Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 07:02   #301
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Jesteście fajne Ale ja nadal nie wiem do końca, co najlepiej zrobić.
Czy na kolor, jaki widać na zdjęciu nałożyć bezpośrednio Majirel 7.1? Będą ciemniejsze wtedy? I czy ten odcień w ogóle wyjdzie na moich 'ciemnych' włosach?

Chcę mieć jasny chłodny chłodny brąz.
Jak pisałam, dotychczas nakładałam różne numery i odrost siwy jest bardzo złoty,
żółte pasemka na mojej głowie mi się też nie podobają, dlatego chce zmian

Make it a great day
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:22   #302
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
Jesteście fajne Ale ja nadal nie wiem do końca, co najlepiej zrobić.
Czy na kolor, jaki widać na zdjęciu nałożyć bezpośrednio Majirel 7.1? Będą ciemniejsze wtedy? I czy ten odcień w ogóle wyjdzie na moich 'ciemnych' włosach?

Chcę mieć jasny chłodny chłodny brąz.
Jak pisałam, dotychczas nakładałam różne numery i odrost siwy jest bardzo złoty,
żółte pasemka na mojej głowie mi się też nie podobają, dlatego chce zmian

Make it a great day
myślę że poziom 7 raczej Ci włosów nie przyciemni, może odrobinkę Na zdjęciu widać że mają refleksy rodawe ,a ty piszesz że także żółte, tak więc najlepszym odcieniem byłby popielato-opalizujący, niestety Majirel nie ma takiego koloru w palcie ale mozna by pomieszczać pół na pół 7,1 + 7,22
Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Farba to tez chemiczny preparat
a napisałam gdzieś że nie
Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
A refleksow czesto refleksem wybic sie nie da i skutkiem tego nie wychodzi kolor jaki wyjsc powinien EH
wszystko się da jeśli się na podstawy neutralizowania kolorów, efsassor to pójście na skróty
Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
A kolor 7,1 nie wyjdzie raczej zimny tylko napewno wyjdzie zimny Jesli wyjdzie taki jak powinien
Wcale nie na pewno, bo przy popielu mogą pozostać czerwone bądź żółte refleksy jeśli ktoś je ma
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:25   #303
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

A teraz dziewczyny załączam 7.1 - sklepowej farby Loreala i muszę tu przyznać, że stosując do tej pory Majirel - 6-7 właśnie taki odcień ( wg mnie złota) mam na odrostach. Może się mylę ale czy to jest chłodny kolor? Jeżeli tak, to ja wolałabym nieco ciemniejszy, nieco bardziej brązowy. Jestem w kropce i proszę o wyjaśnienie, jak to jest.

I w ogóle kwestia zasadnicza: refleksy refleksami, ale dlaczego moje nowe siwki nie chcą przybrać zimnego odcienia? Mniej więcej jestem po piątym/szóstym farbowaniu odrostów odcieniami chłodnymi, co potwierdziła MAArtucha a odcień jest słomkowy. Mam okazję nadać moim białym włosom nowy image i ni w cholerę trafiam właściwie.

Edytowane przez Braunie1980
Czas edycji: 2010-06-28 o 12:36
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:30   #304
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Dziewczyny czy jest możliwe żeby na włosach aktualnie ciemny blond miedziany dośc ciemny taki, farbowane (ostatnio goldwellem) uzyskać jasny kolor, blond mniej więcej taki jak na fotce Braunie1980 kilka postów wyżej? Gdybym użyła utleniacza np. 9%? Boje się, że wyjdzie mi żółto-rude niewiadomo co
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:43   #305
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
A teraz dziewczyny załączam 7.1 - sklepowej farby Loreala i muszę tu przyznać, że stosując do tej pory Majirel - 6-7 właśnie taki odcień ( wg mnie złota) mam na odrostach. Może się mylę ale czy to jest chłodny kolor? Jeżeli tak, to ja wolałabym nieco ciemniejszy, nieco bardziej brązowy. Jestem w kropce i proszę o wyjaśnienie, jak to jest.

I w ogóle kwestia zasadnicza: refleksy refleksami, ale dlaczego moje nowe siwki nie chcą przybrać zimnego odcienia? Mniej więcej jestem po piątym/szóstym farbowaniu odrostów odcieniami chłodnymi, co potwierdziła MAArtucha a odcień jest słomkowy. Mam okazję nadać moim białym włosom nowy image i ni w cholerę trafiam właściwie.
U mnie na kompie ten kolor to taki złoto -miedziany na pewno nie jest zimny... Skoro jesieś już po kilku farbowaniach zimnymi kolorami Majirel to ja Ci doradzę zmianę firmy u mnie nawet pogłębione popiele wychodzły wcale nie tak zimno, dopiero jak zmieniłam farby na Wellę to zaczęły mi wychodzić prawdziwe popiele a ogólnie to zapraszam Cię do wątku "braz zimny czy popielaty" bo tam walczymy z dziewczynami o zimne brazy na kilku pierwszych stronach jest na parwdę dużo wiedzy na temat tego jak osiągać zimny kolor włosów

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwe żeby na włosach aktualnie ciemny blond miedziany dośc ciemny taki, farbowane (ostatnio goldwellem) uzyskać jasny kolor, blond mniej więcej taki jak na fotce Braunie1980 kilka postów wyżej? Gdybym użyła utleniacza np. 9%? Boje się, że wyjdzie mi żółto-rude niewiadomo co
Zetrknij na wątek o dekoloryzacji tam gdzies w ostatnich stronach fryzjerka pisała jak zmienić kolor włosów o 1 ton do góry samą farbą
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:52   #306
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwe żeby na włosach aktualnie ciemny blond miedziany dośc ciemny taki, farbowane (ostatnio goldwellem) uzyskać jasny kolor, blond mniej więcej taki jak na fotce Braunie1980 kilka postów wyżej? Gdybym użyła utleniacza np. 9%? Boje się, że wyjdzie mi żółto-rude niewiadomo co
Iwona200,
chcesz powiedzieć , że widzisz na moim zdjęciu jasny blond?

Pytam się wszystkich naokoło, jaki kolor mam na głowie i każdy bez wyjątku mówi - średni brąz! Nawet nie jasny ...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
U mnie na kompie ten kolor to taki złoto -miedziany na pewno nie jest zimny... Skoro jesieś już po kilku farbowaniach zimnymi kolorami Majirel to ja Ci doradzę zmianę firmy u mnie nawet pogłębione popiele wychodzły wcale nie tak zimno, dopiero jak zmieniłam farby na Wellę to zaczęły mi wychodzić prawdziwe popiele a ogólnie to zapraszam Cię do wątku "braz zimny czy popielaty" bo tam walczymy z dziewczynami o zimne brazy na kilku pierwszych stronach jest na parwdę dużo wiedzy na temat tego jak osiągać zimny kolor włosów

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------


Zetrknij na wątek o dekoloryzacji tam gdzies w ostatnich stronach fryzjerka pisała jak zmienić kolor włosów o 1 ton do góry samą farbą
Hej! Masz na myśli Wella Koleston?

Przez moment myślałam o tym, bo dekoloryzację miałam w Salonie Welli.
Ale Pani zrobiła mi także jaśniejsze refleksy, które jak sama widzisz, wyszły rudawe mimo mojej prośby by mieć na głowie coś chłodnego. I to , co widzicie na zdjęciu to również efekt Welli, bo po dekoloryzacji nałożyła mi 5.1 z 6.1, coś pomiędzy. Sama zdecydowałam sie przejść na Majirel - odrostów majirelkowych nie widać na fotce, ale słowo daję, padają w słomkę.
Mam litrowy oksydant LOREALA 9%, bo fryzjerka powiedziała, że to konieczne na moje mocne siwuski.
A do Welli Koleston to chyba się on nie nada????

Edytowane przez Braunie1980
Czas edycji: 2010-06-28 o 13:10
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:11   #307
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Wybrane kolory Majirel L'oreala - pomóżcie!

Cześć Dziewczyny Wiem że był już wątek o tych farbach, ale mnie interesują poszczególne kolory. Mam teraz na głowie sprany taki
karmelowo-orzechowy blondobrąz :P chciałabym kupić jedną właśnie z farb Majirel ale nie wiem jak sprawdzają sie te odcienie które na palecie najbardziej mi się podobały. Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat któregoś z podanych niżej kolorków? Jak wyszły, jak mogłby wyjść na tym kolorze włosów co mam teraz? Może ktoś się zna..

- cynamon 8.34
- czyste złoto 8.33
- kora orzechowa 8.0
- wanilia 8.3
- orzech 7.31

nie chciałabym żeby kolor był zbyt jasny... a i co ważne, szukam jakiegoś ciepłego odcienia

Edytowane przez nelly000
Czas edycji: 2010-06-28 o 15:12
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 16:38   #308
fG90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Zawsze chodziłam sie farbowac do fryzjera ale postanowilam ze teraz bede sama to robic.

I chce kupic farbe Loreal Majirel (9.3) + oxydant

Ale nie wiem ile ml. farby musze kupic? I ile ml oxydantu?
Oxydantu tyle co farby? Czy jak to jest?

Włosy mam dłuugie i gęste (dołączam zdjęcie)

Z góry dzieki za pomoc
fG90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 10:45   #309
chemicals
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

pomocy!
może zaczne od początku.. jakiś rok temu byłam ciemna brunetka( farbowana). W tym ciemnym kolorze było mi ewidentnie źle, tote postanowiłam go ściągnąc. Po dekoloryzacji wyglądałam jak kurczak, wiec od razu polecialam do sklepu po farbe ciemniejsza, nalozylam ja, bylo ok, wlosy nie byly zbyt ciekawe, nalozylam na nie frbe rozjasniajaca palette, tylko pogorszyla ich stan i po jakims czasie poszalm do salonu zeby oddac je w rece profesjonalisty.
Wyszło super, chłodny kolorek z refleksami jaśniutki. Teraz chciałabym sama coś popróbować wczoraj zrobiłam farbą bardzo jasny popielaty blond excell 10 loreala. wyszło tak srednio.. i teraz musze chwile odczekac i pofarbuje farba majirela tylko tak`:
mój odrost to mysi ciemny blond excella złapał na lekko rudo.
zastanawiam sie nad odcieniem 911 majiblond, albo wybiore wgl majirela i tak nie wiem na co sie zdecydować
Efekt który chce uzyskać to: chłodny odcień beżu( ae nie taki brudny), bez złocistych, wiadomo żóltych i takich tam niezbyt fajnych refleksow. wiec nie wiem co zmieszac znaczy moze fajnie by bylo polaczyc jakies dwa kolorki??
dawajcie pomysly co i jak laczyc ..
chemicals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:54   #310
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

ja ci nie doradzę
Jestem po farbowaniu... zaryzykowałam koleston 7.71, mam piekny czekoladowy braz na glowie, moja mama otrzymuje taki po farbie sklepowej czekolada , bardzo scisle trzymalam sie czasu i dozowaniu oksydanta, mial byc odcien beż i nic z tego, jedyny plus to piekny polysk, w tym kolorze nie jest mi zle, ale farba strasznie mi przyciemnila kolor, zloto przebija jak nic, odrost rudy, pasemka znikly w wiekszosci i to sie chwali, jutro piknik firmowy,, chyba przedtem polece po plukanke niebieska i sprobuje cos wykombinowac
bardzo chce miec chlodny braz, jesli ktos umie doradzic, bede wdzieczna, jestem bezsilna
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:47   #311
tinakn
Raczkowanie
 
Avatar tinakn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Dziewczyny powiedzcie mi w jaki sposób mam pofarbować swoje włosy( zdj.poniżej),żeby wyszedł kolor loreal maijrel nr 10.13 albo 10.1/2/1. Z tego blondu co mam chciałabym żeby wyszły bardzo, bardzo jasne ale popielate nie ciepłe.

http://www.allegro.pl/item992933219_992933219.html
tinakn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 16:28   #312
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Czy któraś z was farbowała włosy odcieniami 9.1 albo 9.11 ? Zależy mi na chłodnym, srebrzystym blondzie, ale boję się że 11 wyjdą za szare

Wrzucam jeszcze starą fotkę odcienia 9.31, może się komuś przyda.
witam

kolor sliczny, mozesz mi napisac na jakie wlosy kladlas farbe?? na rozjasniane ?? jaki masz swoj naturalny kolor?? jakiego oxydantu uzylas?? i czy fotka jest robiona z fleszem w swietle sztucznym czy naturalnym?? pytam, bo chcialabym wiedziec czy na realu tez jest ten kolor taki ladny?? czy moze jest ciemniejszy albo jasniejszy??
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:01   #313
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Kładłam na dużo jaśniejszy blond, chciałam je trochę przyciemnić, użyłam oxydantu 6%. Fotkę robiłam w świetle dziennym, chyba z flashem (ale tego drugiego dokładnie nie pamiętam). Jeśli chodzi o jasność to wyszło coś pomiędzy tymi dwoma próbnikami, po paru myciach trochę się rozjaśnił kolor.
Jeśli chciałabyś zobaczyć inne zdjęcie tego odcienia, to zajrzyj jeszcze tutaj
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:55   #314
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hej! Jeżeli kogoś interesuje załączam fotkę po moim farbowaniu kolestonem 7.71, przebijają trochę niestety pasemka, odcień jest kasztanowo- złoty, porównując z paletą mam na głowie coś koło 6.03. Na plus biorę, że włosy się niesamowicie błyszczą Za każdym razem myję je fioletowym szamponem Joanny, w nadziei ze zniknie rudość, ale niewiele to daje, widzę za to ż ekolor jest wyjasniał po paru myciach. Nie wiem, co wypróbowac następnym razem
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 11:18   #315
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
GG do murasaki neko
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

hej dziewczyny
postanowilam pofarbowac wlosy majirelem, bo mam dosc farb sklepowych, ktore na wlosach wychodza jak chca :/
szukam koloru chlodnej, jasnej szarosci moze pomozecie cos wybrac?
zastanawiam sie nad kolorami z palety (palety z allegro, ale nie moglam znalezc innych^^') - 10.1, 9.17, 9.1 - dwie ostatnie to chyba to samo?
zalaczam zdjecie moich obecnych wlosow z odrostem
zdjecia z paletami.
dwa zdjecia znalezione na sieci - na podobnym kolorze mi zalezy.

pozdrawiam i prosze o pomoc

murasaki neko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:02   #316
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

I ja się przyłącze do serii pytań z nadzieją, że może jednak uzyskam odpowiedź,
mam na głowie 9.13, jak dla mnie jest zbyt 'słoneczny' - wymył mi się do żółtego
podoba mi się kolor a.kręglickiej ze zdjęć poniżej.

Może ktoś poradzi jakiego koloru użyć, dziękuje z góry

Edytowane przez szczesliwa25
Czas edycji: 2010-07-11 o 22:03 Powód: brak załącznika
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:46   #317
murasaki neko
Przyczajenie
 
Avatar murasaki neko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
GG do murasaki neko
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

podbijam
może ktoś odpowie?
murasaki neko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 23:49   #318
ccamilacc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin/Trzebież
Wiadomości: 248
GG do ccamilacc
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hej tak czytam was i czytam ale nie moge znaleźc przypadku podobnego do mnie, mialam czarne wlosy , przechodziłam ostatnio przez proces dekoloryzacji włosy sa w stanie takim jakim byly a i tak zdrowe niestety nie są , ale nie w tym rzecz teraz dekoloryzator sciagnal mi czarną farbę do rudości , w miare jasnej i tu moje pytanie czy farby rozjasniające majiblond doprowadzą mnie do blondu? ( wlosy po dekoloryzacji podobno szybciej sie rozjasniają ) i jezeli tak to ile razy bede musiala polozyc mniej więcej farbę zeby uzyskac blond? chce uniknąć rozjaśniacza w czystej postaci. liczę się z tym ,że moge miec przebłyski rudości i nierównomierny kolor
a i mam 2-3 cm odrosty w kolorze ciemny blond.

Pozdrawiam i jak był już gdzieś przypadek podobny do mnie to nie krzyczcie widocznie przeoczyłam.
ccamilacc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:14   #319
dzastairasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cześć dziewczyny mam nadzieję, że dostanę odpowiedź, bo nigdzie nie mogę znaleźć:P czy ma/miała któraś z Was kolor majirel 9,04 lub 8,30? jeśli tak, to czy kolor wychodzi taki lub podobny jak na palecie? I czy mogę prosić o Wasze zdjęcia z pofarbowanymi włoskami właśnie którymś z tych kolorków, jeśli macie
__________________



Razem: 22.02.2008r.




najszczęśliwsza.

dzastairasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 09:40   #320
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Proszę o radę. Wczoraj zrobiłam pasemka i... nie podoba mi się Na odrostach wyszły fajne, a na reszcie farbowanych włosów takie żółte Chciałabym mieć kolor włosów jednolity. Myślicie, że wyjdą mi odcienie:

- 8,0 głęboki jasny blond
- 7,31 blond złocisto-popielaty

I jakiego utleniacza musiałabym ewentualnie użyć? 6 czy 9 %?

2 ostatnie fotki to moje włosy aktualnie.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:23   #321
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

iwona200
Z tej dołączonej przez Ciebie palety. Mam pytanie...
Co to za odcień 8.31 ? Jest mega śliczny ! I bardzo mi sie podoba
Tak apropo świetny kolorek
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 07:51   #322
Kasiaczek29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chojna
Wiadomości: 15
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Witam dziewczyny, wczoraj pofarbowałam włosy majirel nr 4.3 brąz złocisty- w palecie cudowny kolor, wcześniej miałam włosy rude przeplatajace się z ciemnym blondem, i weicie co jestem załamana!! włosy wyszły mi czarne!! niewiecie czy ta farba się wypłukuje?
Kasiaczek29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:21   #323
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

no nic dziwnego, poziom 4 to są właśnie czarne włosy.
Jak chciałas brąz to używa się poziomu 6 albo ewentulanie 5, ale i tak piątka wychodzi dośc ciemno.

8.31 to jasny blond złocisto-popielaty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:45   #324
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek29 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, wczoraj pofarbowałam włosy majirel nr 4.3 brąz złocisty- w palecie cudowny kolor, wcześniej miałam włosy rude przeplatajace się z ciemnym blondem, i weicie co jestem załamana!! włosy wyszły mi czarne!! niewiecie czy ta farba się wypłukuje?
niestety ale ciemne kolory mają bardzo mocny pigment i raczej się nie wypłuka szybko, jedyna rada to dekoloryzacja lub kąpiel rozjaśniająca
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:24   #325
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

a co powiedzą doświadczone w popielach, by zmieszać odcień 5,71 i 9,17? jest sens? jaki utleniacz? mam ciemniejszy rudawy blond, farbowane.
Naturalne mysie i do takich chciałabym wrócić, by nie razić odrostami.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 14:25   #326
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
a co powiedzą doświadczone w popielach, by zmieszać odcień 5,71 i 9,17? jest sens? jaki utleniacz? mam ciemniejszy rudawy blond, farbowane.
Naturalne mysie i do takich chciałabym wrócić, by nie razić odrostami.
co to za kolor 9.17?
nie znalazłam go w palecie Majirel
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:24   #327
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

9.17 masz w poście powyżej, autorstwa murasaki . ktoś mi napisał, że nie ma sensu, bo to samo osiągne gotowym kolorem z poziomu 7-go, ale tam nie ma takich ciekawych odcieni, a nie chcę bardzo ciemnych włosów.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:29   #328
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek29 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, wczoraj pofarbowałam włosy majirel nr 4.3 brąz złocisty- w palecie cudowny kolor, wcześniej miałam włosy rude przeplatajace się z ciemnym blondem, i weicie co jestem załamana!! włosy wyszły mi czarne!! niewiecie czy ta farba się wypłukuje?
Na pewno się będzie wypłukiwać, poczekaj chociaż 3 tygodnie zanim zaczniesz coś robić z włosami
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:36   #329
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
9.17 masz w poście powyżej, autorstwa murasaki . ktoś mi napisał, że nie ma sensu, bo to samo osiągne gotowym kolorem z poziomu 7-go, ale tam nie ma takich ciekawych odcieni, a nie chcę bardzo ciemnych włosów.
tam jest 9.11 a nie 9.17
to na jakim poziomie chcesz mieć włosy?
Na pewno mieszanie poziomu 9 z 5 nie da Ci nic ciekawego, skąd ten pomysł w ogóle zazwyczaj miesza się bliskie sobie poziomy, a nie coś całkiem ciemnego z czymś całkiem jasnym...
Powinnaś sobie coś z 7 wybrać albo zmieszać faby z poziomów 7 i 8 (jaśniej) lub 7 i 6 (ciemniej). Tu masz całą paletę Majirela: http://www.hairstore.pl/Loreal_Majir...50ml-1079.html
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:58   #330
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Ja zamówiłam kolorek 7.3 blond złocisty, teraz myślę, że mogłam zamóić 8.3, bo one wychodza ciemniej, a nie chce ciemnych wlosow (nie za bardzo ), a teraz mam takie jak kilka postów wyzej. Ciekawe co mi wyjdzie na tych nieszczęsnych pasemkach ;(
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.