Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne > Wspólne zakupy kosmetyczne

Notka

Wspólne zakupy kosmetyczne Tutaj organizowane są wspólne zamówienia dotyczące kosmetyków mineralnych.

Pokaż wyniki sondy: Jakie watki powinny powstać na forum?
Dla każdej firmy 116 69,05%
Dla każdej organizatorki 31 18,45%
Dla każdej organizatorki oddzielny z daną firmą 29 17,26%
Inne- napisz post jakie 2 1,19%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 168. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 10:16   #1501
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

dziewczyny, mozecie oczywiscie organizowac same zamowienia. z tym, ze na PW badz w gronie ktore znacie w realu. nikt wam nie moze tego zabronic. chodzi tylko o to by na forum sie z tym nie oglaszac, bo tutaj organizuja tylko organizatorki, czyli osoby upowaznione.

a z PL to moze ja zorganizuje tylko musze popatrzec na ich stronie co i jak, jakie koszty itp.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:27   #1502
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Bardzo szkoda, bo niestety nie wszystkie zamówienia mimo chętnych są realizowane - ponawiam pytanie o organizację Lumiere pędzlowego Pre Buy (są chętne 3 osoby) oraz o zamówienie Pure Luxe. Część organizatorek chyba się w ogóle nie udziela, więc może jeśli nie ma kolorów to usuwać po prostu nieaktywne osoby, a dawać szanse osobom chętnym. Są 23 bodajże organizatorki a kolorów jest 40
organizowanie zamowienien to nie obowiazek organizatorek.... nie musza tego robic non-stop ani relizowac wszystkie zachcianki innych wizazanek....
To, ze ktos organizuje zamowienie to tylko jego dobra wola...jesli organizatorka nic nie zamawia i nic ja nie interesuje z danego sklepu to po co ma organizowac zamowienie, tracic swoj czas, brac odpowiedzialnosc, pakowac, biegac na poczte etc.

przepraszam za OT
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:48   #1503
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Astro kolory, ktore wkleilas sa zajete, a czarny i najjasniejszy szary nie wchodza w gre

Poza tym nie chodzi tylko o dostepnosc czy brak kolorow lecz o fakt, ze jestesmy na forum, a nie w sklepie i nie zamierzamy dalej rozwijac platformy zakupowej. Nie chcemy brac na barki wiekszej odpowiedzialnosci, jakby nie bylo to jest internet, a uzytkownicy forum w zdecydowanej wiekszosci, to sa obcy dla nas ludzie - obowiazuje tu bardzo ograniczony kredyt zaufania, jak wszedzie. Nie przyjmiemy na organizatora kazdego, kto sie zglosi i ma wymagana liczbe zamowien - w regulaminie jest jasno napisane, ze o przyjeciu decyduja moderatorzy, a ja i Rozi jestesmy przeciwne dookoptowaniu juz kogokolwiek do listy.

Podforum zakupowe powstalo tylko po to by "zalegalizowac" nisze zakupowa, ktora juz istniala ale nie bylo mowy o jej rozwijaniu. Wybaczcie ale nie bede brala odpowiedzialnosci za obce mi osoby i rozwiazywala pozniej hurtowo problemy z nierzetelnymi uzytkownikami - nikt mi nie zagwarantuje, ze tak wlasnie nie bedzie. Jestesmy z Rozi takimi samymi Wizazankami jak wy, mamy tu tylko utrzymywac porzadek, a nie brac sie za bary z masowka zamowien zagranicznych, prosze zrozumcie nasze polozenie - jestesmy we dwie i nie damy rady utrzymac podforum zakupowego w ryzach gdyby sie ono rozroslo. Na samym kasowaniu lub edycji postow na podforum zakupowym spedzamy przy kazdym wejsciu godzine, a mamy przeciez jeszcze forum mineralne do ogarniecia i wlasne sprawy. Bycie to modem to ogromna satysfakcja ale nie wymagajcie od nas wziecia na siebie jeszcze wiekszej odpowiedzialnosci.

Wracajac do zamowien - osoby spoza listy Organizatorow nie moga sie oglaszac na forum ale to co robia na PW czy w ogole w domu jest zupelnie poza nasza gestia, nie bedziemy na to wplywac w zaden sposob ale jednoczesnie zaznaczam, ze nie bedziemy mogli tez pomoc w razie problemow, prosze badzcie ostrozni - to jest internet, nie piaskownica. W miare mozliwosci zamawiajcie wsrod znajomych (to wlasnie mielismy na mysli piszac o zamowienaich off-line).

A propos tematu, zaznacze, ze to samo tyczy sie watku wymiankowego na forum - prosze zalatwiajcie wszystkie swoje wymianki oficjalnie przez watek. W tym tygodniu chociazby zglosila sie do nas Wizazanka twierdzaca, ze zostala oszukana przez inna, niestety zalatwily sprawe przez PW. Przykro mi ale w takich sytuacjach nie bedzimey mogli pomoc, nie bedziemy tez nikogo napietnowac na forum, bo dla nas to jest po prostu slowo jednej osoby przeciw slowu drugiej, tylko tyle.

Dyskusje o przyjmowaniu nowych organizatorow uwazam za zakonczona.

rozi&vril

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-09 o 10:52
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:00   #1504
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Alaxy baaaardzo dziękuje za wpólne zakupy i miłą niespodziankę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:02   #1505
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

vril, dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:44   #1506
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Astro kolory, ktore wkleilas sa zajete, a czarny i najjasniejszy szary nie wchodza w gre

Poza tym nie chodzi tylko o dostepnosc czy brak kolorow lecz o fakt, ze jestesmy na forum, a nie w sklepie i nie zamierzamy dalej rozwijac platformy zakupowej. Nie chcemy brac na barki wiekszej odpowiedzialnosci, jakby nie bylo to jest internet, a uzytkownicy forum w zdecydowanej wiekszosci, to sa obcy dla nas ludzie - obowiazuje tu bardzo ograniczony kredyt zaufania, jak wszedzie. Nie przyjmiemy na organizatora kazdego, kto sie zglosi i ma wymagana liczbe zamowien - w regulaminie jest jasno napisane, ze o przyjeciu decyduja moderatorzy, a ja i Rozi jestesmy przeciwne dookoptowaniu juz kogokolwiek do listy.

Podforum zakupowe powstalo tylko po to by "zalegalizowac" nisze zakupowa, ktora juz istniala ale nie bylo mowy o jej rozwijaniu. Wybaczcie ale nie bede brala odpowiedzialnosci za obce mi osoby i rozwiazywala pozniej hurtowo problemy z nierzetelnymi uzytkownikami - nikt mi nie zagwarantuje, ze tak wlasnie nie bedzie. Jestesmy z Rozi takimi samymi Wizazankami jak wy, mamy tu tylko utrzymywac porzadek, a nie brac sie za bary z masowka zamowien zagranicznych, prosze zrozumcie nasze polozenie - jestesmy we dwie i nie damy rady utrzymac podforum zakupowego w ryzach gdyby sie ono rozroslo. Na samym kasowaniu lub edycji postow na podforum zakupowym spedzamy przy kazdym wejsciu godzine, a mamy przeciez jeszcze forum mineralne do ogarniecia i wlasne sprawy. Bycie to modem to ogromna satysfakcja ale nie wymagajcie od nas wziecia na siebie jeszcze wiekszej odpowiedzialnosci.

Wracajac do zamowien - osoby spoza listy Organizatorow nie moga sie oglaszac na forum ale to co robia na PW czy w ogole w domu jest zupelnie poza nasza gestia, nie bedziemy na to wplywac w zaden sposob ale jednoczesnie zaznaczam, ze nie bedziemy mogli tez pomoc w razie problemow, prosze badzcie ostrozni - to jest internet, nie piaskownica. W miare mozliwosci zamawiajcie wsrod znajomych (to wlasnie mielismy na mysli piszac o zamowienaich off-line).

A propos tematu, zaznacze, ze to samo tyczy sie watku wymiankowego na forum - prosze zalatwiajcie wszystkie swoje wymianki oficjalnie przez watek. W tym tygodniu chociazby zglosila sie do nas Wizazanka twierdzaca, ze zostala oszukana przez inna, niestety zalatwily sprawe przez PW. Przykro mi ale w takich sytuacjach nie bedzimey mogli pomoc, nie bedziemy tez nikogo napietnowac na forum, bo dla nas to jest po prostu slowo jednej osoby przeciw slowu drugiej, tylko tyle.

Dyskusje o przyjmowaniu nowych organizatorow uwazam za zakonczona.

rozi&vril
Co do kolorów to sprawdzałam je zgodnie z oficjalną listę organizatorek krok po kroku i zaznaczałam także kolory które wkleiłam wg tej listy są wolne. No chyba, że jest jeszcze jakaś mniej oficjalna lista organizatorek Zresztą liczyć umiem i nawet matematycznie licząc 40 kolorów - 23 organizatorki = 17 wolnych kolorów (-czarny i inne jasne to na pewno kilka zostanie m.in. żółty i fioletowy właśnie). Także sugerowanie, że brakuje kolorów jest moim zdaniem nieadekwatne, bo po pierwsze kolory są wolne, a po drugie poza kolorami można sobie jeszcze jakoś inaczej poradzić... Dla chcącego nic trudnego

Co do posta 86Paula to oczywiście żadna z organizatorek przymusu nie ma, jednak jeśli zamówień nie organizuje (a są organizatorki nieaktywne) to powinna chyba zwolnić kolor, skoro ich rzekomo brakuje, dla osób które chcą aktywnie organizować zamówienia i tak jak vril pisała jak zwolni się miejsce - tylko jak ma się zwolnić miejsce? Skoro wizażanka znika z forum to jak mamy się o tym dowiedzieć? Wg mnie powinno być tak, że przykładowo nie zorganizuje czterech zamówień w roku i jest skreślana z listy Wtedy nie blokuje miejsca innym.

Kolejną sprawą jest że jeśli już nie chcecie przyjmować organizatorek to czy nie lepiej byłoby stworzyć post "nieoficjalne zamówienia" dzięki któremu takie zamówienia np. jakie teraz organizowane nieoficjalne pędzlowe Lumiere mają szanse na normalne organizowanie się, a nie że trzeba do każdej uczestniczki z osobna pisać PW ile jest jeszcze miejsc, co zamawiam itd. Wiadomo, że jest to zamówienie nieoficjalne i każdy zna odpowiedzialność, że nie wiemy kto to zamówienie organizuje itd. Zresztą tak naprawdę wizaż i tak nie gwarantuje nam niczego - wiem sama po sobie, że na jednym z zamówień dałam się "zrobić" na prawie 10 zł, ale cóż mówi się trudno. Wiem, że może się tak zdarzyć dlatego, że nie wiem u kogo zamawiam, ale przynajmniej nie trzeba się chować po kątach.

Wiem też że moje zdanie popiera kilka osób, ale nie chcą się udzielać, gdyż wiadomo, że nic to nie da. Szkoda tylko, że na tym cierpią wizażanki które nie są częścią wielkiej zamkniętej listy organizatorek, a które chcą coś zrobić. Wiem, że i tak mój post nic nie da, ale przynajmniej próbowałam i zwróciłam uwagę, że nie wszystko jest takie super piękne. I przepraszam, że mój post nie jest pełen miłości i szczęścia , ale szkoda, że takie sytuacje mają miejsce, że osoby które chcą coś zrobić nie mogą się oficjalnie organizować, tylko trzeba się prosić, chciałam użyć ironii ale się powstrzymam, o zorganizowanie zamówienia, mimo że są osoby, które chętnie (i bez proszenia się) by takie zamówienie zorganizowało.

Jednocześnie dziękuję *Insane za to, że chce coś zrobić i dziękuję za wszelkie miłe słowa na PW. Wiem, że moje zdanie nie jest odosobnione.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:16   #1507
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
organizowanie zamowienien to nie obowiazek organizatorek.... nie musza tego robic non-stop ani relizowac wszystkie zachcianki innych wizazanek....
To, ze ktos organizuje zamowienie to tylko jego dobra wola...jesli organizatorka nic nie zamawia i nic ja nie interesuje z danego sklepu to po co ma organizowac zamowienie, tracic swoj czas, brac odpowiedzialnosc, pakowac, biegac na poczte etc.

przepraszam za OT

Malinn, ja i inne wizażanki rozumiemy że wizaż to jest nasza odskocznia i ze robimy tutaj tylko to co sprawia nam przyjemność ale jeśli są konkretne oficjalne organizatorki to w moim mniemaniu są po to aby zamówieniami się zajmować skoro same sie do tego zgłosiły...
W końcu blokujecie w jakiś sposób innym wizażanką które maą więcej czasu i opchoty na bawienie się w organizowanie zamówień.
Może po prostu powinien powstać wątek zakupowy nieoficjalny i tam ogłaszały by się dziewczyny z zamówieniami w co nie ingerowały by Modki, bo w innej sytuacji powtózy się historia jak na tym forum.Takie jest moje zdanie.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 16:34   #1508
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Może któraś z miłych organizatorek zrobiłaby zamówienie z Silk Ntirals
raxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:37   #1509
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Astro, ja nic nie pisalam o kolorach ani robieniu laski..wiec to chyba nie do mnie mialo byc..
A co do watku o zamowieniach nieoficjalnych- ale przeciez lista powstala wlasnie dlatego, ze z nieoficjalnymi zamowieniami byly problemy, skargi, obwinianie sie nawzajem. Poza tym z tego co pamietam, to nie byl wymysl modek, ale dostalismy odgorny nakaz od szefostwa,ze bedzimy mogly robic wspolne zakupy jesli wystosujemy regulamin podforum zakupowego i wlasnie liste organizatorek, tak jak jest na pozostalych wizazowych forach.

Moze i nie zawsze jest odzew na zapotrzebowanie,ale wezcie poprawke na to ze oeganizatorki maja swoje zycie i nie kazdej chce sie ciagle cos przeliczac, uzupelniac arkusze itp. I nie pisze tego zlosliwie. Zreszta zawsze mozna napisac PW do ktorejs i poprosic o organizacje.
Do mnie mozecie smialo pisac

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:46
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:46   #1510
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

a znajda sie chetne na Aromaleigh? to bym zrobila
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:47   #1511
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

jesli bedzie wiecej chetnych to moge zorganizowac SN
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 17:01   #1512
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Astro, nie będzie żadnych zamówień nieoficjalnych przez wizaż, jest to ustalenie odgórne.
Przez ostatni rok wszystkie Organizatorki zorganizowały więcej niz 4 zamówienia.
To, że "dałaś się zrobić" oznacza tylko, że się dałaś, taką sprawę się wyjaśnia przez moderatorów, administrację itp.
Dalszy rozwój zamówień zbiorowych jest niemożliwy ze względu na możliwości techniczne, to jest forum a nie platforma zakupowa i nic na to nie poradzimy.

Wszystkie miłe osoby korespondujące z Astro zapraszam do wypowiedzenia się tutaj.

Proszę o nierzucanie uwłaczających nam porównań do Cariny. Prowadzimy dyskusję na poziomie, bez ironizowania i złośliwostek.
Zresztą uważam, ze na tym temat jest skończony.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:59   #1513
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Astro, nie będzie żadnych zamówień nieoficjalnych przez wizaż, jest to ustalenie odgórne.
Przez ostatni rok wszystkie Organizatorki zorganizowały więcej niz 4 zamówienia.
To, że "dałaś się zrobić" oznacza tylko, że się dałaś, taką sprawę się wyjaśnia przez moderatorów, administrację itp.
Dalszy rozwój zamówień zbiorowych jest niemożliwy ze względu na możliwości techniczne, to jest forum a nie platforma zakupowa i nic na to nie poradzimy.

Wszystkie miłe osoby korespondujące z Astro zapraszam do wypowiedzenia się tutaj.

Proszę o nierzucanie uwłaczających nam porównań do Cariny. Prowadzimy dyskusję na poziomie, bez ironizowania i złośliwostek.
Zresztą uważam, ze na tym temat jest skończony.
Czyli wg Ciebie to, że organizatorka jest nie do końca uczciwa to moja wina, bo ja wtedy (dopiero zaczynałam z minerałami) nie umiałam na tyle policzyć zamówienia, żeby zajarzyć, że za dużo zapłaciłam i dałam się zrobić, a może powinno być na odwrót - to organizatorka powinna podliczyć zamówienie i napisać do mnie PW, że za dużo zapłaciłam Bo ja bym w ten sposób właśnie zrobiła zgodnie z regulaminem, że organizatorka nie czerpie korzyści finansowych.

Co do dalszego rozwoju forum zakupowego to skoro są kolory, bo rozumiem, że już zmieniłyście zdanie i jednak są kolory, to nie rozumiem "braku możliwości technicznych" skoro rozumiem, że baza SQL forum działa i ma się dobrze mimo dużej liczby zapytań. Skoro zgłaszają się organizatorki, a forum działa... a nie sądzę, żeby nagle zorganizowały one milion pięćset sto dziewięćset zamówień, które doprowadziłyby do totalnego chaosu zamówieniowego, a ... może będą lepsze niż te dotychczasowe organizatorki? No i tu byłby dopiero problem?

Aluzja do Cariny narzuca mi się sama przez się - chcecie coś zmienić w EDM, a jeżeli chodzi o swoje podwórko to jest już gorzej - nawet nie ma możliwości rozmowy, podsuwania pomysłów (czy dobrych to już powinien chyba decydować ogół), decyzje są nieodwołalne... a chyba nie o to w życiu chodził? Każdy ma prawo chyba mieć swoje zdanie, ale najlepiej żeby było ono takie same jak modek? Dla mnie dyskusja na poziomie nie ogranicza się do "temat uważam za zamknięty" - bo to chyba nie jest dyskusja prawda? Ale jest to tylko moje zdanie, każdy może przecież inaczej oceniać dyskusją na poziomie, ale z pewnością każdy zauważy brak dyskusji...

Nie jest to platforma zakupowa, ale nam nie chodzi o prowadzenie sklepu. Chcemy tylko móc wspólnie organizować zamówienia, dzięki którym zamiast za przesyłkę płacić 14$ zapłacę 14/4. Jeżeli sama mogę takie zamówienie zorganizować i nie jest to dla Was problem to czy zatem mogę wstawić linka w swoim podpisie do swojego nieoficjalnego zamówienia?? Decyzja czy ktoś do niego przystąpi zależy przecież od wizażanki? Dla mnie nie jest problemem w 5 min stworzyć swoją stronę zamówieniową, jednak będę się potem musiała ukrywać, że ją mam, a dopuścić do oficjalnej listy nie chcecie, bo... kolorów brak hmm...

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Astro, ja nic nie pisalam o kolorach ani robieniu laski..wiec to chyba nie do mnie mialo byc..
A co do watku o zamowieniach nieoficjalnych- ale przeciez lista powstala wlasnie dlatego, ze z nieoficjalnymi zamowieniami byly problemy, skargi, obwinianie sie nawzajem. Poza tym z tego co pamietam, to nie byl wymysl modek, ale dostalismy odgorny nakaz od szefostwa,ze bedzimy mogly robic wspolne zakupy jesli wystosujemy regulamin podforum zakupowego i wlasnie liste organizatorek, tak jak jest na pozostalych wizazowych forach.

Moze i nie zawsze jest odzew na zapotrzebowanie,ale wezcie poprawke na to ze oeganizatorki maja swoje zycie i nie kazdej chce sie ciagle cos przeliczac, uzupelniac arkusze itp. I nie pisze tego zlosliwie. Zreszta zawsze mozna napisac PW do ktorejs i poprosic o organizacje.
Do mnie mozecie smialo pisac
86Paula tylko ta część mojego postu:

Cytat:
Co do posta 86Paula to oczywiście żadna z organizatorek przymusu nie ma, jednak jeśli zamówień nie organizuje (a są organizatorki nieaktywne) to powinna chyba zwolnić kolor, skoro ich rzekomo brakuje, dla osób które chcą aktywnie organizować zamówienia i tak jak vril pisała jak zwolni się miejsce - tylko jak ma się zwolnić miejsce? Skoro wizażanka znika z forum to jak mamy się o tym dowiedzieć? Wg mnie powinno być tak, że przykładowo nie zorganizuje czterech zamówień w roku i jest skreślana z listy Wtedy nie blokuje miejsca innym.
była zaadresowana w Twoją stronę. Reszta ogólnie oraz do moderatorek. I również nie pisałam tego złośliwie, ale przynajmniej jest reakcja i łatwiej chyba o zamówienie będzie

Ja cały czas przy przypominam się o Pure Luxe Cosmetics - chciałabym tylko jedną rzecz - Eraser.
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-01-09 o 18:06 Powód: literówka - zawsze je robię na laptopie
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:27   #1514
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

tak, ale mi chodzi o to, ze to nie ja pisalam ze to nasza laska jest, a Malinn
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:31   #1515
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tak, ale mi chodzi o to, ze to nie ja pisalam ze to nasza laska jest, a Malinn
Faktycznie, przepraszam, niedoczytałam
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:08   #1516
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a znajda sie chetne na Aromaleigh? to bym zrobila
ja na pewno bym chętna była
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:22   #1517
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16356602]ja na pewno bym chętna była[/QUOTE]
no to jzu jest ans 2
nikt wiecej?
maja takie fajne pedzle, i baze cathy polecala
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:53   #1518
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

chwilowo nie szukam


__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2010-04-12 o 20:37
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:58   #1519
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Mozliwe, ze zle sie wyrazilam ale nie sadzilam, ze bede musiala lopatologicznie wykladac swoje racje.
Wolnych kolorow nie ma, bo sie dubluja z tymi juz przyznanymi - czesc kolorow (wlasnie te co zostaly) sa bardzo podobne do tych juz wybranych, juz teraz notorycznie zdarza sie mylenie kolorow Organizatorek nad czym slecze codziennie godzine i wybaczcie ale nie zamierzam dokladac sobie i Rozi roboty z powodu lenistwa innych. Przykladowo - w tej chwili bardzo podobne kolory maja chociazby Foxxxy i aljaka - dwa odcienie pomaranczu, nie mowiac juz o notorycznych pomylkach w postach do Faa - polowa wpisujacych sie nie potrafi zapamietac, ze jej kolor to DeepSkyBlue, a nie MediumTurquoise o ja to musze wciaz poprawiac, codziennie, od miesiecy, non-stop.

Brak mozliwosci technicznych jak wyrazila sie Rozi polega na tym, ze nie zamierzamy brac na barki wiekszej odpowiedzialnosci - podkreslam, to jest forum internetowe, nie sklep, podforum powstalo by usystematyzowac i chociaz w minimalny sposob chronic ta zakupowa nisze, ktora istniala wtedy, rok temu (prosby o pomoc i zgloszenia na Policje zdarzaly sie na pozostalych podforach, nie dziwne, ze szefostwu sie to nie podobalo i chcieli to jakos ogarnac) - nie bylo mowy i nie bedzie o rozwijaniu tego dzialu. Wizaz to forum internetowe - nie sklep. Osoby, ktore sa z nami od poczatku dobrze pamietaja jak trudne bylo przeforsowanie istenienia tego podforum i dostalo ono przyzwolenie na dzialanie tylko na tych rygorystycznych regulach, ktore stosujemy.

Idac dalej - przypominam, ze oferty kupna\sprzedazy na forum sa zabronione i wszelkie info w podpisach o organizacji zamowien przez osoby spoza listy beda traktowane jako lamanie regulaminu ogolnego forum.
Tym samym nie powstanie watek o nieoficjalnych zamowieniach - przy zalozeniu jak wyzej bylby to oksymoron.

A propos glosow cierpienia przesylanych na PW - jak juz wyrazilam sie chyba wystarczajaco jasno, Wizaz nie jest platforma zakupowa, tylko forum, zalozenie podforum zakupowego bylo wyrazem dobrej woli szefostwa i tylko tym, w planach nie bylo rozwoju, by wszystkim bylo dobrze. Nie da sie uszczesliwic wszystkich. Poza tym techniczny klopot stanowi fakt, ze Rozi i Ja nie dalybysmy sobie rady gdyby podforum zakupowe sie rozroslo, nie chcemy rowniez brac za to wiekszej odpowiedzialnosci niz dotychczas. W razie klopotow z zamowieniami jedyne co mozemy dla was zrobic, to poprowadzic proby mediacji miedzy zainteresowanymi, a w ostatecznosci pomoc swoimi wiadomosciami Policji i tylko tyle. Jedyne czym dysponujemy to szczere checi pomocy przy rozmowach i dane kontaktowe Organizatorow, tyle. Nie spodziewajcie sie pelnej ochrony od Wizazu - to jest forum, nie eBay czy Allegro, nie dysponujemy serwisem typu PayPal gdzie wszelkie problemy rozstrzyga Centrum Sporow.

Zadna z Organizatorek nie zostanie usunieta z listy, by zastapic ja kims innym. W tej kwestii wciaz toczymy dyskusje miedzy moderatorami i damy wam znac jak cos ustalimy. Niemniej prosze pamietac, ze wymagana ilosc zamowien, czy inne warunki sa jedynie podstawa do zgloszenia checi zostania organizatorem ale to Rozi i Ja decydujemy ostatecznie o przyjeciu i nie beda nimi osoby, ktore slabo znamy. Jestesmy na tym forum od poczatku, tworzylismy je i wybaczcie ale nie bedziemy brac odpowiedzialnosci za osoby, ktore sa nam zupelnie obce. Inne dzialy zakupowe rozwijaja sie w ten sposob ale osobiscie predzej zrezygnuje z funkcji moda niz pozwole na mineralnym zrobic burdel.

Wy widzicie ta uporzadkowana wersje forum, nasza (moja i Rozi) jest naszpikowana offtopami, spamem, a niekiedy tez jadem - szkoda, ze niektorzy nie pamietaja, ze jestesmy takimi samymi uzytkownikami jak wszyscy inni, nie jestesmy tu na etacie, poswiecamy wam nasz prywatny czas i dobra wole. Kazdy mod byl kiedys "czytajacym-odwiedzajacym", teraz jest "sprzataczem" i czesto tylko tym, bo juz nie ma czasu na Wizaz jako "przyjemne czytadlo". Nie jestesmy wlascicielami poratlu, nie decydujemy o jego formie, my tu tylko sprzatamy, a decyzje ktore podejmujemy obejmuja ramy odgornego regulaminu.
Platforma zakupowa nie bedzie sie dalej rozwijac i tak, to oznacza zamkniecie tematu, bo ta kwestia nie podlega dyskusji, dlatego napisalam wczesniej, ze temat uwazam za zamkniety.

Ostatnia sprawa - Astro piszesz, ze zostalas oszukana przez Organizatorke, w takim razie ja sie pytam "dlaczego to nie zostalo zgloszone?". Regulamin wyraznie stanowi, by wszelkie sporne kwestie zglaszac na PW do Moderatorow, dlaczego tego nie zrobilas?

Przypominam rowniez tym, ktorzy tak ochoczo dziela sie odczuciami (na PW), co do pracy modow na tym forum, by podzielili sie swoim zdaniem. Od kiedy Rozi i Ja stoimy po drugiej stronie barykady? Skad w ogole ten podzial i dlaczego osoby, ktore pomagaly nam tworzyc to forum teraz czuja sie oniesmielone, by powiedziec nam wprost o swoich pomyslach?
Jako moderatorzy jestesmy zobowiazani trzymac sie sztywnych zasad regulaminu ale to nie znaczy, ze przestalismy, czy nie chcemy was sluchac. Jezeli jakas kwestia nie podlega dyskusji oznajmiamy to od razu i nie ma powodu, by sie na nas przez to wsciekac czy rzucac gromy, tak po prostu dziala portal, we wszystkich innych sprawach zawsze zachecamy do dyskusji.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:04   #1520
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
no to jzu jest ans 2
nikt wiecej?
maja takie fajne pedzle, i baze cathy polecala
ja z aroma na pewno brałabym jeden pełnowymiarowy cień i pewnie dobrałabym trochę drobiazgów
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:05   #1521
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Vril dodałam do podpisu link z moim kolorem byście Modki miały mniej pracy
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:12   #1522
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Vril dodałam do podpisu link z moim kolorem byście Modki miały mniej pracy
Dobry pomysł

A może wszystkie organizatorki wstawią linka tak jak faa? Nie będzie wtedy problemu szukania...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:16   #1523
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Faa dziekuje, moze to pomoze Chociaz sama myslam, ze wypisanie kolorow wraz z "wizualizajca" jest juz wystaczajacym wyjsciem naprzeciw - dla zabawy, czy z nudow tych wzornikow przeciez nie zrobilam, niestety lenistwo ludzkie jest chyba nieuleczalne.
Piszcie prosze przy kazdym zamowieniu (w poscie glownym) jaki jest wasz kolor. Z gory dzieki

Ja rozumiem, ze czesci z was moze sie wydawac, ze nic nie robimy, tylko marudzimy i wymagamy co i rusz czegos nowego oraz petamy wasza "wolnosc". Bycie tu modem to naprawde ogromna satysfakcja i radosc ale tak jak my z Rozi wychodzmy do was z otwartoscia (na tyle ile mozemy), tak tez chcialybysmy odczuc, ze nasz wklad nie idzie na marne, i by bodaj odrobine szanowano nasza prace, a nie robiono burdel, bo "przeciez mod posprzata - od tego jest". Chociazby te kolory - po napisaniu postu przeciez widac, ze kolor jest nieodpowiedni, istnieje opcja edycji, wiec w czym problem, by wpisac sie prawidlowo?

Pozdrawiam

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:21   #1524
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

ewentualnie można dodać sobie do ulubionych sam wątek "z kolorami", wtedy nie będzie już wymówki że tak dużo roboty w wchodzeniem na osobny wątek, jeden klik i już
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:21   #1525
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mozliwe, ze zle sie wyrazilam ale nie sadzilam, ze bede musiala lopatologicznie wykladac swoje racje.
Wolnych kolorow nie ma, bo sie dubluja z tymi juz przyznanymi - czesc kolorow (wlasnie te co zostaly) sa bardzo podobne do tych juz wybranych, juz teraz notorycznie zdarza sie mylenie kolorow Organizatorek nad czym slecze codziennie godzine i wybaczcie ale nie zamierzam dokladac sobie i Rozi roboty z powodu lenistwa innych. Przykladowo - w tej chwili bardzo podobne kolory maja chociazby Foxxxy i aljaka - dwa odcienie pomaranczu, nie mowiac juz o notorycznych pomylkach w postach do Faa - polowa wpisujacych sie nie potrafi zapamietac, ze jej kolor to DeepSkyBlue, a nie MediumTurquoise o ja to musze wciaz poprawiac, codziennie, od miesiecy, non-stop.

Brak mozliwosci technicznych jak wyrazila sie Rozi polega na tym, ze nie zamierzamy brac na barki wiekszej odpowiedzialnosci - podkreslam, to jest forum internetowe, nie sklep, podforum powstalo by usystematyzowac i chociaz w minimalny sposob chronic ta zakupowa nisze, ktora istniala wtedy, rok temu (prosby o pomoc i zgloszenia na Policje zdarzaly sie na pozostalych podforach, nie dziwne, ze szefostwu sie to nie podobalo i chcieli to jakos ogarnac) - nie bylo mowy i nie bedzie o rozwijaniu tego dzialu. Wizaz to forum internetowe - nie sklep. Osoby, ktore sa z nami od poczatku dobrze pamietaja jak trudne bylo przeforsowanie istenienia tego podforum i dostalo ono przyzwolenie na dzialanie tylko na tych rygorystycznych regulach, ktore stosujemy.

Idac dalej - przypominam, ze oferty kupna\sprzedazy na forum sa zabronione i wszelkie info w podpisach o organizacji zamowien przez osoby spoza listy beda traktowane jako lamanie regulaminu ogolnego forum.
Tym samym nie powstanie watek o nieoficjalnych zamowieniach - przy zalozeniu jak wyzej bylby to oksymoron.

A propos glosow cierpienia przesylanych na PW - jak juz wyrazilam sie chyba wystarczajaco jasno, Wizaz nie jest platforma zakupowa, tylko forum, zalozenie podforum zakupowego bylo wyrazem dobrej woli szefostwa i tylko tym, w planach nie bylo rozwoju, by wszystkim bylo dobrze. Nie da sie uszczesliwic wszystkich. Poza tym techniczny klopot stanowi fakt, ze Rozi i Ja nie dalybysmy sobie rady gdyby podforum zakupowe sie rozroslo, nie chcemy rowniez brac za to wiekszej odpowiedzialnosci niz dotychczas. W razie klopotow z zamowieniami jedyne co mozemy dla was zrobic, to poprowadzic proby mediacji miedzy zainteresowanymi, a w ostatecznosci pomoc swoimi wiadomosciami Policji i tylko tyle. Jedyne czym dysponujemy to szczere checi pomocy przy rozmowach i dane kontaktowe Organizatorow, tyle. Nie spodziewajcie sie pelnej ochrony od Wizazu - to jest forum, nie eBay czy Allegro, nie dysponujemy serwisem typu PayPal gdzie wszelkie problemy rozstrzyga Centrum Sporow.

Zadna z Organizatorek nie zostanie usunieta z listy, by zastapic ja kims innym. W tej kwestii wciaz toczymy dyskusje miedzy moderatorami i damy wam znac jak cos ustalimy. Niemniej prosze pamietac, ze wymagana ilosc zamowien, czy inne warunki sa jedynie podstawa do zgloszenia checi zostania organizatorem ale to Rozi i Ja decydujemy ostatecznie o przyjeciu i nie beda nimi osoby, ktore slabo znamy. Jestesmy na tym forum od poczatku, tworzylismy je i wybaczcie ale nie bedziemy brac odpowiedzialnosci za osoby, ktore sa nam zupelnie obce. Inne dzialy zakupowe rozwijaja sie w ten sposob ale osobiscie predzej zrezygnuje z funkcji moda niz pozwole na mineralnym zrobic burdel.

Wy widzicie ta uporzadkowana wersje forum, nasza (moja i Rozi) jest naszpikowana offtopami, spamem, a niekiedy tez jadem - szkoda, ze niektorzy nie pamietaja, ze jestesmy takimi samymi uzytkownikami jak wszyscy inni, nie jestesmy tu na etacie, poswiecamy wam nasz prywatny czas i dobra wole. Kazdy mod byl kiedys "czytajacym-odwiedzajacym", teraz jest "sprzataczem" i czesto tylko tym, bo juz nie ma czasu na Wizaz jako "przyjemne czytadlo". Nie jestesmy wlascicielami poratlu, nie decydujemy o jego formie, my tu tylko sprzatamy, a decyzje ktore podejmujemy obejmuja ramy odgornego regulaminu.
Platforma zakupowa nie bedzie sie dalej rozwijac i tak, to oznacza zamkniecie tematu, bo ta kwestia nie podlega dyskusji, dlatego napisalam wczesniej, ze temat uwazam za zamkniety.

Ostatnia sprawa - Astro piszesz, ze zostalas oszukana przez Organizatorke, w takim razie ja sie pytam "dlaczego to nie zostalo zgloszone?". Regulamin wyraznie stanowi, by wszelkie sporne kwestie zglaszac na PW do Moderatorow, dlaczego tego nie zrobilas?

Przypominam rowniez tym, ktorzy tak ochoczo dziela sie odczuciami (na PW), co do pracy modow na tym forum, by podzielili sie swoim zdaniem. Od kiedy Rozi i Ja stoimy po drugiej stronie barykady? Skad w ogole ten podzial i dlaczego osoby, ktore pomagaly nam tworzyc to forum teraz czuja sie oniesmielone, by powiedziec nam wprost o swoich pomyslach?
Jako moderatorzy jestesmy zobowiazani trzymac sie sztywnych zasad regulaminu ale to nie znaczy, ze przestalismy, czy nie chcemy was sluchac. Jezeli jakas kwestia nie podlega dyskusji oznajmiamy to od razu i nie ma powodu, by sie na nas przez to wsciekac czy rzucac gromy, tak po prostu dziala portal, we wszystkich innych sprawach zawsze zachecamy do dyskusji.
Co do kwestii technicznej to akurat tak jak mówiłam dla chcącego nic trudnego - można zamiast stosować kolorów (nawiasem mówiąc jednego z kolorów zupełnie nie widać) nakazać wpisywanie po prostu nicku wizażanki wielkimi literami i tyle (i to tylko jeden z pomysłów). Narzekacie, że macie dużo roboty - nie dziwię się, bo dla mnie np. rozróżnienie kolorami nie jest trafionym pomysłem. Nie wspomnę już że jest to dyskryminacja osób, które kolorów nie rozróżniają... (daltonizm może się również ujawnić u kobiet, wbrew obiegowej opinii, że chorują na niego tylko mężczyźni).

Co do tego, że nie zgłosiłam zamówienia - otóż dlatego, że wyszło to dopiero teraz - przy rocznym rozliczeniu mojej firmy i przy sprawdzaniu rocznych sald stwierdziłam, że ponad 70 zł za 3 rzeczy to jednak troszkę za dużo... A sprawa tyczy lipca zeszłego roku w związku z czym robienie teraz afery wydawało mi się niedorzeczne. Poza tym ja nie zbiednieję, jednak czuję się troszkę zawiedziona co do tej osoby - trudno. Naprawdę dużo bardziej boli mnie zawieść się na kimś niż 10 zł.

Ale wracając do kwestii dyskusji, bo jak się wyraziłaś jesteście otwarte na dyskusję to podaj mi powód (oprócz braku kolorów - z tego co wiem na zakupowym modowym nie ma kolorów i żyją), dla którego nie możecie przyjąć nowych organizatorek - bo chyba nie sądzisz, że 1-2 organizatorki przysporzą Wam więcej pracy? Bo ile jedna organizatorka może w miesiącu zorganizować zamówień...

No i jeszcze jedna sprawa - pytacie czemu inne osoby nie chcą się z Wami podzielić swoimi opiniami - bo wiedzą, że i tak to nic nie zmieni - czyli jak to się zwykle mówi "koniec dyskusji". Swoją opinię wyraziła chociażby SugaMama - nawet jej nie odpisałyście... Po co inne osoby mają się wypowiadać, skoro i tak wyraźnie napisałyście, że nic to nie zmieni. To po co pisać...
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:25
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:22   #1526
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Faa dziekuje, moze to pomoze Chociaz sama myslam, ze wypisanie kolorow wraz z "wizualizajca" jest juz wystaczajacym wyjsciem naprzeciw - dla zabawy, czy z nudow tych wzornikow przeciez nie zrobilam, niestety lenistwo ludzkie jest chyba nieuleczalne.
też myślałam, że skoro są wzorniki to będzie lepiej ale niestety widocznie nie chce się niektórym wejść i sprawdzić jaki to kolor ale może teraz będzie łatwiej im trafić w kolor skoro mam w podpisie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:23   #1527
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

faa chetnie bym wzieła ale chyba zbankrutuje! spokojnie bym wzieła
ja juz zgłupiałam z tymi rózami.. :P
chciałabym wypróbowac Dusty miller, tea time, Daydream, nick nack, weekend i bardzo bym chciała snoooze bar ale ty juz nie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:33
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:23   #1528
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Vril dodałam do podpisu link z moim kolorem byście Modki miały mniej pracy
I jakoś można ułatwić sprawę modkom Tak jak mówiłam dla chcącego nic trudnego - przynajmniej dzięki dyskusji coś się zmienia na lepsze - i tylko o to mi chodziło.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:27   #1529
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Astro, ok. A co do PL, wpisz sie w watku, organizuje zamowienie i jeszcze sie zalapiesz.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:34   #1530
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

moze poczekasz troche na mnie :P hah to ja sie pisze
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.