niebieski pokój - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 10:35   #1
Marrcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Red face

Prosze was o pomoc


Witam was wszystkich bardzo serdecznie

Mam pewien problem z ktorym musialam sie do was zwrocic mam nadzieje ze mi pomozecie.
Niebawem otwieram swoj salonik i jestem teraz w trakcie jesgo urzadzania, ale pierwsza rzecz , ktora juz zrobilam i ktora mi sie bardzo nie podoba bylo pomalowanie scian!!
Niestety nie wyszedl mi taki kolor jak bym chciala (myslalam ze bedzie ciemniejszy) W zwiazku z tym nie potrafie teraz dobrac do tego pomieszczenia zupelnie nic!!
Nie mam pojecia jakie fiiranki , jakie kolory teraz do tego beda pasowaly .. nie wiem w jakim stylu dodatki dokupic itp.
Wstawic zdiecie czy lepiej opisac pomieszczenie? Zastanawiam sie czy przemalowac te sciany , czy zostawic i postarac sie nadrobic szczegolami.....
Bardzo was prosze o wszelkie rady
Marrcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 10:56   #2
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Prosze was o pomoc

znacznie leipiej jest cos dopasowac do czegos widzac to takze lepiej zdjecia ale znowu jak ma ich byc duzo to nie bardzo bo moga zawalic forum....
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:04   #3
Marrcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze was o pomoc

wrzuce tylko 3 powinny wystarczyc

http://img394.imageshack.us/my.php?i...alon0042ek.jpg
http://img355.imageshack.us/my.php?i...alon0055ur.jpg
http://img355.imageshack.us/my.php?i...alon0085ab.jpg

Licze na wasza pomoc
Marrcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:17   #4
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: Prosze was o pomoc

mi sie te zdjecia nie otwieraja wiec nic nie moge powiedziec sprobuj wkleic te zdjecia tu na wizaz w zalacznikach
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:45   #5
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Prosze was o pomoc

Hmm fioletowo, te nierówności przy suficie celowo zrobiłaś?? To ma być salonik fryzjerski? kosmetyczny? ja myślę tak, niebieski by tu pasował, beż, jakiś element w ostrzejszej tonacji, hmm cięzko mi dopasować nie lubię fioletu zbytnio;/
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:46   #6
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Prosze was o pomoc

mi sie otwieraja wiec jest ok mam jeszcz etakie pytania:

1.co ta ma byc za salonik?
2.gorna czesc scian jest koloru jasniutkiego wrzosu czy jasniutka brzoskwinka?bo zdjecia czasem nie oddaja prawdziwego koloru
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:47   #7
Ellie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 228
Dot.: Prosze was o pomoc

Może rzeczywiście ściany mogłyby być ciemniejsze ale trudno.
Karnisze są z ciemnego metalu więc może zrobisz wnętrze orientalne.
Zobacz ten sklepik.
Może coś Cię zainspiruje.
A i jeszcze jedno. Czy ściany nie są do końca pomalowane specjalnie, czy jeszcze będą dokończone?
Ellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 12:54   #8
Marrcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze was o pomoc

Wiec tak
sciany sa juz skonczone . Te nierownosci po sufitem byly zrobione celowo, ale raczej nie sa to nierownosci tylko kolor jest przecierany i przebija w niektorych miejscach bialy kolor stad na zdieciach tak wyszlo.
Nad fioletem jest kolor ecri wpadajacy w bez dokladnie nie potrafie opisac tego koloru , w kazdym badz razie nie jest to jasny wrzos.
Myslalam o czyms orientalnym uwielbiam tego typu zdobienia i przedmioty, tylko boje sie ze z fioletem bedzie sie to gryzlo!!
tak myslalam zeby na sciany dodac jeszcze moze cos z ciemnym fioletem i zlotem............nie wiem............
Aaaa i bedzie to salonik z solarium i stylizacja paznokci
Marrcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 00:53   #9
smok-kati
Raczkowanie
 
Avatar smok-kati
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 106
Dot.: Prosze was o pomoc

jak ze światłem w pomieszczeniu, czy nie zmienia się odcień na inny przy sztucznym, przy którym będziesz więcej pracowała, jak będą stały łóżka solariowe ? .... ja przy tym odcieniu fioletu widzę ciemne bardzo ciemne zasłony z ciężkiego pluszu, upięte na górze i zrzucone z boku, ale nie wiem czy to całkiem nie przytłumi. Ponadto na jakich klientów się nastawiasz. Może te zasłonki to trzy tony ciemniejszy niż na ścianach w części dolnej z jakimiś nie wiem wzorami bohomazami z ecru ciężko jest coś doradzić tak żeby Tobie się podobało i było trafione NIe masz kogoś znajomego kto sprzedaje zasłony, poproś niech weźmie te belki materiału, które ci się podobają i przymierz do ścian.
__________________
Kasia
smok-kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:28   #10
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Prosze was o pomoc

Witaj
Jak na moje oko... to pasowałby tu złoty kolorek... troszeczkę dodatków właśnie w stylu orientalnym i nie będzie źle .
Wcale nie odniosłam wrażenia,że kolory są jakieś "nieciekawe" podoba mi się fiolet... ciemny .
Myślę,że dobrym rozwiązaniem byłyby właśnie tego typu dodatki... jak krzesła ze złotymi dodatkami... uważam,że to bardzo fajne połączenie fiolet + złoty .
Ja bym się tam na pewno dobrze czuła
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:46   #11
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Prosze was o pomoc

oto fiolet w zupelnie innym stylu - chociaz raczej na solarium sie nie nadaje - chyba, ze liczysz na klientow technomaniakow (pisze o zdjeciu dodanym przeze mnie w tym poscie)

chociaz moze cos tam Cie zainspiruje

jeszcze pomyslalam, ze nie za bardzo fortunne jest polaczenie fioletu z czernia, bylam kiedys w salonie fryzjerskim, wlasnie w takich kolorach i czulam sie koszmarnie. Do tego oswietlenie bylo niedobrane i twarze wygladaly trupio.


Zamiast zlota, dodalabym beze i brazy - zeby troche stlumily ten fiolet. Moim zdaniem fiolet oddzialuje swym kolorem w sposob niekorzystny na odbior wygladu klienta (kolor zimny - wyglada sie szaro, widac since pod oczami, przebarwienia, naczynka) - a w solarium powinno wygaldac sie zdrowo dlatego wiekszosc z takich salonow jest w kolorach cieplych - pomarancz, zolc, czerwien.

Polaczenia fioletu ze zlotem, przepraszm Drogie Wizazanki, wg mnie daje wrazenie zakladu hmmm, pogrzebowego - zastrzegam, ze to moje subiektywne zdanie!

Zastanawiam sie, jakby wygladalo, gdyby na tych scianach fioletowych dac kinkiety rzucajace pomaranczowy kolor.
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************

Edytowane przez karmeleiro
Czas edycji: 2005-11-12 o 11:59
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 10:06   #12
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Prosze was o pomoc

zajrzyj tu - to przyklady polaczenia fioletu z czernia.
http://www.simcrow.com/purple&blackset.htm

i inne inspiracje
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:34   #13
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Prosze was o pomoc

i jeszcze takie mebelki:
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:41   #14
zielona-oliwka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar zielona-oliwka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 86
GG do zielona-oliwka
Dot.: Prosze was o pomoc

Marrcia ---> Moim skromnym zdaniem kolor ścian jest całkiem fajny, ale jest kilka błędów w tym wnętrzu- po pierwsze sufit jest za jasny, powinnien być w tym samym kolorze co ściany, albo w pastelowej wersji tego koloru ze ścian, po drugie powinno być w tym pomieszczeniu oświetlenie boczne, wtedy będzie ono podkreślało kolor ze ścian, obniży optycznie pomieszczenie i nada mu przytulności, po trzecie podłoga powinna być ciemniejsza- najlepsza byłaby wykładzina dywanowa w kolorze ciemnej śliwki. Do takiego wnętrza będą wtedy pasowały meble w kilku kolorach: czarne, białe, srebrne, a nawet złote, jeżeli wnętrze ma mieć klimat barokowy.
zielona-oliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 08:50   #15
Marrcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze was o pomoc

Dziekuje wam wszystkim za wszelkie rady
Nie wytrzymalam jednak i chce przemalowac !!
Zmienie kolor na pustynny czerwony czyli taki wpadajacy w pomarancz!
wiem ze podloga jest nieciekawa, ale szkoda mi wydawac pieniadze na laminat czy linoleum.... tym bardziej ze ja tylko wynajmuje ten lokal
chce zrobic taki styl orientalno egipski cos w tym stylu!
Dziewczyny jak macie pomysl na jakies zdobienia do salonu w tych klimatach to bardzo chetnie cos wykorzystam
Pomyslalam zeby zrobic np. cennik na papierze papirusowym itp.
Czekam na wasze sugestie
buziaczki
Marrcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:03   #16
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Talking Dot.: Prosze was o pomoc

O tak jak ma być egipt to koniecznie papirusy i koniecznie Nefretete na nich a tak bez żartów to bardzo dobry pomysł z tym papirusem możesz tez do tego dokupic jakies cudne obrazki na papirusach i w sklepch indyjskich przynajmniej z tego co wiem w Krakowie mozna dostac mnóstwo ozdób typu jakies figurki, posągi itd. powiem nawet że jak panie bedą pracowały w takich strojach orientalnych to ja bym była u ciebie pierwsza klietką

Cos tam wyszperałam na allegro :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70805944
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70889812
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71378350
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71378410
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70724969
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 13:09   #17
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Prosze was o pomoc

A ja ci poradze tak w miejscu gdzie masz granicę przetarcia fioletu z kolorem ecri umieścić różne zdjęcia zdobień paznokci zrobic to nie w jednej lini tylko jak ślaczek. To może ci sie przydać gdyby klijentka była niezdecydowana jaki wzorek wybrać. Fioletowy dobrze prezentuje się z zielenią w przypadku twojego fioletu jasną , pomarańczowym, bielą ale tylko jako dodatkiem w postaci np. obrusiku, lampy, u mnie wiszą np. żółte zasłony ale przy moim jasnym fiolecie wygląda to trupio wię c nie radze żółci. Ciekawym pomysłem może być kolor czerwony. Co do gadzetów to może modne ostatnio suche gałąski ciekawie powywijane. Narazie mam tylko tyle pomysłów. Jak znajde coś na internecie to wkleje Pozdrawiam goraco i pozwól wyobrażni podziałać napewno coś wymyślisz.
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 16:58   #18
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Talking niebieski

No właśnie. Tata urzadził sobie swoj pokój-biuro w kolorze niebieskim, z tym, że jest on bardzo zimny. Zastanawiam się jakimi dodatkami w cieplejszych barwach mozna przełamać ten kolor, żeby przyjemniej się tam pracowało. Co byście mi doradziły...

EDIT

Sarenko nie w tym dziale dałam, przepraszam i byłabym wdzięczna za przeniesienie
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 23:30   #19
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

często tak jest że damy kolor... a potem zastanawiamy sie i co dalej i co teraz... co do tego...wydaje mi się... że jeśli jest to ciemnawy niebieski... abo w kolorze np. karaibskiego morza można dać białe mebelki dodatki jaśniutko niebieskie, białe piaskowe... motyw plaży i morza.... (coś z lekką nutką marynistycznego wyglondu, coś na egipcik) jeśli jest to tylko lekkie zabarwienie, naprawde bardzo lekkie ścian na niebiesko można przciemnić pomieszczenie choć troszkę przez ciemniejsze brązowe mebelki i dodatki w kolorach żywej żółci, zieleni, niebieskiego a w ręcz z lekkiem (podkreślam Lekkim) akcentem czerwieni czy pomarańczu.... (to jeszcze bardziej ożywi to pomieszczenie) dla przykładu moja koleżanka ma ściany w kolorze "błękitu nieba" (ja tak go nazywam ) i do tego ma regał w kolorku sosny.... wyglonda to tragicznie... do tego ma granatowe łóżko i footeliki.... MASAKRA..... nie próbujcie tego w domu i wszystko jest w tym samym kolorku niebieskiego co ściany (chodzi mi o dodatki)... jednym słowem monotonnie, nudno, mdło... ja nie mogła bym tam nawet spać źle się czuję w tym pomieszczeniu... zasada jakiej bym sie trzymała jeśli niebieskie ściany to białe mebelki, roletki, dywanik.... ale nie przesadzajcie z białością... biele, beże, ecriu i jak wyżej wspomniałam reszta .... trzeba to jakoś rozjaśnić... a tak wogóle to jakoś średnio lubię niebieski na ścianach.... w sumie zależy jeszcze jaki kolorek.....

ps... sorki za rozpisanie mam nadzieję że pomogłam
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 11:11   #20
dzikussek
Raczkowanie
 
Avatar dzikussek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 30
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

jakies dodatki w kolarach pomarańczowym i żółtym (firanki itp...) z niebieskim będzie ładnie wyglądało
dzikussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 11:28   #21
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

Little_Shee- jak już dziewczyny pisały, niebieski pokój można ocieplić żółtym (takim piaskowym, słonecznym- byle nie cytrynowym) lub brzoskwiniowym - można domalować wzorek na ścianie, dać zasłony czy firanki, różne dodatki...

Może umiesć to zdjecie gabinetu- wtedy łatwiej będzie doradzić coś konkretnego
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:03   #22
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

witaj!
napisałaś,że jest to pokój-biuro,w takim razie wg mnie odpadają pomarańcze i żółcie,no chyba,że ww piaskowy.Proponuje dodatki w różnych odcieniach brązu,beże a także CIEPŁE szarości.odnośnie mebli to ciemniejsze brązy,ale nie bardzo ciemne np dębina ale tylko olejowana,jeżeli Twój tata przyjmuje tam klientów pomieszczenie musi wyglądać profesjonalnie więc odpadają jasne,"miłe" meble.
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:09   #23
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

Wydaje mi się że dodatkowy kolor powinien być jeden, np. biel, żeby nie wprowadzać zbędnego bałagnu. Zamieszczam kilka fotek przedmiotów których można użyć do tego celu. Są to akurat rzeczy z ikei, ale to tylko dla przykładu. Np. obraz, wazon, fotel, podnóżek, ramka, zegar, świeca i takie tam inne duperelki wystarczą.
To z kamieniami to obraz.

I tak jak pisała Primavera - żółty itp.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:11   #24
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

i jeszcze kilka
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:16   #25
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

dzięki kobitki, dużo mi pomogłyście. Nie moge się za bardzo rozszaleć z dodatkami bo tak jak mówiłam pokój jest mojego taty więc on raczej tak oszczednie woli.

LemonCendy no meble już są, niestety nie białe, a ciemne brązowe więc rozjaśnienie poprzez meble odpada. Ten niebieski kolor jest taki lekko ciemniejszy błękit.

primaverko zdjęcie postaram się wrzucić jak tylko brat aparat odda, masz rację wtedy będzie łatwiej coś więcj powiedzieć.

tao tata tam klientów nie przyjmuje, jest to raczej taki pokój-biuro do pracy, żeby spokojnie mógł się poznecać nad swoimi fakturami

Najgorsze jest to, że meble w pokoju to głównie zamykane szafki. Jest tylko jedna półka na której mogłabym coś postawić jeśli chodzi o dodatki. Pokombinuję z firankami.

dzięki

EDIT

AneciaG dzięki super są te dodatki, a ten obraz to myślałam, że to poduszkitak poustawiane
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 16:29   #26
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Jak ocieplić pokój w zimnych kolorze.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
AneciaG dzięki super są te dodatki, a ten obraz to myślałam, że to poduszkitak poustawiane
Właśnie dlatego napisałam że to obraz.
Wstawiam fotki dla przykładu jak wygląda połączenie niebieskiego z białym.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:56   #27
kasiula1690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
GG do kasiula1690
Niebieskie Scieny??i Co Dalej....

wITAM Wszystkich serdecznie... mam problem moje sciany pomalowane sa na kolor niebieski mam jasno zielone meble co dalej jakiedodatki jaki kolor obrazow moglabym powiesic??
jakie dodatki??? POMOZCIE!!
DZIEKUJE ZA WSZYSTKI PROPOZYCJE
kasiula1690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:04   #28
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: Niebieskie Scieny??i Co Dalej....

Ja myśle że świetnie by pasował żółty
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:41   #29
kasiula1690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
GG do kasiula1690
Dot.: Niebieskie Scieny??i Co Dalej....

no lwasnie mam zollte rolety
a jakie obrazy???biale?? pasowalyby biale obrazy na scianie??
kasiula1690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:42   #30
kasiula1690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
GG do kasiula1690
Dot.: Niebieskie Scieny??i Co Dalej....

Cytat:
Napisane przez kineczkaa Pokaż wiadomość
Ja myśle że świetnie by pasował żółty
no lwasnie mam zollte rolety
a jakie obrazy???biale?? pasowalyby biale obrazy na scianie??
kasiula1690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.