kropeczki kropeczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 18:57   #1
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378

kropeczki kropeczki


Moja kreacja na dziś Spódniczka i bluzeczka New Yorker Buty te: https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=25474 (czarne) Kwiat: reserved Spodniczka w kolorze czarnym kropeczki waniliowe i ile sie naszukalam zeby znalesc tez bluzke idealnie dobrana pod ten waniliowy kolorek Ale coz udalo mi sie znalesc

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

zdjecia kiepskie ale ciezko samej sobie zrobic
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:14   #2
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: kropeczki kropeczki

ooo tłum komentarzy widzę
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:21   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: kropeczki kropeczki

ja jestem na nie. Te fasony nie za bardzo do Twojej figury.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:33   #4
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: kropeczki kropeczki

Do mojej figury nic nie pasuje. Ok chcialam cos sprawdzic tylko. Moje wszystkie wieszaki sa krytykowane wszystkie. Wiec luzik. Mam taka figure ze wszystko bedzie wygladac brzydko i obleśnie.
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:37   #5
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: kropeczki kropeczki

mnie się osobiscie podoba ładnie lezy wszystko, zrezygnowałąbym z tego kwiatka i jest super
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:04   #6
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kropeczki kropeczki

Zalezy kto co lubi niestety ,mi sie takie polaczenie nie podoba.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:55   #7
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: kropeczki kropeczki

nie jest źle.

pozbyłabym się tego kwiatka (bo z kropkami daje efekt przeładowania), no i ubrałabym inne buty- np. klasyczne czarne szpilki.

i wtedy powstanie zestaw dość klasyczny, ale wdzięczny.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 09:59   #8
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: kropeczki kropeczki

Cytat:
Napisane przez paati924 Pokaż wiadomość
Do mojej figury nic nie pasuje. Ok chcialam cos sprawdzic tylko. Moje wszystkie wieszaki sa krytykowane wszystkie. Wiec luzik. Mam taka figure ze wszystko bedzie wygladac brzydko i obleśnie.

No padłam

Weź dziewczyno zmień swoją samoocene bo krzywdzisz nawet innych ( mnie tym stwierdzeniem skrzywdzilas doszczetnie )...

Przeciez masz fajna.kobieca figure !!! Jasne,nie wygladasz jak ktos kto nosi rozmiar 34 albo i mniej ( co mnie sie osobiscie nie podoba,bo wyglada to jakby ktoś nie mial co jesc w domu ) ,ale masz kobieca,kragla figure z ksztaltami,ktore mozna swietnie wyeksponowac,znajdzie sie na pewno wiele dziewczyn ktore zazdroszcza takiego ciala jakie masz wlasnie TY !!!

Nie rozumiem dziewczyn,ktore wygladaja zdrowo i kobieco,a narzekaja jakby wygladaly jak morswiny Pewnie presja mediow,ktora nadaje nagonke na mega chude cialo.Musisz sie zaakceptowac,a nie narzekac,bo wygladasz super!!! Naprawde

Masz beznadziejne nastaiwnie,i jesli to jest spowodowane jakimis komentarzami ( ktore tylko wyrazaja pustoglowie danej osoby) to naprawde,nie masz sie czym przejmowac,bo naprawde masz swietna figure!!

A jesli chodzi o krytykowanie Twoich wieszakow...kazdy ma swoj gust i kazdy moze wyrazic swoje zdanie na temat danego wieszaka,i nie sadze ze jest to spowodowane tym ze masz taka figure a nie inna,tylko po prostu dana kreakcja czesci sie nie podoba,ale innej czescie juz tak - przeciez na wielu wieszakach masz pozytywne komentarze wiec co takie glupoty wypisujesz

Ja tez np skrytykowalam ta kwiecista sukienke,bo MNIE sie akurat nie podoba,ale jak zauwazylas sama wiekszosci sie podobala.

Reasumujac ( bo sie rozpisze w nieskonczonosc ) przestan narzekac !!! I spojrz prawdzie w oczy!!! - masz swietna figure!!! I prosze wiecej mi tu takich okropnych i beznadziejnych rzeczy nie wypisywac

A i jesli chodzi o to zestawienie to mi sie podoba,ladnie kolorystycznie,i podkresla biust i kraglosci
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2011-04-25 o 10:01
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:05   #9
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: kropeczki kropeczki

Dzieki Fakt rozpisałaś się;D Ciężko lubieć samą siebie widząc wszędzie szczupłe laski i jest taka nagonka na nie Osobiscie i tak schudlam 5 kg... Ale to mi w niczym nie pomogło, dalej się czuje tak jak sie czulam. Bede z tym walczyc, w zasadzie to walcze od zawsze Dzieki za tak dlugi komentarz Naprawde
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:21   #10
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: kropeczki kropeczki

Cytat:
Napisane przez paati924 Pokaż wiadomość
Dzieki Fakt rozpisałaś się;D Ciężko lubieć samą siebie widząc wszędzie szczupłe laski i jest taka nagonka na nie Osobiscie i tak schudlam 5 kg... Ale to mi w niczym nie pomogło, dalej się czuje tak jak sie czulam. Bede z tym walczyc, w zasadzie to walcze od zawsze Dzieki za tak dlugi komentarz Naprawde

Nie ma za co nie napisalam go po to zeby sie podlizac czy cos...Napisalam prawde,uniwerslana prawde

Taka figura jak Twoja jest super,kragla,kobieca no duzo by przymiotnikow ( milych oczywiscie ) pisac.Wielu osobom taka figura sie podoba,innym nie,ale to kwestia rozniez gustu.Jedni lubia bardzo szczuple modelki,inni zaokroaglone,tak to juz jest na tym swiecie,i wszystko jest okej poki jedni nie wysmiewaja drugich..Kazdemu podoba sie co innego,co zapewne wiesz.Musisz sie nauczyc ze na swiecie bez osob o takiej figurze z kraglosciami ( zdrowymi notabene ) byloby nudno.Gdyby kazdy byl taki sam-byloby nudno itd.Dzieki temu ze jestesmy inni swait jest kolorowy i zarazem piekny.A to ze niektorzy ludzie ida slepo za moda ( za propagowana chudoscia ) i ublizaja innym,albo sie nasmiewaja ( a tak nawiasem ujmujac to kiedys kobiece figury byla rowniez na topie,mozna spojrzec na przyklad Marylin Monroe ktora nosila 42 i jaka byla uwielbiana-ale o tym rozpisalam sie w innym watku ) to jest ich problem i to duzy ( umyslem ) ,takimi osobami nie waro sie przejmowac,serio,nie sa godni uwagi.( w ogole wysmiewanie sie z czyjejs figury,obojetnie jaka by nie byla jest niedopuszczalne )

Zaakceptuj siebie taka jaka jestes ( bo figure masz naprawde ekstra ),nie patrz na innych,zawsze patrz na siebie,kto powiedzial ze dziewczyna o rozmiarze 40 czy 44 nie moze wygladac seksi?Ja sama nosze 40-42 i jakos mam powodzenie,i faceci mowia mi ze jestem atrakcyjan ( nie chwale sie,tylko daje przyklad) owszem nie mam wymiarow modelki,wzrostu tez nie,ale kogo to obchodzi?wygldam zdrowo,bmi mam tylko nieco zawyzone,ale czuje sie ok ( no,moze chcialabym miec umiesnony brzuszek,ale spoko poko...pracuje nad tym ),i swoja figura dowodze kazdego dnia,ze moge wygladac seksi,elegancko i moge byc atrakcyjna,pomimo ze nie nosze rozmiaru 34 czy 36
Amen
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2011-04-25 o 10:23
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:15   #11
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: kropeczki kropeczki

Po prostu nie ma co się tutaj użalać nad sobą! Masz taką figurę i już.
Nie złapiesz nikogo na komentarze typu: "na mnie wszystko obleśnie wygląda i co nie załoze to jest ble...". (ja jak powiedziałąm zestaw mi się podoba, próćz tego kwiatka a butów nie widziałam wystarczą na penwo białę lub czarne baleriny )
Nawet jeżeli ma się rozmiar 44 można wyglądać super. A jeżeli ktoś narzeka na swój wygląd to po prostu trzeba coś z tym zrobić a nie wiecznie stać w miejscu.
a poza tym Sylvia ma racje
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 12:24   #12
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: kropeczki kropeczki

Moim zdaniem ładnie wyglądasz, a zdjęcie po prostu zrobione pod takim kątem, że zaburza proporcje i odbiór i nie mów o sobie tak źle jesteś śliczną dziewczyną i nie jedna chciałaby tak wyglądać
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:13   #13
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: kropeczki kropeczki

No ale na litosc tez nie ma co brac zeby pisano o Tobie w samych superlatywach,kazde pisze co mysli ,szczerze zreszta jak prosilas,ile kobiet tyle gustow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:33   #14
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: kropeczki kropeczki

Cytat:
Napisane przez paati924 Pokaż wiadomość
Do mojej figury nic nie pasuje. Ok chcialam cos sprawdzic tylko. Moje wszystkie wieszaki sa krytykowane wszystkie. Wiec luzik. Mam taka figure ze wszystko bedzie wygladac brzydko i obleśnie.
No bez przesady. Mini obcisla, w duzy wzor po prostu sie zle komponuje.

Poza tym albo dekold albo mini. Zwlaszcza, ze to duzy dekold i naprawde krotka spodniczka. Ja uwazam, ze az tak eksponowac wlasne cialo to mozna, ale na plazy. Jakos na salony mi sie to nie widzi. Trzeba zaakcentowac jedno, a reszta skromna - w Twoim przypadku postawilam bym na biust, bo mysle, ze wiele pań ma Ci czego zazdroscic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.