Zabiegi kosmetyczne na cere tłustą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-27, 13:30   #1
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna

Zabiegi kosmetyczne na cere tłustą


Cześć.Chcviałabym iść niedługo do kosmetyczki z mamą.Chodzi o to ze ja z mamą mamy podobne problemy z cerą.Ona ma na całej twarzy wągry ja mam natomiast troszke na brodzie,czole i na płatkach nosa.Moja mama powiedziala ze moge z nia isc do kosmetyczki.Opowiedziala mi ze kosmetyczka dokladnie jej oczyszcza twarz(mówiąc prościej wyciska te wstrętne wągry [img]icons/icon7.gif[/img] )a potem nakłada jej jakies maseczki nie maseczki.Ja tez bym tak chciala ale rowniez przydalyby mi sie jakis jeszcze zabieg (nie chodzi o maseczki,toniki,kremy tylko o jakies przyrządy np. podłączone z komp. itd.).Zalezy mi na oczyszczeniu twarzy.Kiedys mialam twarz pokryta wielgachnymi krostami teraz to jak jakas krotka sie pojawi to tylko okazyjnie raz na miesiąc.Mam tonik do cery tłustej z Vishi, krem (on naprawde działa!Polecam!)Garniera z serii Czysta skóra i jeszcze z tej serii Żel do mycia twarzy.Dzięki temu nie mam krost ale wągry zostały Chciałabym sie was spytać jakie są dobre sposoby u kosmetyczki aby zwalczyc te zaskórniki.Słyszałam coś, że przed jakis przyrząd (cos w stylu odkurzacza w wersjii mini) uwalnia sie ozon.Dzieki temu skora jest oczyszczona itd.To prawda?Aha jeszcze jedno.Ile bedzie taka super kuracja kosztowac.Oczywiscie nie musi to byc jakas kuracja za 150 zł.Mama napewno sie nie zgodzi na takie cos.Najlepiej gdyby to bylo cos w granicach 50-60zł.Oczywiscie taniej też by było obrze
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 14:18   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Zabiegi kosmetyczne na cere tłustą

czesc Swirusko [img]icons/icon7.gif[/img] wprowadz sie milo w temat : http://www.wizaz.pl/beata_zabiegi_oczyszczanie.php

[img]icons/icon40.gif[/img] milego czytania [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 14:38   #3
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Zabiegi kosmetyczne na cere tłustą

Dzięki wielgachne. [img]icons/1cmok.gif[/img]
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 14:40   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Zabiegi kosmetyczne na cere tłustą

Beatka pewnie cos jeszcze napisze Kaska [img]icons/icon7.gif[/img] ale wpisz sobie tez w wyszukiware "ozon" troche juz bylo na ten temat [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 21:50   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Zabiegi kosmetyczne na cere tłustą

Kasiarzyno ,czy lektura artykułu i postów na forum dała Ci odpowiedź na Twoje pytanie, jesli jeszcze chciałabyś coś wiedzieć odnośnie zabiegów kosmetycznych to pytaj. Muszę Cię jednak zmartwić - w podanym przez Ciebie zakresie cenowym nie uda się chyba znaleźć gabinetu , który zaoferuje Ci więcej zabiegów.Ceny zabiegów zalezne są od miasta,gabinetu itd. ale zwykle oczyszczanie młodzieżowe (takie gdzie nie wykonywany jest masaż twarzy ani dodatkowe maseczki kosztuje ok 50 -60 zł , a są gabinety gdzie cena jest znacznie wyższa, wszelkie zabiegi z aparaturą (peeling kawitacyjny ,laser biostymulujący itd) to kolejny wydatek ,złuszczanie naskórka to też zabieg w szerokim przedziale cenowym ale zwykle od ok.50zł w górę (zależy jakie są stosowane preparaty , w jakim mieście jest gabinet,itd), większość zabiegów powtarza się w serii. Jeśli chodzi o oczyszczanie to ja nie polecam wykonywania tego zabiegu zbyt często, oczyszczanie jest konieczne gdy zaskórniki są widoczne i jest ich dużo , po zabiegu trzeba przedłużać czas między oczyszczaniami przez stosowanie peelingów , maseczek oczyszczających , jeśli skóra dobrze toleruje kwasy AHA,BHA to także stosowanie tych kosmetyków w codziennej pielęgnacji.Jesli masz dużo wyprysków ronych to nie powinnas wybierać się do kosmetyczki tylko najpierw do dermatologa - oczyszczać można skórę bez ropnych zmian. Trądzikowe zmiany musi leczyć lekarz dermatolog.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.