Goldwell Colorance - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 11:23   #1
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252

Goldwell Colorance


Dziewczyny co powiecie na temat tej koloryzacji ? Na Kwc nie ma żadnej opini a ja szukam informacji na tej temat. Kolory na palecie są piękne, zwłaszcza blondy 10N I 10BN mnie interesują. Jeśli któraś z was farbuje włosy Colorance to proszę odezwijcie się. Jestem ciekawa jaki wpływ ma na stan włosów czy wysusza i czy szybko się wypłukuje ? Wklejam link gdzie bardzo dobrze widać palete z odcieniami. Może komuś się przyda.
http://szalonenozyczki.com.pl/index....oldwell+paleta
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:16   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Goldwell Colorance

Ja tez myslalam nad tymi farbkami piekne są
Ale ostatecznie zdecydowałam się na rozjasniacz Goldwella i jestem bardzo zadowolona. Chętnie poczytam inne opinie o farbach i rozjasniaczu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:35   #3
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Goldwell Colorance

Colorance to nie farba, ale szampon koloryzujący. Ja nią ok. 2 lata temu wyrównywałam odrosty. Lotion utleniający do niej ma moc ok. 3%, a kolor wychodzi raczej ciemniejszy niż naturalne włosy, jak w szamponach koloryzujących, on nie rozjaśnia włosów. No a kolor się szybko wymywa. Ja użyłam tego szamponu tylko raz, bo u mnie farba się wypłukuje szybko, a Colorance w zasadzie po 2 tygodniach pozostawiło po prostu lekko rozjaśnione ale takie podniszczone włosy.

Moim zdaniem tym się nie da rozjaśnić włosów. To jest szampon koloryzujący, nie farba. Mam naturalne włosy w kolorze goldwellowym 8GB i mimo wszystko farba szybko się wymyła i kolor wyszedł dużo ciemniejszy niż na próbnikach. ja wolę farbę topchic.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:14   #4
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Goldwell Colorance

Farbuje od lat na rudo, ponieważ mam ciemny odrost przy odroście konieczne jest zastosowanie farby, a już po długości używam Colorance. Kolor wychodzi pięknie i równo - używam 8K, aby uzyskać kolor identyczny z tym na palecie trzeba umyć włosy ok 2 razy. Jestem bardzo zadowolona z tej alternatywy ponieważ używanie permanentnej farby co 4 tygodnie to za dużo dla moich włosów, tym bardziej że zapuszczam. Farba jest delikatna, nie zauważyłam zniszczeń, kolor piękny stonowany rudy. Ogólnie szczerze polecam - do tego bardzo szybkie rozprowadzenie produktu na umytych, osuszonych ręcznikiem włosach. Tips ode mnie na rozrobienie farby to wymieszać ją w butelce zastępczej po szamponie - ponieważ farba ciężko się rozrabia pędzelkiem.
Oczywiście konieczny jest oryginalny lotion.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-09 o 16:15
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 15:53   #5
uleq
Przyczajenie
 
Avatar uleq
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Colorance

cześć Dziewczyny Chciałabym wypróbować tę farbę na swoich już pofarbowanych włosach na rudo - zwalczam błędy mojej koleżanki - fryzjerki, której nie udało się tym razem zrobić takiego koloru jaki sobie wymarzyłam. Bardzo podoba mi się kolor z palety 8OR, ale boję się, że na moich farbowanych może wyjść jakaś przykra niespodzianka. Poza tym jaką wodę utlenioną muszę kupić? 3 czy 6%? I w jakich proporcjach to wszystko wymieszać? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi
Pozdrawiam
uleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:31   #6
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Goldwell Colorance

Cytat:
Napisane przez uleq Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny Chciałabym wypróbować tę farbę na swoich już pofarbowanych włosach na rudo - zwalczam błędy mojej koleżanki - fryzjerki, której nie udało się tym razem zrobić takiego koloru jaki sobie wymarzyłam. Bardzo podoba mi się kolor z palety 8OR, ale boję się, że na moich farbowanych może wyjść jakaś przykra niespodzianka. Poza tym jaką wodę utlenioną muszę kupić? 3 czy 6%? I w jakich proporcjach to wszystko wymieszać? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi
Pozdrawiam
Do Colorance musi być koniecznie Developer lotion firmowy stosowna do tej farby Goldwella, ja używam 8K i lotion C.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:50   #7
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Goldwell Colorance

Kathy, masz fotkę po 8K?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 10:11   #8
uleq
Przyczajenie
 
Avatar uleq
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Colorance

Dzięk Kathy, ładny masz ten kolorek Czy 8 K nie jest ciutke jaśniejszy od 80R, który sama chce wyprobowac? Szukając utleniaczy, widziałam że wiele jest dopasowanych do konkretnych kolorów. Czy ten lotion c jest do farb rudych? I używasz 6-procentowej?
uleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:14   #9
uleq
Przyczajenie
 
Avatar uleq
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Colorance

Dzięki Kathy za info Ładny masz ten kolorek A czy on nie jest troszkę jaśniejszy od 80R? Trochę poczytałam w necie o tych kosmetykach i zauważyłam że wiele utleniaczy jest do konkretnych kolorów. Czy ten lotion C jest do rudych? I powiedz mi, czy używasz 6-procentowej?
uleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.