne bo modzi i tak beda to sprawdzac.
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:19   #10
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

zeby to nie spowodowalo zawalenia serwow...

ale podziwiam Cie za optymizm...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:21   #11
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez malkol13
ale podziwiam Cie za optymizm...
a współczuję pesymizmu

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 07:23   #12
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

ja bede wspolczula dalej osobom, ktore zostaly oszukane na targowisku i nie zycze tego Tobie ani zadnej innej osobie
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:27   #13
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Nie oszukuję,
nie mam zdublowanego konta,
nie wymieniam się na targowisku,
ale głosowałam również na NIE!

Ponieważ zgadzam się z argumentami Shemreolin.
A forum Wizaz to nie tylko Targowisko i należy o tym pamiętać.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:27   #14
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

To samo przyszło mi do głowy - jestem na NIE
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:33   #15
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

ewentualnie - jesli 2 uzytkowników z jednego kompa/ip korzystaloby z TARGOWISKA - informowac. ale przeciez ta sama osoba moze przejsc sie do cafe i z podgladania nici...
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:48   #16
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Zagłosowałam na NIE
Przecież zawsze osoba, która wymienia się z kimś na Targowisku może napisać do jakiegoś Moda i zapytać czy wizażanka, z którą się wymienia nie jest oszustką
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:10   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Zagłosowałam na NIE
Przecież zawsze osoba, która wymienia się z kimś na Targowisku może napisać do jakiegoś Moda i zapytać czy wizażanka, z którą się wymienia nie jest oszustką
my modowie mamy za mało chyba pracy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:10   #18
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

moja przyjaciólka ma konto założone z mojego komputera. I dlatego głosuję na NIE
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:12   #19
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Agabil
Cytat:
Napisane przez malkol13

tylko prosze nie pisz, ze mozna sie zglosic do moderatorow z prosba o sprawdzenie, uwazam ze i tak maja duzo roboty, a druga sprawa ze z targowiska korzysta wiele osob i wyobraz sobie sytuacje, w ktorej kazdy wysyla po 20 nickow do sprawdzenia... niezbyt fajne
hmm dziwia mnie te wyniki...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 08:20   #20
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez agabil1
my modowie mamy za mało chyba pracy
To fakt. mój pomysł jest nienajlepszy


Ale i tak jestem na NIE
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:31   #21
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

zaglosowalam na TAK,bo argumenty Shem wogole do mnie nie przemawiaja

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Otóż były takie przypadki na wizażu, że znana wizażanka zakładała nowe konto, by móc zapytać o cos wstydliwego, albo o coś czego nie chciała by znią kojarzono. Mówiła wprost, że jest juz zarejestrowana, ale nie chce się ujawniać.
jesli ktos ma wstydliwy problem to moze lepiej porozmawiac o tym z przyjaciolka niz uzewnetrzniac sie na forum publicznym

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Są też sytuacje, w których wizażanka ma różne powody by zerwać ze swoim starym kontem (np. ktos znajomy ją rozpoznał i podczytuje, kłótnie z innymi forumowiczkami itp) i stwierdza, że zaczyna od nowa i zakłada nowe konto.
hmmmm no to co,ze znajomy rozpoznal??? Czyzby wizazanka wstydzila sie tego co pisze na forum? A moze nie jest z nami szczera i ma cos do ukrycia ...klutnie z innymi forumowiczkami-ten argument to juz wogole do mnie nie przemawia.To jest forum dyskusyjne,jak ktos nie potrafi dyskutowac i wdaje sie w klutnie to chyba powinien przeniesc sie na inne forum

Nie chcialabym rozmawiac na forum z jedna osoba majaca dwa rozne konta,bo uwazam ze jest to nieuczciwe.Ja jestem soba i biore cala odpowiedzialnosc za to co pisze i tego samego wymagam od innych
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:33   #22
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

ja popieram to co napisała Shem. i od razu mówię że nie mam drugiego konta
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:37   #23
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez spray
moja przyjaciólka ma konto założone z mojego komputera. I dlatego głosuję na NIE
co do Twojej wypowiedzi, zalozylam watek pytajac sie o to, tu sa dwie odpowiedzi, 2 moderatorow:

1) "Przeczytaj uważnie informację o systemie. Zarejestrowanie kilku kont nie jest przekroczeniem regulaminu przecież. Ten system pozwoli na wykrywanie ewentualnych klonów trolli, czyli osób, które wcześniej z tego samego kompa zasłużyły sobie na bana / łamiąc regulamin dostępny tutaj /."

2)
Napisane przez malkol13
czyli do momentu kiedy ja lub moja mamuska ( nawet jezeli zalogowane w tym samym czasie bedziemy) nie dostaniemy bana to spokojnie mozemy spac??



"Oczywiście "

wiec chyba nie ma sie czego bac.

do zdublowanych kont - nazwa tego watku
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:38   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez sunapee
zaglosowalam na TAK,bo argumenty Shem wogole do mnie nie przemawiaja



jesli ktos ma wstydliwy problem to moze lepiej porozmawiac o tym z przyjaciolka niz uzewnetrzniac sie na forum publicznym



hmmmm no to co,ze znajomy rozpoznal??? Czyzby wizazanka wstydzila sie tego co pisze na forum? A moze nie jest z nami szczera i ma cos do ukrycia ...klutnie z innymi forumowiczkami-ten argument to juz wogole do mnie nie przemawia.To jest forum dyskusyjne,jak ktos nie potrafi dyskutowac i wdaje sie w klutnie to chyba powinien przeniesc sie na inne forum

Nie chcialabym rozmawiac na forum z jedna osoba majaca dwa rozne konta,bo uwazam ze jest to nieuczciwe.Ja jestem soba i biore cala odpowiedzialnosc za to co pisze i tego samego wymagam od innych
Ja też zagłosowałam na TAK i z takich samych powodów-ja uważam,że jeżeli ktoś ma tyle odwagi,by pisać o rzeczach o osobistych rzeczach to powinieni mieć odwagę,by się ujawnić i nie podszywać się pod kogoś.

Ja już mam serdeczenie dość osób z rozdwojoną jaźnią, osób,które zakładają nowe konta,by w trakcie dyskusji mieć większe poparcie dla swoje teorii.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:40   #25
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
jestem na tak, nie akceptuje podszywania sie pod kogoś , robienie szablonowych uzytkowników jest tyle kombinacji slownych ze napewno kazdy cos dla siebie znajdzie

edit: a co do zakladania konta przez ta sama osobe , jezeli ma problem ok, nie widze nic w tym złego,,, w koncu niektorzy widza mozliwosc zwierzen w necie wlasnie z powodu anonimowosci, dlaczego mamy im odbierac prawo ktore mamy wszyscy? do prywatnosci.

natomiast podszywanie sie innych osob pod konto kogos aktywnie dzialajacego na wizazu jest moim zdanim czystym chamstwem i nie wiem jak ale powinnismy to zwalczać
Kotku_mamrotku, chyba źle zrozumiałaś pytanie Autorce wątku nie chodziło o pokazywanie osób, które mają takie same nicki, ale osób, które mają dwa różne konta założone z tego samego komputera. Jeśli nie zmieniłaś zdania co do tego, co napisałaś w pierwszej części "edit", to powinnaś zaznaczyć NIE

Ja również jestem na nie. Po pierwsze zgadzam się z argumentami napisanymi przez Shem. Po drugie, nie wydaje mi się, żeby takie sprawdzanie podwójnych kont miało sens, ponieważ komputer nie ma umiejętności telepatycznych (no chyba, że ja o czymś nie wiem ) i nawet gdyby okazało się, że znalazł dwa konta założone z jednego komputera i tak nikt nie udowodni, że to ta sama osoba.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:48   #26
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez sunapee
zaglosowalam na TAK,bo argumenty Shem wogole do mnie nie przemawiaja



jesli ktos ma wstydliwy problem to moze lepiej porozmawiac o tym z przyjaciolka niz uzewnetrzniac sie na forum publicznym



hmmmm no to co,ze znajomy rozpoznal??? Czyzby wizazanka wstydzila sie tego co pisze na forum? A moze nie jest z nami szczera i ma cos do ukrycia ...klutnie z innymi forumowiczkami-ten argument to juz wogole do mnie nie przemawia.To jest forum dyskusyjne,jak ktos nie potrafi dyskutowac i wdaje sie w klutnie to chyba powinien przeniesc sie na inne forum

Nie chcialabym rozmawiac na forum z jedna osoba majaca dwa rozne konta,bo uwazam ze jest to nieuczciwe.Ja jestem soba i biore cala odpowiedzialnosc za to co pisze i tego samego wymagam od innych
Sunapee, podam swój przykład. Jestem osoba dosć rozpoznawalna na forum, nigdy też wśród znajomych nie ukrywałam, że jestem tutaj i pod jakim nickiem. Zreszta nawet jakbym im nicka nie podała to i tak by mnie w trymiga znaleźli, bo moja ksywa jest dosć znana w towarzystwie Na forum jest kilka moich znajomych z reala. Nie przeszkadza mi to absolutnie. Ale np. gdybym chciała na ginekologii zapytać o radę, bo mnie np. cos swędzi i piecze, albo mam jakieś tam wydzieliny to głupio by mi było po prostu. Czytali by to moi koledzy, moje koleżanki i potem głupio by mi było spojrzeć im w oczy. Zastanawiałabym sie wtedy nad opcją by sie ukryc pod innym nickiem i zapytać. Nie zrobiłabym nic złego, po prostu nie chciałabym żeby wszyscy wiedzieli, że mam jakieś intymne problemy.

Akurat jestem osobą, która nie lubi sie ukrywać, mówie zazwyczaj to co myślę i nie ukrywam sie z tym jaka jestem.

Oczywiście jasne jest, że można sie zwrócić o pomoc do przyjaciółki, isć do ginekologa itd. ale same widzicie jak wiele jest postów z prośbą o rady itp. Dziewczyny potrzebują sie czasami o czymś wygadać anonimowo żeby nie "kalać" swojego nicka.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:51   #27
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

jesuu

czy WY czytaliscie TO CO ZLOS NAPISAL?? na tym podforum, co tam jet za informacja...

to ze ktos ma konto na tym samym komputerze jeszcze wszystkiego nie oznacza... wypytalam sie i jezeli moja mama sie zarejestruje i bedzie korzystac, nawet w tym samym czasie to jeszcze nic nie oznacza, trzeba miec np BANA
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:53   #28
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez malkol13
jesuu

czy WY czytaliscie TO CO ZLOS NAPISAL?? na tym podforum, co tam jet za informacja...

to ze ktos ma konto na tym samym komputerze jeszcze wszystkiego nie oznacza... wypytalam sie i jezeli moja mama sie zarejestruje i bedzie korzystac, nawet w tym samym czasie to jeszcze nic nie oznacza, trzeba miec np BANA
A czy ktoś tu w ogóle mówi o BANie?
Przecież dyskusja wcale na ten temat się nie toczy...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:55   #29
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Cytat:
Napisane przez malkol13
jesuu

czy WY czytaliscie TO CO ZLOS NAPISAL?? na tym podforum, co tam jet za informacja...

to ze ktos ma konto na tym samym komputerze jeszcze wszystkiego nie oznacza... wypytalam sie i jezeli moja mama sie zarejestruje i bedzie korzystac, nawet w tym samym czasie to jeszcze nic nie oznacza, trzeba miec np BANA
ale żadko się zdarza żeby dwa konta na jednym komputerze należały do dwóch różnych osób. zazwyczaj jest to jedna i ta sama osoba która z mniej lub bardziej zrozumiałych wzgledów je założyła.
też bym wolała aby moi znajomi się nie dowiedzieli np. że jestem chora na coś wstydliwego /to tylko przykład/ Ale człowiek potrzebuje sie czasami wygadać. na anonimowym forum ludzie sa w stanie powiedzieć chyba nawet więcej niż przyjaciółce
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:58   #30
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Czy nickowe duble powinny być widoczne dla wszystkich?

Chciałbym tylko, abyście przeczytały to:

Cytat:
Napisane przez Informacja na forum klonów
System forum automatycznie wykrywa wielokrotnych użytkowników (takich, którzy mają pozakładanych wiele kont).

Tutaj forum będzie automatycznie informować o wykryciu takich sytuacji.

Zastosowanie:
- Targowiska (osoby kupujące na niby od siebie)
- Klony zablokowanych osób

Redakcja jest botem forum, nie zadawajcie mu pytań, bo u niego coś kiepsko z inteligencją

Fakt posiadania dwóch kont nie jest naganny! Jeśli zostałaś tutaj wpisana, dopóki nie kombinujesz na Targowiskach i nie jesteś klonem zabanowanego użytkownika możesz spać spokojnie.
Dlatego też nie rozumiem burzy w szklance wody. Jeśli ktoś ma zrejestrowanych kilku użytkowników i nie są oni zamieszani w nieczyste historie, to po prostu niech ich dalej ma. As simple as that.

Nie sądzę też, abym brał pod uwagę wyniki sondy - nie dlatego, że nie szanuję demokracji, ale dlatego, że szanuję prawa osób, które nie mają wielu nicków na jednym komputerze.

Fakt przeciążenia naszych modów pracą nad "sprawdź mi to czy tamto" jest niezaprzeczalny. Nie sądzę, abyśmy mogli znaleźć współpracowników obiecując im pracę w systemie 24/7. To jest też powód.

Dziękuję za uwagę.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.