Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 22:03   #61
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Pokaż wiadomość
A można farbować henną a potem farbą? czytałam kiedyś że powinien minąć dłuższy czas między farbowaniem henną naturalną a farbą.
Można.
I farbować, i rozjaśniać.
O ile jest to naturalna henna bez dodatków, czyli taka, która daje rudości.

Problem jest tylko z mieszankami ziołowymi na bazie henny i indygo (dają odcienie od jasnego brązu po czerń), bo indygo jest niebieskim barwnikiem i przy rozjaśnianiu wychodzi pięęęęękna zieleń.

Tylko jak teraz masz czerwień na głowie, to musisz ją najpierw pokryć farbą, żeby zmienić odcień na coś bardziej rudego (od siebie polecę ze sklepowych L'oreal Feeria Preference kolor Mango 74 - nie jest to najdelikatniejsza farba, ale całkiem nieźle sobie radzi ze zmianą odcienia).
Henna na pierwszy rzut tego nie pokryje, wyjdzie coś rudo-czerwonego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 05:35   #62
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Właśnie indygo piękna zieleń daje znam z doświadczenia haha . .
No henną bez dodatków czysty rudy ale nie pokrywa ciemnych odrost ów niestety

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Właśnie ja też farbowałam i miałam Rudo czerwone jak znajdę fotki to wstawię hihi
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:50   #63
Talvia
Przyczajenie
 
Avatar Talvia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Mojej siostrze chodzi po głowie henna, ale ma 2-letni brązowy odrost, a reszta włosów jest blond, więc mogłoby to wyglądać mało ciekawie

Ja się niedługo pewnie będę zabierała za dekolor i farbowanie, już nie pamiętam które farby były dobre na arielkową czerwień, muszę wrócić do pigułki ze starego wątku
__________________
Janko <3
Otaku
Gaming
Furry
Cyber Goth
Cosplay ~
https://www.facebook.com/TalviCosplay/
Talvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 01:15   #64
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cześć dziewczyny, byłam z wami na jakiś czas w którymś z poprzednich wątków ale potem zrezygnowałam z czerwieni na rzecz...każdego innego koloru
No więc sprawa ma się tak, że teraz bardzo żałuję swojej decyzji i chcę wróćić do czerwieni. Udało mi się zapuścić spory odrost, który mam zamiar potraktować majicontrastem z oxy 6% (zależy mi na trochę ciemniejszym czerwonym, nie neonowym) ale dół włosów jest rozjaśniony niemalże do bieli.Potem pokryłam je l'orealem jakimś czerwonym (nie pamiętam numeru ani nazwy, to było bardzo kryzysowe farbowanie :P) ale spłukały się do czerwono-pomarańczowego. Teraz moje pytanie brzmi tak: czy jeśli dół potraktuje majicontrastem z oxy 3% to mogę liczyć na w miarę równy efekt? A jeśli nie to co poradziłybyście na dół włosów? Mogą być też odrobinę jasniejsze niż odrost, wtedy pójdę w czerwone ombre Ważne, żeby nie zniszczyło to za bardzo włosów bo jak siępewnie domyslacie, rozjaśnianie z czerwieni do bieli trochę mi je popsuło :x Pomocy
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 06:15   #65
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Talvia Pokaż wiadomość
Mojej siostrze chodzi po głowie henna, ale ma 2-letni brązowy odrost, a reszta włosów jest blond, więc mogłoby to wyglądać mało ciekawie

Ja się niedługo pewnie będę zabierała za dekolor i farbowanie, już nie pamiętam które farby były dobre na arielkową czerwień, muszę wrócić do pigułki ze starego wątku

Super że wracają osoby hihi jest ns 1 str pigułka skopiowana 😊😊




Cytat:
Napisane przez wez_umrzyj Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, byłam z wami na jakiś czas w którymś z poprzednich wątków ale potem zrezygnowałam z czerwieni na rzecz...każdego innego koloru
No więc sprawa ma się tak, że teraz bardzo żałuję swojej decyzji i chcę wróćić do czerwieni. Udało mi się zapuścić spory odrost, który mam zamiar potraktować majicontrastem z oxy 6% (zależy mi na trochę ciemniejszym czerwonym, nie neonowym) ale dół włosów jest rozjaśniony niemalże do bieli.Potem pokryłam je l'orealem jakimś czerwonym (nie pamiętam numeru ani nazwy, to było bardzo kryzysowe farbowanie :P) ale spłukały się do czerwono-pomarańczowego. Teraz moje pytanie brzmi tak: czy jeśli dół potraktuje majicontrastem z oxy 3% to mogę liczyć na w miarę równy efekt? A jeśli nie to co poradziłybyście na dół włosów? Mogą być też odrobinę jasniejsze niż odrost, wtedy pójdę w czerwone ombre Ważne, żeby nie zniszczyło to za bardzo włosów bo jak siępewnie domyslacie, rozjaśnianie z czerwieni do bieli trochę mi je popsuło :x Pomocy
Powinno się wyrównać 😊ew ciut jaśniejsze . Zresztą obserwuj włosy jak będą za jasne to splucz .
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:04   #66
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dzięki ^^
Mam jeszcze jedno pytanie, trochę głupie ale nigdy tak nie kombinowałam więc wolę się upewnić. Jeżeli zmieszam oxy 6% z wodą pół na pół to wyjdzie mi oxy 3%?
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:39   #67
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez wez_umrzyj Pokaż wiadomość
Dzięki ^^
Mam jeszcze jedno pytanie, trochę głupie ale nigdy tak nie kombinowałam więc wolę się upewnić. Jeżeli zmieszam oxy 6% z wodą pół na pół to wyjdzie mi oxy 3%?
Tak
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 06:18   #68
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Nom tak się stanie dlatego ja kupuję 9 i 3 zawsze tak zt jak. Je zmieszam to 6 będzie 😂😁
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 07:45   #69
Karolinkax3
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkax3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dziewczyny, przemalowałam się najpierw zrobiłam płukankę z cytryny żeby troszkę wypłukać tą czerwoną piankę i położyłam rudy, wyszło super ale jednak będę tęsknić za czerwienią. teraz zamierzam przerzucić się na hennę tak jak radziłyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10314732_1115135828519654_5483685264844166943_n.jpg (40,7 KB, 62 załadowań)
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.
***

Zapuszczam włoski.

_______________________
Poranki zaczynam tuż po szóstej. Słońce witam w oknie porannym papierosem i kieliszkiem wiśniówki. ♥
Karolinkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 21:19   #70
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej nie widzę na tel . Będę na kompie to zobaczę . Ja tez malowałam i mi odrost farba nie złapała .. kurde musze za tydzień dwa inna faeva spróbować złapać odrost i chyba kupię matrix albo maji
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 05:18   #71
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Farbowałam farba activia plant ale odrost nie chwycił. Dobrze ze resztę włosów na 3 proc robiłam tylko. Wczoraj poprawiam odrost inna farba matrix hi tones.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454217506209.jpg (50,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454217523069.jpg (45,9 KB, 41 załadowań)
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 06:54   #72
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przemalowałam się najpierw zrobiłam płukankę z cytryny żeby troszkę wypłukać tą czerwoną piankę i położyłam rudy, wyszło super ale jednak będę tęsknić za czerwienią. teraz zamierzam przerzucić się na hennę tak jak radziłyście
teraz widze faktycznie rudo wyszlo hihi ale tego chcialas
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 13:30   #73
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cześć Zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Niedawno postanowiłam zafarbować moje średnio brązowe włosy na czerwień. Użyłam farby LaStrada 10.60 ultra czerwony. Złapało dobrze, kolor mi się podobał, gdyby nie to, że w słońcu mienił się na różowo, a w niektórym oświetleniu wręcz na fioletowo. Dopiero teraz, po miesiącu od farbowania wypłukał się do cieplejszych tonów i taki o wiele bardziej mi się podoba. Stąd moje pytanie - z jakim kolorem zmieszać tę 10.60 która mi została, żeby czerwień wyszła bardziej ciepła, (może być trochę miedziana)? Myślałam o kolorze 7.6 miedziany blond (z tej samej firmy).
Bardzo proszę o opinię.

PS: mam utleniacz 9%.
Leora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 04:18   #74
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Ja bym zmieszala z inną czerwienią w rudy spadająca .. a lastrada jak i allwaves w róż wpadają .. tak już z nimi jest . Utleniacz nieważny chodzi o efekt a ten blond miedziany chyba nie jest rozjaśniajacy co
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 12:48   #75
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dziękuję za odpowiedź.

A czy mogę zmieszać tę LaStradę z farbą jakiejś innej firmy? Np. Garnier miedziana czerwień?
Leora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 13:24   #76
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

A czy mogę zmieszać tę LaStradę z farbą jakiejś innej firmy? Np. Garnier miedziana czerwień?
ja juz raz zmieszałam :P i mi nic nie bylo takze mysle ze nie powinno byc problemu gorzej tylko z efektem koncowym czy zadziala tak jak chcesz zeby zadzialalo
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 19:24   #77
kiertolainen
Przyczajenie
 
Avatar kiertolainen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej wszystkim ponownie Co jakiś czas wracam do tego wątku, zazwyczaj jak chcę coś zmienić w mojej czerwieni. Gdzieś zauważyłam rozmowę na temat mieszania farb, więc może wstrzelę się w wątek Ale od początku. Farbuję ostatnio matrixem SR-RV z utleniaczem 6%. W ogóle Matrixa bardzo polecam, nie uważam, żebym miała bardzo zniszczone włosy, aczkolwiek nie mam porównania jeśli chodzi o trwałość, chociaż pianki z Venity trzymają trochę dłużej. Wcześniej farbowałam z utleniaczem 9%, czerwień się spłukała, rozjaśnienie zostało, dlatego teraz pianki i farba z wodą 6% dobrze łapią. Teraz zamarzył mi się ciemny czerwony, coś w stylu bordo, ale nie wiśniowego, może bardziej wpadającego z purpurę/fiolet niż w ciemny rudy. Niestety nie potrafię znaleźć satysfakcjonującego mnie zdjęcia, żeby Wam pokazać o co mi chodzi xD Teraz moje pytanie: jak myślicie, czy mieszanie matrixa RV z jakąś inną farbą (myślę o fioletach z allwaves lub z welli koleston) w ogole ma sens i zadziała na wodzie 9%? Chcę teraz rozjaśnić odrost, ale boję się, że z tak mocną wodą wyjdzie coś zbyt fioletowego. A myślę o mieszaniu, ponieważ nie potrafię znaleźć takiego koloru, który by mi pasował. Same fiolety są zbyt fioletowe (xd), natomiast ciemne czerwienie zazwyczaj zbyt ciepłe i wpadające w rudości. No i nie chcę już tak intensywnego efektu jak wcześniej (jak na avatarze). Aktualnie kolor mam dosyć spłukany i nazywam go spranym rudo-różowym, no a odrost brązowy.
Ewentualnie, możecie mi polecić farby, które jednak spierają się do różowego? Widziałam, że większość woli, kiedy spierają się do rudego, ja wręcz przeciwnie
kiertolainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:46   #78
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Do różowego allwaves i scandic. Matrix ten co używasz to już czerwień z fioletem .. oczywiście możesz mieszać aczkolwiek na swoją odpowiedzialność co z tego będzie hihi
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:45   #79
kiertolainen
Przyczajenie
 
Avatar kiertolainen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez BlueEyes88 Pokaż wiadomość
Do różowego allwaves i scandic. Matrix ten co używasz to już czerwień z fioletem .. oczywiście możesz mieszać aczkolwiek na swoją odpowiedzialność co z tego będzie hihi
Haha, no właśnie, boję się chyba podjąć aż tak wielką odpowiedzialność
kiertolainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 16:14   #80
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Nie szalej jak masa wyplukany kolor to ci powinna większość farb złapać .. 😊spróbuj zobacz we fryzjerskim na paletach co mają tam fajnego z takich odcieni co chcesz .. 😊😊
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 22:37   #81
miilcciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cześć dziewczyny! Czytam już Was baardzo długo.
Na czerwono-rudo farbuje włosy już od 3 lat(wcześniej ok 7 lat królowała czerń). Czerwień mi sie chyba nigdy nie znudzi. Troszkę farb już też przetestowałam i wniosek taki ze te zwykłe drogeryjne to niestety nie ten efekt co na opakowaniu..
Po farbie Montibello X77 włosy wyszły piękne,lecz po 2 tyg wypłowiały.
Zaraz później jak zaczęły robić się rude to z tej samej firmy kupiłam X44, tak samo śliczne lecz to znów był rudy....(zdjęcie 2)
Ostatnio robiłam farbą Lecher Contrast ultra jasna czerwień. Kolor piękny(na 1 zdjęciu) ,ale co mnie wkurzyło to to że bardziej niż inne farby wszystko dookoła mi brudziło... A z każdym myciem włosów woda nadal mega czerwona spływała.
Na dzień dzisiejszy nie farbowałam włosów ok półtorej miesiąca i czytając was pokusiłam się na kupno pianki Venita Mam nadzieje że do końca tyg mi przyjdzie bo na Dzień Kobiet chciałabym mieć ładne włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (43,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Park Rozrywki (13).JPG (50,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez miilcciaa
Czas edycji: 2016-03-01 o 23:01
miilcciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 04:49   #82
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej super ze znalazłaś "swoja" farbę 😊 .
Pianki są super. Jsk dla mnie trwalsze od farby
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:50   #83
pudelek188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cześć dziewczyny !
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że znalazłam ten wątek, postanowiłam się więc przywitać i zostać mam nadzieję na dłużej
Moje pierwsze farbowanie na czerwień to był rok 2014, po latach noszenia ciemnych brązów i czerni. Postanowiłam sama ściągnąć kolor (lorealem eclair) i dojść do wymarzonej czerwieni o dziwo udało się za pierwszym razem, a włosy nie wypadły
Potem niestety zdarzyło mi się wrócić do ciemnego brązu ( oh głupia ja ) po czym stwierdziłam, ze jednak czerwień jest mi pisana i poszło kolejne rozjaśnianie.
Od samego początku farbuję mixtonem Inebrya w kolorze red.
Obecnie jestem na etapie wielkiego cierpienia, gdyż kocham mój czerwony kolor ale zaczyna mnie męczyć dbanie o niego. Od kilku dni zastanawiam się nawet nad powrotem do brązów.
Mam nadzieję, ze jak już mi się uda przebrnąć przez poprzednie części wątku, to skutecznie wybiję sobie tą decyzję z głowy....
Głównym problemem jest oczywiście szybkie wypłukiwanie się koloru, drugi problem to to, że nie jestem w stanie położyć farby na sam odrost, zawsze jak tego próbuję, kończę z nie dofarbowanymi gdzieś plamami z tyłu głowy lub pod spodem....Koniec końców nawalam farbę zbyt wcześnie na całość co odbija się na kondycji moich wysokoporowatych falowanych włosów, które prostowałam namiętnie od lat, obecnie prostownica została porzucona, nie używam jej od sierpnia zeszłego roku. Mimo dbania włosy nadal nie są w zbyt dobrym stanie....uwielbiają oleje, ale odkąd jestem czerwonowłosa zauważyłam, że wiele z nich wypłukuje mi kolor....i tu koło się zamyka, bo moje włosiska zdecydowanie potrzebują olejów a ja ich unikam bo zależy mi na kolorze.
No to się rozpisałam
Załączam foto moich kudełków, jeszcze z czasu prostowania, bo ostatnio narzekam na brak nowych i lecę przeczesywać poprzednie części wątku
pudelek188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:32   #84
kiertolainen
Przyczajenie
 
Avatar kiertolainen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Ja każdemu serdecznie polecam pianki z Venity. Moją regułą było farbowanie na czerwono farbą, później 2x farbowanie pianką co 2-3 tygodnie i dopiero jak już odrost był mega widoczny to sięgałam po farbę. Z takim systemem farbowanie nie jest bardzo uciążliwe a pianki praktycznie nie niszczą włosów, a na wcześniej farbowanych świetnie się trzymają. A na krzywe farbowanie miałam taki patent, że nakładałam farbę na lekko mokre/wilgotne włosy i bardziej wmasowywałam we włosy niż malowałam je pędzlem. Niby nie powinno się tak robić, ale u mnie zadziałało, farba normalnie działała, więc nie widzę przeciwwskazań. No a pianką się tak łatwo farbuje, ze nie ma szans, żeby sobie ją krzywo nałożyć
kiertolainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 17:15   #85
pudelek188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

A czy ta pianka nie wysusza jakoś mocno włosów ? Bo chyba się skuszę
pudelek188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 18:53   #86
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez kiertolainen Pokaż wiadomość
Ja każdemu serdecznie polecam pianki z Venity. Moją regułą było farbowanie na czerwono farbą, później 2x farbowanie pianką co 2-3 tygodnie i dopiero jak już odrost był mega widoczny to sięgałam po farbę. Z takim systemem farbowanie nie jest bardzo uciążliwe a pianki praktycznie nie niszczą włosów, a na wcześniej farbowanych świetnie się trzymają. A na krzywe farbowanie miałam taki patent, że nakładałam farbę na lekko mokre/wilgotne włosy i bardziej wmasowywałam we włosy niż malowałam je pędzlem. Niby nie powinno się tak robić, ale u mnie zadziałało, farba normalnie działała, więc nie widzę przeciwwskazań. No a pianką się tak łatwo farbuje, ze nie ma szans, żeby sobie ją krzywo nałożyć
wlasnie pianki sa chyba trwalsze od farb haha i tansze

Cytat:
Napisane przez pudelek188 Pokaż wiadomość
A czy ta pianka nie wysusza jakoś mocno włosów ? Bo chyba się skuszę
nie ja ja uzywam z odzywka wymieszaną nigdy solo nie wysusza wtedy
Cytat:
Napisane przez pudelek188 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że znalazłam ten wątek, postanowiłam się więc przywitać i zostać mam nadzieję na dłużej
Moje pierwsze farbowanie na czerwień to był rok 2014, po latach noszenia ciemnych brązów i czerni. Postanowiłam sama ściągnąć kolor (lorealem eclair) i dojść do wymarzonej czerwieni o dziwo udało się za pierwszym razem, a włosy nie wypadły
Potem niestety zdarzyło mi się wrócić do ciemnego brązu ( oh głupia ja ) po czym stwierdziłam, ze jednak czerwień jest mi pisana i poszło kolejne rozjaśnianie.
Od samego początku farbuję mixtonem Inebrya w kolorze red.
Obecnie jestem na etapie wielkiego cierpienia, gdyż kocham mój czerwony kolor ale zaczyna mnie męczyć dbanie o niego. Od kilku dni zastanawiam się nawet nad powrotem do brązów.
Mam nadzieję, ze jak już mi się uda przebrnąć przez poprzednie części wątku, to skutecznie wybiję sobie tą decyzję z głowy....
Głównym problemem jest oczywiście szybkie wypłukiwanie się koloru, drugi problem to to, że nie jestem w stanie położyć farby na sam odrost, zawsze jak tego próbuję, kończę z nie dofarbowanymi gdzieś plamami z tyłu głowy lub pod spodem....Koniec końców nawalam farbę zbyt wcześnie na całość co odbija się na kondycji moich wysokoporowatych falowanych włosów, które prostowałam namiętnie od lat, obecnie prostownica została porzucona, nie używam jej od sierpnia zeszłego roku. Mimo dbania włosy nadal nie są w zbyt dobrym stanie....uwielbiają oleje, ale odkąd jestem czerwonowłosa zauważyłam, że wiele z nich wypłukuje mi kolor....i tu koło się zamyka, bo moje włosiska zdecydowanie potrzebują olejów a ja ich unikam bo zależy mi na kolorze.
No to się rozpisałam
Załączam foto moich kudełków, jeszcze z czasu prostowania, bo ostatnio narzekam na brak nowych i lecę przeczesywać poprzednie części wątku
heeejka super kolorek...
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 15:40   #87
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Witajcie .Mam pytanie ,ktora z pianek Venity ma odcien najblizszy miedziano-czerwonemu,albo chociaz wyplukujaca sie na rudawo?
viooolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 05:05   #88
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Ognisty wulkan bym powiedziała ze jest rudawo
Jest też złoty oranz czysty rudy

Edytowane przez BlueEyes88
Czas edycji: 2016-03-06 o 05:07
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 08:04   #89
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej kobitki, jestem i ja. WYCOFALI MOJA UKOCHANĄ FARBĘ
Scandic line 10.60 Zamówiłam więc na próbę Artego 7F. mam nadzieję, że dorówna tej mojej, bo jak nie to będę w czapce chodzić
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:19   #90
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hej kobitki, jestem i ja. WYCOFALI MOJA UKOCHANĄ FARBĘ
Scandic line 10.60 Zamówiłam więc na próbę Artego 7F. mam nadzieję, że dorówna tej mojej, bo jak nie to będę w czapce chodzić
Heej ty żyjesz 😊 ojej a ja co mam powiedzieć w Niemczech wogole ich nie ma . ...
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-11 20:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.