Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 11:01   #2221
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moj olejek jest kupiony u mnie i raczej nie ma go w pl ale wiem ze dziewczyny kupuja takie olejki w "zdrowych "sklepach
a masz kokosa?? bo latwiej go dostac w pl niz migdalowy ...tylko z olejkami trzeba uwazac bo sa mega tluste jak olej wiadomo i mi pomagaja na puszenie wlosow
wystarczy tez jakis jedwab ale bez alko na koncowkii nie codziennie bo przetluszczysz wlosiaki
no ja mam kokosa. mam jedwab z joanny i słyszlam że on nie ma alko tu jest -

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oleje mozna tez poszukac w delikatesach typu Bomi, albo Alma Wiem, że w Bomi mają na pewno z Efavitu.
u mnie nie ma takich sklepów niestety
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:01   #2222
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja mam kokosa. mam jedwab z joanny i słyszlam że on nie ma alko tu jest -

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.
ja mam 'jedwabna kuracje mariona " i nie ma alko i krotki sklad https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:02   #2223
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
starczy tego bo wlosy przeciazysz czyli tak
-szampon ->odzywka ds >odzywka bs ->cos na koncowki---> i tyle starczy
no dobra wiem kiedyś przesadziłam to taki tłuszcz był że szok
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:12   #2224
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A mnie po gripexie strasznie boli brzuch.
A w ogole te leki niby takie nic, ale ostatnio reklamowali na katar, to tyle p-wskazań do brania że szok.
Dla przykładu jak ktos ma przyspieszoną akcję serca to nie powinien łykać gripexu, brać niczego o tak sobie na katar, bo tam jest efedryna i ona przyspiesza akcję serca.

blond bunny a ten salon w Realu jest dobry?
Powiem ci tak nie pamiętam czy to było tesco czy real...
4 lata temu pracowała tam moja kolezanka i bardzo chwaliła właśnie szkolenia i mówiła jakie cuda robią... a potem odeszla stamtąd i wyjechała za granicę- zostala menegerem salonu fryzjerskiego
Ja wtedy sie jeszcze tym nie interesowałam... i nie pamiętam jak to było. Ale zawsze jak w każdym salonie- są fryzjerzy gwiazdy- do nich warto isć i tacy przecietniacy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:22   #2225
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja już po fryzjerze ciachnęła mi sporo z długości jakieś 7 cm ale wyszło im to na dobre bo są teraz takie sypkie gładkie mogę je z łatwością rozczesać i nie mam już siana ale piękne gładkie włoski obcinała je dobrą godzinę.. bo nie mogła tych końcówek rozczesać tak się szarpały. Postanowiłam ,że nie przyciemniam włosków, pozostaje przy mojej farbie natural and easy, dziewczyna przyszła zrozpaczona bo chciała przyciemnić o 2 tony swoje blond włosy a wyszły jej czarne.. robiła jasne pasemka, choć wydaje mi się ,że mogła jej jakąś kąpiel zrobić rozjaśniającą najpierw. Tak sobie myślałam to jakiś znak dla mnie żeby już nie kombinować bo znowu będę płakać ,że wyszły ciemne. Strasznie podobał jej sie mój kolor, mówiła że taki naturalny piękny i o takim marzy
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:35   #2226
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja się nawet nie orientuje, czy u mnie gdzieś tak ścinają.
Wiem tylko, że panie fryz zawsze proponują cieniowanie i to praktycznie większej części płci pięknej sie uparły.
Z tą maszynką ciekawe podpytam z ciekawości dzisiaj TŻa czy by sie podjął takiego zabiegu

Ja byłam za c12, ale na tym zdjęciu ten popielaty 219 wygląda bajkowo piękny kolor!
Dziwne, skoro też ma wode 12, to ładnie powinna łapać

A z tym znęcaniem to jakaś zgroza i plaga ostatnio..
Kiedy to w końcu co niektórzy ludzie dojdą po rozum do głowy?
Cieniowanie proponują bo zakrywa niedoskonalosci strzyzenia nie ma nic trudniejszego niz obciąć proste! naturalnie grube włosy na równo. Nawet niektorzy mistrzowie tego nie umieją dobrze zrobić. A cieniowanie zawsze ukryje to co nierówne czy wyszczypane Ale to sie zmieni- te wakacje to czas włosów kręconych i falowanych- wraca styl hippi i loki I trwałe ondulacje takze cieniowania odejdą do lamusa.
Zapytaj tż to nie jest trudne naprawdę! Zwlaszcza jeśli ma maszynkę i obcina siebie czy domowników
219 mi nie łapie ładnie bo mam masę czerwonego barwnika a to goły popiel i niestety ale klęka trochę. Ale spróbuję jak mówię jeszcze raz z nim bo mam przeczucie że sie przywaliłam do niego po schodzeniu ze skandynawskiego a jak wiadomo wtedy wszystko klękalo. Ale kolor był dla mnie najlepsiejszy no i przeznaczony do max ciemnego blondu hm...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
ja dzis do reanimacji siedze w plunkingu namoczylam wlosy nalozylam troche pantene ugniotlam koszulka i nalozylam ja na wlosy na kilka minut zeby sie ulozyly jakos
ja mam krotsza warstwe wlosow na wierzchu a pod spodem dluzsza moze to miec wplyw ze u ciebie na wierzchu mniej sie kreca pod spodem tez mam mega loczki
to troche monotonne bo trzeba codzien je reanimowac ale to tak samo jak z czesaniem czy prostowaniem codzien to samo
po plunkingu loki sa wieksze i grubsze zazwyczaj
A nie masz odczucia że jak je od nowa moczysz i plunkingujesz to lepiej byłoby juz je umyc i od nowa z szamponem itd? Bo ja mam takie wrażenie jakbym polewając je wodą tylko rozciągała naturalny łój po glowie i świeżo sie z tym nie czuję czy to tylko w mojej glowie siedzi?
A sama woda jest w stanie spłukać pantene jak sie go dokłada ze wlosow nie przeciążę? Bo np. myję co 4 dni i 4 dni dokładam pantene to one nie siądą ostatniego dnia?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Blond bunny No u mnie wlasnie Pollwell to jedyna hurtownia. Bede musiała najwyzej zadzwonic do nich i sie zapytac czy maja bo jak pojade i sie okaze ze nie ma to wrrr, a mam 1,5 godziny drogi :/


Wklejam moje włoski. Nie wiem czy wogole cos ktos zauwazy z tym cieniowaniem bo tak mi sie wywijają ze masakra Musiałabym je wyprostowac ale teraz to i tak mało co da. Mam taka zwykla prostownice i jak po myciu od razu nie wyprostuje to juz potem nie da rady
Tak czy siak zaznaczylam trzy kreseczki. Ta najwyzej to takiej dlugosci mam z przodu pasemka. Wkurzaja mnie strasznie, zwlaszcza to po prawej stronie bo chyba najbardziej obrywa i jest takie suche
No i pozniej ta druga kreska to jest ta krótsza warstwa ktora widze, a ta dluzsza to całkowita dlugosc jak je rozprostuje. Ale patrzyłam dzisiaj i chyba tak jak Bunny mówiła są cieniowane pod kątem
Zadzwoń zanim pojedziesz żebyś sienie zawiodła.
Ale ja pollwela nie lubie bo maja drogo i to w ch....
Nie jest źle z tym cięciem... jakieś 5 cm i zejdziesz z niego. Tak cięte pod malym kątem i do tego wykończone brzytwą albo degażówkami same końce...myślałam że jest gorzej- że sa w różnych miejscach rożnej dlugości- wlaśnie warstwowe. Ale nie są. Same końce tylko do reanimacji.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
A bo ty też ścinasz włoski? a już masz jakieś klientki?? oki czyli jedwab będę rzadziej stosować ... a ja b/s używam balsam z apteczki babuni i dove silk&sleek (z silikonami oczywiście) i czasem na zmiane albo issane w sprayu co mi polecilaś lub gliss kur ten różowy coś na końce jeszcze dawać??
Kotka powiedz że to był żart
No jak jestem prawie fryzjerka to chyba raczej ze i strzygę
Mam klientelę kilkuosobową moja mama, sis, tż, koleżanki i klienci z pracowni, także jakieś tam doświadczenia zbieram pomalu...
Starczy ci tego wszystkiego na kłaczki.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no dobra wiem kiedyś przesadziłam to taki tłuszcz był że szok
ja bym jeszcze podmieniła odżywkę d/s na maskę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:38   #2227
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja już po fryzjerze ciachnęła mi sporo z długości jakieś 7 cm ale wyszło im to na dobre bo są teraz takie sypkie gładkie mogę je z łatwością rozczesać i nie mam już siana ale piękne gładkie włoski obcinała je dobrą godzinę.. bo nie mogła tych końcówek rozczesać tak się szarpały. Postanowiłam ,że nie przyciemniam włosków, pozostaje przy mojej farbie natural and easy, dziewczyna przyszła zrozpaczona bo chciała przyciemnić o 2 tony swoje blond włosy a wyszły jej czarne.. robiła jasne pasemka, choć wydaje mi się ,że mogła jej jakąś kąpiel zrobić rozjaśniającą najpierw. Tak sobie myślałam to jakiś znak dla mnie żeby już nie kombinować bo znowu będę płakać ,że wyszły ciemne. Strasznie podobał jej sie mój kolor, mówiła że taki naturalny piękny i o takim marzy
Przyciemnić zawsze możesz na razie się naciesz jasnym kolorem. Tymbardziej, że kolejna osoba mówi Ci, że masz ładny kolor

Jak możesz to wklej zdjęcie włosków chętnie popodziwiamy jak odżyły
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 11:44   #2228
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja już po fryzjerze ciachnęła mi sporo z długości jakieś 7 cm ale wyszło im to na dobre bo są teraz takie sypkie gładkie mogę je z łatwością rozczesać i nie mam już siana ale piękne gładkie włoski obcinała je dobrą godzinę.. bo nie mogła tych końcówek rozczesać tak się szarpały. Postanowiłam ,że nie przyciemniam włosków, pozostaje przy mojej farbie natural and easy, dziewczyna przyszła zrozpaczona bo chciała przyciemnić o 2 tony swoje blond włosy a wyszły jej czarne.. robiła jasne pasemka, choć wydaje mi się ,że mogła jej jakąś kąpiel zrobić rozjaśniającą najpierw. Tak sobie myślałam to jakiś znak dla mnie żeby już nie kombinować bo znowu będę płakać ,że wyszły ciemne. Strasznie podobał jej sie mój kolor, mówiła że taki naturalny piękny i o takim marzy
To daje kopa jak ktos nam szczerze zazdrosci nie? Takie mile uczucie i głupoty od razu uciekaja z głowy. dobra decyzja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:01   #2229
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Cieniowanie proponują bo zakrywa niedoskonalosci strzyzenia nie ma nic trudniejszego niz obciąć proste! naturalnie grube włosy na równo. Nawet niektorzy mistrzowie tego nie umieją dobrze zrobić. A cieniowanie zawsze ukryje to co nierówne czy wyszczypane Ale to sie zmieni- te wakacje to czas włosów kręconych i falowanych- wraca styl hippi i loki I trwałe ondulacje takze cieniowania odejdą do lamusa.
Zapytaj tż to nie jest trudne naprawdę! Zwlaszcza jeśli ma maszynkę i obcina siebie czy domowników
219 mi nie łapie ładnie bo mam masę czerwonego barwnika a to goły popiel i niestety ale klęka trochę. Ale spróbuję jak mówię jeszcze raz z nim bo mam przeczucie że sie przywaliłam do niego po schodzeniu ze skandynawskiego a jak wiadomo wtedy wszystko klękalo. Ale kolor był dla mnie najlepsiejszy no i przeznaczony do max ciemnego blondu hm...
No, tak czułam jakiś podstęp w tym Ja rozumiem, można pocieniować jak klientka chce, ale nie że zawsze wciskają taką propozycję, czasem nawet na chama normalnie. I to mnie drażni bo ogólnie podobają mi się tak delikatnie wycieniowane, ale u mnie już mi zbrzydło

Spytam, spytam TŻa ciekawa jestem jego reakcji sam sie strzyże u fryz, ale tate to ciacha równo

Jak będziesz próbowała 219 to daj znać
ciekawa też jestem kombinacji c12 + 219
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:02   #2230
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny
ja nie mocze wlosow ze sa mokre jakies mocno odkrecam kran wsadzam rece pod kran i nawilzam wlosy woda lekko pozniej ciutke pantene rozprowadzam i ugniatam ...
robie tak codziennie rano i wlosy nie sa przeciazone bo jak wiesz myje je dwa razy tylko w tygodniu
twoje wloski podejrzewam maja strukture przyzwyczajana do czesania i dlatego teraz moze byc jeszcze problem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:09   #2231
agapesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: dlaczego wlosy wychodzą rude?

hm... nie wiedziałam o tym. Czyli podsumowując, rozjaśnianie farbą 2-4 tony nigdy nie da ładnego, chłodnego blondu (chyba że jest się już jasną blondynką). Problem własnie w tych moich odrostach, bo są ciemne, a chciałabym je zrównać z pozostałością pasemek. Pocieszyłaś mnie, że żółć trochę się wypłucze ale jak to jest, że na opakowaniach farb pokazane jest zdjęcie, że z ciemnego blondu farba rozjaśni do białego. Zwykły chwyt marketingowy?
agapesz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 12:23   #2232
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka powiedz że to był żart
No jak jestem prawie fryzjerka to chyba raczej ze i strzygę
Mam klientelę kilkuosobową moja mama, sis, tż, koleżanki i klienci z pracowni, także jakieś tam doświadczenia zbieram pomalu...
Starczy ci tego wszystkiego na kłaczki.
znaczy to że obcinasz rodzinkę to wiem... soki ale nie wiedzialam czy przyjmujesz klientów...

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja bym jeszcze podmieniła odżywkę d/s na maskę.
masek używam co mycie... na zmianę planceta,latte,loreal absolut i dolce
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:40   #2233
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cześć dziewczyny, byłam wczoraj u kuzynki(fryzjerki) z prośbą żeby mi naprawiła moje włoski. I udało się
ale miałam stracha że spadną ale na szczęście nic im się nie stało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1218.jpg (124,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1225.jpg (129,8 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez necia84
Czas edycji: 2011-01-20 o 17:10
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:13   #2234
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja może przy nastepnym farbowaniu wybiorę sobie coś z Majiblondu, tak teraz ogladam sobie paletke.
Albo Goldwella ale to musiałabym iść do fryzjera bo cieżko kupić tę farbę.

No ale to jak skończę zapas Excelek, póki co tak gadam, ale 10,13 mi pasuje

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-20 o 13:14
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:15   #2235
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja może przy nastepnym farbowaniu wybiorę sobie coś z Majiblondu, tak teraz ogladam sobie paletke.
Albo Goldwella ale to musiałabym iść do fryzjera bo cieżko kupić tę farbę.

No ale to jak skończę zapas Excelek, póki co tak gadam, ale 10,13 mi pasuje
goldwella mowisz tez mi sie podoba
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:19   #2236
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
goldwella mowisz tez mi sie podoba
A właśnie przypomniałam sobie że miałaś zapytać fryzjerką co dokładnie na głowę Ci naklada także czekam na relację, bo pisałaś że wybierasz się niedługo do fryjzjera
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:23   #2237
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A właśnie przypomniałam sobie że miałaś zapytać fryzjerką co dokładnie na głowę Ci naklada także czekam na relację, bo pisałaś że wybierasz się niedługo do fryjzjera
tak pamietam bo sama jestem bardzo ciekawa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:42   #2238
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No, tak czułam jakiś podstęp w tym Ja rozumiem, można pocieniować jak klientka chce, ale nie że zawsze wciskają taką propozycję, czasem nawet na chama normalnie. I to mnie drażni bo ogólnie podobają mi się tak delikatnie wycieniowane, ale u mnie już mi zbrzydło

Spytam, spytam TŻa ciekawa jestem jego reakcji sam sie strzyże u fryz, ale tate to ciacha równo

Jak będziesz próbowała 219 to daj znać
ciekawa też jestem kombinacji c12 + 219
ja też jestem ciekawa tej kombinacji...
Zbliża się czas że spróbuję coś pokombinować, za jakieś 2 tyg. i tak bym odrosty robiła. Może kupię 219? Boję się je mieszac bo są z różnych lini... c12 ma mleczko pszczele a znów 219 algi morskie czy coś tam... żeby mi sie kupa na głowie nie zrobiła
Może lepiej samo 219 położyć i zobaczyć co wyjdzie...
Sama juz nie wiem...
Ale mnie maltretujecie- loczki czy proste, 219 czy c12... buuuu....

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
znaczy to że obcinasz rodzinkę to wiem... soki ale nie wiedzialam czy przyjmujesz klientów...

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



masek używam co mycie... na zmianę planceta,latte,loreal absolut i dolce
Wybaczone zestaw włoskowy super.


caskada już rozumiem jak ty je reanimujesz czyli mogę je spsikać spryskiwaczem i dopiero nalożyć pantene- bo tak mi będzie łatwiej.
A jak plunkingujesz takie wilgotne to coś daje?
Bo mi w koszulce wcale nie schną, mam porowate wloski...
Miałam ostatnim razem 2 -3 godziny koszulkę na glowie a wlosy mocno wilgotne... i zrobiłam warkocz, poszłam spać a do południa ns dnia wlosy dalej mokre- tak być nie moze
Jakoś muszę opracować pielęgnację dla siebie inaczej...
Może plunking i suszyc suszarką żeby szybciej było? przez koszulkę?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:53   #2239
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny po plunkingu wlosy maja grubszy skret i bardziej sa skrecone
mozesz spryskac i dac pantene oczywiscie
w koszulce dluzej schna masz racje bo one tam jakby "puchna" powoli dlatego jak masz czas to myj wlosy w dzien i do wieczora jak nie wychodzisz to plunking na glowealbo podsusz suszarka ja tak pare razy zrobilam efekt ten sam a szybszy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 14:07   #2240
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Aleście się rozpisały, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka, blond bunny najlepiej takie komentarze olewać. Choć wiem że czasem jest trudno, jak ktoś perfidnie gada to ciężko nie posłuchać i tak całkiem olać.
Ale zazwyczaj komentują jakieś dziewczyny zazdrosne, głupie i nie mające własnego życia.

Yatamanka rób teraz śmiało Excelka, powinno wyjść dobrze

No ciężko olewać, choć z drugiej strony to im współczuje - tak szybko chcą być dorosłe nie mają prawdziwego dzieciństwa no ale.. cóż..

no tak myślę, że stawiam na excellkę - nadal boję się tych 10 min, ale chyba jakoś to będzie. Na razie mam cm odrostu i wcale go nie widać więc mi się nie spieszy

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
O tak, siusianie też u mnie słychać
i uwielbiam jeszcze trzaskanie kotletów przez sąsiadke, która ma kuchnie za ścianą mojego pokoju
I nie narzekaj na uda, bo naprawdę nie masz na co Jesteś wysoka i wszystko się ze sobą ładnie komponuje cyc chyba też nie jest taki mini jak piszesz, bo widać na zdjęciu, że odstaje i to nie jakiś groszek

A co, spróbuj tym baby blondem
Tak jak Snow pisała, zieleń wyjść nie powinna, bo robiłaś teraz popielem a 10,02 to natura i perełka - już chyba kumam czacze z tą numeracją po przecinkach
u mnie też wszystko słychać dokładnie tak jak mówisz.. albo jeszcze jak sąsiadka w kuchni a sąsiad w pokoju i krzyczą do siebie bo tak ciężko się podnieść i pójść porozmawiać też wszystko słychać A jeszcze do sąsiadki przyjechały wnuczki i biegają jak po boisku, skaczą z łóżka/krzesła na podłogę..odbijają piłkę - normalnie jak na budowie tak Ja rozumiem, że to tylko dzieci no ale halo.. są jakieś granice..

co do tych groszków to wiesz.. nie widziałaś ile ten stanik miał gąbki

A odnośnie numeracji to ja jeszcze tak nie do końca łapię

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny. Teraz w ddtvn był temat o znęcaniu się nad zwierzętami straszne to
Pokazali drastyczny film.
Był gość, który miał piesia strasznie przywiązanego do niego, który nie odstępował właściciela na krok. Poszedł z nim na tory i widząc nadjeżdzający pociąg specjalnie odskoczył w bok, a piesek nie zdążył zareagować i dalej możecie sobie dokończyć co sie stało....
powiesić za jaja takiego to mało...
Daj spokój.. mówili o tym chyba w poniedziałek w wiadomościach - co trzeba mieć w głowie? albo ci co psa linką za samochodem ciągnęli aż mu głowę urwali, albo ten co rzucał kotem o ścianę - przecież to się w pale nie mieści... aż mi łzy poleciały jak to oglądałam bo myślę sobie jakby ktoś tak mojego futrzaka traktował?
Co to zwierze jest winne? Chce troche miłości i jedzenia i jest oddane a tu przyjdzie jakiś głupek i się nad nim znęca

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, no włoski super geste miałas i długie i takie ciemne A figurkę masz gruszki, wcięcie w talii, drobne ramiona i szerszy dół. Kobieca bardzo
No ciemne ciemne - 8 lat czarne

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dostałam maske dolce slicznie pachnie jak czesto jej uzywacie?

Yattamanka nie przejmuj sie tymi dziewczynami.
ile to ja razy slysze komentarze na temat moich wlosow i tego jk wygladam ;D
z drugiej strony te komentarze sa raczej od "marginesów"
nigdy mi sie nie zdarzylo ,zeby jakas "dobrze ubrana" badz "bardzo ładna" dziewczyna tak sie zachowała.
Ja sama nigdy bym tak nie zrobiła.Załosne
No właśnie one z wykładów z uczelni wracały więc chyba nie taki margines.. ale mam to gdzieś, teraz w ogóle to gówniarstwo nie ma żadnego poszanowania i chyba nie wie co to dobre zachowanie..

a maska podjeżdza męskimi perfumami, ale mnie nawet się ten zapach podoba

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no myślałam że mniej mi ciachnie jak zobaczyłam na podłodze takie długie końcówki to sie aż wystraszyłam,ale mnie uspokoił i powiedział ze teraz jest ładniej zrobił fotki i się też uspokoiłam i musiałam oczywiście podziękować w naturze końcówki teraz są o niebo lepsze i oczywiście dalej kontynuuje zapuszczanie z długością 42cm
Kotka, naprawdę masz się czym chwalić - na tym zdjęciu wyglądają tak zdrowo i taki blask mają - zupełnie jak z reklamy

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja pytałam i właśnie wczoraj zaopatrzyłam się w tego plusssza i teraz mije pierwszą dawkę zobaczymy
nie twierdzę, że nie pomoże - na mnie jakoś to nigdy nie działało. ale ile osób tyle opinii

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Weronika wystarczy Ci rutinoscorbin. Po co przesadzac, jak ma Cię grypa dopaść to Cię dopadnie. Takie te wirusy, niestety
Daj spokój Agatka ja biorę rutinoscorbin, fervex i strepsilsy ciućkam bo gardło boli.. A jak wczoraj przecyztałam na opakowaniu, że hamuje napadowe kichanie, łzawienie oczu i kaszel to aż zaczęłam się śmiać Bo ja tam różnicy nie widzę. O tyle, że już gorączki takiej wysokiej nie mam, ale reszta objawów się trzyma i nie popuszcza..

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Spytam, spytam TŻa ciekawa jestem jego reakcji sam sie strzyże u fryz, ale tate to ciacha równo
Ja to zawsze jak coś wymyślę nowego i mu mówię, to reaguje - no chyba oszalałaś kobieto.. A i tak koniec końców zawsze mi pomoże

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-20 o 14:09
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:12   #2241
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HEJ DZIEWCZYNKI!
możecie określić jaki to poziom tej farbki loreala?http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo6_13 strasznie mi się podoba

Agatka a jak tam przyszła Ci już ta excellka co Ci ją mieli wysłać?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:16   #2242
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wybaczone zestaw włoskowy super.


caskada już rozumiem jak ty je reanimujesz czyli mogę je spsikać spryskiwaczem i dopiero nalożyć pantene- bo tak mi będzie łatwiej.
A jak plunkingujesz takie wilgotne to coś daje?
Bo mi w koszulce wcale nie schną, mam porowate wloski...
Miałam ostatnim razem 2 -3 godziny koszulkę na glowie a wlosy mocno wilgotne... i zrobiłam warkocz, poszłam spać a do południa ns dnia wlosy dalej mokre- tak być nie moze
Jakoś muszę opracować pielęgnację dla siebie inaczej...
Może plunking i suszyc suszarką żeby szybciej było? przez koszulkę?
ufff aaa jeśli mogę sie wtrącić falki możesz suszyć suszarką z dyfuzorem jak na filmiku http://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html ja tak suszyłam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:18   #2243
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Aaaa dziewczynki Tak się zajęłam odpisywaniem, że zapomniałam się wam pochwalić.. Zrobiłam kitkę.. Chociaż na miano kitki to trochę za dużo powiedziane, ale spięłam włosy - wygląda to komicznie
Jak się trochę podkuruję to cyknę fotkę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:22   #2244
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no fakt dzisiaj te dziewuchy malolaty to wogole bez wychowania moga wszystko zrobic i powiedziec zero kultury dlatego nalezy tym samym im odplacac zle slowo za zle dobre za dobre i juz bo jak raz sie dasz to pozniej pozbadna i beda jechac ciagle

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ufff aaa jeśli mogę sie wtrącić falki możesz suszyć suszarką z dyfuzorem jak na filmiku http://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html ja tak suszyłam
mozna trzeba sprobowac by ocenic czy kazda moze tak robic np mi powoduje to puchacza zamiast skretu dlatego od takich sprzetow od lat jestem z daleka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:26   #2245
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kotka, naprawdę masz się czym chwalić - na tym zdjęciu wyglądają tak zdrowo i taki blask mają - zupełnie jak z reklamy
no co ty jak z reklamy ja chce już 50cm!!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Agatau88 nowy avek już jest,proszę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:29   #2246
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no co ty jak z reklamy ja chce już 50cm!!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Agatau88 nowy avek już jest,proszę
No i piekny awatarek.. Daj spokój lepiej mieć ładne takie jak są teraz niż się stresować, że są nie równe i pokruszone
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:29   #2247
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka zmiana kolosalna teraz widac ze zadbane rowne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:37   #2248
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No i piekny awatarek.. Daj spokój lepiej mieć ładne takie jak są teraz niż się stresować, że są nie równe i pokruszone
no wiem tylko te moje boki są najbardziej zniszczone i najwolniej rosną, bo tyłem sie nie martwię. no końce są zupełnie inne i włoski się tak nie plączą
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:43   #2249
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Zadzwoń zanim pojedziesz żebyś sienie zawiodła.
Ale ja pollwela nie lubie bo maja drogo i to w ch....
Nie jest źle z tym cięciem... jakieś 5 cm i zejdziesz z niego. Tak cięte pod malym kątem i do tego wykończone brzytwą albo degażówkami same końce...myślałam że jest gorzej- że sa w różnych miejscach rożnej dlugości- wlaśnie warstwowe. Ale nie są. Same końce tylko do reanimacji.

No pewnie tak zrobie, a jak nie to zaczekam i zamowie na allegro za jakis czas jak mi sie wiecej rzeczy zbierze a narazie kupie cos innego.

Dzieki za opinie Dobrze ze nie jest tak zle Mi sie wydaje momentami tragedia no ale wiadomo jak to jest. Niby to tylko 5 cmale mi sie wydaje jak łapie te włosy ze to tak duzo A to w sumie 2 cięcia tej najdłuzszej warstwy i już. Teraz pójde to powiem zeby mi tak z 2 cm podciela, i koncowki odswiezyla na tych krotszych warstwach i powinno byc juz lepiej.

Ale to po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaa dziewczynki Tak się zajęłam odpisywaniem, że zapomniałam się wam pochwalić.. Zrobiłam kitkę.. Chociaż na miano kitki to trochę za dużo powiedziane, ale spięłam włosy - wygląda to komicznie
Jak się trochę podkuruję to cyknę fotkę
Gratulacje Pamiętam jaka to radosc byla A warkoczyk... o matko, mało co w ekstaze nie wpadłam chociaz to bardziej kikutek jakis niz warkoczyk przypominalo


A z tym znęcaniem nad zwierzetami jest coraz gorzej Ja nie moge na to patrzeć dosłownie... serce mi sie kraje aż. Jak tak można. JAk zobaczyłam tego psa na torach... on tak wiernie za swoim panem i ...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-01-20 o 14:45
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:44   #2250
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no fakt dzisiaj te dziewuchy malolaty to wogole bez wychowania moga wszystko zrobic i powiedziec zero kultury dlatego nalezy tym samym im odplacac zle slowo za zle dobre za dobre i juz bo jak raz sie dasz to pozniej pozbadna i beda jechac ciagle
to się nazywa prawdziwe dzieciństwo one mogą o tym co najwyżej pomarzyć
http://demotywatory.pl/2588185/Czasy-mojego-dziecinstwa

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no wiem tylko te moje boki są najbardziej zniszczone i najwolniej rosną, bo tyłem sie nie martwię. no końce są zupełnie inne i włoski się tak nie plączą
Oj tam, oj tam ja jak bym takie włosy miała to bym je ciągle miziała i oglądała

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-20 o 14:47
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.