Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-03, 18:25   #571
Hazar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Mi po 3 zabiegu też włoski zaczęły odrastać i to jest normalne. Ja byłam o tym uprzedzona, że po 1 i 2 zabiegu będzie efekt "wow", a później cofnięcie, ale nie ma się czym martwić. Kontynuowałam normalnie zabiegi i wszystko jest w porządku, także niech nikt się nie uprzedzi tym, że one nagle się pojawią
Hazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 09:39   #572
Hotamalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dołączam do wątku
Wczoraj miałam pierwszy zabieg laserem LSD w Krakowie - pachy i bikini. Pierwszym zaskoczeniem było to, że zabieg trwał bardzo krótko, pachy - ok. trzech strzałów na jedną ze stron, niecała minuta. Drugim zaskoczeniem był ból strefy bikini ciesze się, że też nie trwało to zbyt długo bo chyba bym tam zeszła, chociaż wydaje mi się że próg bólu mam dość wysoki, no ale może się mylę. Czekam na efekty
Hotamalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 19:36   #573
Hazar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Jak już nie możesz wytrzymać to proś o okłady chłodzące, są naprawdę skuteczne. Ja robiłam co prawda twarz, ale kiedy już miałam dość to zawsze Panie mi zostawiały wybór czy zostawić taką moc czy zmniejszyć. Jestem ciekawa jak wygląda depilacja bikini? Bardzo krępujące? Mam ochotę sobie sprezentować tylko jakoś nie mogę się przełamać do tej strefy, bo za bardzo nie mam wyobrażenia jak one to robią ;p
__________________
www.zatestowane.wordpress.com
Hazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 14:06   #574
Hotamalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Nie ukrywam że depilacja bikini była dla mnie bardzo krępująca Pani kazała mi się rozkraczyć "na żabę" no i strzelała z lasera xD a ja się tam wiłam z bólu Ciekawa jestem kiedy te włoski zaczną mi wypadać, bo minął już tydzień, włosy odrosły i nic ...
Hotamalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 08:56   #575
MG9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja miałam wczoraj 7 zabieg light sheer duet, jestem brunetką, włoski niestety dalej odrastają. Robie bikini i pachy.
Dziewczyny jak słysze, że laser jest bezbolesny to mnie szlak trafia, sorry ale ból jest okropny, miałam najwiekszą moc wczoraj pachy 38 a bikini 32/34 i to jest max jaki moge wytrzymać.
Zastanawia mnie jedno, czy pozbęde się do końca owłosienia na tych partiach, jednak 7 zabiegów to jest dosyć sporo.
Od pani która wykonuje zabieg słysze ze hormony mają na to wpływ. Jednak moim zdaniem jeśli usuwa się cebulkę włosa to nie powinien odrastać i hormony nie powinny mnieć na to wpływu
MG9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 16:30   #576
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez MG9 Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj 7 zabieg light sheer duet, jestem brunetką, włoski niestety dalej odrastają. Robie bikini i pachy.
Dziewczyny jak słysze, że laser jest bezbolesny to mnie szlak trafia, sorry ale ból jest okropny, miałam najwiekszą moc wczoraj pachy 38 a bikini 32/34 i to jest max jaki moge wytrzymać.
Zastanawia mnie jedno, czy pozbęde się do końca owłosienia na tych partiach, jednak 7 zabiegów to jest dosyć sporo.
Od pani która wykonuje zabieg słysze ze hormony mają na to wpływ. Jednak moim zdaniem jeśli usuwa się cebulkę włosa to nie powinien odrastać i hormony nie powinny mnieć na to wpływu
Odsyłam do drugiego forum, tam dziewczyny są bardziej aktywne. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598391&page=145
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 08:48   #577
Hotamalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

7 i nadal nic??? Zmartwiłaś mnie Ja muszę sprostować swoją wypowiedź. Na pierwszym zabiegu byłam w salonie kosmetycznym Krakowie jednak na drugi pojechałam do Katowic i różnica jest kolosalna ! w Krakowie w ogóle nie dostałam okładu chłodzącego co w Katowicach było podstawą i dostałam za wysoką wiązke lasera jak na pierwszy raz - dlatego tak bardzo bolało, poza tym cały zabieg trwał może 10 minut max co było dla mnie bardzo dziwne i używana była tylko duża głowica. Wizytą w Katowicach byłam zachwycona, pełen profesjonalizm, i ból dużo bardziej znośny. W ogóle nie byłam skrępowana depilacją bikini w porównaniu do poprzedniego zabiegu. Także dziewczyny wszystko zależy od salonu, ja do pierwszego na pewno nie wrócę bo to niebo a ziemia w porównaniu z obsługą w Katowicach. Dodam że wykupiłam pakiet ze strony depilacja.pl więc i w Krakowie i Katowicach to jedna firma.
Hotamalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 22:02   #578
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja miałam 8 zabiegów i może zniknęło w sumie 20% więc efekt słaby. Ale moja skóra po zabiegu nie była ani podrażniona ani czerwona - tak jakby ustawienia były za słabe. Robiłam w sieciówce de lux, gdzie oferowano fajne zniżki i nie wiem, czy nie dałam się poprostu nabrać na ten chwyt marketingowy. Jak zejdzie mi opalenizna to spróbuję w jakimś innym salonie, a póki co to zgłębiam temat, więc proszę o rady i dzielenie się informacjami Pozdr.
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 22:29   #579
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez SylaD Pokaż wiadomość
Ja miałam 8 zabiegów i może zniknęło w sumie 20% więc efekt słaby. Ale moja skóra po zabiegu nie była ani podrażniona ani czerwona - tak jakby ustawienia były za słabe. Robiłam w sieciówce de lux, gdzie oferowano fajne zniżki i nie wiem, czy nie dałam się poprostu nabrać na ten chwyt marketingowy. Jak zejdzie mi opalenizna to spróbuję w jakimś innym salonie, a póki co to zgłębiam temat, więc proszę o rady i dzielenie się informacjami Pozdr.
Trzeba bylo poprosic o mała głowice. Duza nie dziala tak super
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 07:20   #580
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hmm... teraz to już to wiem....
Tylko, że idąc do gabinetu ufasz, że kosmetyczka jest doświadczona i wie co robi skoro podejmuje się wykonywać taki zabieg. A teraz wychodzi na to, że mam pójść, poprosić o konkretny sprzęt i o konkretne parametry. Może proszę panią, żeby kawki się napiła a ja sama sobie zabieg zrobię i poproszę ją na koniec żeby mnie jedynie skasowała?
Sorki, że w ten sposób piszę, ale ręce mi opadają jak w tym naszym kraju trzeba wszystkiego dopilnowywać, bo Cię skroją na każdym kroku.
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:41   #581
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez SylaD Pokaż wiadomość
Hmm... teraz to już to wiem....
Tylko, że idąc do gabinetu ufasz, że kosmetyczka jest doświadczona i wie co robi skoro podejmuje się wykonywać taki zabieg. A teraz wychodzi na to, że mam pójść, poprosić o konkretny sprzęt i o konkretne parametry. Może proszę panią, żeby kawki się napiła a ja sama sobie zabieg zrobię i poproszę ją na koniec żeby mnie jedynie skasowała?
Sorki, że w ten sposób piszę, ale ręce mi opadają jak w tym naszym kraju trzeba wszystkiego dopilnowywać, bo Cię skroją na każdym kroku.
Mialam to samo niesetty. Zrobilam 6 zabiegow i efekt slaby, a pani kosmetolog powiedziala, ze widocznie w moim przypadku potrzeba wiecej. Ciekawe czy jak zrobilabym 10, to czy tez by tak twierdzila. Pewnie zwalono by winę na hormony albo "taka pani uroda".
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-08, 12:09   #582
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Doskonale Cię rozumiem... Po prostu to jest przykre
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 16:52   #583
dzoanna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej dziewczyny.

Z laserami bywa różnie . Najważniejsze to znaleźć taki który nie jest pozyczany od kogoś, przede wszystkim serwisowany i są wymieniane głowice, Pani która wykonywała mi zabieg uświadomiła mi że dużo gabinetów pracuje na starych sprzetach które nie oddają swojej

wydajności , często strzały się oszczędza żeby głowica dłużej pożyla a to zaniża się dawki a to robi się zabieg niedokładnie. Ja sama miałam 4 miejsca nie naswietlone Ale wynikało to z tego że odskoczyłam z bólu 🤕przy kolejnych zabiegach byłam bardziej zdyscyplinowana. Przede wszystkim wybierając salon kierowałam się opinią koleżanki którą skończyła zabiegi i Pani która wykonywała mi zabieg to ta sama która 4 lata temu wykonywała go u niej . To duży plus bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach.

Zostałam zalana informacjami i nie musiałam już o nic pytać. Na Light sheer duet miałam robiona depilacja nóg bo to była moja największa zmora . Na lydkach miałam ich 5 natomiast na udach 6 bo tam miałam cieńszy włos. Stosowałam się do zaleceń i cały rok się nie opalalam - postawiłam sobie cel i zainwestowalam w to swoje pieniądze- tak jak mi mówiła Pani albo się depiluje albo opalam i się posłuchałam. Na udach mam jakieś włoski Ale jest ich może z 20 % i są to mięciutkie jasne włoski natomiast na lydkach mam pojedyncze, rozsypane włosy czarne Ale miękkie może z 10 % . Każdy z nas jest inny i może mieć inne efekty, warto przed wybraniem się na depilacje zrobić porządek z organizmem tzn sprawdzić poziom hormonów i testosteronu bo znaczne uchybienia mają wpływ na efekt . Po zakończeniu depilacji zdecydowałam się na bikini i pachy Ale robię go na tym samym laserze tylko nowszym Light sheer desire ma tylko malutką końcówkę Ale większą niż w Light sheer duet i dobrze chłodzi. Panie bardzo delikatnie wykonują zabiegi na bikini mimo że boli to wiem że warto ! Uprzedze pytania

Zabiegi robię w Toruniu w Estetiqo
dzoanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 09:19   #584
krolewna110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Mnie skusily liczne promocje w Len*s w Poznaniu dlatego zdecydowałam sie na Light Sheer Duet. Po 6 zabiegach włosów jest tylko o polowe mniej (bikini), na pachach nastapila redukcja o ok 40%. Niestety moze wynikac to z tego ze maja tam stary sprzet ( juz wiadomo skad te promocje) a do tego non stop zmienia im sie personel, kazdy z zabiegow wykonywala mi inna osoba, a gdy pytalam sie o poprzednie Panie to dowiadywalam sie ze juz tam nie pracuja. Zastanawiam sie czy brak doswiadczenia nie wplywa na jakosc zabiegu, parametry itd. Sprobuje jeszcze raz podjac sie depilacji, ale na laserze vectus.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

duza nie dziala w ogole. Ja nawet na amx parametrach nie czulam nic. Niestety kosmetyczkom nie chce sie "dziergac" mala glowica akich obszarow ciala jak lydki czy uda bo to za duzro roboty.
krolewna110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 09:50   #585
krolewna110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziekuje za inf. Mnie sie wydalo podejrzane ze maja promocje za promocja na ten laser, po ktorym widac ze swoje przeszedl. Takie urzadzenia raczej maja tez swoja ograniczona liczbe strzalów a potem traca na sile. Zastanawiam sie na vectusem ( sprzet nowszy), ktoras probowala? Jaki saloon w Poznaniu polecicie?
krolewna110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 20:14   #586
zimowa
Przyczajenie
 
Avatar zimowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziewczyny ja polecam laser Soprano Ice. Robilam w Gliwicach i wystarczyly 3 zabiegi !!! i naprawde bezbolesnie..
zimowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 09:57   #587
RenataND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty warto udać się na wstępną konsultację z dermatologiem, który oceni stan naszych włosów i skóry i zadecyduje, czy w ogóle kwalifikujemy się do zabiegu depilacji laserowej. Oczywiście każdy jest inny, ale po 4-5 sesjach powinniśmy pozbyć się owłosienia z danej partii ciała (o ile będziemy mieli dobrze dobrane parametry i skorzystamy z zaufanego miejsca, gdzie pracują doświadczeni profesjonaliści).
RenataND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.